Запитання - відповіді (бліц)

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
CaLLIa
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2012, 16:21
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення CaLLIa »

Всім привіт)Я збираюсь у Червону калину(санаторій), там є водосховище варто брати спінінг поплавочну чи все разом?
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

CaLLIa писав:Всім привіт)Я збираюсь у Червону калину(санаторій), там є водосховище варто брати спінінг поплавочну чи все разом?
Раджу брати і те і інше. :men:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Nevel »

Підскажвть будь ласка де можна придбати керасину :ne_vi_del: Ходять слухи що він позитивно впливає на клювання білої риби... хочу спробувати
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Епіцентр туристичний відділ чи зелений ринок в центрі.
NazarKO

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Nevel писав:Підскажвть будь ласка де можна придбати керасину :ne_vi_del: Ходять слухи що він позитивно впливає на клювання білої риби... хочу спробувати
Цікаво яким чином вище згадана керасина може позитивно впливати на кльов риби :ne_vi_del: :ne_vi_del: :ne_vi_del:
може автор трішки прольє світло на даний метод таким далеким як я (сам ловлю спінінгом в основному, але думаю батьку така дільна порада буде непоганою звісно якщо спосіб дієвий) :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Nevel »

NazarKO писав:
Nevel писав:Підскажвть будь ласка де можна придбати керасину :ne_vi_del: Ходять слухи що він позитивно впливає на клювання білої риби... хочу спробувати
Цікаво яким чином вище згадана керасина може позитивно впливати на кльов риби :ne_vi_del: :ne_vi_del: :ne_vi_del:
може автор трішки прольє світло на даний метод таким далеким як я (сам ловлю спінінгом в основному, але думаю батьку така дільна порада буде непоганою звісно якщо спосіб дієвий) :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Дуже часто в риболовних форумах я зустрічав статті з приводу використання керасина який при додаванні його до прикормки, чи наживки добре впливав на кльов карася та карпа. Зазвичай риболови мазали їм руки та надівали насадку яка зберігала його запах на гачок, також якщо вмочити кінчик червяка в керасин він буде сильно крутитися на гачку, а на подвижних червяків краще реагує риба. Щож це все взяте з форумів, а це літо у мене складається з різних риболовних експерементів тому і вирішив спробувати КЕРАСИН. Булоб цікаво почути думку форумчан з приводу цього, можливо в когось уже була така практика!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Vik »

NazarKO писав:Цікаво яким чином вище згадана керасина може позитивно впливати на кльов риби :ne_vi_del: :ne_vi_del: :ne_vi_del:
може автор трішки прольє світло на даний метод таким далеким як я (сам ловлю спінінгом в основному, але думаю батьку така дільна порада буде непоганою звісно якщо спосіб дієвий) :co_ol: :co_ol: :co_ol:
про даний метод писав ще Л.П.Сабанєєв
а якось читав статтю одного рибалки який також приважував рибу в ставку за допомогою керосину, за тиждень, після того як він розпові про це месним "рібакам - дибілам", весь став був вкритий плямами керосину, тут потрібна не кількість а лише запах
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Voka »

Шукаю коліно (комель) до нью хантера 6м. без кілець. По магазинах цікавився, кажуть не буває. Можливо хто має,відпишіться.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Відповідаю. Найкраще, на мою думку, шукати не "рідний" комель, а 2-е коліно від якогось "скляного" китайця (треба підбирати). Дешево. Сердито. Реально знайти.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення trans »

Voka писав:Шукаю коліно (комель) до нью хантера 6м. без кілець. По магазинах цікавився, кажуть не буває. Можливо хто має,відпишіться.
Маю два перших коліна від графітового Colmic (6 м). Можливо підійде ? тел. 050 378 10 44.
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Voka »

Шукаю коліно (комель) до нью хантера 6м. без кілець. По магазинах цікавився, кажуть не буває. Можливо хто має,відпишіться.



Питання не зняте. Влаштує і китаєць, якби підійшов. Мій комель (нью хантера) має довжину 110см. внутрішній діаметр на виході 20мм.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення proteus »

Voka писав:Шукаю коліно (комель) до нью хантера 6м. без кілець. По магазинах цікавився, кажуть не буває. Можливо хто має,відпишіться.



Питання не зняте. Влаштує і китаєць, якби підійшов. Мій комель (нью хантера) має довжину 110см. внутрішній діаметр на виході 20мм.
в четверг интересовался тем же вопросом в магазине "поплавок". Сказали да кончики есть .. правда джаксоновские а не глобе уже .. Но говорит что лучше чем стоковые ... "стенка" толще ..
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення SPIN »

CaLLIa писав:Всім привіт)Я збираюсь у Червону калину(санаторій), там є водосховище варто брати спінінг поплавочну чи все разом?
які результати по риболовлі?
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Рома »

Хто в курсі, чи можна зараз десь в Рівному купити мотиля? Дякую.
Зображення Romanmix2002
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення Nevel »

Доброго дня. Щось захотілося переглянути підводні відеозйомки риб у зимовий період, можливо хтось має таке відео, чи знає якись сайти де можна його знайти?
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей