Кубок Рівненської області по фідеру

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Трішечки моїх вражень. Отже на Кубок я готувався виступити з кумом Ковальским Віталієм, але недомогання перед самими змаганнями недозволило виступати. Готувалися сильно сказано, з одною треніровкою при постійних змінах умов лову на призові місця марно сподіватись. Проблему з напарником за день до змагань вирішили. Андрій Брижицький, який виступав в минулорічних змаганнях, і вирішив займатись серйозно тільки карповою риболовлею згодився виступати. Віталій віддав Андрію своє спорядження, прикормкою “SENSAS” , МОНДІАЛЬ і наживкою нашу команду забезпечила задалегідь фірма ”ДЕНІР”.
Технічно ми були готові, а практично нам невистачало знань, що робиться на річці на даний момент. Пришлось по ходу змагань корегувати свої дії. Субота, ранок, тиск впав до неможливості от - от дощ піде. Я замішую прикормку на двох, орінтуюсь на невеличку плотву і підлящика, які повинні домінувати сьогодні в уловах. Ми готові. Жеребкування. Андрію випала зона (В) -13 не зовсім те, що хотілось, але крайній сектор вниз по течії, і біля зони де ловилась нормальна густера. Мені випав сектор №12 в зоні (А). Біля палаточного городка, біля закоряженого місця де тримаються одні судачки і біла риба неполюбляє ці місця. Наша задача на сьогодні увійти в трійку. Старт розпочав змагання і практично одразу пішов дощ, який лив на протязі змагань. Годину після старту продовжувався кльов слабенький у всіх, а чим далі, тим кльов стихав. Не помагав ні масивний закорм ні всяка смакота. Десь за півтори години до закінченя під берегом зявилась стайка верховодки і за півгодини яку стайка перебувала в моєму секторі я виловив їх гр.200. І на цьому клювання верховодки припинилось. Час від часу хижак виробляв неможливе біля мене, як і біля других учасників. Активність хижої риби була найвищою в цей день. Фініш і я маю третє місце в зоні з вагою 466 гр, випередивши Степанюка Василя на один грам. Напарник Андрій Брежицький виборов в досвідченого спортсмена Марчука Віталія перше місце в зоні з вагою 2128, проти Віталія 2125. В підсумку ми другі, що є непогано після першого дня змагань. Далі буде...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

День другий. Снасті непросушені після дощу, поводки непов'язані, зате виспався. О 4-00 приїхав суддя Лисиця Антон до мене після ночної карпової рибалки на Басовому Куті.
Згодом Андрій за нами заїхав. По дорозі збодрились кавою і ми за півгодини на місці змагань. Розпочав прокидатись палаточний городок, життя навкруги закіпіло. По дорозі, хоч це звучить і нескромно, але Андрій висловив думку, що ми будем першими в командному заліку. Ця впевненість зберігалась до останього, а в другій половині змагань розвіялись останні сумніви. Знову все стандартно, замішую прикормку, все розприділяєм. До жеребкування залишається час ідемо в зону(А) і обговорюєм кожне місце де і що можливо зловити. Жеребкування. Андрій отримує сектор № 4. В перший день змагань на цьому місці ловив в попередніх змаганнях суддя , а тепер учасник Мисливий Тарас. Тарас спромігся наловити на друге місце в зоні. Мені випадає сектор № 1, так як в зоні(В) в секторах№1 І №2
учасниками за перший день було зловлено 38 гр на двох, суддівська колегія вирішила ці два сектори об'єднати. Отже в мене був вибір по периметру, але не по рибі. В секторпі №3 розмістився минулорічний чемпіон Фічук Петро. Другий рік поспіль Фічук витягує сектор свого напарника Степчука Петра, який до речі добре закормлює рибу. За Фічукоом через сектор, ще один сильний спортсмен Півень Юрій. Боротьба за рибу мені намічалась неслаба.
В мене був вибір розміститись біля Фічука і забрати рибу з його зони, чи розміститись на початку сектора і звідти приманювати свою рибу. Я вибрав другий варіант, щоб нетравмувати суперника і оставатись друзями надалі. Старт. В мене в зоні чуть нижче по течії де я розмістився посеред річки добряча коряга, а від берега на бровці густа трава. Для витягування рибки в мене оставався проход метрів 2, і якщо я несправлявся завести рибу в цей прохід, слідував сход риби або обрив, якщо риба була більша. Перша година пройшла, під знаком мовчання фідера, тільки одна плотвичка. Петро на свойому закормленому місці розпочав ловлю з самого початку в непоганому темпі. В Півня Юри теж покльовки були навіть частіше, але він ніяк неміг пристосуватись підсікти рибу, і тому холостих покльовок було дуже багато. Риба в мене розпочала потроху розкльовуватись, і на єкваторі змагань в мене було 350-400 гр, в Фіука біля 600, Півня біля 600 і в Степанюка 600. Помалу доганяю конкурентів, але дуже мішає коряга з травою. При покльовці крупнішої риби остаюсь без поводка, або без кормушки. Тим не менше помалу наганяю суперників. Пройшла інформація, що Степанюк Василь зацепив ляща під 4 кг, але під берегом той зійшов. В Петра покльовки крупної риби теж мають місце, але обриви або розгинається гачок. За півгодини надходить інформація, що мій напарник Андрій ловить під кілограм головня і обходить Марчука Віталія. В цей же час Жолнач Микола, ще один бувший суддя, а тепер учасник ловить ляща під кілограм і теж обходить Віталія, а за дві хвилини до фінішу Степчук Петро теж ловить головня під кілограм і виривається на перше місце в зоні потіснивши Андрія.
В нас в зоні Степанюк Василь 1599гр зайняв перше місце, Фічук 1563 друге, я його так і недогнав 1311гр.,в Півня Юрія 1023гр четверте місце в зоні. Юра так і незміг підібрати ключик до підсікання риби. Фініш і ми уже знаємо, що перші і Андрій Брежицький чемпіон.
Фірма “ДЕНІР” за нас червоніти небуде. Далі робота суддівської колегії, підбивання підсумків і оголошення результатів. Дякую всім спонсорам за підтримку змагань, ми всі дуже вдячні за організоване рибальське свято. Хочеться подякувати особисто директору фірми”ДЕНІР” Доманській Юноні Дмитрівні, а також Лі Олександру Деніровичу.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Пропонуємо Вашій увазі протокол результатів:

Зображення
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей