Суськ

ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Суськ

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Здоровенькі бУли панове!
Суськ, 16.09.2013р. 11:00 за бортом. Автівкою приїжджаємо в однойменне село, до території мисливського відпочивального комплексу "Сокіл". Дорога через Оржів до комплексу була ще куди не йшло. На території нас зустріла цікава будівля, яку в майбутньому можна використовувати в фільмах жахів чи про упиряк :hi_hi_hi:
ЗображенняЗображення
Далі на авто їхати не можливо було - колії від "УРАЛів" та "КРАЗів" такі - що "сіли б на пузо" - тому було прийнято рішення лишити авто на території комплексу, а далі дорогу продовжити пішачком. Скажу що йшли так хвилин 40, до години. По дорозі трапляли галявини, які чітко свідчили що ліс вирізають, при чому добряче, судячи по розмірах цих галявин, і кількості пеньків. Печальна картина :facepalm:
Ліс ду-у-у-у-уже вологий, під ногами усе вкрите хвоєю і майже гнилим листям - вологість 80-100% десь напевно, бо можна було зваритись. Гриби трапляються не часто, в основному "польскі", невеликі за розміром.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Вийшовши в заздалегідь заплановане місце - починаємо полювання на білі гриби. І перший "улов" не змусив себе чекати.
ЗображенняЗображення
Далі були й інші, більші, меньші...кому як повезло. Але я особисто розраховував на більший "улов".
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Моя фізія :)
ЗображенняЗображення
Гарний жук...
ЗображенняЗображення
Цікаво було зустріти польського гриба, що ріс на шматку кори посеред дороги :)
ЗображенняЗображення
А ще.....була дика ожина...
ЗображенняЗображення
Часто попадали молоденькі Грузді та Сироїжки. Але я не беру ні те ні інше. Бо з першими багато мороки, а других - важко довести вцілілими.
Загалом по лісі далі - дорога була суха, та й сам ліс - чим далі - тим сухіший. Але усвідомлення того, що гадюка якщо і вкусить - то вкусить в чобота - компенсувала дискомфорт від спарених ніг в гумаках. За всю дорогу я зустрів лише невеликого вужика який мирно грівся на сонечку.
На зворотній дорозі усіх порадувала яскрава, руда білочка. Її бачили всі!!!!!! А не тільки я!!! :-)
Стомлені, але задоволені знайденими грибами, доплентали до автівки і поїхали додому.
Загальний улов білих:
ЗображенняЗображення
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Відповісти

Повернутись до “Гриболов”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей