Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

maximus писав:Для Тараса і для решти http://bollyworld.3dn.ru/publ/serialy/o ... 5-1-0-2322 рекомендую!!!
Дякую,але всунув рекомендацію для мене в какашки з різних тем,прямо біля Івана Арсєнтєва :D :D :D Дай йому Боже здоров"я.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

ttearjerker писав:
maximus писав:Для Тараса і для решти http://bollyworld.3dn.ru/publ/serialy/o ... 5-1-0-2322 рекомендую!!!
Дякую,але всунув рекомендацію для мене в какашки з різних тем,прямо біля Івана Арсєнтєва :D :D :D Дай йому Боже здоров"я.
Та да - трохи не туда))))
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Рекомендую подивитись - це взагалі повний ппц... А я ще жалівся,що в Діми "безпредєл" в лабораторії... Тільки дивіться до кінця - там повна ср..а
http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku ... 12-20-2205
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення николай »

maximus писав:там повна ср..а
:D домик плюшкина....в моєї така сама реакція як і в шалунів :o ^
Востаннє редагувалось 21 грудня 2011, 22:08 користувачем Гість, всього редагувалось 1 раз.
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сиджу та фігєю з того чудіща :shock:
А в дружини щелепа відпала та купа ємоцій, передачу перекрикує :P
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

николай писав:планую в цьому сезоні розловити 8-) !може хто юзав...які проводки використовувались?
Зображення
Короче отак береш кидаєш його в воду і смикаєш почуть-чуть підмотуючи катушку,а там як вже карта ляже.... :D :D :D :D :D :D
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Viktorovi4 писав: Петр (Rostislavovi4) - вроде нормальный человек, но я и нетолько, начали за Вами наблюдать всякую ерунду с поведением на форуме - эмоции здесь неуместны. Пересмотрите внимательно свои отчеты - разве не Вы выставляли фото щук (именно МАМУЛЕК) - то осенью, зимой.... И ни одна не отправилась назад домой... и ни кто Вам слова даже не высказал.
Viktorovi4 , єдине що я не так зробив, то це те що не поставив ІМХУ. Я лише виразив свою скромну думку. Просто раніше думав що ви ловите лише на спінінг, але тепер знаю що ви звичайні риболови :) .
А що до випускання, то минулу весну майже кожну рибалку мав в уловах щучок ,ловились бувало до 20шт за рибалку і всі 100% безпощадно топилось, (це сотні, не рахував)В цьому напрямку працюю над собою. А скількі ви випустили?
З повагою Rostislavovich
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Rostislavovich писав:
Viktorovi4 писав: Петр (Rostislavovi4) - вроде нормальный человек, но я и нетолько, начали за Вами наблюдать всякую ерунду с поведением на форуме - эмоции здесь неуместны. Пересмотрите внимательно свои отчеты - разве не Вы выставляли фото щук (именно МАМУЛЕК) - то осенью, зимой.... И ни одна не отправилась назад домой... и ни кто Вам слова даже не высказал.
Viktorovi4 , єдине що я не так зробив, то це те що не поставив ІМХУ. Я лише виразив свою скромну думку. Просто раніше думав що ви ловите лише на спінінг, але тепер знаю що ви звичайні риболови :) .
А що до випускання, то минулу весну майже кожну рибалку мав в уловах щучок ,ловились бувало до 20шт за рибалку і всі 100% безпощадно топилось, (це сотні, не рахував)В цьому напрямку працюю над собою. А скількі ви випустили?
З повагою Rostislavovich
Так - я в основному ловлю тільки на спіннінг, мабуть 98% - 2% на фідер або поплавок (під настрій). На жерлицю я ловив всього раза 2-3 за весь час.
На весні я ловлю дуже багато щучок і всі відпущені, я не рахую скільки це - знаю що на старицях на весні за день я ловлю часом по 5 - 10 - 35 шт і всі 100% відпущенні. В Хрінниках окуня до 300 - 350 гр відпускаю (примусив себе). Отакі справи.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Viktorovi4 писав:окуня до 300 - 350 гр відпускаю (примусив себе). Отакі справи.
Ну з 300-350 то майбуть трошкі переборщили? 100 -150 ще повірю :)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Rostislavovich писав:
Viktorovi4 писав:окуня до 300 - 350 гр відпускаю (примусив себе). Отакі справи.
Ну з 300-350 то майбуть трошкі переборщили? 100 -150 ще повірю :)
Петро, я вже в такому віці, що брехати, або корчити з себе "бог зна що и кого" мені ні до чого. Якщо є сумнів - тут є багато рибалок які про це знають, точніше за все підтвердить тобі Іхтіофіл Рибопєдович (Женя) - в основному ми в двох туди їздимо на риболовлю. Так, спочатку було якось не по собі, але потім прийшов до висновку, що краще 10 окунів, зате - ОГОГО, ніж 50 - але ... різних. Цьому я навчився в своїх знайомих рибалок-спіннінгістів з Луцька, і вони повір - досить часто відпускають ТРОФЕЙНИХ окунів, тобто вагою за 1кг. Ті рибалки які набивають свої садки окуньками - вони їх між собою називають "торбохватами". Я нехочу собі чіпляти різні регалії і тд, мені це нідочого. Я чесний рибалка - на риболовлю я в першу чергу їду для того щоб відпочити (бо робота в мене досить активна), риба взагалі не головне.
В Млинові теж бував пару разів, але це було позаминулого року - так там дійсно, досить часто окунь трапляється 300 - 350 гр, рідше особисто мені попадали окуні в 500 - 700 гр, може не знаю водойму, або якусь секретну приманку, а в Хріннах шляхом "проб и ошибок" і за декілька років - знайшов крапки на яких ловляться гарні красені.
Взагалі я не критик і никому тут ніколи нічого не доказував - просто не люблю, коли починається критика, тільки із-за того, що в когось виникає думка тільки із-за власних поглядів і амбіцій, а також якогось переконання.

З повагою Viktorovi4.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Річ у тому що переглядав твій звіт якось раніше здається 2011р , там на фото ти тримаєш садок чи то торбу з окунями різного розміру і 100грамовими і більшими.
А позапозаминулого року в Млинові дійсно ловився гарно крупніший окунь, тількі лінивий міг залишитись без трофею. Але за останні роки з водоймою щось сталося , браконьєри затягують серед білого дня і не порядні підвохі міри не мають.
А в Хрінниках то ще є горбатий. Якось в літку був по справах то бачив як в районі дамби закіпали здоровенні котли одночасно в декількох місцях, геть так як колись років 10 тому у Млинові :-(
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KYM »

Петя, читаючи переписку з Юрою та і інше, з твого дозволу я тебе так запитаю, як старий старого - тобі що більше зайнятися не має чим? Ти за кожним спостерігаєш, чи тільки за тими хто тут давно і хто має повагу серед більшості? Ти таким чином намагаєшся підвищити свій рейтинг? Надай розміри риб які ми повинні відпускати :)

Пи.Си. Знаю,що я не ангел, але про тебе був іншої думки. Перестань зазнаватись... доречі це не ІМХО, це думки багатьох наших друзів-рибалок! :bra_vo:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Сергію , з такою політикою , на форумі залишиться 10 чоловік і ще буде 10 які будуть час від часу заходити.Можливо через зимову дипресію :) трохи заганяюсь але я ні за ким не спостерігаю ,мені фіолетово, це ви за мною ведете спостереження про що вже не один раз згадали ,наглядова рада якась :)
А замість того щоб перечитувати перепискі займись своєю роботою як адмін ,я задав питання в цій темі http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 8&start=30
На цьому завершую писанину.
З повагою Петро.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Думки в голос.

Непрочитане повідомлення KYM »

Часом краще 10 друзів...
А на рахунок твоїх вказівок, то спочатку подумай, а потім пиши! Також є система ПМ, якщо пам"ятаєш. І третє - читаючи між рядків, відповідаю - я не знаю чому, бо я до того не причетний, видно хтось правду шукав з модераторів...
Прохання модератора, який переніс Петрові звіти з Млинівського вдсх. повернути їх у секретну водойму.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість