Новий метод лову

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Kakos
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 15 квітня 2010, 22:19
Телефон: 512398
Звідки: ровно
Контактна інформація:

Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Kakos »

Берете недорогу китайську палку з жорстким строєм довжиною до трьох метрів та з тестом бажано 80-120 грам. Також потрібна недорога безінерційна китайська котушка. Жилку я використовую також недорогу. Добре підходить Харківська за 4 грн. 100 метрів.Діаметр приблизно 0,35-0,40мм. Знаходим в заначці давно непотрібну радянську блесну. Вішаєм тройник , що найбільший. Для дальності забросу ще додаєм грузила, щоб в загалом оснастка важила близько 100 грамів. Метод лову заключається в слідуючому: Приїжаємо на став на велисопеді (нижче поясню чого). Пильно вибираємо місце для лову, в основному це зарості очерету та водної рослинності. Знаходимо двох БРАКІВ які ставлять сітку на надувному резиновому човні типу "Стриж" або "Лисичанка". Закидуєм нашу оснастку метрів за 40-50 прямо в човен. Покльовка не змусить себе довго чекати :) . Що є сили підсікаємо нашу здобич. Дана риба буде сильно пручатися, кричати та лаятися :) . Після цього як пойшло підсікання робимо ще раз контрольну засічку. Потім проводим фотосесію (щоб дане фото виложити на сайт Рівненських рибалок в розділ трофеї), а також з почуттям виконаного долга обрізаємо остаток жилки. Ось тут нам і знадобиться велосипед :) адже у нас буде порядка трьох хвилин щоб покинути став.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

:-) :-) :-) ;;-))) ;;-))) ;;-))) :co_ol:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Бабай »

:ya_hoo_oo: :sh_ok: ;;-))) :co_ol: :ps_ih: :-) :-) :-)
Що робити з деревяною лодкою.
А давайте придумувать як кумедно погонить браків!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення KYM »

Рекомендую придбати по парі дитячих китайських радіопередавачів. З вигляду тяжко відрізнити це іграшка чи справжня техніка, передає текст непогано. А ось браки, думаю, непогано лякатимуться :-) . Головне правильно і чітко говорити і відповідати. Не требя передавати банальний текст типу:
- гніздо, я орёл... отвєттьтє...
чи
- первый, первый, я второй...

Раджу передавати текст короткими, чіткими фразами, не обов"язково направленими на дії браків - у паганому випадку вас "розкусять":

- сто одиннадцятий, я - сімдесят четвертий, зв"язок.
- я - сто одиннадцятий.
- об"єкт на місці, контролюю.
- плюс, прийнято. Я тримаю лівий край, сімдесят перший на поготові.
- плюс.

Передавати потрібно зробивши вигляд, що ви ніби приховуєте радіопередавач але разом з тим повинно бути чутно все, що ви говорите і приймаєте (ніби ви такий собі дилетант - не бачите, що браки вас чують і т.і. тобто правильно "грати")

Повірте, часом це спрацьовує до облиття ляшок фікаліями :-)

Колись давно мені по службі потрібно було для комфорту передавати напарникові інформацію на відстані до 40-50 метрів, щоб не бігати туди-назад. Ми не пошкодували по пару рублів і купили китайські радіопередавачі (для дітей до 12-15 років). Текст вони передавали непогано, відстань тримали теж і коштували не дорого.
Якось один з громадян спочатку запропронував мені гроші за те, що я закрию очі на його дії, а коли я дав зрозуміти, що не піду на це - почав лаятися, ображати і розказувати де сидять його друзі з великою мохнатою рукою.
Яке було моє здивування, коли після такого короткого діалогу з напарником, який було зімпровізовано на ходу :
- 53-й, я - 47-й, зв"язок;
- я - 53-й, на зв"язку;
- момент пропонування грошей на відео знятий?
- (після паузи в 20 секунд) так, звук та відео - в нормі, текст об"єкта розпізнається;
- дякую!
- (в бік мого опонента) то як, будемо далі горлопанити?...
зі сторони мого опонента почав доноситися запах фікалій :-)

Ось таке, колеги буває ;;-)))

Отож беріть на озброєння!
НХНЛ!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Vetal »

Поділюся і своїм способом, одного разу рибалив в Старомильску Здолбунівський район. І якраз Брак був на деревяній лодці. Така снасть яка описана в пості з трійником для нього не підходила і на мої слова "Мужик ти че припух, шо робиш?" відповідь була "Пашол ............ поняв........... вали ....." і так далі. Брак був метрів 50 від берега дрейфував в лодці і виймав сітку. Довго не думаючи, побіг я пішов шукати камінці. Знайшовши біля 10 штук, повернувся на місце, взявши рогатку для закорму, замість прикормки в корзинку вставив камінець і почав обстріл "мішені що рухається", десь постріл шостий таки дістав "оленя на лодці" :ps_ih: який зі словами "Щас тобі пацан буде ....а" поплив в напрямку села за допомогою. Довго часу на збори мені не знадобилось ::yaz-yk: і через пару хвилин я вже був на вокзалі. Так що рогатка не тільки може прикормлювати місце лову але і гарно вести артилерійський вогонь по браках. :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Vetal писав:Поділюся і своїм способом, одного разу рибалив в Старомильску Здолбунівський район. І якраз Брак був на деревяній лодці. Така снасть яка описана в пості з трійником для нього не підходила і на мої слова "Мужик ти че припух, шо робиш?" відповідь була "Пашол ............ поняв........... вали ....." і так далі. Брак був метрів 50 від берега дрейфував в лодці і виймав сітку. Довго не думаючи, побіг я пішов шукати камінці. Знайшовши біля 10 штук, повернувся на місце, взявши рогатку для закорму, замість прикормки в корзинку вставив камінець і почав обстріл "мішені що рухається", десь постріл шостий таки дістав "оленя на лодці" :ps_ih: який зі словами "Щас тобі пацан буде ....а" поплив в напрямку села за допомогою. Довго часу на збори мені не знадобилось ::yaz-yk: і через пару хвилин я вже був на вокзалі. Так що рогатка не тільки може прикормлювати місце лову але і гарно вести артилерійський вогонь по браках. :ya_hoo_oo:
взагалі то на деревяних лодках в основному плавають тут старі серйозні рибаки. браки на резинових своїх або на дюралевих, тих що дають на лодочній напрокат...самому цікаво хто там на деревяній лодці вишиває.
боротися смислу нема-сторожа все знають і ганяють тільки тих хто не ділиться. вже це питання підіймав пару раз про Старомильск, писав тут декому про цю ситуацію....на жаль - без змін, да і що тут можна зробити. важко це контролювати, хіба що отак самому з рогаткой боротися, але на це не кожен здатен....
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Vetal »

Водойма гарна, але як і багато інших бомбиться браками вовсю....А при гарному відношенні там була чудова риболовля
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Vetal писав:Водойма гарна, але як і багато інших бомбиться браками вовсю....А при гарному відношенні там була чудова риболовля
...отож....і що з цими падлюками робити.....
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Новий метод лову

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Вот это действительно, новый метод
http://www.unian.net/ukr/news/news-438818.html
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей