Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення proteus »

KYM писав: Прохання модератора, який переніс Петрові звіти з Млинівського вдсх. повернути їх у секретну водойму.
упс ... а их нет уже :ne_vi_del: :-( зря модератор так сделал конечно ... некрасиво как то получилось
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KYM »

М-да... уж...
Странно.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

maximus писав:http://rp5.ua/146485/ru - Поки все гуд, а там побачимо! Не забувайте шорти))))
Наведіть на температуру в неділю в 15-00 і почитайте,що пишуть люди!!!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Напишу сюди, бо не хочу флудити у темі "Спортивне рибальство".
Випадково переглядаючи сайт натикаюсь на: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=26852
Читаю, і по ходу прочитаного з'являється бажання й самому прийняти участь, вже починаю уявляти собі як це цікаво поспілкуватись із однодумцями, та й відкрити сезон зимової риболовлі, вже навіть прикинув кого міг би запросити в команду і тут ... найцікавіший момент: "Вступний внесок 80, 100, 50".... Бажання поступово починає зникати. Повертаюсь на початок - написано організатори федерація і відділ фіз-ри і спорту, хм ... ну організатор - не є спонсор, це я розумію, але чому така сума??? Нехай на кубок - 50 грн., на грамоти і дипломи ще 50, (це за умови що їх не виділять за державний кошт), а куди ж решта??? Чи так у нас заохочують розвиток риболовного спорту? Ну припустимо я входжу в категорію "щасливчиків", які ще жодного разу не приймали участі у подібних заходах і маю віддати "дяді" 50 грн??? Я питаю за що :sh_ok: , проїзд до місця - за мій кошт, харчування, теж за мій, виходить я стаю спонсором... Чи може з цих грошей формується призовий фонд? Поясніть бо про це в "правилах" ні слова...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KYM »

якщо ви не є членом федерації то мабудь не 50, а 100 прийдеться шукати, хоча як воно там зараз я не знаю. друге - не брали б ви в голову дурне, відпочівайте собі на природі і не розхитуйте нерви, повірте, то все не дешево і халяви не буває. :-)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KESHA »

Напишу сюди, бо не хочу флудити у темі "Спортивне рибальство".
Випадково переглядаючи сайт натикаюсь на: viewtopic.php?f=34&t=26852
Читаю, і по ходу прочитаного з'являється бажання й самому прийняти участь, вже починаю уявляти собі як це цікаво поспілкуватись із однодумцями, та й відкрити сезон зимової риболовлі, вже навіть прикинув кого міг би запросити в команду і тут ... найцікавіший момент: "Вступний внесок 80, 100, 50".... Бажання поступово починає зникати. Повертаюсь на початок - написано організатори федерація і відділ фіз-ри і спорту, хм ... ну організатор - не є спонсор, це я розумію, але чому така сума??? Нехай на кубок - 50 грн., на грамоти і дипломи ще 50, (це за умови що їх не виділять за державний кошт), а куди ж решта??? Чи так у нас заохочують розвиток риболовного спорту? Ну припустимо я входжу в категорію "щасливчиків", які ще жодного разу не приймали участі у подібних заходах і маю віддати "дяді" 50 грн??? Я питаю за що :sh_ok: , проїзд до місця - за мій кошт, харчування, теж за мій, виходить я стаю спонсором... Чи може з цих грошей формується призовий фонд? Поясніть бо про це в "правилах" ні слова...
Ця тема не дає багато кому спокою тому спробую пояснити тим , хто з цим ні разу не мав діла .
Як людина яка стикалась і не один раз з організацією змагань і ні коли не плакав вигідно це чи ні хочу дати розклад по фінансовим питанням , щоб на далі не в кого не виникло сумнівів де діваються гроші .
Як що в змаганнях прийме участь 10 команд по 3 чоловіка це 30 людей , з них приблизно 24 по 80 ,3 по 100 і 3 по 50 = 2100
РОЗТРАТИ ;
Судді 6 по100 =600
Головний суддя – 150
Уха з поваром – 300
Оренда водойми 300 -450 (за момишку яка відбудеться)
Кубки, медалі і грамоти – 400 – 500
Канцтовари , пакети ,одноразовий посуд – 150
Транспортні затрати – 100
Разом – 2150
Плюс, команда спонсорів виступає безкоштовно , це правило спонсори надають призи і без них важко.
Це не враховуючи роботу організаторів ,які з цього ні чого не мають , але тратять багато свого робочого часу та здоров’я навіть без подяк.
Як , що хтось може організувати краще запропонуйте схему .
І коли навіть є залишки , вони використовуються ФРСРО на проведення інших змагань , які не прибуткові (наприклад ,дитячий поплавок )
Всі ці питання можна поставити на сайті ФРСРО fishing.rovno.ua та отримати на них відповіді .
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

дякую KESHA.
Не хочу нікого образити, але риболовля для мене не спорт. Можливо є десь рибалки з іншими поглядами, ну що ж, нехай, але де ж мотивація? Чи то з боку держави, чи федерації чи ще чиясь??? І що це за спонсор такий, який рибалить безплатно і того що він дав - не видно?? Я думав, що якщо є спонсор, то немає вступних внесків, чи зі мною щось не так? Що до витрат це як в тому анекдоті, що сказали по 1+1: "комунальники столиці за 2 тижні висипали на дороги 12 тис. тон солі" (це десь 15 000 000 грн.) :-) :-) :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Bizba »

Тут все просто. Государственного финансирования нет и не будет, федерация живет только за деньги спонсоров и взносов.
А вообще сама рыбалка и спортивная рыбалка - это вообще очень разные вещи. Подготовить и организовать соревнования - это совсем не просто. Ибо есть множество моментов, которые требуют временных затрат. Заниматься этим делом мало кто имеет возможности (да и желания :)) Работа судей, главного судьи, повара и т.д. - оплачиваемая. Аренда водоема зачастую тоже платная. Спонсоры выделяют призы (а не платят за других спортсменов взносы), помогают с орг.моментами и т.д. И если есть команда, у которой есть этот самый спонсор - то она не платит взнос за участие.
В идеале конечно - что б спортсмены занимались спортом, спонсоры выдавали деньги на проведение этих мероприятий, оплачивали все издержки спортсменов. Но... :) в нашей стране такое оооочень маловероятно. Да, когда команда едет на мировой чемпионат - это реально, а областные соревнования и турниры - в основном все за свой счет.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Я не з федерації,а з клубу рибалок. Займаюсь організацією різних змагань :поплавок, спінінг, мормишка - окремо для дорослих- окремо для дітей. Для дорослих змагання платні (спонсорів ніяких ! ) сам роблю прикольні призи,грамоти, одночасно і участь приймаю і уху варю ! Зі зданих коштів мінусуються витрати на уху,канцттовари і т.д., приблизно 10% відкладається на дитячі змагання(цю інформацію озвучую перед нагородженням!),а весь основний залишок розподіляється на грошові призи по різних номініціях (а їх багато) ! А витрати на пальне,телефон і кучу затраченого часу - це вже мій особистий клопіт і він зі зданих коштів не оплачується !
Ser.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення stal1n »

що правда то правда: спортивне рибальство та рибальство для простого задоволення — це абсолютно різні речі
можливо я б і хотів позмагатись, але нащо мені потрібні ці всі заморочки, внески, регламенти і тп?
краще відпочити на природі як цього душа бажає ІМХО

а ці всі змагання в кінцевому результаті перетворюються на боротьбу запеклих профі за кожного п'ятиграмового окунця :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення EXPERT »

краще відпочити на природі як цього душа бажає
Подібні висловлювання я особисто чую часто з вуст різних людей.
Найчастіше так говорять люди, які бояться втратити лице кращого рибалки в своїй компанії.
Але ті хто спробував, та не розчарувався в перших невдачах, а продовжував працювати над підвищенням своєї майстерності домоглися високих результатів.
Спортивні змагання це перевірка насамперед своєї майстерності, адже всі інші учасники фестивалю чи чемпіонату теж вміють майстерно володіти снастю.
Поспіскуйтеся з спортсменами з різних областей України і переважна більшість вам відповість, що ніяка любительська рибалка не дасть стільки адреаліну, як спортивні змагання. Чим вищий статус змагань тим більші переживання, підготовка , відповідальність. Дуже часто буває, що найменший окунець в декілька грам чи верховодка приносить шаленний сплеск адреаліну. Радієш ніби в тебе рибина на 20 кг. Є багато змагань де не потрібно ловити маленьку рибу, наприклад змагання по коропу. Спінінгові змагання 2012 року теж відійшли від наноприманок на більш лайтові вагою 3-5 гр.
Дуже гарний вислів має Харьковський спортсмен Микола Чорний - "Облови себя вчерашнего". Як підняти рівень своєї майстерності не поспілкувавшись з однодумцями, не перевіривши на змаганнях чого навчився. В різних людей в різний період життя приходить момент як простий рибалка пробує себе в спорті. Одних запросив кум,друг, іншіх цікавість,в кожного по різному і якщо це чіпляє то як правило на довго.
Спробуйте, спортсмени в основній своїй масі люди відкриті і нададуть багато порад та секретів успішної рибалки. Всі змагання відкриті можна прийти поцікавитись, та отримати відповіді на свої запитання.
Я теж можу сидячи перед компом розказувати, що наприклад спортивні шашки фігня, я краще для свого задоволення пограю, але рано чи пізно стає нудно і хочеться чогось спробувати новенького.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

І азарт , і адреналін все присутнє. Мені доводилось і вигравати (буквально на останніх хвилинах) і пролітати як фанера над ... Для порівняння-коли сходить рибина просто на рибалці-то стиха сказав тихе словечко і все , А коли на змаганнях- то так висловишся (матюки в тій ситуації-вічливі слова!) - що якби та рибина почула то в обмороці потонула б ! А саме класне на змаганнях - фінал, коли запахне юшка,і вся та голодна орава працює ложками і в той момент пофіг -чи ти виграв чи програв - це загальний ОТХОДНЯК !!!
Ser.
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення пітон »

Якщо ви вважаєте себе профі, то не варто бути такими категоричними, хтось в рибаллці бачить задоволення в гонитві наловити більш за всіх, а хтось отримує зпдоволення від самого процесу. Я особисто знаю багатьох рибалок які ніколи не відзначаються великими уловами але є справжніми фанатами риболовлі і тому не варто ділити все на біле і чорне є ще багато інших відтінків і кольорів. А на рахунок ухи то вона є невідємною часткою і в тих і в інщих і кожен рахує що вона в них найкраща, по іншому і бути не повинно !
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Я взагалі далекий до профі ,на рибалці я просто відпочиваю ,і об"єм улову мені зовсім не важливий ,та улову частіше нама ніж є ! Змаганнями вже, я більш займаюсь як організор ,а не як учасник (хочеться зробити щось приємне собі і іншим)! І категоричності моєї тут немає - просто пішло пояснення щодо оплачуваності змагань і чи потрібні вони !
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 1 гість