Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення Олександр »

ttearjerker писав:
Олександр писав:РРК не бачу відповіді на суттєве запитання від Чінти про ваш клуб. Можливо я і був би заінтересований в підтримці Вашого клубу, або не називайтесь Рівненський риболовний клуб, а назвіться тайна організація що існує в Рівному рибалок. Володі респект.
Хлопці на Ваші умовиводи є тема "Флуд" тому не засирайте цю тему.По поводу РРК,то на даний час тривають всякі організаційні моменти,і згодом буде презентація з вивішенням статуту даної риболовної спільноти,і всі все зможуть побачити,підтримати,а виникне бажання то і вступити.Тому не робіть сенсацій там де їх немає. На даний момент відкрию таємницю,що статут клубу нічим особливим не відрізняється від статутів інших риболовних спільнот які діють на території нашої держави,не перечить законодавству України,і там точно не прописано,що презентація має відбутись в сроки визначені Чінтою.
П.с. Прозьба до модераторів перенести це все у флуд.
Я не рахую що доля мого міста та області це є ФЛУД нехай навіть якщо це стосується рибної ловлі.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав:
ttearjerker писав:
Олександр писав:РРК не бачу відповіді на суттєве запитання від Чінти про ваш клуб. Можливо я і був би заінтересований в підтримці Вашого клубу, або не називайтесь Рівненський риболовний клуб, а назвіться тайна організація що існує в Рівному рибалок. Володі респект.
Хлопці на Ваші умовиводи є тема "Флуд" тому не засирайте цю тему.По поводу РРК,то на даний час тривають всякі організаційні моменти,і згодом буде презентація з вивішенням статуту даної риболовної спільноти,і всі все зможуть побачити,підтримати,а виникне бажання то і вступити.Тому не робіть сенсацій там де їх немає. На даний момент відкрию таємницю,що статут клубу нічим особливим не відрізняється від статутів інших риболовних спільнот які діють на території нашої держави,не перечить законодавству України,і там точно не прописано,що презентація має відбутись в сроки визначені Чінтою.
П.с. Прозьба до модераторів перенести це все у флуд.
Я не рахую що доля мого міста та області це є ФЛУД нехай навіть якщо це стосується рибної ловлі.
Я також :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення CRUSH »

Олександр писав:Не розумію таємничості РРК якщо це Рівненська організація то при створенні такої організації чи громади мешканці Рівного мають право знати мету створення задачі та інше чим буде займатись РРК. Потрібно створити обговорення і тому подібне, а не нишком тишком щось порішали і поставили перед фактом, здається ми живемо в демократичній державі.
Шановний "Олександр" розкажіть (підкажіть) будь-ласка де Ви бачили (чули), щоб в створенні громадської організації (благодійної орг., політичної партії і т.д. ) приймало участь все місто або область. Це смішно. За законом України для створення даної орг. потрібно мінімум дві особи, які не зобов'язані ні перед ким звітувати до повного державного оформлення всіх необхідних документів. Якщо Вас це настільки бентежить то створіть нову тему і обговорюйте разом з іншими зацікавленими каламутити воду.
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення Олександр »

Якщо ви хочете створити щось путнє то створюйте з людьми, якщо ви створюєте організацію щоб гроші красти або мати зиск з цього тобто на шарка їздити на змагання тренування то вибачте такого лайна по всій країні вдосталь і це не громадська організація а це рибальський спортивний клуб. Коли я хотів створити спілку рибалок бо боротьбі з браками я півтора місяця обговорював на цьому сайті та вносив поправки в форму організації. Хоча з того толком нічого не вийшло по причині моя хата з краю, та я ж на роботу ходжу, або я на риболовлю їду щоб рибу ловити а не браків ганяти. Здається тоді були всі але як до діла то не стало нікого. Тому люба громадська організація окрім статуту повинна визначитись з задачами організації та можливостями. Тому два в полі це не сто два. Свої нападки з смайлами залиште собі якщо ви хочете створити щось путнє то будь ласка до роботи. Для правдивості своїх слів покажу факти вашої спілки де громада це спілка з команд для змагань по риболовлі http://kalkan.rybalka.com/forum/showthr ... 93&page=13
10. Команда "Mad Bream" РРК(Рівненський Рибальський Клуб) м. Рівне
1. Лахович Зореслав 097-087-62-шість7
2. Наумчук Максим

11. Команда "AXIC" (Рівненський Рибальський Клуб) м. Рівне
1. Марчук Віталій
2. Ярема Сергій
І де тут громадська організація я бачу дві команди по рибальському спорту. Якщо всіх спортсменів називати громадськими організаціями то хто тоді прості люди.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Звертаюсь до модераторів. Я розумію,що склоки і скандали піднімають читаємість форуму,але це тема де люди мають намір позмагатись по мормишці. Перенесіть це у відовідну тему.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
CRUSH
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 189
З нами з: 22 лютого 2015, 23:43
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення CRUSH »

Прикро, що Ви дотримуєтесь такої думки (або хтось заложив її у вашу голову) і судите всіх під один шаблон. Не знаючи особисто людей вже називаєте всіх злодіями. Чи ви пишете як зробили б особисто ви? Ви намагалися щось там зробити якусь спілку і що. Не вдалося бо ніхто не захотів вас підтримати. Зараз ми не просимо нікого нам допомагати, лише зачекати з випадами та критикою в наш бік.
ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення Vik »

прикольний фест :-)
нагадили на три сторінки
щось краєм вуха і я чув про створення даного РРК
ала як на мене, хтось тут писав, що ще не створена, коли підпишуть усі документи...
можливо і так, то тоді навіщо підписуватись, що ти є членом якогось там таємничого ордену,
на тверезий розум це нагадує створення лугандонії, якої ніде немає офіційно до сьогоднішнього дня, але деякі вважають себе її громадянами
так що шановні пропоную одним ПЕРЕСТАТИ ФЛУДИТИ
іншим, або позабирати приписи РРК, або ж відкривати карти
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення Олександр »

CRUSH писав:Прикро, що Ви дотримуєтесь такої думки (або хтось заложив її у вашу голову) і судите всіх під один шаблон. Не знаючи особисто людей вже називаєте всіх злодіями. Чи ви пишете як зробили б особисто ви? Ви намагалися щось там зробити якусь спілку і що. Не вдалося бо ніхто не захотів вас підтримати. Зараз ми не просимо нікого нам допомагати, лише зачекати з випадами та критикою в наш бік.
Я ні в кого нічого не брав щоб мене обвинувачувати, мені вкладати в голову буде дуже складно не той вік. Розумію кращий спосіб оборони це напад. Набираємо ГО РРК і неті видається інформація що ви вже біля року існуєте. Немає інформації про ваш труд за рік але є інформація що виступають команди які під вашим клубом, наскільки я розумію федерація рибспорту розкололась і на громаду навішують спортсменів. Тоді це не є ГО а спорт клуб. Тоді для Рівного така ГО не потрібна тому що перед тим як розводити і плодити спортсменів потрібно розвести для початку рибу.
Адміну велике дякую що кинули в тему какашки з флудом. Якраз така тема що в всі живемо в какашках і далі всі щасливі бо моя хата з краю. :co_ol:
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав:
CRUSH писав:Прикро, що Ви дотримуєтесь такої думки (або хтось заложив її у вашу голову) і судите всіх під один шаблон. Не знаючи особисто людей вже називаєте всіх злодіями. Чи ви пишете як зробили б особисто ви? Ви намагалися щось там зробити якусь спілку і що. Не вдалося бо ніхто не захотів вас підтримати. Зараз ми не просимо нікого нам допомагати, лише зачекати з випадами та критикою в наш бік.
Я ні в кого нічого не брав щоб мене обвинувачувати, мені вкладати в голову буде дуже складно не той вік.
Олександр - те що Ви пишете до цього моменту підтримую на всі 100%,а далі трохи не туда :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: ПЕРШИЙ ЛІД З ''ФЛАГМАН''

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Олександр писав:Якщо ви хочете створити щось путнє то створюйте з людьми, якщо ви створюєте організацію щоб гроші красти або мати зиск з цього тобто на шарка їздити на змагання тренування то вибачте такого лайна по всій країні вдосталь і це не громадська організація а це рибальський спортивний клуб. Коли я хотів створити спілку рибалок бо боротьбі з браками я півтора місяця обговорював на цьому сайті та вносив поправки в форму організації. Хоча з того толком нічого не вийшло по причині моя хата з краю, та я ж на роботу ходжу, або я на риболовлю їду щоб рибу ловити а не браків ганяти. Здається тоді були всі але як до діла то не стало нікого. Тому люба громадська організація окрім статуту повинна визначитись з задачами організації та можливостями. Тому два в полі це не сто два. Свої нападки з смайлами залиште собі якщо ви хочете створити щось путнє то будь ласка до роботи. Для правдивості своїх слів покажу факти вашої спілки де громада це спілка з команд для змагань по риболовлі http://kalkan.rybalka.com/forum/showthr ... 93&page=13
10. Команда "Mad Bream" РРК(Рівненський Рибальський Клуб) м. Рівне
1. Лахович Зореслав 097-087-62-шість7
2. Наумчук Максим

11. Команда "AXIC" (Рівненський Рибальський Клуб) м. Рівне
1. Марчук Віталій
2. Ярема Сергій
І де тут громадська організація я бачу дві команди по рибальському спорту. Якщо всіх спортсменів називати громадськими організаціями то хто тоді прості люди.
Олександр. Ви, коли не володієте інформацією, то краще промовчіть. До Вашого відому ні я, ні мій напарник по команді ніколи не були риболовами-спортсменами і завжди виступали, як любителі(доречі, які і більшість тих, хто на протязі року трудився над створенням клубу). ГО РРК(хочете Ви того чи ні) вже створена і є повністю добровільною організацією, залишилося вирішити деякі моменти для того, щоб презентувати рибальській громаді повністю готовий продукт, а не напівсире незрозуміло що. А закритість(хоча вона умовна- Ви самі підтверджуєте, що ми вже майже рік підписуємось, як РРК ) для того і була потрібна щоб менше вставлялися палки в колеса.Незабаром буде виставлена у відкритий доступ вся інфа по РРК і Ви самі зможете вирішити, як відноситись до нашої організації-офіційно ми розпочинаємо свою діяльність з 2016 року, хоча, якщо уважно подивитись, то декілька фестів та турнірів було проведено і в 2015р. Так що наберіться терпіння і потім визначайтеся- ніхто насильно нікого тянути не буде.
P.S. Пан Чінта брав особисту участь в обговоренні і прийнятті Статуту РРК так що в чому для нього "секретність" я не розумію, А ВИ???
Рівненський Рибальський Клуб
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Олександр »

Не брав я в обговоренні ніякої участі. Та й по суті справа не в мені. І спортсмен zerik75 чи ні мені також про це нічого не говорить. Чінту спортсмена рибалку і людину знаю і його роботу яку він проводить, до речі в Чінти все прозоро та відкрито про що не скажеш про РРК, хоча позавчора в реєстрі громадських організацій дізнався що реєстрація проведена 23.11.2015, а це вже два місяці і далі тихо. Кажете почекати добре, але потім спитаєм не забудем. Якщо потрібно можу навести довідку і викласти результати по фінансовій стороні якщо буде така від держави тоді ховайтесь. Тему на цьому закриваю і відповідати не буду. Самі так самі Прапор в руки.
Аватар користувача
zerik75
Боєць
Боєць
Повідомлень: 203
З нами з: 29 листопада 2013, 18:09
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення zerik75 »

Олександр писав:Не брав я в обговоренні ніякої участі. Та й по суті справа не в мені. І спортсмен zerik75 чи ні мені також про це нічого не говорить. Чінту спортсмена рибалку і людину знаю і його роботу яку він проводить, до речі в Чінти все прозоро та відкрито про що не скажеш про РРК, хоча позавчора в реєстрі громадських організацій дізнався що реєстрація проведена 23.11.2015, а це вже два місяці і далі тихо. Кажете почекати добре, але потім спитаєм не забудем. Якщо потрібно можу навести довідку і викласти результати по фінансовій стороні якщо буде така від держави тоді ховайтесь. Тему на цьому закриваю і відповідати не буду. Самі так самі Прапор в руки.
Шановний- уважніше читайте текст.. Пан Чінта брав особисту участь в обговоренні і прийнятті Статуту РРК... про Вас тут немає ні слова! І питати з нас будуть ті люди, які на повністю рівних з усіма членами РРК правах побажають вступити до клубу- будете серед них Ви- будь-ласка!
Рівненський Рибальський Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав: Чінту спортсмена рибалку і людину знаю і його роботу яку він проводить, до речі в Чінти все прозоро та відкрито про що не скажеш про РРК, Кажете почекати добре, але потім спитаєм не забудем. Якщо потрібно можу навести довідку і викласти результати по фінансовій стороні якщо буде така від держави тоді ховайтесь. Тему на цьому закриваю і відповідати не буду. Самі так самі Прапор в руки.
:-) :-) :-) Олександр- Ви щось курите чи воно само собою так собі пишеться? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Олександр »

Курю Бонд сірий можеш купити і підвезти вкурю. Дятел. Смішно чи так пишеться. Ти напевно хотів щоб я так написав?
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Олександр писав:Курю Бонд сірий можеш купити і підвезти вкурю. Дятел. Смішно чи так пишеться. Ти напевно хотів щоб я так написав?
Знов набор окремих словосполучень.Те, що Ви дятел-бачу! Але це вже не смішно. Все, полеміку з Вами на рахунок РРК,Всяких Ваших війн з бракон"єрством,і іншої єресі, що Ви несете припиняю бо переходите на хамство.А я точно знаю,що п"яний проспиться,а дурень ніколи!!!
Без поваги Тарас!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей