Сом

Опис риб, тактика й аспекти лову
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення stal1n »

ви хоч раз бачили вживу цих нелюдів з електроловом?!
особисто я не вірю, що вони взагалі вміють користуватись інтернетом..

а те, що сталось на Хотині, то стандартна справа для тих місць, там і перед цим постійно утюжили все перевертні в погонах, і не бачив жодних передумов, щоб цього не ставалось в майбутньому.

виходячи з логіки "приватних повідомлень" давайте взагалі карту з поплавками сховаємо, а ще краще сайт цей закриємо.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення proteus »

stal1n писав:виходячи з логіки "приватних повідомлень" давайте взагалі карту з поплавками сховаємо, а ще краще сайт цей закриємо.
вы немного преувеличиваете ... зачем Вашу карту и сайт закрывать? Да и не надо конкретный эпизод сразу "пришивать" ко всем отчетам ... Просто конкретно место на реках указано, да еще и сомы Зображення ...

ПС. В отличии от Вас, я в своем предложении не вижу какой то негативный умысел ... Как для рыбы, как для сайта так и для Вашей карты ..
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення stal1n »

через клятих бракош вже й нормально в інтернеті не поспілкуєшся
треба шифруватись :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
NazarKO

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення NazarKO »

stal1n писав:через клятих бракош вже й нормально в інтернеті не поспілкуєшся
треба шифруватись :)
Оце то спитав де рибку половити :-) :-) :ne_vi_del: :ne_vi_del:
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення yurik »

Так от такі NazarKo реалії ... І це основна причина чому мало хто зараз пише розгорнуті звіти ...
А те що ті хто нечисті на руку в плані рибалки читають форуми - це факт ... Читають і ще й добре читають ... А ще "підвохи" ...
А що стосується Горині , то тут уже дуже мало залишилось дійсно уловистих місць , і хто таке знайшов - то тримає в таємниці , і має на те моральне право .
А тепер щодо сома ...
Кілька раз були з ночовками в різних місцях ... Найбільший сомик якого бачили - десь 800 гр ...
А так якщо і клюють - то розміром з бичка ... Хоча якщо пошукати - то знайти думаю можна , хоч і тяжко ...
Там де є виходи сома на поверхню вечором і вранці , отам і треба ловити . В основному це або вхід в яму або вихід з неї , і біля затоплених дерев чи корчів у воді .
Минулого року біля місця до ловив впроводку з поплавком , регулярно показувався сом на око десь від 15-ти кг , вже думали хоч назвати його якось :)))
але після появи там "підвохів" його не стало ...

Так що шукайте і спостерігайте , думаю знайдете якщо буде бажання ! :mi_ga_et:
NazarKO

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення NazarKO »

yurik писав:Так от такі NazarKo реалії ... І це основна причина чому мало хто зараз пише розгорнуті звіти ...
А те що ті хто нечисті на руку в плані рибалки читають форуми - це факт ... Читають і ще й добре читають ... А ще "підвохи" ...
А що стосується Горині , то тут уже дуже мало залишилось дійсно уловистих місць , і хто таке знайшов - то тримає в таємниці , і має на те моральне право.
:mi_ga_et:
Тоді тему вісті з водойм певно треба узагальнити щось типу "яка риба клює на Рівненщині" так як тема прихованої водойми :ne_vi_del: :ne_vi_del: :ne_vi_del: Або був на рибалці написав звіт і всім в ПП розсилку бахнув і все... :-) :-) (Це не пропозиція так думки в голос)
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Дам наводку

Непрочитане повідомлення yurik »

"Або був на рибалці написав звіт і всім в ПП розсилку бахнув і все... :-) :-) "

Майбуть так воно скоро й буде , або вже в деякій мірі є ... :))))))
Хоча написавши звіт не обов"язково ж вказувати точні координати , цілком достатньо приблизно вказати район (наприклад вище або нижче шлюза і т.д.)
тоді не буде чого переживати що місце розсекретять ...
Ну а щодо того що і куди переносити - то це вже адмінам вирішувати ...
Це теж ні в якому разі не рекомендація а просто думки вголос . :)))
NazarKO

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Підскажіть будь-ласка по секрету на що ще крім живця,росянки,та жаби можна ловити сомів. :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: :smu:sche_nie:Моливо в когось є з цього приводу особлива думка!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

NazarKO писав:Підскажіть будь-ласка по секрету на що ще крім живця,росянки,та жаби можна ловити сомів.
Перловица, пиявка, медведка, кусочки мяса, печени и тп, и комбинация всего этого в разных вариантах. :)
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення yurik »

"Підскажіть будь-ласка по секрету на що ще крім живця,росянки,та жаби можна ловити сомів"

Багато чув хороших відгуків про медведку .
Був якось навіть знайшов спосіб як їх наловити : мильна вода наливається в нірки , і вилазить цей монстр :ps_ih: на поверхню дуже швидко !

Але все таки на мою думку найбільш універсальною наживкою буде живець , і не який небудь , а саме пічкурик , от тільки в Горині його останнім часом дуже мало ...
Бо на росянок клює майже одна дрібнота ...
NazarKO

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення NazarKO »

yurik писав:"Підскажіть будь-ласка по секрету на що ще крім живця,росянки,та жаби можна ловити сомів"
Але все таки на мою думку найбільш універсальною наживкою буде живець , і не який небудь , а саме пічкурик , от тільки в Горині його останнім часом дуже мало ...
Бо на росянок клює майже одна дрібнота ...
А де ж їх взяти тих пічкуриків якщо я їх вже років 7 в очі не бачив!Вони(пічкурики) ще не в червоній книзі часом?
yurik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 14 листопада 2011, 20:55
Телефон: +380671601096
Контактна інформація:

Re: Сом

Непрочитане повідомлення yurik »

Та попадаються часом , хоча все рідше ... На бистринках з твердим дном .
Бичок не підійде , він ховається на дні ... Але бере часом і на нього .
Думаю що підійде маленька плотвичка , вона живуча більш менш і її вистачає ..
Але при ловля на живця необхідний сталевий чи вольфрамовий поводок , інакше буде шкода щуки яка ковтне гачок ...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Запитання - відповіді (бліц)

Непрочитане повідомлення stal1n »

NazarKO писав: А де ж їх взяти тих пічкуриків якщо я їх вже років 7 в очі не бачив!Вони(пічкурики) ще не в червоній книзі часом?
на мою особисту думку проблем з пічкурями немає. Якщо, правда ми вірно розуміємо один одного і ідентифікуємо одну й ту ж рибу :)
Щоразу на рибалці, коли я ловлю на річці, мені попадають пічкурі:
Зображення
Їх в тих забитих місцях називають кобликами, найкраща наживка - хробак.

Але кращий живець на сома — це щіповка, її ще називають "сикавка"
Зображення

Саме на таку рибку мій знайомий взяв судака в Стиру на 7.2 кілограми, правда років з 15-20 тому :)
А ще саме на цю сикавку в цьому році хлопці дуже успішно ловили сомиків, але правда не великого розміру, найбільший в 1.5 кілограми
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
NazarKO

Re: Сом

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Тут мені знайомий порадив телячу печінку на мою думку сом має її рвати в клоччя :pi_rat: хотів би почути думки інших форумчан.
NazarKO

Re: Сом

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Ось такі соми клюють тепер біля Азоту.Нажаль у всіх риб були травми несумсіні з життям прийшлось забрати заглотили гачки по саме нєбалуй :sh_ok: хоч і використовував екстрактор але нажаль.....
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Риби наших водойм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість