ГРИБОлов

kaa
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 вересня 2015, 12:59
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення kaa »

мдаа!(( з такою погодою походу по грибах((
Sergg
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 09 вересня 2013, 19:55
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Sergg »

Сегодня с утра до обеда за Тучином, ведро белых (в основном молодняк) 40 шт. и ведро красных, условия те же желательно наличие сырых мест, лес преимущественно лиственный береза ,дуб.
Vadimka
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 31 березня 2012, 11:46
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Vadimka »

Їздив вчора з дружиною в Деражнівський ліс, гриби є, але виключно у відомих мені "місцях", сам ліс майже порожній.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Жобринський ліс.
12.30 - 14.30
5 по 10л - маслюків.

Першу половину дня провів з спінінгом на озері поблизу санаторія "Червона калина". Другу ж половину дня - в пошуках грибів. Місце незнайоме, був вперше. Народу багато, але всі шось совались з напівпустими відрами. Довелось вдаватись до власної провіреної техніки гриболовлі. Як завжди це принесло хороший результат.


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Не знаю чому, але із усіх грибів найбільшим попитом у мене користуються польські. Думаю із-за того, що білих у тих місцях де я зазвичай збираю не так багато. Коли ж настають сприятливі умови для росту польських, то їх можна "накосити" чимало. В цьому році грибів ще не збирав, проте сьогодні, будучи в селі, не міг не заскочити на годинку в ліс. Те що я там побачив, мене дуже порадувало. Хоча грибів було не багато, проте свою дозу задоволення я отримав.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні був у лісі. Польські ростуть, але локальними місцями. Склалося враження, що гриби рости хочуть, проте погодні умови цей процес ускладнюють. Находився дуже багато, задоволення отримав.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні знову трохи побував у лісі. Мета - польські. Грибів мало, вони не молоді, але "нашкребти" трохи можна.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
lusya
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 13 жовтня 2016, 18:48
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення lusya »

Сейчас водятся грибы? Вот думаем выехать, но не знаем,есть ли там что-нибудь.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення ZVod »

lusya писав:Сейчас водятся грибы? Вот думаем выехать, но не знаем,есть ли там что-нибудь.
Самий пік маслят проходить ... так трохи було... Якщо на днях їхати то ще можна ... а далі буде видно. Всі решта гриби - бакби, красноголовці, білі , польські та навіть опеньки --- відсутні. Не має чого точно їхати далеко десь на полісся чи за случ ... краще молода рідка ялинка чи соснячок ... (але не ліс)....
Був на днях. Відверто скажу пресинг дуже великий, а адреналін втаких умовах не менший чим покласти на бік ляща )))

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Підтверджую, гриби цього року відсутні, для мене то точно :-)
Був в недалекій від мене (с.Олександрія) соснинці то щоб знайти маслят, треба чуть би не з лупою лазити на колінах попід соснами, розгрібати траву та хвою. До такого я не готовий да і не настільки голодний :dribble:
Їдучи додому на сніданок заїхав на місцеву водойму, радий був бачити лебедів які таки повернулися, прям скучив за ними :smu:sche_nie: .
Всерівно виїзд на природу то насолода, краса неймовірна.
Заодно розмотав спінінг, та вітер дув такий, що практично на стоячій водоймі хвилі та кручі були наче в Дніпрі, ще й з пінкою по берегу :-) що при закиді 2гр. грузу з силіконом шнур мотало наче при спусканні в слід за 5кг. щукою :-)
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Рома »

Мені самому в це важко повірити, але сьогодні вперше в цьому році трішки наскріб польських. Часу було обмаль, тому результат не дуже. Проте на невелику сковорідку назбирав. Грибів теж мало і необхідно добряче придивлятись щоб їх помітити. Гриби молоденьні, тільки починають рости. Дуже шкода, що все це відбувається напередодні холодів.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

Едем за грибами в лес на тихую охоту. Грибы, лес, выходной -

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Решили в выходной день поехать за грибами в лес, решено было поехать в Маневичи где в прошлом году мы практически ничего не собрали. По приезду нашли много черники, насобирали почти ведро маслят, немного груздей, рыжик и один подберезовик - на пару сковородок насобирали, подышали свежим воздухом и получили массу удовольствия. Сбор грибов очень сильно помогает отвлечься от рабочей суеты.
Видео отчёт - https://youtu.be/0ehrwhis0rQ
Кому интересно координаты для GPS навигаторов черника и грибы - 51.262330, 25.570518
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Поехали в лес за грибами, искали БЕЛЫЕ и ПОДБЕРЕЗОВИКИ, а нашли целую поляну маслят!! Посадка из молодых сосен, постоянно приезжаем в этот лес за грибами и всегда находим.
ВИДЕО ОТЧЕТ - https://youtu.be/BCo2_nCbDbQ
Координаты места для навигаторов и карты Гугл - 50.734663, 25.537908 и 50.778931, 25.665392
Рядом с этим местом так же в лесах есть что пособирать.
Зображення
Podorogesnami
Ледар
Ледар
Повідомлень: 36
З нами з: 24 червня 2017, 13:57
Контактна інформація:

Собираем грибы в лесу ИЩЕМ БЕЛЫЕ ГРИБЫ третий выезд за гриба

Непрочитане повідомлення Podorogesnami »

Собираем грибы в лесу и в который раз попадались одни маслята, мы разозлились и поставили за цель найти белые грибы, подосиновики, польские - смотрите что вышло из нашей попытки собрать грибы.
Видео отчет - https://youtu.be/MH1tndeAMBI
Побывали в трёх грибных лесах, грибов просто море, но многие разновидности грибов мы не собирали (сыроежки, грузди) - не едим, хотя они съедобные. Собрали 2 ведра чистых грибов - белые грибы, польские грибы, подосиновики, моховики и маслята.

Кому интересно координаты трех мест где мы собирали грибы:

1. Грибной лес с. Руда Красная - белые, польские, моховики, сыроежки, маслята - 50.807303, 25.989692
2. Грибной лес с. Деражное - моховики, грузди - 50.851595, 26.027054
3. Грибной лес с. Новостав - польские, белые, подосиновики, грузди, сыроежки - 50.760743, 25.895219
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: ГРИБОлов

Непрочитане повідомлення igoroks »

Шановні! Я, сподіваюсь, Ви, це ще не їли! 3-4 хв. Ви збираєте отруйні гриби!
Відповісти

Повернутись до “Гриболов”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей