Грунт для акваріума

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Грунт для акваріума

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Може хтось знає де можна не далеко од міста набрать або якогось дуже крупного піску, або гравію, чи гранітного отсєву кажуть має бути 2-4 мм фракція ???
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Грунт для акваріума

Непрочитане повідомлення Konstantin »

В любом зоомагазине есть нормальный грунт для аквариумов.В свое время имел такую слабость и содержал несколько аквариумов и в каждом на дне лежали небольшие камушки из зоомагазина.Размер камушков позволяет нормально производить чистку дна,а если фракция будет более мелкой,то будет сложнее чистить.
Но если ужь надумаете брать грунт из пригороди,то обязательно прокипятитите,да и с магазинным желательно приовести такую процедуру.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Грунт для акваріума

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

SKIPERUN4IC писав:Може хтось знає де можна не далеко од міста набрать або якогось дуже крупного піску, або гравію, чи гранітного отсєву кажуть має бути 2-4 мм фракція ???
спочатку вирішити треба які будуть риби. наприклад якщо будуть такі що полюбляють ковиряться в грунті - треба більш крупнішу фракцію щоб не мулили весь час ). краще купити в магазині - він не дуже дорогий. 2-4 мм я рахую - трохи маленькі гранули. треба щось крупніше - і чистити буде удобно, і нічого загнивати в грунті не буде - будуть риби доставати легко і доїдати.
моя порада - купуй в магазині. можу підказати ДЕ
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: Грунт для акваріума

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Дякую за поради, в акві риби зовсім всякі короче вінігрєд, я просто думав шо якщо фракція більша то весь корм буде падать між камні й риби не найдуть, тільки закисать вода буде, Россо-Неро ви казали шо можете шось порадить!!!, надіюсь там не по 10 грн кг, бо 30-40 нада, а з грошами зараз скрутновато, й ще а якуж фракцію найлутше брать????
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей