Ловля в орендованому ставку

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Валерій621111
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 квітня 2018, 10:06
Контактна інформація:

Ловля в орендованому ставку

Непрочитане повідомлення Валерій621111 »

Доброго дня! Наш ставок біля сіл Ільпінь і Богдашів взяли в оренду. Я цього не знаючи вчора приїхав порибалити. До мене під"їхали люди і попросили поїхати, бо ставок в оренді і сказали що це технологічна водойма. Я житель села Ільпінь, рибалив на 1 вудку. Може хто стикався з таким питанням? Я також інвалід 1-ї групи на візку, чи може мені бути знижка якась коли рибалку зроблять платною?
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Ловля в орендованому ставку

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

В мене батько також був інвалідом 1 групи на візку. Ніколи, ніде, ніхто грошей навіть не намагався взяти...але то було більше 10 років назад......люди були простішими. По-ідеї - з одною вудкою проблем не повинно виникати.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля в орендованому ставку

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Вообще, согласно законов Украины, ловить на прудах которые в аренде, разрешено любому человеку. При этом можно ловить эндемические виды и соблюдая общие правила рыболовства. То есть нельзя запрещать ловить такую рыбу как карась, карп, красноперка, линь, лещ, окунь, щука и т.п. Те рыбы, которые изначально были в водоеме и размножались естественно. При этом нельзя ловить те рыбы, которыми был зарыблен собственником водоем - карп, толстолоб, амур, щука и т.п. Более того, если водоем собственник получил год назад и сразу зарыбил, а пойман, например, 3летний карп (и т.п.) то рыбак вправе его забрать, так как собственник никакого отношения к этой рыбе не имеет. Так же собственник может приводить в порядок места для рыбалки создавая комфортные условия и взымать плату за пользование этими местами. Но при этом должны быть организованы места для безоплатной рыбалки.
Но по факту - к рыбакам всегда у собстенников было скотское отношение и чувство что собственник - это хозяин всего водоема. К сожалению таковы реалии Украины.
Валерій621111
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 квітня 2018, 10:06
Контактна інформація:

Re: Ловля в орендованому ставку

Непрочитане повідомлення Валерій621111 »

Дякую всім за відповіді, взавтра поїду розбиратися в сільську раду.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей