РЕМОНТ риболовного спорядження

Не ремонтуй те, що працює - народна приказка
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

РЕМОНТ риболовного спорядження

Непрочитане повідомлення Рома »

Підскажіть як правильно заклеїти лодку (BARK), на якій є невиликий прокол. Після накачування можна приблизно 1-1,5 год. плавати без проблем. Ремкомплект є в наявності. Хоч саму процедуру заклеювання знаю, проте з лодками такого ще не доводилося робити. Можливо є якісь нюанси. В інструкції до лодки про це нічого не сказано. Дякую. :)
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РЕМОНТ риболовного спорядження

Непрочитане повідомлення Starter »

ROMAnion писав:Підскажіть як правильно заклеїти лодку ......
Клеїш так як написано в інструкції до клею, нічого спеціфічного там не має.Зачистив, намазав, витримав, прижав, і вперед, я вже не один раз так підклеював мікро пробоїни.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

В товариша поламалась котушка з бейтрайнером та мульт мильниця, можливо хто підскаже номер людину щодо ремонту.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

vvi писав:В товариша поламалась котушка з бейтрайнером та мульт мильниця, можливо хто підскаже номер людину щодо ремонту.
Запитайте в продавця в рибацькому ларьку біля пожарки. Колись мені казав, що має крепкого спеціаліста по катушках
Аватар користувача
Gnom
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 вересня 2008, 00:00
Телефон: 067 998 55 92
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Gnom »

В залежності від бренду, можна знайти офіційний сервіс в Україні. У мене була ситуація з Тікою Ліброю, коли я угробив деталь. Написав лист в Китай і був здивований тим, що мені на наступний день вранці подзвонили і запропонували ремонт і профілактику катушки. Сервіс у них в Одесі. Я катушку вислав і через тиждень вона повернулась назад. Тому можна пробувати різні варіанти.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Лист в Китай - це прикольно! Я уявляю собі як я його пишу (думаю переклад на иероглифи мені буде дороще мульта) :lol: Враховуючи що це бюджетна модель більш схиляюсь до кулібінів.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Интересует специалист который реально поможет отремонтировать спиннинг(скорее изменить строй)
Тест 10-40. Длина была 2,10. Была поломка 2см перед вторым кольцом. Был отремонтирован стальной вставкой, но этой осенью вставка лопнула в месте стыка(кусок стальной проволоки см4-5 остался в бланке).
Хотелось бы подрезать и вклеить фидерный кончик и использовать как спин для джига на Горыни.
Может кто уже проводил такую процедуру? Какие впечатления, стоит ли это делать или просто пользовать под трол?
Заранее благодарю.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Vob Ler писав:Интересует специалист который реально поможет отремонтировать спиннинг(скорее изменить строй)
Тест 10-40. Длина была 2,10. Была поломка 2см перед вторым кольцом. Был отремонтирован стальной вставкой, но этой осенью вставка лопнула в месте стыка(кусок стальной проволоки см4-5 остался в бланке).
Хотелось бы подрезать и вклеить фидерный кончик и использовать как спин для джига на Горыни.
Может кто уже проводил такую процедуру? Какие впечатления, стоит ли это делать или просто пользовать под трол?
Заранее благодарю.
Зайди в "Рибачок" допоможу.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Vob Ler писав:Была поломка 2см перед вторым кольцом. Был отремонтирован стальной вставкой
Очччень зря! Такие стыки не ремонтируются стальной вставкой. Вставка должна быть эластична, в смысле наподобии эластичности бланка (помоему либо уголь, либо, если позволяет, кусок подобного типа бланка но меньший по диаметру.)

Думаю в Рыбачке И.Щевич поможет, в крайнем случае пусть отправит харьковчанам (он знает куда, я там сои спининги обслуживаю) - те мёртвого реанимируют!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Спиннинг отремонтировал, спасибо всем кто откликнулся. Стал ещё лучше чем был, осталось только на воде попробовать.
И.П.Щевичу отдельное спасибо!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Перед закрытием сезона потек забродник (материал ПВХ). Думал об лед резанул, но экспертиза установила небольшой разрыв (2 см) по шву. Раскажите чем, как и в каких условиях клеить ПВХ. С учетом что место разрыва в районе коленного сусава.
Для ПВХ оконщики используют спец клей - Держит пластик супер, но не устойчив к воде :(
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ИхтиофилРыбопедович писав:Перед закрытием сезона потек забродник (материал ПВХ). Думал об лед резанул, но экспертиза установила небольшой разрыв (2 см) по шву. Раскажите чем, как и в каких условиях клеить ПВХ. С учетом что место разрыва в районе коленного сусава.
Для ПВХ оконщики используют спец клей - Держит пластик супер, но не устойчив к воде :(
Самый лучший способ прикупить новый забродник :lol: :lol: :lol: :lol: - шутка!!!! 8)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Завулканизировать на шиномонтаже :?:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

ИхтиофилРыбопедович писав: Раскажите чем, как и в каких условиях клеить ПВХ. С учетом что место разрыва в районе коленного сусава.
Есть специальный клей для надувных лодок ПВХ(называется Iboаt-4025)
Заклеит так что не оторвать!!!
В Сапсане был точно, сам покупал
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Vob Ler писав:
ИхтиофилРыбопедович писав: Раскажите чем, как и в каких условиях клеить ПВХ. С учетом что место разрыва в районе коленного сусава.
Есть специальный клей для надувных лодок ПВХ(называется Iboаt-4025)
Заклеит так что не оторвать!!!
В Сапсане был точно, сам покупал
Юрчик - огромное спасибо, просто у меня таже проблема, после последнего феста на полигоне "Кубок Альбатроса" я прорезал колено на заброднике об лед который уже начал тогда становиться, обязательно зайду и куплю.
Да а латка нужна????
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Обслуговування, ремонт та вдосконалення снастей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість