Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:Вже є карта з новою розміткою секторів!!! Пора чаклувати!!! :D
Може до діда-відуна сходити :lol: Хочу 13-15!Чи може зробимо ставки?
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Під заказ тільки я вмію тягнути сектори. Так що 100 уо. і який там 13-15 витягую ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Valldemar писав:Під заказ тільки я вмію тягнути сектори. Так що 100 уо. і який там 13-15 витягую ;)
Стас-відун! Сотка зелених...можна подумати ;) Але що буде якщо не витягнеш? Казнь через повішання? Чи гільятина?
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Флуд!!!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

shalun_99 писав:
Valldemar писав:Під заказ тільки я вмію тягнути сектори. Так що 100 уо. і який там 13-15 витягую ;)
Стас-відун! Сотка зелених...можна подумати ;) Але що буде якщо не витягнеш? Казнь через повішання? Чи гільятина?
Не переживай, якщо не витягну, гроші повертаюця, але наврядчи я промажу, їм "мед" :lol: що дня, щоб на цілий сезон фартові сектори тягнути для своєї команди . Так що тримайтеся, всі призи відразу складіть в один мішок для команди "Fishmasters" :lol:
Valldemar писав:
ttearjerker писав:Команда "ttearjerker" в призовий фонд в номінації "риба важча 15кілограм" виставляє собаку Барон :D :D :D
Ти так не жартуй, а то хтось зловить такого старожила на 15 кг., прийдеця твого Барона ЗАЖАРИТЬ!!! :lol: :lol:
І Барона на шашлик готуйте,будем з Павліком велику рибу тягнути :lol:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Але чомусь наш ЧЕМПІОН БРАГІН В,В, з якимсь сарказмом привітав нас з такими місцями на Кубку Львова, хоча сам не приймав участі в даному заході, а із останніх змагань де ВІН приймав участь я памятаю лише непризові місця і знімання з змагань,бо ну його на .,, дорого і бойли по 350 грн за кг викидати не хочеться,і сектор не той!!
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення BOBR »

Не так опасно поражение, как опасна боязнь признать свое поражение. - В. И. Ленин
Любое выступление, это неоценимый опыт и совсем неважно в лидерах ты или аутсайдерах.
З Ы Я кстати реккомендую закончить войну с невидимым противником, ибо тот умнее, кто уступит первым.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

BOBR писав:Не так опасно поражение, как опасна боязнь признать свое поражение. - В. И. Ленин
Любое выступление, это неоценимый опыт и совсем неважно в лидерах ты или аутсайдерах.
З Ы Я кстати реккомендую закончить войну с невидимым противником, ибо тот умнее, кто уступит первым.
Саша, з вітряками боротися - себе неповажати...але покусатися можна ;) Особливо після під....ок. Найбільш кумедно те що є вибірка по змаганнях, в якій людині(яка файно нас привітала) завжди щось заважає змагатися...
Зважаючи на наші сектори то Скольмакси могли стартувати на Рівне після жеребкування, а Лукаси після 1го дня змагань(навіщо викидати у воду розходний матеріал та тис. грн. з прикормкою :lol: ).
Не відступати та нездаватися!
Сподіваюсь, що на Прилбичах проведуть змагання по ФІПСу та буде змога поборотися за лідерство і в неперспективних секторах!
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Хлопці,не переймайтесь ви дуже файно відловились у тяжких умовах,у наступний раз обов'язково візьмете с собою більше лідкорів та шок лідерів,та покажете усім спортсменам що ви є найкращі.
Я ловлю на Дніпрі на стальку рапірами і завжди радую жінку своїм уловом.Дуже багато корисного прочитав на вашому форумі,продовжуйте у тому ж напрямку.Я думаю може вам для початку половити ленінградськими вудками,а потім купити вудки флагман кажуть їми користуються багато спортсменів у нас в Україні.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

BOBR писав:Не так опасно поражение, как опасна боязнь признать свое поражение. - В. И. Ленин
Любое выступление, это неоценимый опыт и совсем неважно в лидерах ты или аутсайдерах.
З Ы Я кстати реккомендую закончить войну с невидимым противником, ибо тот умнее, кто уступит первым.
Я вже писав,що до моменту як навчився друкувати на клавіатурі,я більше читав,а якщо вмієш не лише читати,а і аналізувати пости,то всі дії тих чи інших людей стають дуже прозорими,і потім диву дивуєшся :D успішності деяких спорцменів. Звичайно легше з деяких змагань,якщо не заканало з сектором знятись і з роздутими ,щоками писати,що було прийняте рішення не викидати на тисячі гривень кормів,або прописуючи положення про змагання,упустити пункт,що на водоймі два тижні до змагань спорцменам,які приймають участь у змаганнях треніруватись не можна, і тиждень до змагань катнути на треніровку і тд і тп. Особисто я не хочу таких перемог і такою ціною і популяризацію карпфішінгу в Нашому регіоні бачу трохи по іншому!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Іван Арсентьев писав:Хлопці,не переймайтесь ви дуже файно відловились у тяжких умовах,у наступний раз обов'язково візьмете с собою більше лідкорів та шок лідерів,та покажете усім спортсменам що ви є найкращі.
Я ловлю на Дніпрі на стальку рапірами і завжди радую жінку своїм уловом.Дуже багато корисного прочитав на вашому форумі,продовжуйте у тому ж напрямку.Я думаю може вам для початку половити ленінградськими вудками,а потім купити вудки флагман кажуть їми користуються багато спортсменів у нас в Україні.
Ми вже трохи перейшли на вищий рівень по вудилищам і катушкам ,ніж Нєвки і Флагмани!!! :D :D :D
BOBR
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 18 травня 2010, 01:02
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення BOBR »

to ttearjerker
Я вже писав,що до моменту як навчився друкувати на клавіатурі,я більше читав,а якщо вмієш не лише читати,а і аналізувати пости,то всі дії тих чи інших людей стають дуже прозорими,і потім диву дивуєшся успішності деяких
спорцменів. Звичайно легше з деяких змагань,якщо не заканало з сектором знятись і з роздутими ,щоками писати,що було прийняте рішення не викидати на тисячі гривень кормів,або прописуючи положення про змагання,упустити пункт,що на водоймі два тижні до змагань спорцменам,які приймають участь у змаганнях треніруватись не можна,і
тиждень до змагань катнути на треніровку і тд і тп. Особисто я не хочу таких перемог і такою ціною і популяризацію карпфішінгу в Нашому регіоні бачу трохи по іншому!
Я так понял, это адресовано нам, оправдываются виноватые. Мне сказать нечего.
Цитата с положения о проведении Открытого Чемпионата Волынской области
по спортивной ловле карпа "Шепельский карп - 2011"
13. ТРЕНИРОВКИ
13.1. Все тренировки в месте проведения соревнования заканчиваются за 10 дней до начала этого мероприятия.
Или Вы ошиблись с цитатой или всётаки камень в наш огород.
Хотелось бы подсуммировать трёп: ИМХО, нечего мерятся достижениями по словоблудству и последующему обсуждению это на форуме, каждый человек лично отвечает за свои поступки. И не нам его судить. Лично я уважаю всех рыболовов одинаково.
Ловим рыбу господа.
Всем НЧНХ ---модеры, трите трёп.
Іван Арсентьев
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 10 травня 2011, 18:52
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення Іван Арсентьев »

Я не можу зрозуміти,які у вас вудилища:
Ми вже трохи перейшли на вищий рівень по вудилищам і катушкам ,ніж Нєвки і Флагмани!!! :D :D :D
Як що я на свої невкі ловлю більше у 10 разів чим ви,моя думка що ви професіонали то чому не ловите більше всіх?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Детальніше прочитайте тут - http://carp.rv.ua/forum/viewforum.php?f=22, або при зустрічі - чи Ви не з Рівного раз ловите на Дніпрі?
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Кубок Львова 2011 Прилбичі

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Давайте не будемо засмічувати дану гілку, в якій мова йде про чудові змагання, на класній водоймі :!: . Пропоную бажаючим перенести свій подальший діалог в ФЛУД
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Флуд!!!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

А ніхто не знає точну адресу автомийки на Чернишова , де роблять шашлик там Чернишова 44 чи 47? :?: Бо треба людину направить!!!
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей