Формування фідерної команди, в м.Рівне

Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

zerik75 писав:... але блін, треба робити якийсь рух для цього, а не опустити руки, і казати на скільки все в нас в Українців завжди все погано.
А чому ти вирішив, що ніякого руху немає? Якраз навпаки- і я надіюсь, що це рух у правильному напрямку! І ще. Мені здається, що потрібно дуже уважно прислухатись до думки Кості, адже він був на ЧУ і знає не з чуток,що це таке- а ми ні.
Ну судячи з останнього фесту - можу сказати що рух є - і це не може не радувати, але треба час, от коли в Рівному буде команд 20 які на рівних між собою змагаються на змаганннях , ото буде круто)
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Vik »

Костя, Юра!
Ви, як бувалі спортсмени, розумієте про що говорите, цілком вас підтримую,
комусь щось доводити, розказувати на скільки професійна риболовля дорога - марна справа
людина думає, що купивши патика з "крутою катушкою" за 500грн/комплект - він автоматично стає "спарцмєном",
після перших, максимум других змагань, навіть на місцевому рівні, такий запал зникає, починає розуміти - шото нето
а коли перед виїздними змаганнями постає питання вивалити 2000-3000грн, він задумується - а нафіга мнє ето надо, це ж можна два роки їздити на Горинь і валити рибу, ше й гроші залишаться на пиво
але... будемо надіятись, що щось з того вийде
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Vik писав:Костя, Юра!
Ви, як бувалі спортсмени, розумієте про що говорите, цілком вас підтримую,
комусь щось доводити, розказувати на скільки професійна риболовля дорога - марна справа
людина думає, що купивши патика з "крутою катушкою" за 500грн/комплект - він автоматично стає "спарцмєном",
після перших, максимум других змагань, навіть на місцевому рівні, такий запал зникає, починає розуміти - шото нето
а коли перед виїздними змаганнями постає питання вивалити 2000-3000грн, він задумується - а нафіга мнє ето надо, це ж можна два роки їздити на Горинь і валити рибу, ше й гроші залишаться на пиво
але... будемо надіятись, що щось з того вийде
Еммм, виходячи з вище прочитаного, Костя і Юра як я розумію, відповідають на мою пропозицію/бачення про формування команди нижче по гілці.
Але дивлячись на Ваш пост, я можу сказати, що я не "людина думає, що купивши патика з "крутою катушкою" за 500грн/комплект - він автоматично стає "спарцмєном",
після перших, максимум других змагань, навіть на місцевому рівні, такий запал зникає, починає розуміти - шото нето
а коли перед виїздними змаганнями постає питання вивалити 2000-3000грн, він задумується - а нафіга мнє ето надо, це ж можна два роки їздити на Горинь і валити рибу, ше й гроші залишаться на пиво
"
Чи про кого це все написано? І навіщо?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Vik »

я здається нікого не конкретизував, не потрібно все так агресивно сприймати,
як я можу за когось казати, якщо не знаю особисто
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Vik писав:я здається нікого не конкретизував, не потрібно все так агресивно сприймати,
як я можу за когось казати, якщо не знаю особисто
Проїхали :)
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Webmak писав:
Vik писав:я здається нікого не конкретизував, не потрібно все так агресивно сприймати,
як я можу за когось казати, якщо не знаю особисто
Проїхали :)
Максим,я на початку заданої теми подумав, що Ви взагалі не знаєте про що пишете,але продивившись минулорічні фідерні заходи бачу,що як мінімум в двох Ви приймали участь,тобто під пресингом ловили,скільки потрібно корму на тур приблизно орінтуєтесь,тобто могли б скласти кошторис на команду з двох чоловік скажімо на посередній турнір наприклад в Тернополі.(заправка,хавчик,проживання,корм на одну треніровку і на два тури) і при всьому далі продовжуєте відкидати фінансову сторону,хоча вона як на мене становить левову частку успіху. Я ж писав що питань лишається більше ніж відповідей :ny_tik:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Спочатку фінанси, а потім діло!!! Можливо звернутись до О.Нестерука?! Він депутат хороший, тим більше спорт полюбляє
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Як щодо стоврення щорічного рейтингу, на основі якого можна буде аналізувати успішність рівненських фідерістів, це може простимулювати багатьох рибацюг викладатись трішки краще, від змагань до змагань, чи навіть тих же фестивалів. У кінці сезону, тим хто попав в топ3, давати якісь заохочувальні призи. Призи можна буде купувати за рахунок "банку" з якогось заключного фестивалю наприклад.
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Chels »

Webmak писав:Як щодо стоврення щорічного рейтингу, на основі якого можна буде аналізувати успішність рівненських фідерістів, це може простимулювати багатьох рибацюг викладатись трішки краще, від змагань до змагань, чи навіть тих же фестивалів. У кінці сезону, тим хто попав в топ3, давати якісь заохочувальні призи. Призи можна буде купувати за рахунок "банку" з якогось заключного фестивалю наприклад.
Повністю підтримую, тим більше схожу пропозицію я також запропонував в усній формі.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

========>>>>>

График соревнований по фидеру 2016.
Кубок Полтавской обл. - 23-24.04.2016 - г.Кременчуг. Центральный Пляж.
Кубок Днепропетровской обл. -14-15.05.2016 – р.Днепр. наб. Малиновского
Кубок Украины – 20-22.05.2016 – Брусилов, Житомирская обл.
Ч-т Днепропетровской обл. - 4-5.06.2016 – Орельская дамба Днепродзержинское вдхр.
1 этап ЧУ – 17-19.06.2016 – Орельская дамба Днепродзержинское вдхр.
Чемпионат Мира - 06-12.07.2016 - Сербия
Чемпонат Полтавской обл. I этап - 16-17.07.2016 - с.Недогарки. Светловодская дамба
2 этап ЧУ - 12-14.08.2016 – Тернополь.
Чемпионат Полтавской обл. II этап - 17-18.09.2016 - г.Кременчуг. Нудистский Пляж

<<<<<========

Ітак, хотів би повернутись до цієї теми задовго до того, як будуть проведені найближчі всеукраїнські змагання. Моя пропозиція коротка, і спрямована на вузько націлену задачу, формування Рівненської Фідерної команди для тестового виступу на Кубку України який буде проходити "Кубок Украины – 20-22.05.2016 – Брусилов, Житомирская обл.".
Цей сезон я досить багато спілкувався з провідним білоруським спортсменом Олексієм Якубовичем щодо всіх аспектів спортивного фідера ( Moose from Belarus ), - це людина в якої масса змагань за плечами ( з них 3 чи 4 чемпіонати світу по фідеру ), і з його досвіду для нормального виступу ( прошу зауважити не всесвітнього рівня ) на просторох країни, чи будь яких обласних змагань, фестивалів, тощо, не обов'язково використовувати іменні дорогючі прикормки, що цілком реально зайти в призи на чемпіонатах країни з бюджетними прикормками, виступати на досить високому рівні. Бюджетні серії, я маю на увазі такі серії прикормок як Traper Gold, Flagman Gold, G-stream, звичайно для когось це можливо і не бюджетні, але зрозумійте, на фоні Сенсас і Браунінг, вони дійсно бюджетні. Саме головне, на чому акцентував увагу колега з сусідньої держави, так це на тренуваннях за кілька днів до змагань, і тренування в активному режимі, протягом хоча б 2-х днів, в штучному пресингу, тобто команда розсідається так, щоб відстань між спортсменами не була більше аніж 5 метрів ( а не 10 як ширина сектору ), дуже не маловажливий нюанс це тренер який зробить правильні висновки, і занотує все що потрібно, і дасть піз*лей тому хто філонить і викладається не на всі 100%. Я привів лише кілька тезисів з нашої довгої переписки, але в першу чергу в даному меседжі я хочу закцентувати увагу на тому, що можна і потрібно спробувати сформувати команду, та виступити на Кубку і при цьому побудувати фонд затрат і кошторис тренувань та безспосередньо самих змаганнях, базуючись на найбільш робочих але при цьому не дуже дорогих прикормках. До слова, 1 етап чемпіонату Білорусі з тренуваннями, проживанням, і харчуванням можна вписати в 100-150$, і при цьому зайти в призи.
До того як написати дане повідомлення я слідкував цілий сезон за тим як рівненські фідерісти виступали на змаганнях як в межах нашої області, так і інших. На мою думку, певний досвід є, певний арсенал спорядження є, питання чи є бажання вийти на всеукраїнську арену?
Хотів би почути в першу чергу думку Сойко Андрія, як голови РРК. Та Костянтина, як досвідченого спортсмена. До речі якщо рух буде, саме Костянтина я бачу на посаді тренера команди, ну це моя думка.
По задачам:
1) Сформувати склад. Тобто сама головна задача вибрати тренера, тренер вже формуэ склад з рівненських спортсменів
2) Тренер і спортсмени змістовно формують фонд команди на Кубок України виходячи з того, скільки хто витратити на змагання. У підсумку сформувати індивідуальний фонд на спортсмена, і вирахувати, чим можна зарядити спортсмена з цього фонду. Дуже грубий приклад, всі зішлись на тому, що кожен з спортсменів готовий витратити 150$. З них:
а) логістика+проживання 3 дня = 50$ на спортсмена ( харчування,бензин,проживання ). Залишок 100$
б) витратні для тренувань та змагань, гачки, повідкова ліска 30$, залишок 70$, припустимо буде проводитись 2 тура самих змагань + 4 тури тренувань, тобто 6 турів. по 4кг на тур 24 кг прикормки, якщо кормимо флагманом голд це в нас біля 720 грн, або ж 30 баксів ( при курсі 25 ),залишок 40 баксів на живий компонент та сухі/рідкі добавки - ЦЕ дуже грубий підрахунок, але думаю з бюджетом в 150$ на спортсмена можна вписатись, і при цьому я не враховую можливої підтримки спонсорів, в першу чергу звичайно на флагман, які цілком можуть надати спонсорську підтримку, ну і фін підтримка всіх не байдужих. Рахувати звичайно всі витрати потрібно лише в баксах, і всім дружно, змістовно та грамотно.
Якось так :prapor: :prapor: :prapor:
Аватар користувача
ZGAMES
Боєць
Боєць
Повідомлень: 214
З нами з: 27 серпня 2014, 18:49
Телефон: 0979210462
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ZGAMES »

Webmak писав:========>>>>>
:stars:
Аватар користувача
slash
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 57
З нами з: 01 лютого 2015, 22:48
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення slash »

Ок бажаючих море, тоді така пропозиція: частину призових коштів на фестивалях віддавати у фонд ФК Рівненщини. Я хоч недавно почав займатись рибалкою, але принаймі вже розумію, що і як. Так от зважаючи на кількість фестів у нас, то дійсно можна частину коштів проспонсорувати на підтримку ФК, а також провести жеребкування та змагання між бажаючими до неї попасти зі вступним внеском.
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Стосовно спонсорства, в ідеалі цим мав би займатись менеджер команди, людина в першу чергу комунікабельна, і вона має вирішувати такі питання як, логістика, проживання харчування, спонсорська підтримка і так далі, цим не мають займатись не тренери, не капітани, не спортсмени, ну це звичайно в ідеалі.
Стосовно формування команди, я вважаю що цим має займатись безпосередньо тренер. Тобто спільнота спортсменів, чи просто не байдужих але близьких до спортсменів людей, голосуванням, або подібним способом вибирають тренера, тренер вибирає досвіжченого спортсмена в якому бачить капітана, і вони вже разом добирають ще трьох спортсменів в основу, ну і дуже бажаного 1 запасного, оскільки всі ми живі люди, хтось може захворіти, і.т.д - це власне моє бачання.
Аватар користувача
Chels
Абориген
Абориген
Повідомлень: 117
З нами з: 04 червня 2013, 20:41
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Chels »

Формувати склад, на мою думку, потрібно за допомогою "рейтингу" спортсменів, на підставі місцевих та виїзних змагань. Нажаль цього "рейтингу" в нас як не було, так і немає. Можливо буде в наступному сезоні, хочеться вірити в краще.
Аватар користувача
slavikrovno
Абориген
Абориген
Повідомлень: 146
З нами з: 30 червня 2013, 00:16
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення slavikrovno »

Ой мабуть по рейтингу перший буде Ярема. Стабільняк в призах на усіх цьогорічних турнірах. Ну.... майже на всіх. :)
Відповісти

Повернутись до “Спортивне Рибальство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей