Наша мета

Форум колективу "Вихідного дня"
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення rerikster »

ну тоді давайте узгодимо дату першого зібрання і обговорення так щоб всім було номально по часу і даті ..... явку на обговорення гарантую :) .... і думаю, що інші форумчани також також приєднаються до обговорення :bra_vo:
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Аватар користувача
rerikster
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 14 березня 2011, 16:24
Звідки: м. Корець
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення rerikster »

доречі, ось ще одна ссилочка на статут Одеського клубу рибалок .... статут також цікавий і досить змістовний ... прохання також переглянути.... http://fishingclub.od.ua/?ustav.php
також є ще СТАТУТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “Асоціація рибалок України” http://org.rybalka.com/blog/view/181/ нього також можна вибрати деякі пункти
Пойман рыбак с размахом рук более трёх метров....
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення Bulick »

Привіт :) Якщо можна, я також хотів би приєднатися до Клубу. Хоча наразі проживаю у Львові, проте виріс і все життя рибалю на Рівненщині.

І деяка інформація для створення майбутнього статуту Клубу й його подальшої діяльності.
Вже 6 років живу у Львові, оскільки навчався в Політехніці, й відповідно рибальське захоплення не давало мені спокою й там :-) Тому цікавився діяльністю й івентами Львівського клубу активного відпочинку (далі ЛКАВ), який, як я переконався, досить активно й успішно діє на Львівщині.

Тут можна переглянути Статут ЛКАВ - http://www.active.lviv.ua/topic-t2318.html - коротко і ясно :) .
Також за цим посиланням (http://www.active.lviv.ua/forum-f173.html) можна переглянути гілку ЛКАВ, яка стосується конкретно діяльності клубу й звідки можна почерпнути певні ідеї та напрями діяльності майбутнього Клубу вихідного дня (далі КВД), такі як, наприклад, проведення клубних змагань, збори членів клубу, плани клубу, співробітництво з Клубом, спонсорство, клубна символіка й так далі...

На майбутнє, вважаю, цікавим є питання про спонсорів і партнерів КВД в місті з наданням певних знижок для членів клубу. До прикладу, дисконтні партнери ЛКАВ - http://www.active.lviv.ua/topic-t227.html. Відповідно, на такі знижки для членів клубу (10% у всіх найбільших риболовних магазинах :-:ok:-: , що є суттєво), "можуть клюнути" багато охочих :hi_hi_hi: , виникають 2 наступні пункти:
-
прийом в члени клубу проводиться за рекомендацією не менш ніж двох діючих членів клубу, рішення про прийом в члени клубу приймається радою Клубу
-
члени клубу сплачують членські внески

(
Сумма взноса составляет 10 гр в месяц, 120 гр в год, собранная сумма является фондом и используется только для проведения мероприятий связанных с деятельностью Клуба
).

Таким чином, до Клубу не мають доступу або відсіюються неактивні люди.

Хоча, як я розумію, основна увага клубу буде спрямована на проведення спочатку клубних змагань, пізніше, трішки освоївшись, можна розширюватись і на область, наприклад. Проте також цікаво було б проводити різноманітні міні-акції по боротьбі з браками, "суботники", які б висвітлювали громадську діяльність і проактивність Клубу в ЗМІ. До прикладу, "маленька-велика" ініціатива ЛКАВ щодо листівок, які безкоштовно розповсюджуються в рибальських магазинах й рибалки можуть розповсюдити їх на водоймах, де вони ловлять. Листівки такого змісту:
Зображення
Також при можливості, розклеюю такі листівки на водоймах Рівненщини, коли випадає нагода порибалити. Хай одного з десяти, але зміст цієї листівки "зачепить", і задумається про Матінку-Природу :du_ma_et: .

Ще є багато думок та ідей, проте це по ходу створення й діяльності КВД.

Інформацію про діяльність ЛКАВ не вважати єдиною й правильною, наводив просто як приклад, в ефективності й результативності діяльності якого пересвідчуюся вже не один рік.

ІМХО. :) З повагою, Bulick!
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Мою кандидатурку не розглянете ? :smu:sche_nie:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення KYM »

Усі кандидатури розглянемо!

[quote=Vik] отже давайте думати над 1-м засіданням ініціативної групи,
узгодити статут, обговорити подальший шлях розвитку.
з приміщенням проблем не буде, беру на себе[/quote]

Підтримую!
Як вам слідуюча субота - вечором (17-18:00)?
Як раз за тиждень народ підготується з пропозиціями.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення KYM »

Як вам слідуюча субота - вечором (17-18:00)?
Не впевнений, що не буду працювати в суботу - відпишусь згодом.

Хтось ще має бажання зібратися? :nez-nayu:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення Samuraj »

В субботу не получается, может перенести на следующую неделю?
Горыныч, AndreyK, Platon и другие активисты, которые не словом, а делом... :) , хотелось бы узнать ваше мнение по поводу клуба и устава. Может у вас есть какие-то свежие идеи, предложения?
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення platon »

Samuraj писав:В субботу не получается, может перенести на следующую неделю?
Горыныч, AndreyK, Platon и другие активисты, которые не словом, а делом... :) , хотелось бы узнать ваше мнение по поводу клуба и устава. Может у вас есть какие-то свежие идеи, предложения?
прошу вибачення за неактивність на форумі
в мене дружина після оперції :-( так що, на період
її реабілітаціїї за мене забудьте

P.S. Сергій (Samuraj) чекаю відповіді на рахунок ТЮбів
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення KYM »

Samuraj писав: Горыныч, AndreyK, Platon и другие активисты, которые не словом, а делом... :) , хотелось бы узнать ваше мнение по поводу клуба и устава. Может у вас есть какие-то свежие идеи, предложения?
Скорее всего, как всегда - сами, сами..., гоу, гоу... :hi_hi_hi:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Samuraj писав:В субботу не получается, может перенести на следующую неделю?
Горыныч, AndreyK, Platon и другие активисты, которые не словом, а делом... :) , хотелось бы узнать ваше мнение по поводу клуба и устава. Может у вас есть какие-то свежие идеи, предложения?
Ребята, я тоже вибачаюсь :smu:sche_nie: Приболел, да еще работы куча...
Я ж почти пол года бездельничал - долгов куча, надо отрабатывать...
Так, что особой активности на форуме пока проявлять не могу, а на встречу постараюсь приехать.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення KYM »

В эту субботу работаю - 100%.
Буду рад встретиться на следующей неделе или в воскресенье.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення bogdan »

Вибачаюсь, але ставлю членів Клубу до відома - на президії РОФРС було озвучено, що фестиваль в Корчині організовувала (за деякою допомогою Горинича) саме РОФРС. Я там не був, але що ви з цього приводу думаєте?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення proteus »

bogdan писав:Вибачаюсь, але ставлю членів Клубу до відома - на президії РОФРС було озвучено, що фестиваль в Корчині організовувала (за деякою допомогою Горинича) саме РОФРС. Я там не був, але що ви з цього приводу думаєте?
мабуть так воно і було, тому що саме Горинич та саме представники РОФРС активно займались організацією та ХОДОМ проведення фесту ... а яка різниця? Все ж добре пройшло, яка різниця хто організував, будь то РОФРС чи хтось інший ...
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення Vik »

proteus писав:
bogdan писав:Вибачаюсь, але ставлю членів Клубу до відома - на президії РОФРС було озвучено, що фестиваль в Корчині організовувала (за деякою допомогою Горинича) саме РОФРС. Я там не був, але що ви з цього приводу думаєте?
мабуть так воно і було, тому що саме Горинич та саме представники РОФРС активно займались організацією та ХОДОМ проведення фесту ... а яка різниця? Все ж добре пройшло, яка різниця хто організував, будь то РОФРС чи хтось інший ...
правильно, різниці ніякої, головне щоб був рух у спортивній риболовлі
просто один "редиска" знову медалі вішає на себе, немаючи до організації ніякого відношення
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наша мета

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Я думаю большинству участников феста пофигу кто организовывал и будет организовывать, будут призы или нет (но лучше когда есть :-) ) - главное есть желание порыбачить в кругу друзей, покушать юшки :co_ol: . И слава Богу что находятся люди что выделяют призы, варят юшку и поддерживают рыболовно-фестивальное движения нам на радость :) .

Ребята! Зачем опять начинать склоки - это только начало зимы, что же будет когда настанет авитаминоз ;;-))) ?
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Рибальський "КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей