Лин

Опис риб, тактика й аспекти лову
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

XXL писав: Ловив в іншому місці, з протилежного боку озера, поблизу вітряка.
десь тут?

якщо не секрет, чи можете позначити точну точку, потрібно на карті гугла натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт з меню "Що це?", з'являться точні координати місця
дякую!

особисто я для себе вирішив, що в цьому сезоні буду пробувати щастя вполювати на цього водяного бика в Шпанові та Жильжі
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Здраствуйте товаиші, що до линка рекомендую Устю і Басік, там цього добра більше ніж будь де, stal1n, не варто заморочуватись і їхати за тридевять земель на тому ж Басіку лина валом, треба знати де і коли ловити, зарості латаття понад дорогою не кращий варіант, на Усті ловив на поплавочні між проспектівським мостом і кафе "Венеція". Я за минулий сезон в межах міста зловив штук 100 линків від долоні і до кілограма (звіти писав не про всіх) див. тему короткі звіти про рибалку, це так не напрягаючись - в прилові, якщо цікаво, то можу показати в Новому дворі де на Усті я рибалю, чисельність лина там дуже висока і клює він і на поплавочні і на ЛМ.
Удачі!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав:Здраствуйте товаиші, що до линка рекомендую Устю і Басік, там цього добра більше ніж будь де, stal1n, не варто заморочуватись і їхати за тридевять земель на тому ж Басіку лина валом, треба знати де і коли ловити, зарості латаття понад дорогою не кращий варіант, на Усті ловив на поплавочні між проспектівським мостом і кафе "Венеція". Я за минулий сезон в межах міста зловив штук 100 линків від долоні і до кілограма (звіти писав не про всіх) див. тему короткі звіти про рибалку, це так не напрягаючись - в прилові, якщо цікаво, то можу показати в Новому дворі де на Усті я рибалю, чисельність лина там дуже висока і клює він і на поплавочні і на ЛМ.
Удачі!
дякую звичайно, але на річці я взагалі ловити не вмію, течія - це кошмар для мене :)

якщо у Вас буде час і бажання, могли б разом порибалити попалвчанками на Басіку спеціалізовано націлившись на линків - моєму щастю не було б меж :dan_ser:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

)Із превеликим задоволенням, на Басіку лина треба шукати або у місці де збоку Нового Двора впадає Устя ( течія там як в акваріумі :-), або біля старої рятувальної вишки (там краще з човна), або в кінці пляжу де бетонний полукруг у воді, перед 5-ма великими і могучими вербами, но там як правило аншлаг:)!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Саша@Наташа
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 25 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення Саша@Наташа »

Підтверджую про бетонний півкруг, сам у 2010 році там мав в уловах на поплавчанку линів, а також товариші ловили линків і мормишечники частенько рибалять.
XXL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2010, 01:00
Телефон: 000000
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення XXL »

stal1n писав:
XXL писав: Ловив в іншому місці, з протилежного боку озера, поблизу вітряка.
десь тут?

якщо не секрет, чи можете позначити точну точку, потрібно на карті гугла натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт з меню "Що це?", з'являться точні координати місця
дякую!

особисто я для себе вирішив, що в цьому сезоні буду пробувати щастя вполювати на цього водяного бика в Шпанові та Жильжі
Перед поворотом і за ним, в лататті.
XXL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2010, 01:00
Телефон: 000000
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення XXL »

kamennieshipy100 писав:Здраствуйте товаиші, що до линка рекомендую Устю і Басік, там цього добра більше ніж будь де, stal1n, не варто заморочуватись і їхати за тридевять земель на тому ж Басіку лина валом, треба знати де і коли ловити, зарості латаття понад дорогою не кращий варіант, на Усті ловив на поплавочні між проспектівським мостом і кафе "Венеція". Я за минулий сезон в межах міста зловив штук 100 линків від долоні і до кілограма (звіти писав не про всіх) див. тему короткі звіти про рибалку, це так не напрягаючись - в прилові, якщо цікаво, то можу показати в Новому дворі де на Усті я рибалю, чисельність лина там дуже висока і клює він і на поплавочні і на ЛМ.
Удачі!
Якщо не секрет, яку приманку використовував?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

XXL - немає ніяких секретів, наживкою служили "діти" виповзка, тобто дрібна росянка, яку добував у себе в садку ввечері напередодні і далі по Сабанееву, а от тут уже секрет про який написано в "Жизни і ловли пресноводних риб":)
П.С. там про цеглу:)))
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ещё никоглда не ловил Линя... очень мечтаю это зделать.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

Минулого(2011-го року) рибальського сезону я продовжив свої потуги у спробі розкусити кльов риби на так званому "любительскому" ставку у селі Шпанів. Звичайно, що головною моєю ціллю був лин.

Оскільки на літо став повністю заростає кропивкою, жодною іншою снастю крім поплавковою вудку там ловити не можливо.
Мені в цьому сезоні пощастило відловитись там по карасю, карпу і що найбльіше радує - по лину.
Правда там потрібна серйозна підготовка, як то приваджування місця протягом тижня та очистка від подоростей перспективого місця ловлі.
Але результат наполегливого рибалку не розчарує ;)

Зображення Зображення Зображення Зображення

всі мої детальні звіти з цього нелегкого ставка можна почитати ось тут

Дно ставка представляє собою влітку суцільну ковдру водоростей

Зображення

Так що ваша найсмачніша і найвибагливіша насадка просто згубиться там, крім того її просто не буде видно.
Потрібно заздалегідь вибрати собі успішне місце для лову.
Особисто я ще з травня місяця приїзжав туди велосипедом удосвіта сонця і просто спостерігав за водоймою, відзначав в яких місцях піднімаються з дна бульбашки. Також дивився за різними бульбашками, адже і різна риба мулить по-різному.
Наприклад линок ходить ялинкою, і маю малесеньки бульбашки, а карпенко мулить на одному місці дуже серйозно, його бульбашки великі.
Потім я ще спостерігав за місцевими рибалками, і звичайно розпитував у них як і нащо ловити.
Коли я нарешті помітив для себе стежички під водою, якими ходить риба, я в одному місці зробив собі чисте дно(але під кінець літа воно все-одно спаплюжилось).
Ну і визначившись з місцем лову я через день перед роботою приїзжав туди і приваджував місце. Навіть розробив свій власний план :)
За тиждень до ловлі я прикормлював лише творогом, і як не дивно(але цілком очікувано згідно розумних книжок) на моє місце підійшов лин. Що саме цікаве, в той же день на рибалці зі мною був кум, який рибалив в п'яти метрах від мене, спіймав лише декілька недокрасноперок розміром з мізинчик.

Саме цей ставок дуже чітко підтверджує вислів "кто ищет тот обрящет"

Але якщо ми просто нахрапом приїдите туди з поплавковою вудкою і навіть з якоюсь дорогою сенсасівською прикормкою, то все одно ваші шанси на успіх навряд чи суттєво перевищать нуль :)
А взагалі всі свої рибалки я намагаюсь детально документавати і викладаю звіти в себе на сайті.
Нехай щастить :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

stal1n писав:мрію зловити линка, але незнаю де він водиться в наших краяк(крім річок, на яких ловити не вмію :ne_ne_ne: )
напишіть будь ласка куди поїхати, що зловити цього красеня

наскільки мені відомо ловити треба на пучок гнойових хробаків, а в якості прикормки можна використовувати кислий творог

особисто я ловив линків років з 10-12 назад у шпанівських канавах(на даний момент майже вся іхтіфауна винищина електроловами) і на болоті поблизу АЗОТА(навпроти центральної прохідної)
Ловиться ця гарна риба також на Хотинських старицях - сам ловив не раз на поплавчанку. Насадка - опариш, приманював Фиш-дримовською прикормкою, о таке.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення Рома »

Що там говорити, линь - гарна риба... Єх, як згадаю дитинство......
Тоді я аж ніяк не займався ціленаправленою ловлею цієї риби, проте на гачок вона попадалась мені досить часто. Ловив на одній із стариць річки Горинь. З самого ранку, коли над водою і над полем стояв густий туман, я вже сидів біля води з двома ліщиновими вудками і спостерігав за поплавцями із перини. Грузики вішав побільші, щоб пробити шар ряски, яка щільно вкривала місце лову. Прикормки не використовував ніякої. Наживкою зазвичай слугували хробаки, рідше хліб або млинець :mi_ga_et: . І коли поплавець починав ворушитись, то все відходило на задній план, а уява малювала велетенського лина, який смакував хробака. Рука лежала на вудці, готова в відповідний момент зробити підсічку і поборотися з достойтим суперником, вага якого сягала, як правило, 300-600 грам. Частенько попадалися і широкотілі красені карасі.... Декілька вагомих рибин практично завжди були результатом такої риболовлі.
Н-да, були часи .....
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення proteus »

Рома писав:Що там говорити, линь - гарна риба... Єх, як згадаю дитинство......
Тоді я аж ніяк не займався ціленаправленою ловлею цієї риби, проте на гачок вона попадалась мені досить часто. Ловив на одній із стариць річки Горинь. З самого ранку, коли над водою і над полем стояв густий туман, я вже сидів біля води з двома ліщиновими вудками і спостерігав за поплавцями із перини. Грузики вішав побільші, щоб пробити шар ряски, яка щільно вкривала місце лову. Прикормки не використовував ніякої. Наживкою зазвичай слугували хробаки, рідше хліб або млинець :mi_ga_et: . І коли поплавець починав ворушитись, то все відходило на задній план, а уява малювала велетенського лина, який смакував хробака. Рука лежала на вудці, готова в відповідний момент зробити підсічку і поборотися з достойтим суперником, вага якого сягала, як правило, 300-600 грам. Частенько попадалися і широкотілі красені карасі.... Декілька вагомих рибин практично завжди були результатом такої риболовлі.
Н-да, були часи .....
ээээхххх .. мабуть в кожного в дитинстві у нас таке було :cry_ing:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

пропоную на розгляд статтю про лина
Її написав я сам, лише малюнки понабирав з різних джерел в неті.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

RIPsys писав:Ещё никоглда не ловил Линя... очень мечтаю это зделать.
Того і аватарку змінив? :mi_ga_et:

Я змонтував відео про те, як харчуються лини. Переглянувши його ви зрозумієте, наскільки у вас шансів не багато його спіймати. Я б навіть сказав їх практично нема :-)

Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Риби наших водойм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей