Зміни в роботі форуму

Як реєструватися. Обговорення роботи. Ваші ідеї та побажання
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення spaik »

Висловлю і своє побажання.Підтримую форумчан протеуса,Ростиславовича,транса щодо підвищення статусу за рахунок кількості написаних повідомлень-це не зовсім вірно.Знову ж повторю думку деяких колег-за гарний звіт,корисну пораду,тощо-має бути щось схоже на "спасибкі".ІМХО
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення proteus »

ой короче .. что в лоб что по лбу .. уже дедов сюда приплели .. короче пусть будут погоны ... можно сделать еще награды, по типу сердечек, кукол всяких, мягких игрушек .. а хуле .. погоны есть, можно и это добавить еще ... форум ведь рыболовный .. все подходит ..
Аватар користувача
Саша@Наташа
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 25 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Саша@Наташа »

Вибачайте, що вставлю свої п"ять копійок. Думаю, якщо форум є демократичною спільнотою, такі речі вирішуються голосуванням за кращий варіант який вибере народ простою більшістю. Хоча існує безперечно проблема реалізації цих ідей, і всі з цим тут не раз зіткнулися. Тому якщо адміністратори неправі (щиро дякую за їх плідну і ПОТРІБНУ справу, яка не завжди цінується) дивись пункт перший.
Р.S. Але плідна критика завжди стимулює до якості.
Аватар користувача
Саша@Наташа
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 25 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Саша@Наташа »

Забув добавити своє бачення, дуже цікава ідея з рибками щодо рангів. Притому, що заготовки можна взяти з рибної карти, інше виходячи з принципу ненашкодити форуму.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Саша@Наташа писав:Думаю, якщо форум є демократичною спільнотою, такі речі вирішуються голосуванням за кращий варіант який вибере народ простою більшістю.
Безумовно демократичною, але немає демократії без жорстких правил (законів) – без них не демократія, а анархія та в кінці разруха. Тому вирішувати адміністрації які питання можливо виностити на голосування, а які приймати самостійно.
Ми можемо пропонувати, генерувати ідеї…
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Горыныч писав:
Саша@Наташа писав:Думаю, якщо форум є демократичною спільнотою, такі речі вирішуються голосуванням за кращий варіант який вибере народ простою більшістю.
Безумовно демократичною, але немає демократії без жорстких правил (законів) – без них не демократія, а анархія та в кінці разруха. Тому вирішувати адміністрації які питання можливо виностити на голосування, а які приймати самостійно.
Ми можемо пропонувати, генерувати ідеї…
В даному випадку краще анархія а ніж ідіократія з погонами. Тобто взагалі а ні погонів а ні спасібок. ІМХО
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення SPIN »

Горыныч писав:Моё мнение: карму нафиг, "спасибки" вернуть - если человек видит, что кому-то пост нравиться, его поддерживают, то есть желание писАть...
Если не видно никакой реакции - нафига стараться!
"слова не мальчика, но мужа". Поддерживаю!
Было сказано в начале:
Конструктивна критики та цікаві побажання вітаються.
Вышеприведённое пожелание Горыныча не есть ни критика, а интересное пожелание, даже больше,
это НЕОБХОДИМОЕ пожелание.
ПС
Насчёт "пагонів радянської армії" - не понял логики. Ведь каждому погону соответствует определённое воинское звание, а здесь непонятные качественные определения участника. Например, непонятно, за счёт чего форумчанин, написавший 700 сообщений становиться "риднэнькым", а "абориген" и "мисцэвый", вообще по значению одно и то-же.
ПСПС
Загон в "касты" в зависимости от количества сообщений мне не нравится. Уж лучше никаких делений, чем сомнительных делений!
ПСПСПС
Спасибо всем, кто работал, работает и будет работать над этим форумом!!!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення ANDROID »

То давайте не тільки рибок , а й жабок, комариків, хробаків, мотилів добавимо і т.д, бо це риболовна тематика. Це все дитячий садок.
"Спасибо" можна було б, бо віддячити таким образом єдина можливість. Якщо навіть комусь сподобається звіт, то я сумніваюсь, що відпишуть в ЛС подяку (так як писав хтось вище).
П.С. Нововведення мені сподобались. На погони мені байдуже, бо я не звертаю наних уваги , тому вони мені не заважають. Сталіну респект за створення "Рибні місця Рівненщини"
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Другій тиждень на риболовному форумі дискутуєм про те, потрібні тут армійські погони чи ні)))
Якщо з самої постановки питання не ясна відповідь, то зробіть вже голосовалку та вирішіть!
Та й якщо і привязувати рейтинг до чогось, то явно не до кількості повідомлень.......наприклад до дати реєстрації на форумі ще можливо зрозуміти, або до кількості спасібок....
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення proteus »

Россо-Неро писав:Другій тиждень на риболовному форумі дискутуєм про те, потрібні тут армійські погони чи ні)))
;;-))) ;;-)))
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Рома »

Россо-Неро писав:...Та й якщо і привязувати рейтинг до чогось, то явно не до кількості повідомлень.......наприклад до дати реєстрації на форумі ще можливо зрозуміти, або до кількості спасібок....
Погоджусь, в даному випадку, з Россо-Неро. На мою думку, рейтинг форумчанина повинен формуватися в залежності від корисної інформації, яку він викладає на сторінках ресурсу і як дану інфу оцінюють інші форумчани. Тому кнопка подяки повинна бути, якщо будувати рейтинг таким чином.
ПС. На багатьох риб. форумах така система діє і нічого не "глючить" і не "вилітає" :du_ma_et: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення stal1n »

давайте зробимо так:
покажіть мені готове рішення для кнопочки "дякую" і я спробую його втілити в життя. Звичайно по мірі можливості у вільний від роботи час, бо зараз на роботі є над чим серйозно працювати...
шукати моди можна будь де, але краще в першоджерелі: http://www.phpbb.com/mods/
і брати треба мод хороший, перевірений.

цей мод навіть не пропонувати, виглядяє погано, портить весь форум, домальовучи кожній темі непотрібні зірочки...

мені найбільше сподобалась така система на форумі львівського клубу активного відпочинку, але звідки вони накопали такий мод - не знаю.

краще пишіть мені в ПП, по мірі можливості буду відповідати.
дякую
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

KYM писав:Скоро нужно будет "погоны" давать людям, которые СРУТ в темах!
Ось це те про що я говорив в цій темі з самого початку :bra_vo:
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Чому звіти з теми "Приховані водойми" перекочували в тему "Млинівське водосховище" ? Адміністрація вирішує самостійно в якій темі місце для звіту ?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Зміни в роботі форуму

Непрочитане повідомлення proteus »

Спасибо за реализацию благодарности! То что надо! :co_ol:
Відповісти

Повернутись до “Сайт та форум, реєстрація”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей