Бережіться шахраїв

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
fiiiiish
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2014, 12:56
Контактна інформація:

Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення fiiiiish »

Важко якось все описати так сказати від третьої особи, але я постараюсь. В даній темі фігуруватимуть лише одне два імені і багато з вас скоріше всього з одним із них знайомі.
Ітак, почнемо з далеку. Одного разу, мій тато, Лазарчук Віталій (фото його з карпом знаходиться нижче в коментарях), ваш читач та активіст, поїхав на рибалку. Вона була досить вдалою, адже були побиті всі власні рекорди, а саме попався карп вагою більше 17-ти кг. Власне тоді, він і познайомилася з багатьом відомим Цурковим Андрієм Володимировичем. Поговорили, пофотографувалися, разом повечеряли. Зав'язалися такі собі більш менш дружні відносини на тему спільного хобі. Цурков розповів, що має озеро в Старокостянтинові (якщо не помиляюсь) і власне попросив даного карпа до себе в розплідник. Ну Л.В., не вагаючись віддав, чому б не посприяти розведенню риби, тим більше з'явилося б нове місце для проведення вихідних.
Як виявилося пан Андрій не бідна людина (машина з польськими номерами, яку теж видно на фото в коментарях, снасті, розповіді про роботу лише це доводили). Дружні стосунки продовжувалися приблизно місяці 3. Л.В. отримав надію на здійснення мрії, а саме замовлення таких бажаних вудочок, в чому визвався допомогти Цурков, хоча так нічого і не зробив. І власне, він знав, що гроші довго збиралися і була майже повна сума.
І ось тепер починається найцікавіше. Якось вранці пролунав дзвінок, голос Андрія Володимировича був сумний, виявилося, що його бізнес занепадає, нема навіть чим заплатити за електрику на своєму підприємстві, друзі всі роз'їхалися і звучить прохання позичити певну суму грошей.Для пересічного лікаря, дана сума грошей була досить істотною і в рази більшою ніж зарплата, тому він запропонував меншу, власне ту, що відкладалася на омріяні і вже замовлені з іншого джерела снасті. Звичайно,тато, не вагаючись, перерахував ці гроші "другу", адже той обіцяв за 2 тижні переслати їх безпосередньо на рахунок особи, де було відкладене замовлення. Одразу можна судити, що дана дія була бездумною та безглуздою, але залишились ще такі люди, які кидаються на домопогу з першим покликом.
Пройшло 2 тижні, Л.В. подзвонив нагадати і отримав в замін обіцянку на повернення. Пройшов місяць, півтора і годування обіцянками набридло і стало зрозуміло, що ніхто нічого повертати не збирається. Виходить, що мрія тепер знову поза зоною досяжності, а людину, в якої замовилися вудочки теж здорово підвели, адже вона чекала близько місяця на перерахунок, хоча разів 20 могла все продати. Є чек про перерахування, але боротися з шахраєм зі стажем марно. До того ж пан Цурков поступив мудро, попросив переслати гроші на рахунок швагра. Такою дією він попереджував можливі наслідки в разі якихось непорозумінь. Мій тато так і не написав це на форумі, хоча не раз про це казав. І не зважаючи на те, що з перших уст все було б ліпше описано, я взяла на себе таку відповідальність.
Тож до чого я веду, жаль і співчуття не є метою моєї розповіді. Мені хотілося б попередити вас, дорогі рибалки, будьте обережні з даною особою. Бо мій тато був далеко не першою і далеко не останньою жертвою подібних афер, дана схема вже добре відшліфована. А позичаючи гроші, знайте, що ви з ними розстаєтесь і зачасту можете не повернути.
Востаннє редагувалось 14 січня 2014, 21:09 користувачем fiiiiish, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення proteus »

Мдяяяя :-(
Востаннє редагувалось 15 січня 2014, 12:43 користувачем proteus, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення DerSieger »

fiiiiish писав:Важко якось все описати так сказати від третьої особи, але я постараюсь.
а чому ви цю всю епопею написали не від свого імені (навіть як третя особа), а створили разовий обліковий запис тільки для того, щоб написати це повідомлення?
якщо власник імені, що тут фігурує, дійсно такий негідник і кидає довірливих громадян, то чому потрібно боятися себе назвати? щоб громадськість не знала в лице того, кого розвели як лоха? соромно, але висказатись хочеться, тому приходиться шифруватись?

мої враження після прочитання даного повідомлення - весь текст можна пересказати однією фразою - я лох, мене кинули. людина, яку розвели, зареєстрована на цьому ресурсі і її знають, "чєлобитная" написана цією ж людиною тільки під новим ніком, а не від третьої особи, бо "ссикотно".

звинувачення, висунуте анонімусом як мінімум не варте часу на його усвідомлення, а то і взагалі викликає підозри, навіть якщо і дійсно той цурков рєдіска.
це така моя думка.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення stal1n »

Фотка карпа на 17 кілограм є?
Розміщу в статтю про карпів, це ж рекордний екземпляр!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення Delife »

так з швагра стягныть бабло через суд якщо э квитанцыя.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення DerSieger »

stal1n писав:Фотка карпа на 17 кілограм є?
Розміщу в статтю про карпів, це ж рекордний екземпляр!
я тобі можу гарантувати стопіцот % гарантії, що фотки тобі не дадуть.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
fiiiiish
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2014, 12:56
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення fiiiiish »

прошу фото
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
fiiiiish
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2014, 12:56
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення fiiiiish »

а чому ви цю всю епопею написали не від свого імені (навіть як третя особа), а створили разовий обліковий запис тільки для того, щоб написати це повідомлення?
я не була зареєстрована на даному ресурсі і не знала як ним користуватись, тому власне випадково створила цілу тему. не виставляючи імені другої особи, керувалася тим, що навряд це має аж таке значення, метою було донесення до суспільства самого факту шахрайства і попередити такі ж майбутні випадки.
а деякі панове, з явновираженим українським синдромом перевертати все з ніг на голову даєте занадто різкі коментарі.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Хто такий - Цурков Андрій Володимирович? Де живе? Чим займається?
Хто та людина,яка тримає карпа на фото? Чому вона звязалась з Цурковим для купівлі снастей? Що в Рівному мало магазинів чи людей які можуть "порішати" снасті по нормальним цінам??? Де докази афери ? А то так можна любу людину обісрати....
Якщо є певні докази , то можна створити людині авторитет на всю Україну....
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення _magic »

MAXIMUS писав:Хто такий - Цурков Андрій Володимирович? Де живе? Чим займається?
http://b2btoday.com.ua/id/3562659
а шо в хмельницке нету рыбацого сайта ? ... троллим тут ? зима ... обострения ? :-(
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення DerSieger »

fiiiiish писав:...не виставляючи імені другої особи, керувалася тим, що навряд це має аж таке значення, метою було донесення до суспільства самого факту шахрайства і попередити такі ж майбутні випадки.
...
має значення. ще й велике. в 30-ті роки теж писали анонімки щоб знищити невинну людину і самому не вихватити "пістона".
тому, якщо ви не хочете більше занадто різких коментарів від деяких панів з явновираженим українським синдромом, викладайте не анонімну, а конкретну інформацію, з ПІБами, телефонами, аж до сканів квитанції про перерахування коштів. в такому випадку інформація може набрати розголосу і, можливо, принесе вам користь.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
fiiiiish
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2014, 12:56
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення fiiiiish »

DerSieger
може ви і праві і доведеться поправити даний пост
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

fiiiiish писав:DerSieger
може ви і праві і доведеться поправити даний пост
То поправте , бо в даному випадку - це просто "анонімка",яка не заслуговує уваги форумчан і має бути видалена як "наклеп".... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Бачу вже виправили трохи - але було б непогано щоб ви ще виставили його нікнейм на даному форумі....
То Ваш тато - http://my.mail.ru/mail/vity-lazarchyk/# ... oto/8?ps=1 ???
Востаннє редагувалось 14 січня 2014, 20:47 користувачем MAXIMUS, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ось дивіться наскільки все просто - перше ж посилання по пошуку в інтернеті каже що ваш цурков андрій має відношення до озера "CarpPride"
Водоем для спортивной ловли карпа, находится в Хмельницкой области, Староконстантиновский район, с В.Чернятин.
Площадь водоема составляет 9,5 га.
глубины достигают до 6 метров.
Зарыблен трофейным карпом до 15кг, амуром до 4 кг, сом до 3кг.
11 секторов (40 метров) +4 резервных сектора
условия можно узнать по тел 067 8600474
ПРАВИЛА ПОСЕЩЕНИЯ ВОДОЁМА «CARPPRIDE»
Заказ и бронирование тел.0678600474 Андрей Владимирович
Рыбалка платная!
яке почало позиціонувати себе як спортивна водойма. а одноіменна команда навіть реєструється на деяких змаганнях.

в даному випадку, негативна інформація розповсюджена між карпфішерами, може суттєво вплинути на репутацію даної водойми. а це серйозне бабло, яке може призвести до серйозних проблем.
тому я рекомендував би вам, більш змістовніше та з певними доказами аргументувати претензію. і тоді "тролінг" дасть результати.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Бережіться шахраїв

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

В загальному питань до топікстартера - купа!
Від себе хочу додати, що багато негативу чув в адресу "обвинуваченого". Живих фактів не було. Все завуальовано.
Без жодних наїздів - відскануйте квитанцію та викладіть в неті. І ще цікаво - Ви з Рівного ?
Є карп-прайд. Забирайте риболовлею безкоштовною...
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей