Нужны советы от форумчан по реке Случ ( Фидер в начале Мая)

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Нужны советы от форумчан по реке Случ ( Фидер в начале Мая)

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Всем доброго времени суток.
Я планирую ехать на р. Случ в раене 9го числа. 2 дня с ночевкой.
По снастям беру с собой 2 фидерные удочки и все.
Очень сильно хотелось бы услышать советы по поводу данной реки. Ловил там один раз год назад.
Лагерь будем ставить в раене села Сосновка.
Любые советы( наживки, прикорм, приманки, и тд) приветствуются. Спасибо.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Нужны советы от форумчан по реке Случ ( Фидер в начале М

Непрочитане повідомлення stal1n »

якщо ти ще не їздив, ось що я знайшов:
15.05.2013 р. був на Случі біля с. Іванівка Березнівського р-ну. Вода майже на літньому рівні, трохи ще великувата, щоправда дещо помінялось дно - деякі ямочки трохи замило, деякі навпаки поглибило, в середньому ж приблизно те саме.

Рибалити почав десь з 5.30 год. на мілячку - до 7 години впроводку трохи покльовувала плотва і невелика густера вперемішку з верховодою на опариша і ручайника, потім, коли сонце піднялось вище - залишилась тільки верховода, тоді я взяв фідер і пересів на ямку. Місцевий чувак сказав, що вчора, мол, тут тоже хтось сидів з "контейнерами" (кормушками тобто) і сидів геть до темна, так що із стартовим закормом я не вельми парився. З першого закидання заробив покльовку густерки трошки більшої півдолоні, з другого також, і з третього... і т.д... ))) Тобто на ямці крім дрібної густери не бачив нічого.

З 9-ї години клювати стало все рідше і рідше і до 10-ї заглохло зовсім. Я сидів десь до 12.30 в очікуванні можливо чогось серйознішого, потім стали збиратись хмари і поблискувати та погримувати, то я і втік додому.
Додому привіз 14 густірок і 7 плотвичок і біля двох десятків верховод для котяри. Частину геть дрібної густери відпустив.

Черговий раз пошкодував, шо не вмію ловити жереха ))) Жерех показувався багато, часто і великий... Ну нічо, колись навчуся.

Місцеві сиділи з горохом і бурчали, шо дрібнота збиває і не дає ловити, правда один зловив головня грам 700, за інших не берусь сказати. Мені ж радили "перестати займатись х...ньою" і чекати "нормальної риби"...)))

Отаке... Але я все одно задоволений )))
А якщо їздив то ділись враженнями :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей