Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Хлопці,то які вудки кидають краще фокси чи флагмани,у мене рапіри і я закідую із лодки у Дніпро та ловлю лящів на стальку, якщо з лодки тоді нащо далеко кидати.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Іван Арсентьев писав:у мене рапіри і я закідую із лодки у Дніпро та ловлю лящів на стальку, якщо з лодки тоді нащо далеко кидати.
Я шалено перепрошую, але де саме Ви ловите на Дніпрі? Та який у Вас човен?

питання не доречне так як в рівному немає річки "дніпро"
з пов. Модер
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Підскажіть хлопці якщо ленінградку поставити на фокса можна кинути за 100 метрів.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення zerich »

BOBR писав:to ttearjerker
Я вже писав,що до моменту як навчився друкувати на клавіатурі,я більше читав,а якщо вмієш не лише читати,а і аналізувати пости,то всі дії тих чи інших людей стають дуже прозорими,і потім диву дивуєшся успішності деяких
спорцменів. Звичайно легше з деяких змагань,якщо не заканало з сектором знятись і з роздутими ,щоками писати,що було прийняте рішення не викидати на тисячі гривень кормів,або прописуючи положення про змагання,упустити пункт,що на водоймі два тижні до змагань спорцменам,які приймають участь у змаганнях треніруватись не можна,і
тиждень до змагань катнути на треніровку і тд і тп. Особисто я не хочу таких перемог і такою ціною і популяризацію карпфішінгу в Нашому регіоні бачу трохи по іншому!
Я так понял, это адресовано нам, оправдываются виноватые. Мне сказать нечего.
Цитата с положения о проведении Открытого Чемпионата Волынской области
по спортивной ловле карпа "Шепельский карп - 2011"
13. ТРЕНИРОВКИ
13.1. Все тренировки в месте проведения соревнования заканчиваются за 10 дней до начала этого мероприятия.
Или Вы ошиблись с цитатой или всётаки камень в наш огород.
Хотелось бы подсуммировать трёп: ИМХО, нечего мерятся достижениями по словоблудству и последующему обсуждению это на форуме, каждый человек лично отвечает за свои поступки. И не нам его судить. Лично я уважаю всех рыболовов одинаково.
Ловим рыбу господа.
Всем НЧНХ ---модеры, трите трёп.
Сань ты не правильно понял , просто ребята обидились на пост "Душмана" относительно плохого выступления на "Кубке Львова" нашими командами, хотя я бы больше всего критиковал именно САЗАНА, а не нас , у нас шансов в даной ситуации было 1% из 100%, а от сазан в своей зоне должен был ловить, хотя возможно я и не прав.
www.carp.rv.ua
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення BOBR »

Прав не прав, спать идите. Трите этот флуд. Остановки в теме не будет пока не потрете. Какая разница Брагин Полосатик Шалун Скольмо- все вы на одно лицо (Больные карпфишингом). :lol: :lol: :lol: Волынь чемпион по спинингу на ПРЫЛБЫЧАХ. Золото у нас Это главное- вы отомщены.
Зображення
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Вітаю!!! Але ми не тремо,а переносимо в флуд!!! :D
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Іван Арсентьев писав:Хлопці,не переймайтесь ви дуже файно відловились у тяжких умовах,у наступний раз обов'язково візьмете с собою більше лідкорів та шок лідерів,та покажете усім спортсменам що ви є найкращі.
Я ловлю на Дніпрі на стальку рапірами і завжди радую жінку своїм уловом.Дуже багато корисного прочитав на вашому форумі,продовжуйте у тому ж напрямку.Я думаю може вам для початку половити ленінградськими вудками,а потім купити вудки флагман кажуть їми користуються багато спортсменів у нас в Україні.
Іван Арсентьев писав:Я не можу зрозуміти,які у вас вудилища:
Ми вже трохи перейшли на вищий рівень по вудилищам і катушкам ,ніж Нєвки і Флагмани!!! :D :D :D
Як що я на свої невкі ловлю більше у 10 разів чим ви,моя думка що ви професіонали то чому не ловите більше всіх?
гаспадін спарцмєн!
ніхто не оспорює вашу матьорість в карфішингу і те шо у вас вже 15-літній досвід по складуванню карпів, але коли ви починали у вас мабуть не було якогось маразматика, який обсирав вас на право і наліво на чому світ стоїть. чому б вам не дати нам спокій і не зайнятись своєю справою. вас же ніхто не чіпає. ми помаксимому стараємось не звертати уваги на ваші дитячі виходки, але ви ж тримайте себе трохи в руках, ви ж доросла людина.
у всіх ваших постах чітко прослідковується почерк і стиль творчості, тому реєстрація під різними ніками на дасть вам можливості створити масовість недовольної опозиції. вже всі прекрасно знають хто саме на рівненщині розводить срач серед карпятників, тому ваша конспірація недоречна.
рівненський карповий клуб створений з метою об'єднання карпятників рівненщини для того, щоб спільними зусиллями досягати успіху, а не заробляти бабоси на впарюванні та слухати вонізми колишнього чемпіона, який замість допомоги молоді ставить палки в колеса. да, ми не крутелики, да, ми не виграєм змагання - ми починаєм, вчимося і стараємось. і колись, через роки хтось з нас стане чемпіоном і буде допомогати молодому поколінню і розказувати як колись нас гадили здавалось би нормальні люди.
ще раз прошу - дайте нам спокій. у вас є два підлабузники - розказуйте їм як ловить на невські катушки. не хочете допомагати в розвитку карпфішингу на рівненщині - не заважайте!

з огляду на невідповідність ваших повідомлень темі форуму вони будуть перенесені в тему "Флуд" та враховуючи вашу хамську поведінку, до деяких тем та розділів вам буде обмежено доступ. надалі пишіть в розділ флуд.

да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення DerSieger »

BOBR писав:to ttearjerker
...
Я так понял, это адресовано нам, оправдываются виноватые. Мне сказать нечего.
це не до вас. ви не правильно зрозуміли. це до одного рівненського. він знає про шо це.

тему терти не буду [off]це ж не рубалка[/off], а деякі пости перенесу в флуд для історії
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Хлопці,що за фігню друкуєте.Якщо людина приїхала до знайоміх у Рівне на декілька днів по справах,та зареєструвалась на вашому сайті,задала декілька запитань то все, ганьба Нації.
Я подивився ваш сайт та зрозумів що купка людей хочуть ловити коропа а в них нічого не виходить,то вони шукають на кого звалити свое нерозуміння у карповій ловлі.Вибачте пробачте але в мене є думка що вам треба ловити у якійсь калюжі де пливае багато риби,і вона у вас буде клювати як із кулемета,не треба багато кормити,з економите кошти та наймете якогось спеціаліста якій навчіть вас ловіти коропа с початку на манку а потім на червака.І тоді все буде добре та люди до вас потянуться.
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Добрий день хлопці! Як там ваш фестиваль? Чого так мало зловили риби? У вас такі файні вудки,ви такі спеціалісти, хлопці що ж таке робиться ,де риба? Може все таки краще ловити на рапиру?! Хлопці, моя вам порада: більше гороху та буде риба! А я зараз збираюся їхати додому до Києва , буду готуватися до рибалки накопаю хробаків та буду ловити лящів.Хай рве!
Djebers
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 08 лютого 2011, 08:46
Звідки: Днепропетровская обл. г.Павлоград
Контактна інформація:

Re: Риболовний ФЕСТИВАЛЬ в Грушвиці

Непрочитане повідомлення Djebers »

Іван Арсентьев писав:Добрий день хлопці! Як там ваш фестиваль? Чого так мало зловили риби? У вас такі файні вудки,ви такі спеціалісти, хлопці що ж таке робиться ,де риба? Може все таки краще ловити на рапиру?! Хлопці, моя вам порада: більше гороху та буде риба! А я зараз збираюся їхати додому до Києва , буду готуватися до рибалки накопаю хробаків та буду ловити лящів.Хай рве!
Читаю ваши посты, уже по моему второй, и в обоих проскальзывает "подколка". Что же Вы злой такой?
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Текст для пана EXPERTA-не послухали мене по телефону,то хоча б почитайте,а потім можете видалити тему(не пишу в лічку,бо це стосується багатьох). Я ніяким чином не образив нашу федерацію на Волинському форумі,а на Ваше питання чому я не сказав що потрібно нашим юним спортсменам для виїзду на змагання-то Ви і так знаєте що толком ,то немає ніхрена! А просити я не люблю. Якщо є бажання допомогти ,то людина чи фірма просто допомагає без лишніх питань,так і сталось в одному з наших Дубнівських маг.рибальського спорядження. Я просто сказав що везу дітей на змагання,господар моментально виніс пакет з наживкою і мішок різної прикормки,побажав успіху і поїхав по справах! Те що від Вас особисто і від "РИБАЧКА" була підтримка діяльності Робінзончика,я ніде не приховував,і старався цю інформацію частіше озвучувати і озвучую! Ви класні спортсмени,маєте високі рейтинги.мотаєтесь по різних змаганнях- я в свою чергу також пробую зробити внесок в риболовний спорт Рівненщини,можливо роблю щось так,а можливо не так, та результат є-з сотні учасників мої три рибачки попали в десятку призерів,а саме 4,5,7 місце,думаю це непогано ,зважаючи на той технічний стан спорядження!!! Від Вас особисто було багато деяких обіцянок ,но я ж не висловлював Вам якихось претензій,і телефон не вимикав.
Ще по темі -я в Дубні був організатором певної кількості змагань,як дорослих, так і дитячих,і коли на форумах просив підтримки в призовий фонд-то на диво чомусь Волинь відгукувалась.
Павлович -я поважаю Вас як досвідченого рибалку і спортсмена -тут моя шана і тисну руку,а от далі то Ви мене неприємно здивували.

З повагою, Сергій.
Ser.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Cергію, можливо ти чогось не розумієш, але Рівненська Федерація не є благодійним фондом.
З міста Дубно ні один спортсмен не являється членом Федерації, і тому бідь-які розмови про підтримку є недоречними.
Я запропонував посприяти в фінансуванні транспорту для юних спортсменів Дубенщини за свої особисті кошти.
Як тільки це питання вирішилось на місцевому рівні ,я іншого нічого не пропонував, адже заробляю не більше вашого.
Такі висловлювання "Від Вас особисто було багато деяких обіцянок" мене дивують.
З таким відношенням, в мене бажання допомагати Вам Сергію пропало.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

serzdubno писав:але Рівненська Федерація не є благодійним фондом.
я не мав на увазі благодійність від федерації,а зовсім інше ,про те і написав,а Ви не зрозуміли,а саме у Вас же масса знайомств серед напевно всіх господарів маг.рибальського спорядження в м.Рівне-думаю вони навряд чи відмовилиб у маленькій допомозі,в даній ситуації це булиб не тисячі і навіть не сотні гривень,а зовсім мізер-і з миру по нитці цього було б цілком достатньо! Цим зайнятись особисто,я не мав змоги,та мене і навряд чи слухали б.
А ще я писав що не було підтримки,а не допомоги-а це різні речі якщо пішла така мова.
serzdubno писав:Такі висловлювання "Від Вас особисто було багато деяких обіцянок" мене дивують.
А стосовно цього,то назву хочаб тільки одне-була мова що Ви посприяєте до десяти найкращим учням поїздку в якийсь табір відпочинку з рибальським ухилом,і то 100% і по любому і наголосили щоб це передати дітлашні,я так і зробив-від них потім було багато запитань на цю тему,а що відповісти я не знав.!!!
*в мене бажання допомагати Вам Сергію пропало.*
А допомагали Ви не мені,а дітям і можливо майбутнім спортсменам!
serzdubno писав:З таким відношенням,
А відношення в мене нормальне,нічого поганого,Павлович-відійдіть трішки від титулів(це заслужили і за це поважаю),від Федерації і поставте себе на моє місце - тоді буде легше мене зрозуміти.

З повагою,Сергій.
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей