Щука

Опис риб, тактика й аспекти лову
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Щука

Непрочитане повідомлення SPIN »

клюёт писав: Нет никаких секретов. Основная фишка джерка (и всей серии подобных объёмных приманок ) в том, что ими можно делать сверхмедленные проводки на достаточно большой глубине.
Любая блесна решает эти же задачи за более малые деньги.

О прозрачной воде.
Чем прозрачнее и светлее вода, тем более эффективными будут тёмные матовые приманки.
Для подавляющего большинства случаев, это правило работает в 80-90%.
Про блесну не согласен, ловил тяжёлыми блёснами на крайне запресованном водоёме и безрезультатно а джерки сразу дали результат.

Про цвет приманки - тема оооочень дискуссионная. Общее правило про тёмные и матовые приманки вроде есть, но это далеко не всё.
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Щука

Непрочитане повідомлення spaik »

клюёт писав:
trans писав:
KYM писав:... возможно кому-то что-то не ясно в плане ловли или поведения зубастой...
Интересуют особенности ловли щуки на микроджиг
А чем тяжелее груз- тем крупнее рыба...Я так понимаю,что на дюймовый твистер можна смело ставить пяти,шести,даже семиграмовый груз.И такая приманка будет работать ?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Щука

Непрочитане повідомлення stal1n »

Я так зрозумів, що цього щупака звати Люцифер третій
Але ж і ненажера!
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Щука

Непрочитане повідомлення stal1n »

Хорів, Волинська область.
Щука вагою 14 кг
20.10.2013
Такого "шоу" виважування таких монстрів я не бачив навіть на ютюбі!!!! І взагалі живої щуки більшої 6 кг!!! Сьогодні перший раз з великою компанією я побував в цих краях. Сам відзначився скромним кілограмовим щупачком. Але решту хлопців відловилися краще! Трофей був спійманий на "шумовку" і не без пригод, після хвилин 10 "перетягування канату" наша подруга підійшла до лодки і вдало намотала леску на кукан який був спущений у воду, але невідомо як вона сама ж розплуталась з нього і знову пішла на дно! Ще хв 3 боротьби і знову халепа! На катушці утворюється "борода" і тут всі завмерли і чекали коли волосінь лопне! І знову чудо, бороду розпутав напарник спінінгіста! після цього ще декілька ривків фрикціона і "Вона" майже входить у підсак і різко затягується в човен!
От, свідком такої картини я став, сам нічим особливим не відзачився, але таке враження що сам її витягував)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Риби наших водойм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей