Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:Синок, не наривайся на грубість! Бо мало хто зможе тобі допомогти! Те що ти виставив фотки своїх подружок , то це добре)))))

Поправочка це не подружки це група підтримки тільки не моя))))
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Макс, я можу і в відкриту написати. Ти контролюй текст своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
Востаннє редагувалось 05 серпня 2013, 08:14 користувачем MAXIMUS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:Макс, я можу і відкриту написати. Ти контролюйі тект своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
яж писав оз.Басів кут , напрямок : фідер, спінінг, карп, команда 2 чоловіка три дні, три вида рибальства, я думаю досвідчені спортсмени повинні вміти все !!!! замісь 100 баксів можу поставить технокарповський маркер якщо бажаєте, мені ж дешевше буде!!!! доречі при кожному виду рибальства змінювати напарника можна по напрямкам але самому мінятись неможна!!!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

МАК писав:
MAXIMUS писав:Макс, я можу і відкриту написати. Ти контролюйі тект своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
яж писав оз.Басів кут , напрямок : фідер, спінінг, карп, команда 2 чоловіка три дні, три вида рибальства, я думаю досвідчені спортсмени повинні вміти все !!!! замісь 100 баксів можу поставить технокарповський маркер якщо бажаєте, мені ж дешевше буде!!!! доречі при кожному виду рибальства змінювати напарника можна по напрямкам але самому мінятись неможна!!!!!
Гавно - вопрос- давай дату))))
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:
МАК писав:
MAXIMUS писав:Макс, я можу і відкриту написати. Ти контролюйі тект своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
яж писав оз.Басів кут , напрямок : фідер, спінінг, карп, команда 2 чоловіка три дні, три вида рибальства, я думаю досвідчені спортсмени повинні вміти все !!!! замісь 100 баксів можу поставить технокарповський маркер якщо бажаєте, мені ж дешевше буде!!!! доречі при кожному виду рибальства змінювати напарника можна по напрямкам але самому мінятись неможна!!!!!
Гавно - вопрос- давай дату))))


Після кубка області по фідеру, дата згодом, ТРЕНУЙТЕСЬ))))
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

МАК писав:
MAXIMUS писав:
МАК писав:
MAXIMUS писав:Макс, я можу і відкриту написати. Ти контролюйі тект своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
яж писав оз.Басів кут , напрямок : фідер, спінінг, карп, команда 2 чоловіка три дні, три вида рибальства, я думаю досвідчені спортсмени повинні вміти все !!!! замісь 100 баксів можу поставить технокарповський маркер якщо бажаєте, мені ж дешевше буде!!!! доречі при кожному виду рибальства змінювати напарника можна по напрямкам але самому мінятись неможна!!!!!
Гавно - вопрос- давай дату))))


Після кубка області по фідеру, дата згодом, ТРЕНУЙТЕСЬ))))
Не підходить))))
Востаннє редагувалось 05 серпня 2013, 08:15 користувачем MAXIMUS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:
МАК писав:
MAXIMUS писав:
МАК писав:
MAXIMUS писав:Макс, я можу і відкриту написати. Ти контролюйі тект своїх повідомлень, так як ти назвав когось із форумчан "імбицилом" і не вибачився за це, то будь добрий відповідай за свої слова)))) А на рахунок зустрічі(тіпа стрела ;;-))) ;;-))) ;;-))) ) то подумай де і коли - маркер дядька не забудь))))) може пригодиться))))
яж писав оз.Басів кут , напрямок : фідер, спінінг, карп, команда 2 чоловіка три дні, три вида рибальства, я думаю досвідчені спортсмени повинні вміти все !!!! замісь 100 баксів можу поставить технокарповський маркер якщо бажаєте, мені ж дешевше буде!!!! доречі при кожному виду рибальства змінювати напарника можна по напрямкам але самому мінятись неможна!!!!!
Гавно - вопрос- давай дату))))


Після кубка області по фідеру, дата згодом, ТРЕНУЙТЕСЬ))))
Не підходить)))) Бо є 2 комерціїї до того і кубок України, де буду захищати честь ............... федерації)
а це чиє повідомлення???
В звязку з ситуацією,яка склалася в РОФРС, а саме:
- постійні бани членів РКК на сайті РОФРС,
- виключення з членів РОФРС мого напарника по команді Дмитра Таргонського без вагомих на те причин,
- неотримання мною і моїм напарником Дмитром посвідчень кандидатів в майстри спорту України,бо вже пройшли всі строки,а віз і нині там. Хоча ми їх заслужили великою працею і великими фінансовими затратами(суму не пишу,бо не всі зможуть її зрозуміти).
- відсутність прогресу в розвитку коропового напрямку в РОФРС, а скоріше його повного регресу
- останні скандали на Чемпіонаті Рівненської області по спортивній ловлі коропа
- і по багатьох інших причинах
Я , Сидорчук Юрій Юрійович, прошу виключити мене з членів Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту.
П.С. Пишу тут,бо цю гілку відвідують члени президії РОФРС! Після прочитання моєї заяви прошу мені відписати про задоволення мого прохання.Письмову заяву писати не буду принципово - як Ви до мене , так і я до Вас!!!
на осінь, кінець вересня початок жовтня!!!! Вам буде час підготовитись
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

МАК писав:Я читаю Ваш бред і сміюсь аж пузо надривається, shalun_99 кажеш дитятко я?
Я не кажу. Я стверджую. Судячи із твоїх дописів та умовиводів...але то таке - ще виростеш(можливо).
МАК писав:а сам да в тебе усікі пацана школьного і думки баби базарной....
Це звучить:
1. Тупо
2. Ну як мінімум неадекватно(ну як завжди)
МАК писав:Задів дорослих дядьок і вони загнались в тупік прикулупуються навіть до неправильно введених букв.... ПОЗОР....
Ганьба тобі. Що ти вже понад рік тицяєш по клавіатурі, а правопису так і не вивчив. І ГАНЬБА, тій школі де ти навчався....але то таке - ліричний відступ. Їдемо далі... :facepalm:
МАК писав:Да краще б Ви займались клубчиком своїм подпольним ато статут ВЕЛИКИЙ а рух то маленький
Тут варто підбирати слова. В РКК на 15 чоловік менше ніж в тій організації де ти є ЧЛЕНОМ. А от в ЛКК в 5ть разів більше ніж в тій організації, де ти є тим самим ЧЛЕНОМ.
МАК писав:shalun_99 ти походу дав задню так як страдаєш х....ньою
Запам'ятай. Я завжди відповідаю за свої слова. Навідміну від тебе. Зауваж і слухай уважно. Згадай свою сопливу писанину про 1. Зариблення водойм і 2. Антибраконьєрські рейди
;;-))) :-) ;;-))) :hi_hi_hi: Я розумію, що ти вирішив повеселити публіку весною...але - відповідай за слова. Хоча ти вже їх гарненько підтер на форумі...
МАК писав:турнікі тобі щеб плавання придложив би чи присідання.... а ще кажеш дитятко підійди до дзеркала і поглянь хто ти ???? тобі було запропоновано змагання по риболовлі ти що за...ав???
Пику я тобі бити не хочу. А так як хочеться тебе провчити цивілізовано - будь-ласкавий, стань перед дзеркалом і поглянь на СЕБЕ! І от якщо ти в 22роки - мужик, давай сприймай мій виклик. Доречі, про 100$ тільки сьогодні ти придумав, а я запропонував ще в четверг. І ти до сьогодні очкував і придумував відмазки.
МАК писав:цеж твоє хобі тиж бачу людей вчиш, і як би такий як ти не забирав з басіка карпа то ловились вони ух як добре!!!!
навіть і не знаю, що тобі тут відписати...Майбуть треба для порівняння викласти фото ОДНОГО коропа, що був виловлений ще в 2007 і твій зимовий перелов???
МАК писав:пропозиція в силі подумай тобі новачок пропонує тиж ГУРУ по риболовлі
З чого ти взяв, що я гуру по риболовлі??? І доречі, моя пропозиція теж в силі. Вона і прозвучала раніше!!! :men:
МАК писав:.... А ще чекаю погроз в ПП... ОЙ як страшно... ВИ нічого не робите крім того що чешете язиками обо клацаєте по клаві а чому не робите тому що нічого не можете....Вже чесно кажучи мені надоїло Вам відписувати нормальні пацани вжеб проігнорували б мої повідомлення а Ви ведетесь як діти ха ха ха..... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: :ololo: А да ця вставочка із поле чудес про відсосік то мабуть це точно не мене стосується якщо так то доведіть на БАСІКУ)))))))))))))
Погрози в пп??? Це ти таким можеш страждати... Цитую :
МАК писав:
Попустись ато поможу!!!!
Ще раз прошу - попусти ;;-))) ;;-))) ;;-)))


ПиСи
Питання до знатоків. Якщо людина яка займає керівну посаду в організації, користується своїм службовим становищем і обдурює організацію. То хто ця людина???
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

Ще раз прошу - попусти
прийдеться повторити, на Басіку.
Тут варто підбирати слова. В РКК на 15 чоловік менше ніж в тій організації де ти є ЧЛЕНОМ. А от в ЛКК в 5ть разів більше ніж в тій організації, де ти є тим самим ЧЛЕНОМ.
по перше причому тут ЛКК? по друге дай відповіть на питання в якому клубі чи товаристві ти ???
Погрози в пп??? Це ти таким можеш страждати... Цитую :
яж писав виложувати не буду яж не п...о а ти походу під ці критерії підходиш!!!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Якщо ти не володієш достатньою інф-ю про людину, яку намагаєшся принизити - то є дуже тупо!
І два клуби, про які ти хотів щось ганебне письнути є дуже навіть офіційними і працьовитими. І не варто тобі тут на них щось писати :a_g_a:
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

Сейчас этот форум просматривают: shalun_99
пиши пиши, дивись мозолі не понатирай правельний ти наш)))))
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

повторюю питання: по перше причому тут ЛКК? по друге дай відповіть на питання в якому клубі чи товаристві ти ???

В моїх повідомленнях три букви ЛКК вказані не були парніша не ший х..ні,....
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

МАК писав: пиши пиши, дивись мозолі не понатирай правельний ти наш)))))
і ще раз хочу тобі нагадати
Зображення
МАК писав:повторюю питання: по перше причому тут ЛКК? по друге дай відповіть на питання в якому клубі чи товаристві ти ???

В моїх повідомленнях три букви ЛКК вказані не були парніша не ший х..ні,....
Хлопчику, ти молодший на 10 ть роченят. І от тобі завдання - дізнайся, до чого тут ЛКК :-)
Хотів порадити тобі пошевелити мізками, але...ну ти в курсі :-)
Зображення
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення МАК »

shalun_99 писав:
МАК писав: пиши пиши, дивись мозолі не понатирай правельний ти наш)))))
і ще раз хочу тобі нагадати
Зображення
МАК писав:повторюю питання: по перше причому тут ЛКК? по друге дай відповіть на питання в якому клубі чи товаристві ти ???

В моїх повідомленнях три букви ЛКК вказані не були парніша не ший х..ні,....
Хлопчику, ти молодший на 10 ть роченят. І от тобі завдання - дізнайся, до чого тут ЛКК :-)
Хотів порадити тобі пошевелити мізками, але...ну ти в курсі :-)
Зображення
навіщо мені напрягатись якщо я в тебе запитав і дай відповідь хай народ бачить, ЛКК я туди не ліз і лізти нема бажання так як там нормальні пацани, краще напиши чого ти туди вступив, чи може вигнали? да щоб парочку рубчиків тобто взнесок закінуть і на шарка рибачіть!!! Чи нетак?
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Флуд з різних тем

Непрочитане повідомлення николай »

http://www.youtube.com/watch?v=BXgRQBtNU1E
я не встигаю читати... :-)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей