Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Олександр »

ttearjerker писав:
Олександр писав: Чінту спортсмена рибалку і людину знаю і його роботу яку він проводить, до речі в Чінти все прозоро та відкрито про що не скажеш про РРК, Кажете почекати добре, але потім спитаєм не забудем. Якщо потрібно можу навести довідку і викласти результати по фінансовій стороні якщо буде така від держави тоді ховайтесь. Тему на цьому закриваю і відповідати не буду. Самі так самі Прапор в руки.
:-) :-) :-) Олександр- Ви щось курите чи воно само собою так собі пишеться? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Я перепрошую а це напевно дружня порада. тобі 38 а моєму сину 27. відчуваєш різницю. Я ще нікого не обзивав дав варіант відповіді на твій пост.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Олександр »

В Рівному створена нова громадська організація ГО РРК яка має таємну сторінку на Рибалка Рівне. Два місяці вони вже як зареєстровані в реєстрі громадських організацій та майже рік їздять на змагання прикриваючись ГО РРК. Все б нічого добра справа, але не все так весело бо не зрозуміло яка мета цілі напрямки. Взяли і створили. На Тернопільщині для прикладу створили ГО "Скеля". Хлопці дуже радикальні, браки бояться Скелю більше аніж міліцію прокурор м. Тернопіль спати не може спокійно а хлопці зробили порядок дома. Наприклад: Тернопільське озеро типу Басів Кут проводить змагання на міжнародному рівні бо риба водиться і береги стали чисті,а браки туди дивитись бояться.
Давайте всі попросимо ГО РРК нехай заявлять про себе і розкажуть все що не засекречене як що вони називаються громадська організація Рівненська Рибальський Клуб. Прошу пересічних рибалок Рівненщини написати все що ви думаєте по даній темі поки ГО РРК думає коли їм зробити презентацію.
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення chinta »

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про громадські об'єднання
Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань
6) прозорості, відкритості та публічності.
Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність .
Речь не идет о том кто , где и что обговаривал . Информация о клубе умышлено скрывается и это при том , что она целый год существует в скрытой теме . Общественная организация " РРК " начала свою деятельность , не поставив в известность общественность о своих намерениях .

Закон Украины именовать " какашками " - это перебор дорогие друзья . Попрошу еще раз , сделайте милость , создайте ( рассекретьте ) профильную тему , где все мы сможем вести нормальный диалог .
P.S. Неужели администрации " РРК " приятно обговаривать свое появление в теме под названием
Всякі какашки з різних тем.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Олександр »

Кому цікаво для довідки більше дізнатися про ГО "Скеля" можна за адресою https://vk.com/id284705466
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Voxa »

Володя, яку общественность організатори, мали б поставити до відома.... Подати рекламу на РАДІО чи ТВ. Наприклад Увага Увага - Дорогі мешканці словного Міста Рівного просими прийняти до уваги наступне .... В Рівному створюють нову ГО ´´РРК´´РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ , тому просимо всіх не байдужих прийняти участь в цій акції... А особливо рибалок, які прозоро та нетаємнично популізують риболовлю на Озері Басів кут... Дякуємо
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Всякі какашки з різних тем. Назви тем видно над постами

Непрочитане повідомлення Voxa »

Володя, яку общественность організатори, мали б поставити до відома.... Подати рекламу на РАДІО чи ТВ. Наприклад Увага Увага - Дорогі мешканці славного Міста Рівного просими прийняти до уваги наступне .... В Рівному створюють нову ГО ´´РРК´´РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ , тому просимо всіх не байдужих прийняти участь в цій акції... А особливо рибалок, які прозоро та нетаємнично популізують риболовлю на Озері Басів кут... Дякуємо
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення serseruy »

Краще чим сидіть тролить,будь ласка створіть і ви хтож не дає?
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Як пересічний рибалка, і людина що немає відношення до ГО РРК викажу свою думку.

Наразі я бачу наступне: Є певна ініціативна група людей, яка задумала щось зробити. Не знаю кінцевої мети цієї організації, але те що хочуть хоч щось зробити, а не нити "всі підарси", це вже похвально.
Так от, ця групка людей, щось там шуршить, рішає, обговорює, організовує, погоджує і т.д. і т.п., щоб видати на-гора (читай на загальний огляд) вже більш менш готовий продукт, а не сирець. Маючи досвід в ГО, можу сказати, що це правильно. Чим більше людей приймає участь в організації чогось, тим менше шансів, що щось вийде в результаті. А так все зроблять, оформлять мету, стратегію, розроблять логотипи там всякі, членські квитки, бланки-хуянки і т.д. А далі хочеш вступай, хочеш не вступай... То ж клуб по інтересах, а не партія якась там.

А з другого боку я бачу парочку довбойобів, які, мабуть, мають якісь там амбіції, але чи то дивним чином опинились "за бортом", чи то недоотримали належного (на їх думку) визнання, і їм стало так образливо, що вони почали вести себе як 10-річна розбещена дівчинка. Щось вони гамнять, щось колотять, і те їм не те, і то їм не так, і "всі підараси". І чим більше їм пояснюють в чому справа, тим більшим темпом вони виробляють рідкі випорожнення.

Я не вважаю себе "битим життям" і не маю багатого життєвого досвіду. Але вже добре засвоїв, що ніколи, нічого і ні за яких обставин не потрібно доказувати неадекватним людям. На місці ГО РРК, я б просто ігнорував всі ось ті "опитування думок" та інші порушення транзиту кишкового вмісту. Просто не відповідати жодним постом (хоч як би не кортіло) на ті провокації. А коли все буде готово, тоді представити свою ГО з зображенням цілі, мети, умов участі та обов'язків членів. І кожен зробить собі свій вибір.

Пана chinta знаю заочно з його звітів, семінарів, відеороликів. Поважаю його як сильного, розумного та висококласного рибалку. А от з цього всього піздєжа (вибачте, але інакше те назвати не можна) я зробив висновок, що chinta як людина - доволі своєрідна особа. А той другий взагалі не знати хто, і що йому треба.
Я не хочу нікого ображати, і дай бог щоб я помилявся чи щось не так зрозумів. Але все що відбувається на цьому ресурсі навколо ГО РРК на мою думку виглядає саме так.
Здається, я не флудив, а висловився згідно даної теми.

Да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення chinta »

serseruy писав:Краще чим сидіть тролить,будь ласка створіть і ви хтож не дає?
Мне вот интересно , почему абсолютно все комментарии " членов " РРК несут в себе агрессию и " уходят " в сторону от от сути вопроса .
Вопрос простой и не в коем разе не оскорбляет не чести , не достоинства ОО "РРК " . Надуманной технической сложности подготовки и формулировки ответа - нет , все уже больше года существует в скрытой ( засекреченной ) теме .
Повторяю вопрос еще раз , в " разжеванной " форме .
Неизвестная организация анонсирует проведение мероприятия именно на этом сайте ( не радио , не TV , не журнал PLAYBOY ... ) . В регламенте пытается ввести в заблуждение участников форума , благо " всевидящие око Саурона " моментально фиксирует попытку .
А теперь внимание ! Если вы действительно Общественная Организация , прошу вас поставить в известность общественность о своих намерениях . В данном случаи , участники данного форума являются общественностью, с которой вы собираетесь вести свою деятельность .
Напоминаю :
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про громадські об'єднання
Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань
6) прозорості, відкритості та публічності.
Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність .
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

chinta писав:
serseruy писав:Краще чим сидіть тролить,будь ласка створіть і ви хтож не дає?
Мне вот интересно , почему абсолютно все комментарии " членов " РРК несут в себе агрессию и " уходят " в сторону от от сути вопроса .
Вопрос простой и не в коем разе не оскорбляет не чести , не достоинства ОО "РРК " . Надуманной технической сложности подготовки и формулировки ответа - нет , все уже больше года существует в скрытой ( засекреченной ) теме .
Повторяю вопрос еще раз , в " разжеванной " форме .
Неизвестная организация анонсирует проведение мероприятия именно на этом сайте ( не радио , не TV , не журнал PLAYBOY ... ) . В регламенте пытается ввести в заблуждение участников форума , благо " всевидящие око Саурона " моментально фиксирует попытку .
А теперь внимание ! Если вы действительно Общественная Организация , прошу вас поставить в известность общественность о своих намерениях . В данном случаи , участники данного форума являются общественностью, с которой вы собираетесь вести свою деятельность .
Напоминаю :
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про громадські об'єднання
Стаття 3. Принципи утворення і діяльності громадських об'єднань
6) прозорості, відкритості та публічності.
Публічність означає, що громадські об'єднання інформують громадськість про свої мету (цілі) та діяльність .
"chinta" Я ж Вам пояснив нормально і без агресії,що презентація буде,що на даний час якраз статут приводиться у відповідність до цитуємого Вами Закону,оскільки законодавство, і в цій галузі в тому числі переживає зміни,хоча суть там не міняється а технічні моменти є. Не виключено,що і інші вже існуючі організації риболовного напрямку, які існують в Україні(та і інших напрямків також)будуть вносити зміни в свої статути.Крім цього закриті гілки є і для членів Рівненського Карпового Клубу,а на Львівському сайті для членів Львівського Карпового Клубу(це ті які мені відомі,бо маю змогу там переписуватись оскільки являюсь членом цих спільнот).В цьому нема нічого, зазорного, позорного і це все з дозволу адміністрації сайту,оскільки щоб Ви знали в сайту є адміністрація,власник і цей сайт це чийсь продукт,а не стихійно створена переписка.До речі вірю, що після презентації,якась частина риболовів прочитаючи статут,побачивши цілі і мету РРК приймуть рішення вступити в клуб і відповідно переконаються,що закрита гілка існує лише з часів реєстрації клубу і зможуть почитати всі організаційні питання, які там обговорювались,і Ви виставите себе дурнем і відвертим брехуном,тому,що пишете про те, що не знаєте,і якраз громадскість вводите в оману Ви.На цьому слові будемо прощатись з Вами до презентації.
Без поваги. Тарас.
Востаннє редагувалось 19 січня 2016, 14:34 користувачем ttearjerker, всього редагувалось 1 раз.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Рома »

Все вищенаписане я сприймаю як зимовий авітаміноз . Народ, лід скоро зійде і підем рибалити, все буде ОК :)
Востаннє редагувалось 19 січня 2016, 16:23 користувачем Рома, всього редагувалось 1 раз.
Зображення Romanmix2002
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення chinta »

Из , полных ругани и оскорблений , комментариев " пересічних рибалкок " я понимаю , что ОО " РРК " еще не созданный " продукт " . Обращаю внимание - это не моя информация . Кто тогда организатор фестиваля ? Как может не существующая организация проводить мероприятие ?
Руководство " клуба " по-прежнему молчит .
Я не против того , чтобы члены каких либо групп общались в своих закрытых темах . Когда будете готовы , тогда и проводите свои мероприятия , но все же не забудьте представиться (прозорості, відкритості та публічності ) .
Аватар користувача
Voxa
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 30 жовтня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення Voxa »

Доброго вам дня... Пишуть вам з тойної організації :men: :men: :men:
В мене є для вас цікава інформація :dribble: :dribble: :dribble: Так вийщло, що, я зіткнувся ще з однією СУПЕРТАЄМНИЧНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 00#p214363
І ще мене цікавить така мить в вашій риболовній карєрі (САМЕ ТАК, КАРЄРІ) http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 82#p216306 номер 9 в списку :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: :smu:sche_nie:
Тут є ще один таємний агент під номером 16 http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=425998 який брав участь в заснуванні ГО "РІВНЕНСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ"
Мені здається, що це просто особисте... Ви приймали участь в фестах, і все влаштовувало, не яких розмов не було.... Просто коли вас позбавили змоги бачити закриту гілку, з вашої ж ініциативи то почали каламутити воду :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: А ініціатива проста ви відмовилися вступати до Клубу, і це правда, оссь що вам потрібно було спершу розповісти Колегам Рибалкам.
Зверніть увагу на організаторів фесту де ви приймали участь :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:
chinta
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 164
З нами з: 03 березня 2011, 12:26
Телефон: 0978457757
Контактна інформація:

Re: Думка людей про ГО Рівненський Рибальський Клуб

Непрочитане повідомлення chinta »

Внимательно почитайте информацию по своим ссылкам . В положениях указан " Ровенский рыболовны клуб " , именно так называла себя группа увлеченных фидерной ловлей рыболовов . Я тоже иногда выступаю в команде под названием , к примеру " Промiнь" , "Хижий лин " , "Волинь " ... . Эти названия несут чисто условный смысл и не имеют какого - либо статуса .
В положении о проведении фестиваля по мормышке указано , что организатором является Общественная организация под названием " РРК " . Так вот я и прощу вас , раз это Общественная организация , то пускай с начало представится , а затем начинает свою деятельность .
Интересно у нас с вами получается : я все время задаю один и тот же вопрос , а вы " каждый раз высасываете " из пальца предлог , что бы на него не отвечать .
Вопрос обычный и не сложный , что заставляет вас опуститься до низости оскорблений и агрессии пока не понятно .
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей