Поппер

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Igor09 писав:Можливо куплю "бабл поп 65", але незнаю чи варто давати 50грн. Суть в тому чи политить він у мене і чи я зможу добитись відповідної гри при такій "барахловій" снасті,(а він то важить 7г). Спінінг-Адамс, скловолокно 2.10м, 10-40г; лєска-0,25 і катушка маленька дешева. Плюс те що я ніколи не мав і не ловив на попер. Прочитав в цій темі, що на ньго непогано рибу ловили дай захтів і собі спробувати.Порадьте
мда....снасть правда в тебе не "барахлова", а я би сказав навіть дерев"яна :? спін з тестом 10-40гр 8O для попера мені здаеться не зовсім підійде + катушка - маленька! на скільки маленька???
Данна модель попера дійсно робоча - перевірив сам особисто + в мене такий є!!!! Для того щоб такий попер працював, то я думаю треба хоча б поміняти або спін або поставити нормальну катушку, розмір шпулі якої має відповідати кальцям на спіннінгу (має бути нормальна пропорція).
А зараз - ну звісно можеш купити собі такий попер, але ще б було добре, якщо би ти подивився як хтось ловить, щоб побачити сам процес - техніку, закиди, проводка і тд...
Зараз ще трохи рановато для попера, але за 2-3тижні вже можна пробувати....
Ні хвоста, ні луски!!!
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Igor09 писав:Можливо куплю "бабл поп 65", але незнаю чи варто давати 50грн. Суть в тому чи политить він у мене і чи я зможу добитись відповідної гри при такій "барахловій" снасті,(а він то важить 7г). Спінінг-Адамс, скловолокно 2.10м, 10-40г; лєска-0,25 і катушка маленька дешева. Плюс те що я ніколи не мав і не ловив на попер. Прочитав в цій темі, що на ньго непогано рибу ловили дай захтів і собі спробувати.Порадьте
Снасть дійсно не підходить. З названих характеристик нормальна тільки довжина спіна. Але якщо виходити з того що є то, в першу чергу, треба обзавестись шнуром. Далі, якщо тест спіна відповідає реальному то попер бажано взяти тяжчий. Ну і, як правило, ловлю на попер більш люблять за азартність а не за результативність, тому питання нервів теж слід враховувати :).
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Viktorovi4 писав:
Igor09 писав:.Порадьте
спін з тестом 10-40гр 8O для попера мені здаеться не зовсім підійде + катушка - маленька! на скільки маленька???
нормальну катушку, розмір шпулі якої має відповідати кальцям на спіннінгу (має бути нормальна пропорція).
Да... снасть паршива. Ось фото катушкі і спіна:
Зображення[/urlЗображення Зображення
Ось така катушка і перше велике кольцо-ну як? Є правда і такі катушкі(правда лєскі малувато): Кобра і Лайн Віндер:
Зображення Лайн віндер по якості серед цих найкраща, але мені здається за вашка і завелика як для спінінга? Яка буде краща під спін і попер? І взагалі чи полетить він хоч на 10м і чи зможу я навчитись грати ним на цій снасті. Подивився відео на цю тему і вже маю уявлення як і що.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Извините господа, но ИМХО все это туфта! Я свои первые рыбалки спином на поппер начинал с китайской безимянной палкой вроде 20-80 тест, леской 0,24 и катухой кобра. И вы знаете Рапала летела метров на 25-30 и окунь в хренниках на кило с лишним, а потом и щука в хотыни не брезговали моими снастями.
Привыкнуть можно к любой снасти, было бы желание.
Кроме того у Бабла 6,5 очень хорошая полетная динамика, его наверное даже с арматуры забросить можно. Так что пробуй! И поводок стальной гибкий - ОБЯЗАТЕЛЬНО (если хочешь сохранить приманку)
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Igor09 писав:
Viktorovi4 писав:
Igor09 писав:.Порадьте
спін з тестом 10-40гр 8O для попера мені здаеться не зовсім підійде + катушка - маленька! на скільки маленька???
нормальну катушку, розмір шпулі якої має відповідати кальцям на спіннінгу (має бути нормальна пропорція).
Да... снасть паршива. Ось фото катушкі і спіна:
Зображення[/urlЗображення Зображення
Ось така катушка і перше велике кольцо-ну як? Є правда і такі катушкі(правда лєскі малувато): Кобра і Лайн Віндер:
Зображення Лайн віндер по якості серед цих найкраща, але мені здається за вашка і завелика як для спінінга? Яка буде краща під спін і попер? І взагалі чи полетить він хоч на 10м і чи зможу я навчитись грати ним на цій снасті. Подивився відео на цю тему і вже маю уявлення як і що.
я так понимаю, что маленькая это катушка 1000????
Да сделана она из пластмассы, но как на меня - должна она сработать по-началу нормально.
Что касается шнур или леска?! - да конечно шнур имеет много преимуществ перед леской, но тут сразу станет еще вопрос и цены шнура, приблизительно нормальный будет стоить 250 - 300грн. Думаю, что лучше всего сначала научиться на леске, а потом уже переходить на шнур!
Спин 2.10м., тест 10-40гр., вес приманки 7гр!, думаю, что попер точно улетит на метров 20!!!! только нормально намотай леску на катушку!!! это очень важно, да и как сама катушка укладывает леску тоже важно.
Исходя из выше перечисленного - вперёд и занимайся, тренируйся - так как самый разгар уже совсем рядом!!!!! Если вдруг будет у меня время - как нибудь пришлашу тебя с нами на рыбалку да и научу и покажу как ловить попером 8)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ИхтиофилРыбопедович писав:Извините господа, но ИМХО все это туфта! Я свои первые рыбалки спином на поппер начинал с китайской безимянной палкой вроде 20-80 тест, леской 0,24 и катухой кобра. И вы знаете Рапала летела метров на 25-30 и окунь в хренниках на кило с лишним, а потом и щука в хотыни не брезговали моими снастями.
Привыкнуть можно к любой снасти, было бы желание.
Кроме того у Бабла 6,5 очень хорошая полетная динамика, его наверное даже с арматуры забросить можно. Так что пробуй! И поводок стальной гибкий - ОБЯЗАТЕЛЬНО (если хочешь сохранить приманку)
Ха-хахахахаха!!!! ржу немогу - Женька когда это у тебя была такая "свая" - что то я не припоминаю такого!!!! от сказочник-рассказчик :lol: :lol: :lol:
То что катушки у тебя были разные это правда, но что бы вот так столбами на попер ловить - вот это ты меня рассмешил :lol: :lol: :lol:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Igor09 писав:...Спінінг-Адамс, скловолокно 2.10м, 10-40г; лєска-0,25 і катушка маленька дешева. Плюс те що я ніколи не мав і не ловив на попер...
Від себе добавлю, що сам починав ловити на попер спінінгом з майже такими показниками як в тебе, тільки катуха була трохи краща і лєска тонша - 0,18. :oops: Тим не менше окунь за певних умов ловився дуже добре і на той час мене ця снасть цілком влаштовувала. Якщо ціленаправлено будеш ловити окуня, від повідка можна відмовитись.
Тай взагалі я особисто починав ловити без повідка, так легше привчитись здійснювати проводку (ІМХО). А супер китайського попера за 10 грн, не було шкода якщо навіть його і буде атакувати щука.

ПС. Ловить насамперед рибак а не його снасті :wink: .
ПСС. Згаданий мною вище китайський попер мабуть і до цих пір прикрашає одну із недосяжних гілляк високого дерева :D .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Igor09 писав: Лайн віндер по якості серед цих найкраща, але мені здається за вашка і завелика як для спінінга? Яка буде краща під спін і попер? І взагалі чи полетить він хоч на 10м і чи зможу я навчитись грати ним на цій снасті.
Катушку ставь ту что удобней по весу будет. Чтоб спиннинг не клонило в руке ни вперёд ни назад. Баланс нужен, это в рывковой рыбылке очень важно иначе долго ты дёргать не сможеш(хотя вес всей снасти явно тяжеловат для такой рыбалки). Тут ведь ручку спина не прижмёш к боку, тут мобильность нужна. Тренируйся тем что есть, а как устанеш сам поймёш что тебе нужно(палочка упругая но лёгкая).
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Звикнути дійсно можна до будь-якої снасті, питання тільки в тому скільки на це піде часу і нервів та що з цого вийде. Та і поради хочеться давати в кращу сторону :).
Конкретніше по лєсці для вказаної снасті. При більшому діаметрі - проблеми з відстанню закидання та "пам'ятю" лєски, при меншому - розтягується. В обох випадках зробити якісний "бульк" важко навіть з дуже хорошим попером, хоч не виключаю що компроміс можна найти. Всі проблеми вирішуються шнуром, до речі Salmo в старій розмотці - 130 грн.
В мене досліди з лєскою закінчились нічим, перейшов на шнур і спава зразу пішла. Для дослідів з лєскою рекомендую пропер, він не такий вимогливий до проводки, по ефективності з попером практично однакові.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Вставлю своїх 5-ть копійок :oops:
Після постів ИхтиофилРыбопедович і Viktorovi4 (початок теми) придбав самє Р2С бабл поп 65 мм і весь прошлий сезон жодної рибалкі не проходило без нього.
Можливо куплю "бабл поп 65", але незнаю чи варто давати 50грн.
to Igor09:
Однозначно варто! я тобі, дружє, більше скажу: 50грн за такій робочий, яскравий і просто чудовий воблер - невеликі гроші. Дешевше тількі Strike Pro (~25-35грн)! До речі, з слів колег, останій теж заслуговує увагі.
Відносно снасті - тут є питання:?: 7 грам для воблера - це не мало, лайтовий діапазон, летить Р2С65 дуже добре, але саме на збалансованій снасті, що перевірено на власному досвіді. Коли я вже почав "правільно" ним керувати (треба визнати, цє відбулось далеко не з першого разу), в мене появилась впевненість, що провести його я зможу будь чим, хоч коброю з моно...
нічого подібного! цє більш нагадувало жалюгідне шморгання носом: ні гарного, влучного закіду, ні проводкі... Все ж такі снасть визначальна!
але починати ж треба??!
тому план такій: придбай попер, свою катушку ти ним бистро кончиш, і візмеш щось бюджетне типу риоби, косадакі... + плетенку. потім, коли трофеї зростатимуть, візьмеш кращий спінінг.
Самє так розвивається більшість рибалок!
...попер більш люблять за азартність а не за результативність, тому питання нервів теж слід враховувати .
+1 :lol:
остання ремарка: щука часто вискакує з води, і маючи непогану реакцію, під час перших атак на попер, я умудрявся висмикувати попер, коли щука ще була в повітрі...
так що, крім Р2С, крепкі нерви і запасний памперс бажано завжди мати при собі! :D
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

oleg-rivne писав:Вставлю своїх 5-ть копійок :oops:
Після постів ИхтиофилРыбопедович і Viktorovi4 (початок теми) придбав самє Р2С бабл поп 65 мм і весь прошлий сезон жодної рибалкі не проходило без нього.

Дякую на доброму слові

остання ремарка: щука часто вискакує з води, і маючи непогану реакцію, під час перших атак на попер, я умудрявся висмикувати попер, коли щука ще була в повітрі...
так що, крім Р2С, крепкі нерви і запасний памперс бажано завжди мати при собі! :D
Да на рахунок памперса в саму точку....+100 :lol: :lol: :lol:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Дякую всім за висловленні думки з цього приводу. Якщо куплю, то спочатку потренеруюсь на р.Устя-оскільки недалеко від мене протікає. А щодо нових бюджетних спінів, катушок, шнурів... ,то я вважаю що не варто тратити гроші. Звісно ж я розумію що хороша і відповідна снасть-один із залогів успіху, але я аматор і так як я їзджу на рибалку... то і цієї снасті достатньо, а там буде видно. Доречі щодо кольору приманки: планую салатового(М06) чи подібного до справжньої рибки? http://www.allvoblers.ru/index.php?productID=1100
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Igor09 писав:Дякую всім за висловленні думки з цього приводу. Якщо куплю, то спочатку потренеруюсь на р.Устя-оскільки недалеко від мене протікає. А щодо нових бюджетних спінів, катушок, шнурів... ,то я вважаю що не варто тратити гроші. Звісно ж я розумію що хороша і відповідна снасть-один із залогів успіху, але я аматор і так як я їзджу на рибалку... то і цієї снасті достатньо, а там буде видно. Доречі щодо кольору приманки: планую салатового(М06) чи подібного до справжньої рибки? http://www.allvoblers.ru/index.php?productID=1100
Мое мнение - салатовый. Не знаю почему, но из перепробованных дает лучший результат. Хотя у Юрика кажись натурал. На салатовый щука кидается без разговоров. В Полянах очень уловистый. На Рапалу и Р2С кол-во поклевок 1Х3
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Мій улюблений попер RAPALA skitter pop SP05FT.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Igor09 писав:спочатку потренеруюсь на р.Устя
погана ідея!
на мою думку, за два-три вихода на устю ти втратиш віру в воблер, покладеш його в коробочку, або повісиш на корчи на протилежному березі, і будуть "гроші на вітер..."
водойму треба оберати за принципом, дє будеш мати найкращий результат. а для цього треба перейти в тему "ВІСТІ З ВОДОЙМ", уважно перечитати, і знайти самє ті водойми, де цей попер вже випробуваний і успішно працює.
А щодо нових бюджетних спінів, катушок, шнурів... ,то я вважаю що не варто тратити гроші.
це до того часу, покі не з"являться результати. будуть стабільні результати - з"явиться бажання їх покращити. але цє вже інший розділ, зветься "БАРАХОЛКА".
...і будешь ти сміятись над вартістю Р2С, і плакати над цінами мегабасів, зипбейтів, джакалів, шиманів і дайвів...
щодо кольору приманки
бери той кольор, що тобі подобається!
риба все одно не оцінить, тому як їй все одно!
п.с. до речі, чому ми не обговорюємо кольори? на інших форумах досить цікаві дебати...
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей