ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Всім привіт з Дубно і зокрема від РОБІНЗОНЧИКА ! Сьогодні був перший вихід на лід наших козачків-рибачків,по приходу розпили гарячий чай з пиріжками від спонсора СОЛОДКОГО ДОМУ (це був подарунок до Св.Миколая),привітали хлопчину Колю з днем народження і св*ятом-та вперед до риболовлі. Клювало погано,морозець - 14,вночі був до -23 і вода в Ікві піднімається та виходить на лід з лунок-НО хто хотів і старався -то рибку мав! Для більшості дітей зимова рибалка була першою і в подальшій розмові я зрозумів що нашого полку прибуло!!! Загалом день був цікавий для всіх-ніхто не змерз,не провалився,не розчарувався.
Востаннє редагувалось 19 січня 2010, 21:42 користувачем serzdubno, всього редагувалось 3 разів.
Ser.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Молодці! Так тримати. Палкий привіт із Волинського краю!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

сьогодні -25,а всетаки прийшли 3 учні,багатьох батьки не пустили,інші самі не ризикнули вийти на природу. А з тими що прийшли,то трошки понапихали очерету в лунки,потім посмажили сальця,запили гарячим чайком,погуляли по ставку і по домах - МИ НЕ ЗМЕРЗЛИ !
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

А ДАЛІ ПОПЕРЕДНІ НАШІ ВИХОДИ НА ЛІД -----
ЗображенняЗображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення ЗображенняЗображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Сьогодні отримав новий подарунок для розвитку і діяльності *РОБІНЗОНЧИКА*від п.Юрія Тарасюка м.Рівне - ЩИРА ПОДЯКА !!!

Зображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

в Дубнівської громади рибалок почав діяти власний сайт-прошу провідувати - http://robinzon.ucoz.ua/ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Востаннє редагувалось 21 лютого 2010, 16:52 користувачем serzdubno, всього редагувалось 1 раз.
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Ось свіжі наші виходи на лід-яка б погода не була *студенти* приходять на заняття,тема дня уха,смажене сальце,для азарту конкурс *хто швидше продовбе пішнею лунку до першої води*- на це варто було подивитись,текстом неможливо передати,конкурс на найбільшу впійману рибу-відповідно є призи !!! Я то отримую окремий кайф-не потрібно ходити в тренажерний зал,а десятьом пацанам посвердлити саморобним буром півметровий лід на протязі дня-на другий день ложкою до рота важко попасти !!! Правда вони інколи трішки допомагають,(до половини підсвердлюють,далі їм це фізично неможливо)!
Ще інформація-отримав чергову посилку рибальського начиння в маг.РИБАЧОК ,правда не знаю від кого,але всеж ЩИРА ПОДЯКА !

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

ВСІМ ПРИВІТ З ДУБНО ! Сьогодні зібралось 12 дітей серед них 1 дівчинка,так як на льоду вже досить опасно рибалити а річка розлилася-то вирішили зробити рибальські посиденьки на березі біля багаття. Смажили сальце,ковбаску,м*ясце ,зварили два казаночки УХИ, я взяв пневматичну гвинтівку,а маг.САФАРІ презентанув трохи набоїв-постріляли по мішенях. Провели нагородження кращих рибалок за зимовий період часу. Прийняли нові умови конкурсів. Загалом класно провели недільний день,!!!!!!!!!!!!!!!!

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Це наші нові виходи на природу,плюс -були і ще будуть змагання,але це в іншій темі.

Зображення

А це подарунок з Рівного від пана Юрія(artcool ) -подяка від нас, ще хочу подякувати п.Кадуку Володі з м.Дубно-за невеличку передачу (катушки+вітчизняний спін).
Ser.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення KYM »

Юра молодець - хороший подарунок діткам! :bra_vo:
Ще один користувач готовий допомогти дітлахам - це Юра, він же Vob_Ler, сподіваюсь, що він сам відпишеться.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Набір гачків та телескопічний спінінг(довжина2,10), та ще трохи мєлочей, де і кому я можу передати???
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення KYM »

Думаю - залиш в маг. "Рибачок" - звідти Сергій забере.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Я тепер в Рівне часто буваю,кожного разу заходжу в РИБАЧОК-то можна там залишити,або в АЛЬБАТРОСІ-зарання дякуєм !!! :ya_hoo_oo:
Ser.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Отнёс в Рибачок. Думаю у всех есть куча рыболовного скарба которым уже давно не ловите по разным причинам, а мальцам учиться в самый раз.
...Допомогти так легко...
Востаннє редагувалось 07 травня 2010, 20:33 користувачем Vob Ler, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення Patik »

Наши коллеги с львовской федерации передали для Робинзончика пакетик силиконовых приманок, который я дополнил своими приманками. Все это можно забрать в магазине "Альбатрос"
Спиннинг - наше главное оружие !!!
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

СУПЕР-коли читаю такі повідомлення,то аж мурашки по шкірі! Зараз зайнятий організацією змагання,а з понеділка постараюсь провідати місто Рівне і відповідно АЛЬБАТРОС і РИБАЧОК,а на даний час щире дякую львівським рибакам і пану Patikу ! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo:
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість