Про погані фотографії

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Про погані фотографії

Непрочитане повідомлення stal1n »

Привіт всім чесним риболовам.

Переглядаючи в інтернеті звіти з рибалок іноді хочеться взяти руку, розкрити долоню, опустити голову донузи ховаючи погляд і стукнути себе по лобі :facepalm:
Ну як так можна не поважати рибу, інших рибалок і викладувати на загальний огляд такі фото?
Я мовчу про завалений горизонт і нічого не пишу про компонування кадру. Але невже так складно сфоткати рибу відразу після діставання з води? Невже не можна викинути з рота папіросу під час кляцання затвору фотокамери? Де шукати гармонію і краси на фотографії потрошеної риби в умивальнику?

Тому пропоную: для того, щоб привчати молодь до правильного ставлення до природи; популяризувати рибалку, як благородний вид відпочинку; вирощувати в собі почуття прекрасного і з повагою ставитись до живого в природі завантажувати в інтернет лише гарні прийнятні фотографії з рибалки.

Що ж таке прийнятні фото кожен після цих слів вирішить для себе сам. Я покажу приклади неприйнятних фото (обережно, небезпечно):
offtop

Спасибі за розуміння.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
dop3
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 26 березня 2014, 17:44
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Про погані фотографії

Непрочитане повідомлення dop3 »

ОЦЕ ТАК ЖЕСТЯК :sh_ok: !!! На мій погляд - краще тоді взагалі не фотографувати, аніж так... Найкращі фотографії риби, на мій погляд - в руках у риболова, коли вона жива, на березі водойми, на місці лову. Так до людей доноситься максимальна інформація про хід рибалки (місце, погодні умови, час лову і т.п.)
Ничто человеческое - мне не чуждо!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей