Конкурс з вгадування ваги

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654

Re: Конкурс з вгадування ваги

Непрочитане повідомлення Silva » 27 листопада 2014, 12:05

3000
Silva
Дослідник
Дослідник

Непрочитане повідомлення ANDROID » 27 листопада 2014, 12:16

1,7 кг.
ANDROID
Місцевий
Місцевий

Телефон: 098-061-63-37

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 12:26

з того, що коли я давним давно цілеспрямовано ловив крупного карася в Хрінниках і зловив одного карпа на 1,7 кг то цей 2 кг.
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой

Re: р. Стир

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 12:28

trans написав:
Рома написав:
SPIN написав:... Найточнішим був Рома....

:ya_hoo_oo: Щось я ніде не можу знайти, який приз очікує переможця :-) :fishing:

Я точніше вгадав ;;-))), на фото ж було пів-риби, відповідно 500/2 = 250грам.

1/3 риби , а не пів.
"Чтобы поймать рыбу, ты сам должен стать рыбой, думать как рыба, двигаться как рыба..." (Выживание Сида)
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення Рома » 27 листопада 2014, 12:35

Думаю, що ніхто не буде проти, якщо ми висловимо подяку форумчанину SPIN за пропозицію створення такого конкурсу, який суттєво підвищив активність рибалок на форумі. :prapor: :-)
Зображення Romanmix2002
Рома
Рідненький
Рідненький

Непрочитане повідомлення DerSieger » 27 листопада 2014, 12:50

Рома написав:Думаю, що ніхто не буде проти, якщо ми висловимо подяку форумчанину SPIN за пропозицію створення такого конкурсу, який суттєво підвищив активність рибалок на форумі. :prapor: :-)

ага, висловлюємо подяку. ну і логічно припустити, що організатор конкурсу і виступить спонсором призів переможцям. тому і заодно подякуємо за хороші подарунки. :-) :-) :-)
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
DerSieger
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 14:13

DerSieger написав:
Рома написав:Думаю, що ніхто не буде проти, якщо ми висловимо подяку форумчанину SPIN за пропозицію створення такого конкурсу, який суттєво підвищив активність рибалок на форумі. :prapor: :-)

ага, висловлюємо подяку. ну і логічно припустити, що організатор конкурсу і виступить спонсором призів переможцям. тому і заодно подякуємо за хороші подарунки. :-) :-) :-)

2 DerSieger: То яка вага карпа?
Якщо піднімати тему з призами, то їх має вручати той хто задає питання. Для мене це поки "розминка". Можливо пізніше, коли виставлю чергове фото, то озвучу відразу приз тому хто вгадає. Це саме може зробити будь-хто.

Подякував: 1 [Показувати]
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення Рома » 27 листопада 2014, 14:32

SPIN написав:...2 DerSieger: То яка вага карпа? ...

Треба якось визначити (або його повинен визначати, той, хто надає "трофей") період, протягом якого будуть прийматися варіанти відповідей стосовно оцінки ваги трофею.
ПС. Мабуть, в даному випадку найкращим призом буде підвищення статусу та самооцінки того, хто вгадав вагу трофею!!! :-) :hi_hi_hi: :ya_hoo_oo:
Зображення Romanmix2002
Рома
Рідненький
Рідненький

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 15:05

Рома написав:
SPIN написав:...2 DerSieger: То яка вага карпа? ...

Треба якось визначити (або його повинен визначати, той, хто надає "трофей") період, протягом якого будуть прийматися варіанти відповідей стосовно оцінки ваги трофею.
ПС. Мабуть, в даному випадку найкращим призом буде підвищення статусу та самооцінки того, хто вгадав вагу трофею!!! :-) :hi_hi_hi: :ya_hoo_oo:

Точно період вказувати обов"язково!

Поскільки умови конкурсу досить вільні, то хто хоче може виставити приз, а хто не хоче - то не виставляє. По моєму і так цікаво.
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення DerSieger » 27 листопада 2014, 16:38

SPIN написав:2 DerSieger: То яка вага карпа?

А хто його знає? :ne_vi_del:
Я таке тузло навіть не важу, а відпускаю зразу. :men:
Але з власного досвіду (коли ще важив таку мєлоч) можу сказати, що вага цієї риби була від 3 до 4 кг. :metal:
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
DerSieger
Бро
Бро

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 17:15

Ну все, я думаю, що вже потренувались, а тепер якщо виставляється фотка, то вага має бути вказана точно. Пізніше знайду цікаве фото, таке, щоб не було в моїх звітах, бо вичислити буде легко та заодно подивлюсь, чи не завалялась якась пачка нечіпаного силікону Зображення.
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення SPIN » 27 листопада 2014, 19:37

Нове завдання:
Фото № 1 (це якщо хтось захоче виставити своє до закінчення конкурсу, то теж пронумерує і буде зрозуміло, до якого фото відповідь)
ЗображенняЗображення

Закінчення в неділю 30.11.14 в 24,00. Приз - пачка силікону Виброхвост ROCKET GUM Jet Minnow 7cm 0203Код товара: JM070203
Не забувайте писати номер фото щоб не було плутанини.
Вагу вказуйте з точністю до 50 грам. Але якщо комусь захочеться вказати з точністю до 10 грам, щоб не повторювати чийсь результат, то це нормально.
Завдання дуже не просте!
ПС
Про силікон в такому кольорі можу сказати наступне. Дуже давно найбільша щука в моєму житті, клюнула на силікон в Хотині на кар"єрі, в сонячний день з кришталево-прозорою водою біля прибережної трави, спокусилась на віброхвіст десь 7,5 см з маленькою п"яткою з повністю жовтим тілом та червоною спинкою, на досить швидку проводку. В ній було на око біля 4-х кг, але нажаль під берегом, коли мене побачила, просто розвернулась і дуже легко перерізала ліску діаметром 0,4 мм. Були і інші, значно скромніші результати на силікон такого кольору. Тому, я вибрав саме цей колір, хоч як мені здалося він не популярний у спінінгістів.
Востаннє редагувалось SPIN в 28 листопада 2014, 00:01, всього редагувалось 2 разів.
SPIN
Герой
Герой

Непрочитане повідомлення trans » 27 листопада 2014, 20:49

Фото №1 - 930грам
trans
Козак
Козак

Непрочитане повідомлення forest » 27 листопада 2014, 21:17

Фото n.1 - 1250 г. ;-)