Формування фідерної команди, в м.Рівне

Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення CRUSH »

ЗображенняЗображення
:smu:sche_nie:
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Webmak писав:Вот тобі і карасікі )))
Макс, карасикі, теж риба! :wall:
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

CRUSH писав:ЗображенняЗображення
:smu:sche_nie:
але цікавіше подивитись лише по РОФРС!
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення CRUSH »

Окремо по РОФРС робити не буду. Там все легко порахувати.
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Всім доброго вечора! Читаю тему і думаю,що десь я це проходив. І дійсно проходив я це обговорення в такому виді ловлі як спортивний карпфішінг так як сезони 2011,12,13,14 їздив по змаганнях з цього виду рибної ловлі. Не хочу ні від кого скривати з того часу спортивний азарт і снасті залишились,але фінансові можливості нажаль не позволяють. Тепер озвучу пару своїх думок по поводу фідерної команди в Рівне,тим паче ,що вважаю себе як не спортсменом,то прихильником цивілізованих і спортивних способів ловлі точно. І так :
1. Не визначено чи можуть спортсмени Рівненського риболовного клубу виступати як самостійна одиниця,так як ЧУ і КУ являються федеративними змаганнями і є умова бути членами Федерації,в протилежному разі це змагання без стимулу,тобто виграти можливо,але попасти в збірну для представлення України на чемпіонаті світу зась.(а це як на мене має бути приорітетом на змаганнях такого рівня)
2. Фінансові затрати лежать на плечах спортсменів і це без ілюзій,а реєструватись на той же 3-ох етапний ЧУ і надіятись що хтось там з однодумців тобі скинеться по пару гривень і цього вистачить -це смішно.
3. Тепер,що до мене особисто,але кожен про себе нехай спробує прикинути приблизно свої плани на сезон 2016 ,отже планую виступити на 2-х змаганнях місцевих так, як пропагандую риболовний спорт в області,2-3 виїздних-тому що є цікаві турніри де хочеться побувати(наприклад кубок Трофея-і не рейтенговий,але в тусовці фідеристів -престижний),також Прилбичівський марафон і Тернопільський марафон-тому що люблю ловити карпа і довгий період,а не тур,і якщо додати пару фестивалів,от і виходить повноцінний спортивний сезон.
4. І саме головне якщо найдуться хлопці,які поставлять собі за ціль провести не такий сезон, як описаний мною пунктом вище,а повноцінних 3 етапи ЧУ(це з треніровками і 4 чоловік,+запасний і тренер) то честь їм і хвала,буду за них боліти,якщо таких найдеться,ще одна 5-ка з тренером,тоді можна буде виводити якісь рейтинги хто достойніший і підготовленіший представляти область на все Українській арені,а поки що це все зводиться до міжсезонного токсикозу і клацання по клавішах.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спортивне Рибальство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість