Допомога в створенні Рибацького Обєднання

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Допомога в створенні Рибацького Обєднання

Непрочитане повідомлення Бабай »

Шановні рибалки!!! Допоможіть в створені спілки (громадської організації, обєднання, товариства чи ін.) , яка (яке) візьме в оренду (догляд ,благоустрій) став з метою його зариблення, догляду, упорядження, охорони від неправомірного вилову риби.
Членами цієї групи будуть всі бажаючі, з сіл Верхівськ, Ясининичі, Дядьковичі, Велика Омеляна можливо також немісцеві. Поки планується десь від 40-60 членів з навколишніх сіл.
Коштами на це будуть членські внески, спонсорські та (якщо це можливо дохід від продажу квитків добровільно або примусово)
Фінансової вигоди ми не шукаємо лише для забезпечення ставка.
Найбільш вірогідні ставки це Омелянський спарений (Дикий) зараз в суборенді, чи Дядьківський (Крошнік, Торфовисько)сільська рада і фермер.
Питання наболіле, висить давненько просто руки ні в кого не доходять.
Чув десь під Дубно є щось схоже.
З повагою Олексій, наперед вдячний.
[/b]
Аватар користувача
pirania
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 22 січня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pirania »

Шановний, такі громадські об'єдання рибалок -любителів на території нашої області створюються вже давно десь із 2003-5 року. Це є невеликі колективи рибалок - любителів по типу УТМР. Справа це дуже нелегка, особливо тяжко переконати "тупу" місцеву владу, що рибалки на водоймі будуть здійснювати не риборозведенння, а організоване любительське рибальство. Для риборозведення механізм користування водоймою один, а для любительського рибальства зовсім інший (наполовину простіший). У нас такі громадські об'єднання створені у с. Посягва Гощанського р-ну, до недавного часу були у с. Козин Радивилівського р-ну, с. Радів Млинівського р-ну, с. Пустоівання Радивилівського р-ну, але дякуючи "антирибальській місцевій владі" дані організації зникили, окрім того такі водойми є в с. Панталія Дубенського р-ну та в урочищі Страшів Саренського р-ну, окрім того певний досвід в органзації рибалок - любителів та закріпленню за ними водойми має наша Федерація риболовного спорту, а саме п. Щевич І.П. Навожу основні питання які необхідно вирішити для організації такого товариства та закріпленння за ним водойми:
- Перш за все зверніться до іхтіологічної служби Держрибоохорони, (м. Рівне, вул. Чороновола 86, керівник Орел Андрій Михайлович) з метою визначення чи на даній водоймі не розпочато механізм оформлення користування нею для риборозведенння і чи не має там вже користувача;
- якщо водойма "вільна", то в іхтіологічна служба на Ваше прохання має провести роботи з вивченння стану та запасів водних живих ресурсів та надати відповідне наукво - біологічне обгрунтування щодо визначення даної водойми або її ділянки для здійснення організованих форм любительського та спортивного рибальства;
- далі необхідно створити саме об'єдання рибалок - любителів, для чого необхідно розробити статут, провести збори членів, вибрати голову, секретаря, можна ревізійну комісію, тощо та вирішити ряд інших внутрішніх організаційних питань;
-далі необхідно зареєструвати вашу громадську організацію в органах юстиції та отримати відповідне свідоцтво ( звертатись в районнне управління юстиції);
- коли ви вже зареєстровані необхідно вириішити питання щодо отримання в користування земель водного фонду, перша сходинка сільська рада, а там вам далі розкажуть що робити (прошу звернути увагу, що кінцевим результатом даного пункту має бути договір оренди земель водного фонду, а не водного об'єкту - він необхідний для риборозведення)
- коли у вас на руках є всі ці вищеперераховані документи, звертаєтесь до тієї ж іхтіологічної служби щодо підписання договору на здійснення організованих форм любительського рибальства, розробки плану рибоводно - меліоративних міроприємств та паспорту рибогосподарського водного об'єкту. Після чого ваша громадська організація може законно приступати до своєї діяльності.
Якщо можу бути Вам корисний, телефонуйте 067 360 28 44 Віталій, окрім того раджу звернутись до іхтіологів в Держрибоохорону напряму, там працюють нормальні люди такі ж рибалки як ми, що не ясно я думаю допоможуть.
Удачі в такій нелегкій та корисній справі...

P.S/ Ні в якому випадку не звертайтесь до керівництва Держрибоохорони, нічим не допоможуть, тільки нашкодять та і обдеруть як липку...
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

якщо потрібно ,то з Дубнівської риб.клубу *РОБІНЗОН* можуть надати інформацію по Вашому питанню,функціонуємо 3 роки (зариблення,рибалка,змагання). Р.С. -якщо зацікавило то можу дати тел.керівника клубу!
Ser.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт !!! Дякую всім хто відгукнувся!!! serzdubno-від телефончика невідмовлюсь.
Хотілося б переглянути статут Робінзонів, щоб приблизно зорієнтуватись. Ще питання чи сплачує така організація податок і на що, та яка кількість малька потрібна для такої водойми як Дядьківський став. Доречі яка кількість членів Робінзона була при його утворенні.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Шановний Олексій дайте свій контактний телефон.

На сьогоднішній день, активно пробивається тема створення псевдо організацій рибалок, з метою присвоєння всіх водойм загального користування.
Грошовита схема з порушенням конституції України.
Я думаю, зовсім скоро нам прийдеться боротись за водойми загального користування по всій Україні.
По слухам розпорядження про створення таких організацій уже дане.


Якщо хочете щось дійсно створити для рибалок на тих водоймах що вказуєте, то робіть це більш відкрито будь ласка. Віталій надав вичерпну інформацію, за якою можливо рухатись вперед, для створення об'еднання рибалок.
Востаннє редагувалось 10 лютого 2010, 04:09 користувачем EXPERT, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Expert,я повністю за прозорість.До вашого зауваження обовязково прислухаюсь.Просто в селі ми про це багато говорили а до діла ніяк не доходить, от і я сам взявся збирати інфу щоб мати якесь підгруннтя для початку ,щоб було що розповісти людям.
Мій телефон 0976716672.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дякую, зателефоную взавтра.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

0632278743, 0506125769- це номери п.Олега, керівника клубу,телефонуйте і отримаєте вичерпні відповіді !!! і по кількості членів,і по зарибленню,і по документації ! УСПІХІВ !
Ser.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Бабай писав:Привіт !!! Дякую всім хто відгукнувся!!! serzdubno-від телефончика невідмовлюсь.
Хотілося б переглянути статут Робінзонів, щоб приблизно зорієнтуватись. Ще питання чи сплачує така організація податок і на що, та яка кількість малька потрібна для такої водойми як Дядьківський став. Доречі яка кількість членів Робінзона була при його утворенні.
Відповів в особисті повідомлення... :wink:
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт!!!Питання потроху починає рухатись!!! Дякую всім за інформацію,продовжуйте дописувати. Ми вирішили першочергово зайнятись створенням клубу, хто має якісь думки стосовно його організації .
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Пару разів був на риболовлі в Омеляні. Водойма дійсно дуже хороша для росту риби, достатня кількість кущів, дерев. При можливості, вступив би до даного клубу, в надії, що відношення до ставка не буде таким як у Посягві, і за умови розумної суми членських внесків.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Маю дачу в Грушвиці і частенько навідуюсь на Дядьковицький став (той, що бувша торфовиробітка). Також був би не проти вступити в клуб.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт! Дякую за підтримку, за клуб нехвилюйтесь - створим, запрошую всіх бажаючих. Сьогодні мені майже стороння людина висловила бажання вступити в клуб і навіть пообіцяв віддати свою лодку.Приємно!
От з ставочком проблемка. Дядьківська громада навчившись гіркого досвіду Омелянців які профукали свої ставки. недуже хоче віддавати його в оренду. Тому ми хочем щоб дядьківські рибалки та небайдужі клопотали перед сільрадою про передачу його в оренду. Посуті самій громаді села.
Будем сподіватись що нас підтримають. є ж внас ще розсудливі люди.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Хлопці Я також за вступ , за сплату внессків але я розумію зовсім інше приходить весна :
-необхідно зробити щоб можна було прийти влітку відпочити.
приходить осінь :
-необхідно прбрати за собою.
приходить ЗИМА:
-рибу неабхідно зберігати!
Бл.. а я працюю на кожен день і без транспорту , а душа болить .
Роскажу , можливо трохи не в цій темі необхідно було б розповідати , але :
Біля мене є стовок невеличкий . При союзі люди тільки ходили до ньго відпочивати, дітям для розваг хороша місцина була ,а також для рибалок було де час згаяти .Після 2000 року всі почали скажетись щось не прибрано риба помельчала .
2005 Почали кричати неохідно щось робити!
Я доних хто сітки стави , а електролови на продаж іспитував .
ВІдповідь нормальна 8O :? життя таке .
Я згідний а коли приходила зима з черпаками біля оплонки хто стояв з підсаком , та черпав риб пакетами.
Люди киплять а очі круглі наче не проних ведеться мова.
кінець 2008 Створення благодоря нормальним людям спілка береться став в оренду відразу внески зариблення ... Пропонують мені питаю а хто у спілці , назвали парочку прізвищ і у мене 8O . Я відразу вступати не буду але моя порада після зариблення не давайте ловити принаймі рік . Зиму сперечались, але на мою думку вломав.
2009 ройшов зрозповідями що риба росте ніххто нескаржеться .Підготовка до зими прйшла успішно пучки очерету були виставлені через 20-30м. (як я вважаю можливо на недостатню глибину) 2010 і настало страшноє, ЗАДУХА.
було продолблено декілька ополонок і риба пішла до кисню.
Спілкуючись з ціми людьми бачиш в іх очах гордість що вони вже рибу нехапають , а приходять роблять для неї штичне дихання (рот в рот), хочуть погладити метрову щуку , будуть ставити компресора будьюкого для того щоб всежтаки втримати Бо це вже їхнє .
Подяка цим людям за те , що вони хочаб зрозуміли і роблять добру справу.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Бо воно так і є.Це добре що усвідомили.
Внас теж була така тема що ось візьмем став а браки все вибють.
А браки хто -ОДНОСЕЛЬЦІ.Козли,саміж всебе крадуть а потім на другий день сидить напроти на вудки і каже щось неклює. Я думав щас забю кормуху землею і вморду з другого берега кину.

Якщо в селі набиреться хай 20 чоловік які скинуться і зариблять та вже з сітками туди ніхто неполізе бо морда буде тріщать.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей