ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Форум колективу "Вихідного дня"
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення SPIN »

яка вага самої великої риби і шо це за риба і на шо впіймана?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

SPIN писав:яка вага самої великої риби і шо це за риба і на шо впіймана?
Щука - 883гр - впіймана на воблер Черненком Миколою - команда РКК!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Vik »

щира подяка спонсорам за допомогу у створеннi фесту
а також всiм учасникам що знайшли час на фест :bra_vo:

Зображення
Зображення

найбiльша риба - щука 883г Черненко Микола команда "РКК"
найменша - бичок 6г Дубовiцький Олег команда Сoca-Cola
звiт та вiдео пiзнiше
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення KYM »

Від команди "Стиляги" та від себе особисто дякую організаторам, суддям, учасникам та, звісно, щедрим спонсорам за СВ'ЯТО! :bra_vo: :co_ol: :-ok-:
Такої класної атмосфери давно не відчував на риболовлі, а тим більш на фесті чи змаганнях, що практично одне і теж.
Погода - супер, колектив - відмінніий - ні одного кривого слова чи кривого погляду - тільки тепле спілкування однодумців, спонсори - просто супер, здається не один учасник не залишився без пам"ятного призу, річка - респект - навіть не думав, що там може бути така кількість риби!!!

Коротко про саму риболовлю.
З початку мав нагоду стартувати в зоні "А".
Зайнявши місце поблизу повороту річки, на якому навіть ніколи у найближчий час не ловив (місця більш респектабельні були зайняті фідеристами, але це добре, тому що залишилися лише рівнозначні місця для лову), чекаємо звук горну. Поряд Сергій Іванович, котрий тако ж Samuraj (он же Серый, он же Серж, он же Гоша, он же Гога... шутка) та Юрій Редбулович Viktorovi4. Нарешті звук мисливського горну (доречі самий толковий спосіб подачи сигналу - а ні вітер, а ні відстань не перешкода, сигал чутно дуже далеко).
Непоспішаючи робимо закиди але все ж таки зауважую колегам, що руки тримтять ніби на змаганнях та попоную розслабитися. Перша третина проводки завершилася чітким "туком", підсічка і радісна тяжкість на кінці снасті додає вагон адреналіну в середині тіла. Єссс! Окунь 52 грами, чистесенький, "упітаний" поповнює мій баланс після першої проводки.
Незнаю що і думати, адже кажуть, що маючи першу проводку з рибою - це не є добре для подальшої риболовлі...
Зміщуємося на декілька секторів ближче в сторону мосту.
Покльовки є але не вдається підсікнути рибу.
Роблю ставку на 2 монтажика: 3" на 5-ти грамовій головці і 2-2,5" на 4-х грамовій, рідко користуюся 3 грамами.
Дійшовши до середини зони (фідерістів та рибалок іншого плану трохи було і майже кожен, а практично кожен - на приорітетному місці для лову), ставлю 3 грами і Цунікішу. Кидок на протилежну бровку і покльовка полосатого. Як кажуть, чим менша приманка, тим менший трофей. Цього разу витягаю розбійничка вагою 16 грам.
Як не як, а рибка, тим більш, що за моїми спостереженнями ми ловили у момент, коли на інших водоймах риба практично взагалі не "брала", тому хвіст є хвіст, а це + 50 балів. Отже ці 66 балів після зважування відправляються у воду до мами.
Відірвавши декілька хвостів приманок на подібних какунцах, повертаюся до монтажу №1.
Підійшовши ще на пару секторів ближче до мосту зустрічаю Samuraj"я, який збирається йти на початок зони.
Перекинулися мислями, взнаю, що у Сергія тут була Сося-балдося але вирішую спробувати прокинути хоч пару разів.
Згадую, що Ленін називав одного старого дідуся Сосіпатичем - ми у школі такий "розсказік" вивчали, цей старичок, а точніше його нік бистро лягає на якусь бредово-прикольну мелодію і я починаю кидати приманку, наспівуючи новостворений шедевр рибальського року :-)
На 2-му чи 3- му закиді відчуваю хороший тичок :co_ol: !
Раз і... підсікаємо - є - окушок 56 грамів, опір в нього на течії, як у 150 грамового у тихій воді, тому при виважуванні отримую купу задоволення. 3" - ва приманка глибоко у хавальному отворі рибки - шансу зходу практично немає, хіба що окунь виявився б Урі Геллером... :-)
Маю у заліку 3 риби, що дає змогу трішечки розслабитися.
Ловлю у різних місцях відчуваю спад активност у кльові, розумію, що нараховані мною близько 7-ми покльовок, які я чесно кажучи продолбав були надані мені не для того, щоб щолкати фізіономією... :ny_tik:
Сонечко припікає, все ж таки відчуваю, що маю знайти ще не шугані точки де буде окунь.
Стаю на непримітне місце на пряміку.
Закид у протилежний берег, змінюю темп проводки і намагаюся щось підібрати.
З правої сторони при підмотці при березі відчуваю клювання невеликого какунца, який "на моїх нервах" з"їдає хвостика в приманки... Що ж той хвостик того коштував... :smu:sche_nie:
Через проводку ловлю жвавого окунця грамів на 50-60, як не дивно, він клює по середині. Через проводку чую нарешті довгоочикуванне "Тук" і "Гаррік" починає відпрацьовуватит ривки вже на порядок більшечкого окуня.
Насолоджуюся моментом виважування і водночас тримаю себе на чеку, адже заробити на такому окунцеві "зішл" означає відпустити вдачу! :)
Декілька завершуючих ривочків розбійника і я беру гарного в руки - світлий, чистий, м"ясистий окунь, відразу видно, що ця риба живе на течії у проточній воді, приємно зловити таку, ще й у потрібний момент. Рибка заважила 150 з лишнім грамів.
Настрій піднятий, хочеться далі в бій але знаю, що фініш вже наступає на п"яти, тому бистро обкидую місце в точках, які ще не пройшов приманкою.
Одну чи дві покльовки малого полосатика продовбую, а скоріше за все виймаю кінчик хвоста приманки з міні-рота какунца. Ближче до берега неодноразово стрімко здьоргую приманку з якоїсь гілячки, через декілька метрів після неї отримую пару покльовок але малий не засікається. На одній з проводок пробую легесенько зтягнути приманку з вищезгаданої перешкоди, а після того, як грузголовка падає на дно відчуваю правильний "тук".
Підсікаю бо впевнений, що риба заковтнула приманку, це я вже пройшов і пристосувався до даних умов лову, тому відчуваю коли покльовка 100%-но на мою користь.
Після підсічки відчув лише якусть частину ваги тої риби, що клюнула..., а далі обрізаний флюр мирно поволочився по течії... :ne_ne_ne: Пані щука поснідала Цунікішкою.
Микола Свірик мені говорив, щоб я ставив 44 флюр але я не був готовий морально ловити на таку оснастку, а коли ти не повірив у свою снасть - не бачити тобі риби :hi_hi_hi: , тому я був готовий до такої розв"язки подій.
До фінішу встиг перев"язатися і заробити покльовку маленького окушка.
Звук горну та радість за те, що все йде по плану, тобто добре, як кажуть - "волки сыты" :) .
На зважування принесли де-яку частину риби для юшки, у тому числі і 2 щуки доволі залікового роміру, з яких одну зловив мій напарник Nikolas, іншу він відпустив, а ще одну більшу ніж 1,5 кг злив після виходу "на свічку".
Отже риба в річці є і у немалій кількості, особисто мені було приємно ловити її, знаючи, що може клюнути, як мілюзга, так і мамуся або бабуля чи дідуля!
Далі було приготування юшки, хлопаки самі знаходили собі що робити, тобто кожен вкладав свій внесок у приготування обіду, правда у режимі жарту декілька колег були змушені чистити рибу, бо не хотіли її ловити :hi_hi_hi: , ще раз повторюся - усе у режимі жарту, навіть Коля, який зайняв 1 місце в зоні також чистив і не цурався. Отже у цьому плані усім подяка та респект.
Перед обідом у компанії з Viktorovi4"ом сходили на старицю, скупалися, а також поспостерігали, як окунець чавкав малька в парі метрах від нас. Доречі вода у стариці прозора, сівженька - рибка задоволено грається, мені навіть вдалося зловити краснопірку на долошку та злити какушка поки юшка готувалася. Юра Vob Ler на попер зачепив маленьку щучку, яка впала в камиш та погуляла додому, було в нього ще пару виходів маленької зубатої але сигнал "до столу" змусив нас відкласти зброю :hi_hi_hi: .
Відпочили за обідом у дружній атмосфері, пофотографувалися з раком, якого Микола дістав з окуня коли чистив його. Здавалося, що ще годинку тому рачок був ще живий... Сподіваюся Юра Viktorovi4 виставить фотки - він його клацав модним фотоАППпаратом :hi_hi_hi: .
Прийшов час збиратися у дорогу, а саме за міст у зону "В", а як не хочеться після обіду вставати з лежанки в тіньку... :)
До місця лову добиралися непоспішаючи такою собі компанією, яка згадала що старт може початися раніше ніж ми у такому темпі дійдемо до місця призначення... Практично так і сталося але до води залишалося 2 кроки, отже почали вчасно.
З перших закидів відчуваю покльовки мілкого окуня, що вже дає сподівання на вилов якихось пару рибок.
Після зміну стилю проводки (різкіше підтрушував час від часу) покльовки почалися впевненіші і ось пацан на 16 чи 17 (не згадаю) грамів у моєму активі.
Радує, що від "0" втік!
Відразу після першого беру другого, потім третього в перемішку з холостими покльовками і обірваними хвостами приманок. Окунці маленькі але часом є покльовки більшого, одного з них також здаю на зважування, він трохи не дотягнув до 50 грамів але у порівнянні з 20 - 25 грамовими - вже монстр.
Пробую різні кути закидів, піднімаю ліве вухо доверху, потім навпаки - праве, присідаю на ліву та праву ногу по черзі, потім на дві одночасно, розминаю шию, чмихаю, пурхаю але крім обірваних хвостів та одного какунца поки нічого не маю - зусилля виявилися марними :-) .
Запарився довбати одне місце, перейшов далі, тим більш, що ліворуч від мене вже усі місця позвільняли - знову обгризений хвіст - нажаль не зміг виставити претензії тому, хто бешкетував - не бачив опонента :-) .
Вирішую вже йти на прогулянку по всій зоні, зупиняюся перевірити містечко на яке впав мій погляд.
Прийшов Сергій Іванович, взнаю, що він перегорів і ходить з "0". Знаю я це відчуття - ніби ти відірваний від суспільства, нікому не потрібний, вічно злий на рибу, бо та - дура і нічого зробити не можеш із собою. Намагаюся підтримати товариша, щось підсказую, а поки підсказував заробив покльовку непоганого окуня, який спочатку завів снасть у траву в метрі від мене, я вже збирався роздягатися, навіть зняв окуляри та шапку але, дякую полосатому - останній мирно вийшов з трави поки я намагався врятувати положення, за що був відпущений після зважування.
Заважив окунець 143 грами здається .
Втікаю з цього місця на місце, з якого починав, зливаю там окуня за 5 сантиметрів від берега (позаду мене стояли 2 відпочиваючих (в одних плавках...) та слідкували за моєю технікою - дякую вам, мужики...).
Втікаю звідти до повороту, там затаївся Діма Павлюк та мотлошить розбійничка "в березі".
Перед ним беру какунца та 2 зливаю на вийманні снасті з води (там трішечки незручне місце але виню тільки себе...)
Стаю після учасника значно далі - нормальне місце, чого ніхто не ловив (???) не знаю.
Декілька хвилин до фінішу, за моїми підрахунками Діма мене обходить на 50 балів а це значить..., це значить, що треба було менше рот зоззявати по сторонах, а не злити хоч 1 окуня :-) .
Заробляю покльовку окуня, на пів-дороги ого зливаю, розумію, що злив не від того, що катав його на хвості і оглядаю гачок... Ну ось, усе підтверджується - жало загнуте від ракушки... Досада...
Далі, як у казці - тюк-тюк - не попав, тук-тук - хто там?, - "рибні консерви, хто там, хто там...".
Останні сподівання уходять у воду з тими трьома окунцями, які вийшли за моєю приманкою на поверхню води одночасно, а точніше вилетіли, коли я її поспіхом виймав, щоб зробити ще бодай один закид перед фінішем...
Після фінішу витягаю приманку та з веселим настроєм розумію, що завжди пруха не буває, комусь однозначно повезе більше, якщо такого не буде - не буде переможців та... інших учасників :)
Відразу після фінішного сигналу мені зателефонував Микола, а це значить, що в нього результат хороший і йому цікаво чи не "укакалса" я :hi_hi_hi: .
"Зашибісь" - чую я в телефоні, а це означає, що якщо не випереджувати події, то на якійсь маленький п'єдистальчик наша команда таки зійде.
Далі на місці базового табору було ще цікавіше ніж в обід - у всіх купа емоцій, усім сподобалося (хоча може комусь і ні але озвучено не було не від кого :hi_hi_hi: ), нагородження, спонсори...
Спонсори взагалі дядьки дорослі - не оминули жодного учасника. Щодо мене, то окрім дружини, якій дістався набір стопок та шоколадка з горіхами, нашими спонсорами був дуже задоволений мій синуля, який давно мріяв отримати за свою кришечку "Кока-Коли" футболку або рюкзак, а тут тато приніс усе відразу ::yaz-yk: :co_ol: . Тато також задоволений презентованим шнуром очпуітєльного кольору, а саме головне радістю спілкування з нормальними людьми, які не пошкодували свого часу та приїхали скласти компанію однодумцям!
Респект Вам, мужчини!!!
Ще раз вдячний за чесну боротьбу, відмінну компанію, настрій, та відпочинок! :co_ol: :-ok-: :bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення ventel »

Респект і уважуха вашому починанню ! :bra_vo:

Вітання учасникам та призерам ! :co_ol:
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення KYM »

Панове, давайте вже фотографії! :hi_hi_hi:
Клацання затворів фототехніки усі вуха прожужжало, вже нарешті виставіть ті фотки.
Я сподіваюся плівка не засвітилася? :-)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:Панове, давайте вже фотографії! :hi_hi_hi:
Клацання затворів фототехніки усі вуха прожужжало, вже нарешті виставіть ті фотки.
Я сподіваюся плівка не засвітилася? :-)
Серега, сегодня - на вечер будут.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Nikolas
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 63
З нами з: 04 липня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Nikolas »

Продовжу...
Фест вийшов на славу,за що дякую організаторам,спонсорам і всім учасникам,які приймали участь у цьому дійстві :bra_vo: .
Збір на на заправці,вітання з друзями,коротенький перекур,далі по машинам і напрямок в сторону с.Хотиинь до р.Горинь.Прибули швидко,висадка,
збір спінінгів,шикування і короткий інструктаж по проведенню феста.
Зображення
Зображення
Зображення
Річка умовно була поділена на дві зони.Зона "А" до мосту,зна "Б" відповідно після мосту.Жеребкування-я попадаю в зону "Б",в яку і хотів.
Направлясь в свою зону,готовлюсь-шарнір 5гр.+другий фішхантер машинного кольору і ще декілька приманок на шарнірі 3 і 4гр.Благо течія була слабенька
і дуже низька вода+не дуже сильний вітер,що сприяло комфортній ловлі. Старт, приманкі полетіли у воду,ложу свою приманку під протилежний берег.
Перша проводка,друга,третя,міняю траекторію і відразу є покльовка-не реалізував- кокунь проїхавшись декілька метрів зійшов.Трішкі зміщуюсь вверх
по течії,знову удар і зтягнутий вибрик.По обидва боки достають по окуньцю.Міняю приманку і зменшую вагу.Знову зміщаюсь,закид під протилежну бровку повільне волочіння з короткими підкидами приносить першого окунця,а надалі і другого.На одній з проводок під ближнім берегом біля трави
на підйомі приманкі хапає щука і відразу вилітає з води,і успішно зходить :sh_ok: .Далі йду вниз по течії.На одній з проводок знову під моїм берегом
біля трави удар,підсічка-єсть,декілька секунд боротьби і залікова щучка на 700гр була успішно заведена у підсаку(пригодився :-) ).Клюнула зубата
на дюймовий хамелеон+шарнір 4гр,флюр 44,5 не підвів.Поводкі робив не більше 20см.Помалу йду і обловлюю перспективні місця.Ловлю ще декілька
полосатих,багато покльовок і багато зходів.І це не тільки у мене.У друзів взнаю,що в нашій зоні є ще одна залікова щучка(833гр) впіймана на воблер
Миколою Черненко.А також Viktorovi4 взяв залікового окуня.За декілька хвилин до закінчення туру беру ще одну щучку,яка після зважування
була відпущена
Зображення
Повертаємось на базу.Ділимось враженнями,розказуєм хто на що ловив.Риба є,але слабо активна і необхідно було підбирати до неї ключик.
Далі уха.Велике дякую нашому повару-ну дуже смачна :bra_vo: !!
Зображення
Зображення
URL=http://www.radikal.ru]Зображення[/URL]
Відпочинок після смачного обіду в тіньочку
Зображення
Другий тур проходив під палящим сонцем.Займаю перспективне міце і жду старта,лунає горн,перша проводка і відразу невеличкий окунець надійно
сідає на гачок.Всі покльовкі під протележним берегом,риба стоїть в тіньку ,надалі шукаю тільки такі місця,як поім вияснилось-недаремно.
За весь тур впіймав п"ять рибок-одна з них щучка.Яка була зловлена біля трави.Ловив 4гр+дюймовий лох.В другому турі покльовок набагато менше,
далось в знаки спекотне сонце і наколена риба.Фініш.Повернення на базу.
Всі втомлені,чекаєм результати.
Нарешті все підраховано.І ось сама фінальна частина фесту
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Командні призери
Зображення
Зображення
Зображення
Колективне фото
Зображення
До нових зусрічей.Приєднунуйтеь кому цікаво поспілкуватись в колі однодумців!!!!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Вот несколько фото...
Отчет немного поздже.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Лин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 14 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Лин »

Свято відбулося! Велика подяка всім хто приклав зусиля до даного дійства організаторам,спонсорам і звісно учасникам.
Самого большого ляща поймала жена рыбака Семена, когда забыла разбудить мужа на рыбалку. :)
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Немного с опозданием отчитываюсь…
В первую очередь, хочу поблагодарить всех, кто имел отношение к данному мероприятию!!!
Рыбка хоть и клевала слабовато, но присутствовала. Поклевок было достаточно, даже у многих случались мощнейшие голавлиные поклевки…
Если упираться в ближнюю бровку на малых весах, то можно опять-таки наловить окушков, что показал своим примером серебряный призер фестиваля - Павлюк Дима.
Акватория пригодна для проведения спортивных соревнований по ловле хищной рыбы, что собственно и требовалось доказать.
Особенно приятно было находится в компании друзей, которые всегда поделятся хорошим настроением или бутылочкой пивка :-)
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Витя, молодчага, ролики СУПЕРРР, начало положено... :) Даешь продолжение... :co_ol:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ФЕСТИВАЛЬ "АНТИПОКЕМОН - I"

Непрочитане повідомлення KYM »

И разве это не красота - что природа, что сама съёмка - просто душа радуется! Браво всем, кто дал возможность поучаствовать, поприсутствовать и посмотреть на всё со стороны! :bra_vo:
Витяня - респект! :co_ol:
Хочу продолжениеееее :)
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Рибальський "КЛУБ ВИХІДНОГО ДНЯ"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей