Формування фідерної команди, в м.Рівне

Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Друзі, думаю всім відомо, і помітно те, що фідерна ловля нереально стрімко набирає обертів, як в любительському напрямку, так і в спортивному. І в плані саме спортивної риболовлі фідером, як на мене, наше місто дуже відстає від таких міст як Львів, Київ, Тернопіль, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луцьк і.т.д. На скільки мені відомо, у нас є певні проблеми з підтримкою зі сторони Рівненської обласної федерації риболовного спорту, як на мене рівненська федерація не розвиває фідерний спорт, ну практично ніяк ( можливо я чогось не помічаю, та не знаю, не в курсі, тоді я вибачаюсь ), я вважаю проведення двох змагань в рік, кубок і чемпіонат, це досить мало для розвитку того, чи іншого напрямку, оскільки більше ніякої ініціативи не помітно.
Саме тому я пропоную, в стислі терміни, створити фундамент, на якому в подальшому спробувати побудувати повноцінну Рівненську команду з фідерної ловлі. Тобто команда, яка буде намагатись показати себе на всеукраїнських змагання, чи кубках, і буде на постійній основі приймати участь в всеукраїнських рейтингах. Само собою, це складно, дорого, і довго. Але якщо є однодумці, бажаючі вчитись, та активно розвиватись, то шанси в принципі є, і ідеям потенційно цікава має вийти.
Моя пропозиція заключається в тому, щоб у в 2015 р. провести активну роботу по формуванні команди ( якщо є бажаючі, і можливості ), та по формуванню матеріальної бази, грубо кажучи пошук тих, хто готовий інвестувати/надати певні кошти в розвиток рівненської команди, адже поїздки в Луцьк це одне, а поїздка в м.Дніпропетроськ, чи той Київ на всеукраїнські змагання, це зовсім інше, і витрати там чималі.
Формування команди пропоную провести поетапно, проведенням кількох фестивалів, в різних умовах, в різні періоди року ( окрім зии ) для розуміння того, хто бажає формувати команду ( активність в всіх змаганнях ), і при цьому може підтвердити своє бажання високими місцями в тих чи інших фестивалях, чи кубку та чемпіонату області. У підсумку відібрати 6-7 спортсменів, з якими в 2016 р., спробувати вийти на всеукраїнську арену, і почати вчитись, чомусь новому, та й змагатись в кінці кінців, адже там вже здобувається зовсім другий досвід, яким в подальшому можна буде ділитись з нашими місцевими фідерістами, через семінари.
Цікава Ваша думка, і чи є взагалі бажаючі?
p.s Хотів про це все сказати на зустрічі яка відбувалась недавно на оз.Басіскут, але з певних причин не зміг вирватись.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Як каже москаль " Хорошо запланірованое наполовіну здєланоє" Хочу бути глядачом в першому ряді при створенні такої команди. А якщо серйозно то давайте без ілюзій і переливання з пустого в порожнє. Webmak- про, яку фідерну ловлю і нереально стрімкі обороти популярності ловлі фідером Ви пишете. Ви почитайте форум і проаналізуйте пости. Тут люди денну риболовлю планують два тижні і з ссилками на всі погодні сайти,і на звіти з рибалок, щоб не дай Боже не промокнути і ще чого гірше не пролетіти з рибою. Всі чекають травня коли вода прогріється,риба почне харчуватись і клювати на все під ряд,а в кормушці буде каша за два гривні,і не треба буде думати і заморочуватись. Вправність любого риболова-спортсмена вимірюється "срако-годинами" і чим їх більше, тим краща точність,робота прикормки,наживки,швидкість ловлі риби,і як наслідок високі місця спершу в дворових змаганнях,а потім і в рейтингових,і вже тоді як наслідок поява якихось спонсорів і інші високі матерії які Ви описали в свому пості .



p.s Хотів про це все сказати на зустрічі яка відбувалась недавно на оз.Басіскут, але з певних причин не зміг вирватись.------Ось і я про це :bra_vo: :bra_vo: :bra_vo:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

"Тут люди денну риболовлю планують два тижні і з ссилками на всі погодні сайти,і на звіти з рибалок, щоб не дай Боже не промокнути і ще чого гірше не пролетіти з рибою. Всі чекають травня коли вода прогріється,риба почне харчуватись і клювати на все під ряд,а в кормушці буде каша за два гривні,і не треба буде думати і заморочуватись"
. Хм, всі? Навіщо так голосно? Як раз ті люди, які потенційно можуть сформувати команду, вже давним давно розловились, і їм було плювати і на погоду, і на вітер, і на тиск, і на решту чиннків, які для більшості рибалок-аматорів виступає в ролі шлагбаума для подальшого виїзду. Але я наполегливо прошу не плутати, звичайних рибалок, і рибалок з нахилом на спорт. Дану тему я створив, як пропозицію, як тему для роздумів, зваження всіх, за і проти. І щоб побачити, чи потенційно можливий розвиток спортивного фідеру в нашому місті.
Ну в принципі, іронію я розумію. Тоді давайте зробимо так, поетапно.
Пропоную пройти перший етап, і підняти тему, стосовно бажання. Проігноруємо спочатку такі речі як матеріальна складова, інвентар потенційних спортсменів і так далі, те що це на даний момент кульгає на дві ноги (на фоні інших українських спортсменів, про євпропейських я мовчу), і просто з'ясуємо просту річ, чи є бажаючі, бажаючі прийняти участь в формуванні команди, не обов'язково бути спортсменом, можна ж допомогти різними шляхами, від банальго фінансування "Ось Вам хлопці від мене 100 грн на кілька пачок крючків, і покажіть їм там...", до створення сайту, створення іменних форм для спортсменів, можливо іменитих чохлів, можливо це значні знижки від магазинів місцевих, можливо це дешевий 95 для проїзду в Київ на черговий етап чемпіонату України для командного транспорту і.т.д. це все дрібниці, які у підсумку формують потенційні досягнення.
Для прикладу я не вважаю себе спортсменом на даний момент, оскільки не маю потрібної практики, і досвіду в фідерній ловлі. Але повірте, якщо загалом спортивний фідерний напрямок буде розвиватись в нашій країні, і зокрема в нашій області, я буду в темі, і зроблю все можливе щоб попасти у потенційну команду.
Отже питання, бажаючі є?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Webmak писав:"Тут люди денну риболовлю планують два тижні і з ссилками на всі погодні сайти,і на звіти з рибалок, щоб не дай Боже не промокнути і ще чого гірше не пролетіти з рибою. Всі чекають травня коли вода прогріється,риба почне харчуватись і клювати на все під ряд,а в кормушці буде каша за два гривні,і не треба буде думати і заморочуватись". Хм, всі? Навіщо так голосно? Як раз ті люди, які потенційно можуть сформувати команду, вже давним давно розловились, і їм було плювати і на погоду, і на вітер, і на тиск, і на решту чиннків, які для більшості рибалок-аматорів виступає в ролі шлагбаума для подальшого виїзду. Але я наполегливо прошу не плутати, звичайних рибалок, і рибалок з нахилом на спорт. Дану тему я створив, як пропозицію, як тему для роздумів, зваження всіх, за і проти. І щоб побачити, чи потенційно можливий розвиток спортивного фідеру в нашому місті.
Ну в принципі, іронію я розумію. Тоді давайте зробимо так, поетапно.
Пропоную пройти перший етап, і підняти тему, стосовно бажання. Проігноруємо спочатку такі речі як матеріальна складова, інвентар потенційних спортсменів і так далі, те що це на даний момент кульгає на дві ноги (на фоні інших українських спортсменів, про євпропейських я мовчу), і просто з'ясуємо просту річ, чи є бажаючі, бажаючі прийняти участь в формуванні команди, не обов'язково бути спортсменом, можна ж допомогти різними шляхами, від банальго фінансування "Ось Вам хлопці від мене 100 грн на кілька пачок крючків, і покажіть їм там...", до створення сайту, створення іменних форм для спортсменів, можливо іменитих чохлів, можливо це значні знижки від магазинів місцевих, можливо це дешевий 95 для проїзду в Київ на черговий етап чемпіонату України для командного транспорту і.т.д. це все дрібниці, які у підсумку формують потенційні досягнення.
Для прикладу я не вважаю себе спортсменом на даний момент, оскільки не маю потрібної практики, і досвіду в фідерній ловлі. Але повірте, якщо загалом спортивний фідерний напрямок буде розвиватись в нашій країні, і зокрема в нашій області, я буду в темі, і зроблю все можливе щоб попасти у потенційну команду.
Отже питання, бажаючі є?
"Webmak"- можливо мій попередній пост вийшов чуть різким,але ні в якому разі не сприймайте цю різкість в свою адресу.Я двома руками "ЗА" подискутувати між рибалками. Просто ця тема в окремих кругах вже обсосолювалась до нитки, правда в карпфішінгу,тому в мене провівши 4 сезони в карповому спорті є більше запитань ніж відповідів,а відповіді, якщо і є то і ті не втішні. І ще прозьба до Вас, як до ініціатора теми свої пости будуйте по пунктах,щоб кожний нюанс формування нашої Рівненської фідерної команди можна було обговорити повноцінно. Наприклад я Вас для початку запитаю про деякі речі з Вашого поста.
1. Фінансування -чому ігноримо основну складову.?(Вона лягає на гриву спортсмена,поки не піднімешся до рівня коли тобою зацікавиться риболовна індустрія,як в принципі і в любому спорті)
2. Як на Вашу думку відрізнити спортсмена від неспортсмена(крім написів на чохлах і футболках)
3. Чому Ви не робите все можливе, щоб попасти в команду (наприклад не приходите на водойму і не тренуєтесь грузом попадати на якійсь відстані в одну точку тим самим відшліфовуючи техніку,а на рибалці еспериментуючи з прикормкою не тренуєте тактику) Повірте ці тренування не забаряться з хорошими результатами на місцевих фестивалях.
4. Чому боїмось відповідальності,бо Ви радше готові віддати свої кошти "якимсь хорошим парням" ніж розвернути паравоз,щоб "хароші хлопці" скинулись Вам?
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

"Webmak"- можливо мій попередній пост вийшов чуть різким,але ні в якому разі не сприймайте цю різкість в свою адресу.Я двома руками "ЗА" подискутувати між рибалками. Просто ця тема в окремих кругах вже обсосолювалась до нитки, правда в карпфішінгу,тому в мене провівши 4 сезони в карповому спорті є більше запитань ніж відповідів,а відповіді, якщо і є то і ті не втішні. І ще прозьба до Вас, як до ініціатора теми свої пости будуйте по пунктах,щоб кожний нюанс формування нашої Рівненської фідерної команди можна було обговорити повноцінно. Наприклад я Вас для початку запитаю про деякі речі з Вашого поста.
1. Фінансування -чому ігноримо основну складову.?
2. Як на Вашу думку відрізнити спортсмена від неспортсмена(крім написів на чохлах і футболках)
3. Чому Ви не робите все можливе, щоб попасти в команду (наприклад не приходите на водойму і не тренуєтесь грузом попадати на якійсь відстані в одну точку тим самим відшліфовуючи техніку,а на рибалці еспериментуючи з прикормкою не тренуєте тактику) Повірте ці тренування не забаряться з хорошими результатами на місцевих фестивалях.
4. Чому боїмось відповідальності,бо Ви радше готові віддати свої кошти "якимсь хорошим парням" ніж розвернути паравоз,щоб "хароші хлопці" скинулись Вам?
1) Навіщо планувати фінансування, якщо виявиться що не має бажаючих? Це попросту флуд і масса "ниття" на фоні досить таки складної економічної ситуації, що на даний момент склалась в нашій країні, тому думаю варто цей пункт, поки що, пропустити/ігнорувати, саме на даному етапі, етапі де треба зрозуміти чи будемо закладати фундамент.
2) Думаю спільною ідеєю, бажанням + професійні навички, та статистика виступів. Одне, якщо у нас збереться лише 10 чоловік, які бажають активно розвивати спорт. Тоді ми маємо бажання + ідею, професійні навички та статистику, останні прийдеться підіймати штучно, і багато працювати, з тих хто бажає - це в принципі можливо, і реально. Зовсім друге, якщо бажаючих виявиться 25 чоловік, тоді вже можна "перебирати", і з посеред всіх бажаючих, сортувати по професійним навичкам, та статистиці виступів, тобто брати до уваги, всі змагання,кубки,фестивалі, де виступав той чи інший бажаючий, і на основі аналізу даних, формувати "скелет" команди
3) А з чого Ви взяли, що я не треную точність закидування, і не експерементую з прикормками, насадками, комбінаціям насадок, я активно розвиваюсь по даним напрямкам. Але мушу признати, що на даний момент мої виїздні тренування/рибалки не схожі на ті, які проводять спортсмени вищого рівня, оскільки на даний момент, я не маю підгрунття/стимулу, для того щоб свої вилазки перетворювати в повноцінні тренування, оскільки для того щоб тренуватись, і кожну свою рибалку перетворювати в змагання з самим собою за для погращення результату, потрібен стимул. Признайте, тренуватись, знаючи, що максимум, що ці тренування вам принесуть, так це потенційне призове місце в якомось черговому аматорському фестивалі, це одне, а знаючи, що завтра відбір в міську команду, і через пів року перший тур в Києві на чемпіонаті України, це абсолютно інше. Стимул, ось чого не вистачає зараз багатьом, більш ніж впевнений, що багато потенційно-непоганих рибалок в фідерному напрямку стримують свій спортивний розвиток, оскільки не розуміють навіщо це все, якщо немає не команди нормальної, не організації, нічого...Хотілось би це спробувати виправити.
4) Я не боюсь відповідальності, і з радістю буду виступати, якщо я пройду потенційний відбір. Але за формування самої команди, я відповідати не можу, я можу лише приймати активну участь, оскільки в мене банально не вистачає того досвіду і авторитету, щоб відсіювати тих чи інших рибалок, і приймати якісь дійсно серйозні рішення саме на даний момент, з часом, з досвідом, будь ласка, з задоволенням.
Все ж таки, мене на даний момент бентежить одне питання, враховуючи, що початок сезону "на носі", чи є бажаючі. Якщо в даній гілці, чи в другій формі комунікацій, стане зрозуміло те, що бажаючі є, і є люди які дійсно готові попрацювати, ми перейдомо до інших пунктів, які можна вирішити тими, чи іншими шляхами ( матеріальна складова, графік тренувань, аналіз, відвідування змагань в сусідніх областях, і.т.д.) Не потрібно забувати, що зараз, я пропоную заклсати лише фундамент, тобто весь 2015 р. присвятити формуванню, адже розумію що це діло не робиться за тиждень, місяць, квартал. Я не кричу, як фантазер мрійник, що завтра ми накажемо на чемпіонаті України провідних спортсеменів нашої країни. Щоб наблизитись до цього, потрібно чимало працювати. Чи готові?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Webmak писав:"Webmak"- можливо мій попередній пост вийшов чуть різким,але ні в якому разі не сприймайте цю різкість в свою адресу.Я двома руками "ЗА" подискутувати між рибалками. Просто ця тема в окремих кругах вже обсосолювалась до нитки, правда в карпфішінгу,тому в мене провівши 4 сезони в карповому спорті є більше запитань ніж відповідів,а відповіді, якщо і є то і ті не втішні. І ще прозьба до Вас, як до ініціатора теми свої пости будуйте по пунктах,щоб кожний нюанс формування нашої Рівненської фідерної команди можна було обговорити повноцінно. Наприклад я Вас для початку запитаю про деякі речі з Вашого поста.
1. Фінансування -чому ігноримо основну складову.?
2. Як на Вашу думку відрізнити спортсмена від неспортсмена(крім написів на чохлах і футболках)
3. Чому Ви не робите все можливе, щоб попасти в команду (наприклад не приходите на водойму і не тренуєтесь грузом попадати на якійсь відстані в одну точку тим самим відшліфовуючи техніку,а на рибалці еспериментуючи з прикормкою не тренуєте тактику) Повірте ці тренування не забаряться з хорошими результатами на місцевих фестивалях.
4. Чому боїмось відповідальності,бо Ви радше готові віддати свої кошти "якимсь хорошим парням" ніж розвернути паравоз,щоб "хароші хлопці" скинулись Вам?
1) Навіщо планувати фінансування, якщо виявиться що не має бажаючих? Це попросту флуд і масса "ниття" на фоні досить таки складної економічної ситуації, що на даний момент склалась в нашій країні, тому думаю варто цей пункт, поки що, пропустити/ігнорувати, саме на даному етапі, етапі де треба зрозуміти чи будемо закладати фундамент.
2) Думаю спільною ідеєю, бажанням + професійні навички, та статистика виступів. Одне, якщо у нас збереться лише 10 чоловік, які бажають активно розвивати спорт. Тоді ми маємо бажання + ідею, професійні навички та статистику, останні прийдеться підіймати штучно, і багато працювати, з тих хто бажає - це в принципі можливо, і реально. Зовсім друге, якщо бажаючих виявиться 25 чоловік, тоді вже можна "перебирати", і з посеред всіх бажаючих, сортувати по професійним навичкам, та статистиці виступів, тобто брати до уваги, всі змагання,кубки,фестивалі, де виступав той чи інший бажаючий, і на основі аналізу даних, формувати "скелет" команди
3) А з чого Ви взяли, що я не треную точність закидування, і не експерементую з прикормками, насадками, комбінаціям насадок, я активно розвиваюсь по даним напрямкам. Але мушу признати, що на даний момент мої виїздні тренування/рибалки не схожі на ті, які проводять спортсмени вищого рівня, оскільки на даний момент, я не маю підгрунття/стимулу, для того щоб свої вилазки перетворювати в повноцінні тренування, оскільки для того щоб тренуватись, і кожну свою рибалку перетворювати в змагання з самим собою за для погращення результату, потрібен стимул. Признайте, тренуватись, знаючи, що максимум, що ці тренування вам принесуть, так це потенційне призове місце в якомось черговому аматорському фестивалі, це одне, а знаючи, що завтра відбір в міську команду, і через пів року перший тур в Києві на чемпіонаті України, це абсолютно інше. Стимул, ось чого не вистачає зараз багатьом, більш ніж впевнений, що багато потенційно-непоганих рибалок в фідерному напрямку стримують свій спортивний розвиток, оскільки не розуміють навіщо це все, якщо немає не команди нормальної, не організації, нічого...Хотілось би це спробувати виправити.
4) Я не боюсь відповідальності, і з радістю буду виступати, якщо я пройду потенційний відбір. Але за формування самої команди, я відповідати не можу, я можу лише приймати активну участь, оскільки в мене банально не вистачає того досвіду і авторитету, щоб відсіювати тих чи інших рибалок, і приймати якісь дійсно серйозні рішення саме на даний момент, з часом, з досвідом, будь ласка, з задоволенням.
Все ж таки, мене на даний момент бентежить одне питання, враховуючи, що початок сезону "на носі", чи є бажаючі. Якщо в даній гілці, чи в другій формі комунікацій, стане зрозуміло те, що бажаючі є, і є люди які дійсно готові попрацювати, ми перейдомо до інших пунктів, які можна вирішити тими, чи іншими шляхами ( матеріальна складова, графік тренувань, аналіз, відвідування змагань в сусідніх областях, і.т.д.) Не потрібно забувати, що зараз, я пропоную заклсати лише фундамент, тобто весь 2015 р. присвятити формуванню, адже розумію що це діло не робиться за тиждень, місяць, квартал. Я не кричу, як фантазер мрійник, що завтра ми накажемо на чемпіонаті України провідних спортсеменів нашої країни. Щоб наблизитись до цього, потрібно чимало працювати. Чи готові?



Переконав,тим більше що поки,що ігноруєм фінансову частину питання. Мене зачисляйте в "бажаючі", :-) :-) :-) Пашку Полосатіка -також
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення stal1n »

Підтримую всі ваші починання, зможу допомогти у створенні сайту для фідерної команди.
Якби був молодшим і менше мав забов'язань, то спробував би себе в спорті. Але зараз життя таке, що часу на це немає зовсім.
Успіхів!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення zerich »

Якщо ви хочете мати результат , ви мусите зрозуміти одну просту річ . головне в команді взаєморозуміння, рибаки можуть бути мега-супер-пупер титуловані , але якщо команда не згуртована навколо однієї мети - у вас нічого не вийде, повірте мені з власного досвіду - навчити можна любого, а от бути хорошим напарником не кожному дано.


Хто хоче той завжди зможе - головне бажання !
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Kostya »

-Перше - організація.
На всеукраїнських змаганнях, які проводить ФРСУ, можуть приймати участь спортсмени, які є членами тої організації.
-Друге - хто може направити (дати дозвіл на участь) команду, на всеукраїнські змагання.
В нашій області тільки РОФРС.
-Трете - Виходить що РОФРС - "Якоря"!
Абсолютна маячня! Будучи два роки відповідальним за даний напрямок, щось таки я змінив в Рівному по фідеру, на даний момент я не є членом РОФРС, можливо це змінеться.
За два роки, я зрозумів тільки одне, що нашим спортсменам, потрібно ще вчитись і вчитись, вчитись потрібно на віїздних змаганнях, в першу чергу, на місцевих в другу, на фестивалях нічому не навчишся! Тобто потрібно хочаб два рази на місяць приймати участь в змаганнях, простих рибалок не достатнннньо!
-Четверте - якщо кількість бажаючих, на ЧУ, буде перевищувати 5 чоловік?
Тільки відбори, та рейтинг. За два роки того не було, тому що і двох чоловік я не знайшов. Рівненська команда приймала участь в другому етапі ЧУ в 2013 році. На 2014 рік, я не зміг знайти бажаючих хоча б на Тернопіль, при тому що РОФРС виділила би певну ( і не малу ) суму коштів.
-Четверте - ті самі КОШТИ!
Мої, дуже скромні підрахунки, виявляють, що на три етапи змагань в цьому році, потрібно як мінімум 15000 грн із спорсмена, прицьому спати треба в гамаку, харчуватись- що знайдеш.
-П"яте - який віхід.
ХЗ!!!
(але він Є)
Окрім п"ятого, шостого, У мене ще було одинадцяте, але це зайве.

Единне, що вини РОФРС в недостатньому розвитку фідерного напрямку в нашій області, немає. Все іде своїм шляхом. Дай БОГ знайдем якесь порозуміння, будем жити дружно, та розвивати фідер в Рівному спільними зусиллями.

На цьму, цю тему хотів би призупинити, хоча б до моменту усвідомлення витрат, та безпоседньою участтю у змаганнях, тих хто буде щось писати.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення stal1n »

Kostya, не ви ж починали цю тему, щоб її зупиняти ;)
На три етапи змагань потрібно 600 баксів? Це не така вже й астрономічна непідйомна сума. Наприклад в сфері IT це може бути четверта частина від місячної зарплати.
Головне, аби було бажання в людей займатись улюбленою справою, а можливості завжди знайдуться.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Kostya
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 171
З нами з: 02 червня 2009, 00:00

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Kostya »

Kostya, не ви ж починали цю тему, щоб її зупиняти ;)

Так, не я її почав, але хто почав, повенен усвідомити все.

Тоді давайте зробимо "рейтинг", тих хто зможе виділити від 600$, на три етапи.

1. Давидчук Костянтин . ЗМОЖУ! (але чи захочу?)
2. ХТО???

І ще я писав : що нашим спортсменам, потрібно ще вчитись і вчитись, вчитись потрібно на віїздних змаганнях, в першу чергу, на місцевих в другу, на фестивалях нічому не навчишся! Тобто потрібно хочаб два рази на місяць приймати участь в змаганнях, простих рибалок не достатнннньо!
Аватар користувача
Webmak
Абориген
Абориген
Повідомлень: 134
З нами з: 28 лютого 2012, 15:03
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення Webmak »

Я прекрасно все це розумію,я не володію звичайно таким досвідом як Костянтин наприклад, але зараз багато інформації можна витягнути з веб ресурсів, і я прекрасно розумію, що виступи команди на ЧУ, це дійсно затрати, і.т.д. Але чому впирати все зі старту гроші, можливо все ж таки почати з того, чи є готові люди тренуватись, вчитись, і бажано відповідно до якогось графіку. А не так, що захотів поїхати на рибалку - поїхав, не захотів - не поїхав? Для початку потрібно зрозуміти чи є бажаючі ловити, і зрозуміти який на даний момент рівень спортивного рибальства в Рівному, а конкретніше потенційної команди. І вже потім починати думати де брати кошти, шукати інвесторів, і.т.д. Ніхто взагалі не пхає в шию, і не каже що потрібно зібрати команду, і одразу їхати на ЧУ чи КУ, будь ласка, давайте будемо тренуватись весь 2015-2016 рік, та шукати інвесторів, знайшли фінанси, чи інвесторів, чи можливість, не знайшли, не поїхали на КУ чи ЧУ, але відвідуємо змагання поблизу, та тренуємось на різних водоймах, але блін, треба робити якийсь рух для цього, а не опустити руки, і казати на скільки все в нас в Українців завжди все погано.
Востаннє редагувалось 09 квітня 2015, 17:34 користувачем Webmak, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[quote="Webmak"]Я прекрасно все це розумію,я не володію звичайно таким досвідом як Костянтин наприклад, але зараз багато інформації можна витягнути з веб ресурсів, і я прекрасно розумію, що виступи команди на ЧУ, це дійсно затрати, і.т.д. Але чому впирати все зі старту гроші, можливо все ж таки почати з того, чи є готові люди тренуватись, вчитись, і бажано відповідно до якогось графіку. А не так, що захотів поїхати на рибалку - поїхав, не захотів - не поїхав? Для початку потрібно зрозуміти чи є бажаючі ловити, і зрозуміти який на даний момент рівень спортивного рибальства в Рівному, а конкретніше потенційної команди. І вже потім починати думати де брати кошти, шукати інвесторів, і.т.д. Ніхто взагалі не пхає в шию, і не каже що потрібно зібрати команду, і одразу їхати на ЧУ чи КУ, будь ласка, давайте будемо тренуватись весь 2015-2016 рік, та шукати інвесторів, знайшли фінанси, чи інвесторів, чи можливість, не знайшли, не поїхали на КУ чи ЧУ, але відвідуємо змагання поблизу, та тренуємось на різних водоймах, але блін, треба робити якийсь рух для цього, а не опустити руки, і казати на скільки все в нас в Українців завжди все погано.[/quote]
Тут не згідний з позицією, бо назбирати команду можна і т.д., але при цьому може бути хороший перспективний спортсмен, а у нього грошей ніц і він буде пропускати змагання, бо не потягне таку суму, а спонсорами в даний час не кожний хоче бути і знайти їх дуже важко. Тому грошове питання треба ставити на рівні з створенням команди.
Скажу чесно, що займався сам професійно спортом і мав нормальні досягнення, але спонсорувало нас тільки спорткомітет (по 25 грн. на день). Потім пішла така політика хочеш їхати на змагання - плати, нехочеш їхати - за тебе платити ніхто не буде і все. В нас спонсорувати спорт не дуже хочуть, тому задумайтесь на рахунок того чи варто розраховувати на спонсорів
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Kostya писав: вчитись і вчитись, вчитись потрібно на віїздних змаганнях
Підтримую на 100% (суджу з змагань по карпу), ми саме так і починали.... Але також кажу відразу - що спорт це дуже дорого!!! Саме тому призупинив наразі карповий спорт , і їжджу на просту фідерну рибалку на Басів Кут... , але також розумію (виходячи з затрат на просту фідерну рибалку) , що затрати на фідерний спорт хоч і на порядок менші ніж на карпові, але наразі також здаються непідйомними.... І хочу зазначити , що якщо ви ловите гарно фідером на простих рибалках це ще не означає що ви зможете гарно ловити на змаганнях - бо це зовсім - навіть абсолютно - різні речі...
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Формування фідерної команди, в м.Рівне

Непрочитане повідомлення zerik75 »

... але блін, треба робити якийсь рух для цього, а не опустити руки, і казати на скільки все в нас в Українців завжди все погано.
А чому ти вирішив, що ніякого руху немає? Якраз навпаки- і я надіюсь, що це рух у правильному напрямку! І ще. Мені здається, що потрібно дуже уважно прислухатись до думки Кості, адже він був на ЧУ і знає не з чуток,що це таке- а ми ні.
Рівненський Рибальський Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спортивне Рибальство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість