Допомога в створенні Рибацького Обєднання

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Vetal писав: По...фін питаннях також можу допомогти.
СПОНСОР!!! 8O
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

Бабай писав:
Demi_DM писав:
Бабай писав:Привіт! Дякую за підтримку, за клуб нехвилюйтесь - створим, запрошую всіх бажаючих. Сьогодні мені майже стороння людина висловила бажання вступити в клуб і навіть пообіцяв віддати свою лодку.Приємно!
От з ставочком проблемка. Дядьківська громада навчившись гіркого досвіду Омелянців які профукали свої ставки. недуже хоче віддавати його в оренду. Тому ми хочем щоб дядьківські рибалки та небайдужі клопотали перед сільрадою про передачу його в оренду. Посуті самій громаді села.
Будем сподіватись що нас підтримають. є ж внас ще розсудливі люди.
Даний став на ці села один безкоштовний в публічному пользуванні. тому якщо ви хочите взяти його в оренду то скажіть будь-ласка які пільги будуть для місцевого населення? При цьому місцевим жителям навряд чи сподобається платити за те що в них відібрали. Так як цей став доглядається самими місцевими рибалками (робляться продихи, ганяються браки) (сам там місцевий). Хотілося б детально та відкрито взнати політику вашої майбутьньої організації. Якщо це на користь природі то я обома руками за і на допомогу можете розраховувати (в тому числі деякою мірою по юридичній справі)
Які питання,я також місцевий з Омеляни, Олексій Музика. 80976716672, дзвони , нам потрібні активісти, по Дядьковичам звертайся до Віті Нестерука. Для своїх ціна планується чисто символічна., я б непроти взагалі безкоштовно але на мою думку буде несправедливо коли приміром хтось з односельців прийде прибрати на став а інший неприйде . і обидва будуть ловить безкоштовно.Для сіл Омеляна , Дядьковичі ,Верхівськ ,Вересневе все буде дешевше.
Ага все зрозумів. Просто хотів вияснити. Подумав що понаїхали тут "Жирні дядьки "та хочуть став захопити :D . В такому разі я також хочу прийняти участь в вашій організації і допомогти. Я місцевий.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

"По фін та юр питаннях" для тих хто не зрозумів. Пояснюю, в повідомленні малось на увазі про внесення внеску (плюс 100 чи 200 грн.) вже зараз до створення товариства, якщо ця сума допоможе зрушити справу, це щодо "фін". Щодо "юр." можу проконсультувати по юридичних питаннях, якщо такі виникають.
Пи. СИ. В нашій країні (враховуючи (менталітет) любов народу до чужих, тобто легких грошей) спонсорство чи то інвестування, невдячна та і не перспективна річ. :twisted:
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

в принципі я готовий внести кошти і до створення товариства. Але хотілося б зустрітитися з засновниками і поговорити так як перепискою на форумі такі питання невирішуються. У вас намічаються збори?
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Demi_DM писав:в принципі я готовий внести кошти і до створення товариства. Але хотілося б зустрітитися з засновниками і поговорити так як перепискою на форумі такі питання невирішуються. У вас намічаються збори?
+1 8)
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Моя пропозиція.Як тільки буде створена організація(максимум 2 тижні ) я буду ініціювати збори зацікавлених, де вирішиться питання про подальшу роботу, то будуть зареєстровані нові члени клубу.
УВАГА!!!! Клуб створюється для реальних дій вмежах статуту. тому хто розраховує лише на риболовлю в умовно можливій водоймі (оренда) може чекати сюрприз(у виді того що її в оренду ніхто недасть, можливо таке що клуб буде взагалі без водойми, але від себе особисто обіцяю що я невідступлю, буду провадити політику клубу вмежах своїх можливостей.
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

Бабай писав:Моя пропозиція.Як тільки буде створена організація(максимум 2 тижні ) я буду ініціювати збори зацікавлених, де вирішиться питання про подальшу роботу, то будуть зареєстровані нові члени клубу.
.
Буду вдячни за повідомлення про збори :)
Бабай писав:Клуб створюється для реальних дій вмежах статуту. тому хто розраховує лише на риболовлю в умовно можливій водоймі (оренда) може чекати сюрприз(у виді того що її в оренду ніхто недасть, можливо таке що клуб буде взагалі без водойми, але від себе особисто обіцяю що я невідступлю, буду провадити політику клубу вмежах своїх можливостей..

А по поводу ставу поділюсь думками та планами на зборах, можливо найдемо компроміс з сільголовою :D
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Взавтра статут йде на редакцію. дізнавався скильки коштує відкрити рахунок в Фінанси та кредит, 50 гривень.Хто знає дешевого нотаріуса. тому що потрібно завірити підписи. та статут поки в трьох примірниках.
По юр. питаннях допоможіть знайти закон що дозволяє громадським організаціям брати в оренду за символічну суму чи взагалі безкоштовно., знаю що такий є.
Хороші новини.в Омеляні планується рекультивація одного цікавого місця де раніше була місцева свалка. з розробкою на ній парку відпочинку з водоймою, голова обіцяла що доглядати його будем ми.Правда коли воно буде :?:
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

Бабай писав:Взавтра статут йде на редакцію. дізнавався скильки коштує відкрити рахунок в Фінанси та кредит, 50 гривень.Хто знає дешевого нотаріуса. тому що потрібно завірити підписи. та статут поки в трьох примірниках.
По юр. питаннях допоможіть знайти закон що дозволяє громадським організаціям брати в оренду за символічну суму чи взагалі безкоштовно., знаю що такий є.
Хороші новини.в Омеляні планується рекультивація одного цікавого місця де раніше була місцева свалка. з розробкою на ній парку відпочинку з водоймою, голова обіцяла що доглядати його будем ми.Правда коли воно буде :?:
досить недорогий нотаріус Стафійчук С.Є. напроти діагностичного знаходиться по роботі пересікався пару раз.
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

ВОДНИЙ кодекс України стаття 11. а також частково ЗУ
Про Загальнодержавну програму
розвитку водного господарства, ЗУ про громадські організації.
Щодо символічної ціни то на скільки я памятаю то це залежить від місцевого самоврядування (створюються програми розвитку того чи іншого регіону).тобто платиться Енна символічна ціна але за умови що буде виконано якісь пункти договору
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

До речі, яка зараз ситуація із Дядьковицьким ставком (де була торфовиробітка)? Ще ніхто не оформив на нього прав? Якщо рибальське об"єднання не може його взяти в аренду, то чи не по причині захвату даної водойми якимись новими "власниками"? Я взагалі чув, що той ставок не можна взяти в аренду, бо він значиться як земля, а не водойма. І як рибалка цікавлюсь про можливість половити там рибку, бо вже весна і сонечко пригріває... :P
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

В роді то нічий, але кажуть то є на нього якийсь депутат то ще хтось, різні балачки.Хлопці розмовляли з головою, то ніби він нехоче його нам віддавать, каже що вже створив організацію лише для дядьківців.
Я буду зним розмовляти, але як тільки буде створений клуб.Впринципі він цього невирішує це компетенція райради, ми хочем щоб він подав клопотання від імені громади.
Браконєрів вистачає, добре прорідили щучку :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:Багато,дуже багато мусору і порізаних дерев.Прорвало берег, добре хоч бобри воду своєю загатою десь 0,5 метра тримають.Буде де попрацювати. Прокльовується карась.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: Допомога в створены Рибацького Обєднання

Непрочитане повідомлення Бабай »

Хлопці, вибачайте , реально немає часу.Село :cry: , це не місто!!!. :lol:
Прийшов статут з редакції, багато переробляв, ось якраз віддав на остаточну редакціїю.Більшнічого неможу сказати.
Планую в неділю попасти раненько на ставочок, тестувати новий фідер, хто має бажання приєднуйтесь, за одне і познайомимся та поговорим.Я буду на сірому ланосі, моб. 0976716672.Правда гарантії недам що точно буду , бо в суботу в сина 1 годік празную. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Допомога в створены Рибацького Обєднання

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

На жаль також незможу на виходних туди приїхати
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей