Будь ты проклят, рыболовный спорт, или я больше не рыбак (((

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Будь ты проклят, рыболовный спорт, или я больше не рыбак (((

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Скажу сразу-мысли не мои, украдены у пользователя sonic с форума сайта матчфишинг. Но бляха-муха....что-то в этом есть!!! Интересно услышать разные мнения на этот счет.
Итак...

давно хотелось поведать, да всё сомневался надо ли? наверное надо.

грустно, но мне кажется я больше не рыбак.
всё было хорошо пока не ввязался в так называемый спорт. вообще я и не считаю рыбалку спортом, а то, что считаю спортом не считаю рыбалкой.
что раньше радовало теперь пропало. раньше возьмёшь снасти, встанешь засветло, пойдёшь себе на любимый бережок: солнце на восходе, красота, роса, туман, всплески, дышишь полной грудью, а к берегу тихо так подойдёшь и чуствуешь, ощущаешь- вот то, что тебе надо, вот то, что всю неделю ждал. и неважно на что ловишь: будь то поплавок или кормушка,
главное что ты здесь, и ждёшь. а сердце как замирало когда вдруг шевельнётся попловок или задрожит кончик удилища? и рыба была вкуснее, и гордость за то, что с уловом пришёл.
или с друзьями пойдёшь. да пока до реки доедешь, столько наслушаешься!
да и на берегу поболтаешь. иной раз под ушицу люди такое рассказывают!
где всё это? где?
встретишь знакомых и слышишь: что всё химичишь? колдуешь? совсем забыл нас! а как не забыть! вместо того чтобы на известные места с рыбой пойти, прёшься простите хрен знает куда, типа тренероваться,
и там, вымучивая себя и рыбу, ищешь секреты дня, чтобы на сборище таких же сумашедших, за три часа их обловить, ну или попытаться обловить. какая природа? какой туман?
а скрытный какой стал. все эти обобщённые фразы, недомолвки, да видно ж всё!
рыбы в доме больше нет. не беру. иду в магазин, ем морскую. не знаю почему, но это так. вернее знаю: не ловится на тренеровке хорошая рыба, точнее ловится, но пойматься не успевает. вот нашёл запах, вот понял тактику, и нет... надо успеть что то другоё попробовать, на запас. бред!
подвал завален удочками: нет в руку не легла, 420 для чуть большей воды, 4 80 для ещё большей, эта под сто грамм как раз, а эта посильнее. полный бред!! а флаконы? да есть уже годы стоят! психоз.
дур дом: выстовлять на показ флаконы, а в них ведь не тоооо,хи-хи.
один раз на поле кидал фидером в мишень. мама, что я делаю?
ЛЮДИ!!! пока вы ещё рыбаки, подумайте, надо вам это?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Будь ты проклят, рыболовный спорт, или я больше не рыбак

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Россо-Неро :D

Лично меня никогда не привлекали соревнования, хотя откровенно говоря никогда и не пробовал поучаствовать.
Соревнования могут меня заинтересовать только не как сам процесс ловли, а как общение с другими рыбаками - если такое вообще на подобных мероприятиях бывает…

Может я не прав, но соревнования мне представляются как гонка…
Ни в коем случае не подумайте, что отговариваю кого-то участвовать в соревнованиях, еще раз нет! С удовольствием слежу за выступлениями наших спортсменов и болею за них :P

А рыбалка для меня – это в первую очередь отдых, общение с природой (люблю фотографировать…).
Нет, элемент соревнований присутствует – с рыбой :lol: . Да и когда выезжаем компанией 2-4 рыбака – чем не микро соревнования...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Полностью с Вами согласен...для меня рыбалка тоже самое...ну и фото - это всегда!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Будь ты проклят, рыболовный спорт, или я больше не рыбак

Непрочитане повідомлення bogdan »

[quote="Горыныч"] Лично меня никогда не привлекали соревнования, хотя откровенно говоря никогда и не пробовал поучаствовать. [quote]

Ну, Горинич, характери у людей різні... Я думаю, що серед широкого загалу рибаків спортивний дух живе не більше, ніж у кожного пятого. Хоча загалом рибакам притаманне бажання піймати "Найбільше" або ж "Найбільшу"... Але бажання і можливість змагатися мають вочевидь теж лише якийсь відсоток, від цих "одухотворенных"... Той "не знав", там - "не проводять", інший -"не пробовал", ще комусь - "боязно, бо раптом опозорюсь"...
На зимовому чемпіонаті м.Рівне 2006 року зібралося 42 учасники, в наступному, 2007 році - лише 10 з них продовжило участь у змаганнях... Ще через рік четверо з цієї десятки стали КМСами та Чемпіонами України...
Я до чого веду - дійсно, далеко не кожен, за своїм темпераментом є спортсменом... І зовсім не обовязково ним бути. Я от, скільки памятаю себе, люблю грати в футбол - але за всі роки зіграв лише півтора офіційні матчі за студентську команду... Хоча перспективи були, але нагрузок тренувальних не любив - дай "помотатися" у дворі з таким ж як і сам любителями у своє задоволення...
А сам у 37 років таки потрапив у спорт... рибальський... І, те що тут цитує Россо-Неро - таки правда... Але не вся... Тому що це нагадує розмірковування запеклого курця про шкоду нікотину, про здорові юнацькі часи, про останню сигарету - і... рука знову тягнеться до пачки...
Вочевидь, якщо рибалка - то невиліковна хвороба, то спортивна рибалка - це її загострення, або як кажуть драматурги - "Апофеоз апогея".... Тому що ніби й розумієш, що на змаганнях дай Бог "уйти від нуля", що треба їхати кудись за сотні кілометрів, що треба викинути купу грошей або ж часу й зусиль на пошуки спонсорів, зрештою, що вічно бурчить дружина "І що толку з того металлолому (кубків та медалей)?", все одно - їдеш... І отримуєш те, чого тобі бракувало раніше... Адреналін? Так... Зустрічі... Так... Туман? Так, і не тільки над Горинню, а й над Бугом, Дніпром, Дністром, Касперівцями, Панталією, Млиновом і т. д.,
І, зрештою, після тридцяти стартів в сезоні хочеться одного - приїхати з жерлицями на призабуте лісове озеро, попрацювати буром, здвинути докупи ящики, і оглядаючи, все чіткіше видніші в ранковій паморозі силуети готових до пострілу прапорців, перехилити чарку... Саме в цей благословенний час... приблизно перед девятою ранку, завжди клює... ... :wink: АЛЕ чому у Дімона!!!???
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Дійсно, кожному своє.
Поважаю спортсменів, які знайшли себе в цьому спорті.
Віддіаю честь простим рибакам (до яких відношу себе), які спортивні методи ловлі застосовують на практиці.
Всім удачі!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Будь ты проклят, рыболовный спорт, или я больше не рыбак

Непрочитане повідомлення Горыныч »

bogdan - Браво :D .

Такого посту(тів) я и очікував – щоб були наведені аргументи „ЗА”, які б могли мене переконати колись спробувати...

Можливо загострення попереду... :lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

На даний момент Наш риболовний спорт як і держава(кум-брат, комерція,підстави і тд.)
Візьму для прикладу мій улюблений вид - коропова ловля:
На обласному рівні все просто супер(за виключенням малої к-ті команд), а от далі починається все саме цікаве...Для участі в ЧУ потрібно пройти областні змагання,після них обов'зкова участь в двох відбіркових етапах по регіону. А далі якщо поталанило ЧУ, причому чотири етапи. Незабуваємо, що кожні змагання вимагають певних коштів:проїзд,харчування,приманки та наживки і основне - внесок для участі. Тепер про внесок-в 2008 році він складав 800-1000грн., а вже в 2009 планується 1000 е в р о(ЧУ).
Отже тільки по внескам в наступному році вискакує цікава цифра - 4000євро та 3000грн. Хто собі це зможе дозволити? І навіщо? Щоб виє...тися перед Києвом чи Дніпром?Чи після всіх цих потугів хтось дякую скаже?
А чому всі ці витрати з'являються? - КОМЕРЦІЯ... і поки все не буде як в людей(цивілізованих) далі області на змагання я ні ногою...
P.S. Згадав: на ЧУ 2008 їздили і ті команди які навіть на відбіркових етапах і нез'являлися.
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей