Зустріч по спінінгу (віче-змагання) Ровенчан та Волинян

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Призы получены (спасибо Вите)!!!
Зображення
Можно получить созвонившись со мной (8-050-380-48-23), а там договоримся где лучше встретиться...
Давайте не затягивать, чтоб за пару дней получить! Список кому, что причитается В.В.В. выкладивал тут первый пост - http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... #post40390.
Жду звонков...

ЗЫ. Володя (shalun_99) - перезвони мне, диплом "найшвидший рыбак" - Толик перепечатает на твое имя и как будет готово получиш...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Ну вот первые призы розданы...
Завез Ивану и Александру в "Ягдташ", правда их не застал (обед), но думаю передадут - не присвоят :) ...
Толик забрал свой приз и Саня (Борода) с Мальборо - на фото получают...
Зображення
Володя (Шалун) отзвонился - получит когда Толик сделает ему диплом "найшвидшого рибака-спінінгіста".
ВикторGVS получит завтра.
Юры (VobLer) телефон имею, но не берет (видать занят) - свяжусь, отдам его призы и его знакомым в т.ч. нашему итальянскому другу Стефано... :lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Читаю тему и чувствую прилив адреналлина, рад за Вас, просто молодцы!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дуже хотілось попасти на зустріч рибалок. але на жаль машина, на якій я виїзжав, поїхала всупереч моєї волі в другу сторону. Вітаю всіх за добре проведений час в колі друзів.
Не зовсім розумію пост Богдана в даній темі, але я маю відношення до керівництва РОФРС, і на даний пост :

"Поки керівництво РО ФРС намагається зробити з спортсменів пай-мальчиків - Божих одуванчиків з крильцями херувимів"

Можна відповісти слідуюче:
Богдан неприймав участі в риболовній тусовці, а отримавши від керівництва РОФРС зауваження за неспортивну поведінку, шукає підтримку в рибаків. Для того, щоб підтримувати, або не схвалювати поведінку людей потрібно знати подробиці. РОФРС і надалі не буде терпіти поведінку спортсменів, які дискредитують федерацію.

Подробиці можу повідомити особисто, або пишіть в лічку.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

EXPERT писав:Дуже хотілось попасти на зустріч рибалок. але на жаль машина, на якій я виїзжав, поїхала всупереч моєї волі в другу сторону.
Жаль :( , а мы Вас ждали :lol: , но надеюсь что такие встечи не последний раз...

ЗЫ. Призы сегодня получили VobLer и в лице Vob Lerа - Виктор (від Vob Ler), Руслан (від Vob Ler), а также Стефано...

Получил приз и мои поздравления (и мои скромные подарки) в связи с Днем рождения ВикторGVS. Еще раз поздравляю!
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

EXPERT писав:Дуже хотілось попасти на зустріч рибалок. але на жаль машина...
Таки чекали.
Проте є сподівання, що наступна Зустріч-рибалка - не за горами.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Я також надіюсь. Якщо буду в Рівному в цей час то обов"язково приїду.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

EXPERT писав: Богдан ... отримавши від керівництва РОФРС зауваження за неспортивну поведінку...

Подробиці можу повідомити особисто...
Іван! Не вводь в оману рибальську громадськість! Простіше - не бреши!!! Богдану зауваження "за неспортивну поведінку" керівництво РО ФРС не виносило... Чи свої бажання ти сприймаєш за дійсність?
Лови краще рибу...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Я чомусь :!: думав, що у цій темі говорять про Зустріч Рівненчан та Волинян, а не флудять постами особистого характеру. Відкрийте тему у флуді і там робіть перепалку, якщо є бажання...
Я вже неодноразово говорив - зробили з форума посміховисько, багато спортсменів-професіоналів, а толкової поради чи звіту і т.і. немає кому написати, зате пофлудити майстрів хватає.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Богдан заспокойся. Розголошення даного питання широкому колу ненатвою користь. Непровокуй мене. Потрібно було доседіти до кінця засідання тоді і почув би рішення, а не писати заяву про вихід з Федерації і тікати. Мені наприклад ти зробив дуже добре діло, не доведеться більше бути на виїзних змаганнях тобі нянькою. Адже ти вийшов з Федерації і немаєш права представляти нашу область на всеукраїнських змаганнях. Якщо хочеш, щоб твоя поведінка на змаганнях стала відома усім пиши в тему ФЛУД. В цій темі я тобі відповідати небуду, адже зустріч рибалок з різних областей добре діло і гадити непотрібно.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Коли наступна зустріч між областями?????
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав:...Відкрийте тему у флуді і там робіть перепалку, якщо є бажання...
Що і потрібно зробити... Будь ласка...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

vvi писав:Коли наступна зустріч між областями?????
Наступна зустріч планується в травні на головня... більш конкретніше обов’язково повідомлю.
Але давайте свої пропозиції – разом обсудимо, та й зустрінемось
:lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

„2-я встреча-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни

Непрочитане повідомлення Горыныч »

B.B.B писав: Рівненська рибінспекція дає "добро" на проведення саме формату "Зустріч-рибалка" (в жодному випадку не змагання у зв’язку із нерестовим періодом - одна приманка на спінінг) можна пропонувати свої ідеї, думки саме вже у новоствореній темі „2-я встреча-фестиваль спиннингистов Ровенщины и Волыни (и других краев) - «ГОЛАВЛЬ»(http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=3290).
Зі свого боку відзначу:
- місце проведення такої 2 Зустрічі-рибалки, як на мене нормальне, у смт. Млинів, нижче ГЕС. Саме від другого мосту у смт. Млинів р. Іква продовжує текти гарним краєвидом. Тобто, 2-3 км русла цілком достатньо для проведення такої Зустрічі-рибалки та облов. Однак наявність гумових чобіт чи бахіл є доцільною;
- ловля головня - є специфічна і дуже цікава. І як підказує досвід, саме початок травня є досить цікавим у ловлі головня. Як на мене, така ловля досить істотно відрізняється від лову тієї ж щуки, окуня і також потребує вмінь, навичок, снаги, приманок, снастей тощо, а головне, бажання. Особисто я ловив головня на 95% виключно вобами (1-5 см у довжину та вагою від 1,5-6 грам) і лише в окремих випадках - мікровертушками;
- є перспектива запросити фахівців по лову даної риби не лише із України, але й сусідньої дружньої держави - Білорусь. Власне, деякі тези щодо такої Зустрічі-рибалки мною вже були оговорені на одному із Білоруських сайтів ось тут http://ul-fishing.com/ulf/modules.ph...=asc&start=220. Передбачити, звісно, досить важко чи прибуде хтось із гостей, але все ж;
- також знаю, що на подібного роду Зустрічі-рибалки просяться колеги із Львівської області, що є цілком нормальним;
- є ще один момент - провести 2 Зустріч-рибалку у два дні і саме на 2-3 травня 2009 року. Тобто, 1 травня (вихідний) припадає на п’ятницю, 2 і 3 травня (субота, неділя). Такий мотив обумовлений тим, що одні учасники зможуть бути 2 травня, тоді як інші - 3 травня. Відповідно, у плані лову головня також зручно, адже ловити його по 2-3 чол. через 5-10 метрів - це не для головня. Відстань рибалки від рибалки має бути істотною. У плані 2-3 травня колеги із Білорусії також розглядають. Здається, саме 2-3 травня є перпсективною датою, якщо не брати до уваги те, що на травневі у багатьох - городні роботи, картошка і т.д.;
- формат Зустрічі-рибалки спіном - в жодному випадку не змагання, а популяризація спінінга, обмін досвідом, знаннями, набуття практики ловлі головня спіном на штучні приманки тощо. Ловиться риба не для пакування садків, а задля набуття навиків, майстерності тощо, ну і для ухи також. Тобто, враховуємо нерестовий період і залучаєось до традиції, що нині популярна у цивілізованому світі - відпускати пійману рибу.
Якщо у колег будуть ще якісь пропозиції, думки - давайте обговоримо. Гадаю, що остаточне Положення 2 Зустрічі-рибалки спіном слід визначити швидко, щоб обумовлені моменти виставити на Білоруський форум. Тобто, утрясти усі організаційні моменти до 9-10 квітня 2009 року.

По ходу, пропонується формувати список учасників 2 Зустрічі-рибалки спіном:
Волинська область:
1. В.В.В.
2. Gennady
3. Krokodill (сайт http://rod-pod.com/)
4. CastMaster (сайт http://rod-pod.com/)
5.

Рівненська область:
1.Горинич
2.Толик
3. Boroda
4. EXPERT
Отже записуємось на зустріч-рибалку по головню!
Востаннє редагувалось 01 квітня 2009, 14:13 користувачем Горыныч, всього редагувалось 1 раз.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Можна мене записувати. Щоб нічого не завадило буду їхати маршруткою.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 2 гостей