Чемп Рівненської обл спінінг човен Млинів 2008

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Andrey писав:А протокольчики??? И самая крупная рыба??
Андрій, протокольчики завтра.. А про саму крупну рибу запитай в адміністратора цього сайту - він її і зловив. В протоколі значиться 4695 гр - але чи це разом з окунями - я не знаю, але однозначно щук був більше 4 кеге. Самий крупний окунь - 528 грамм - Галушко Ігор з міста Сарни. Зазначу, що частина учасників змагань не була готова до покльовок крупної щуки - в результаті - плачі про перегизений флюурокарбон та слабі застібки... Коротше кажучи - всі пятьорки та семьорки благополучно зійшли...
Востаннє редагувалось 08 вересня 2008, 09:33 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Попередні протокольні результати:

1."ВАЛТА" -Рівне (Ніколаєв. Д."ДІМОН" + Степанюк В. "Школярик") - 12 балів.
2. "ДЕНІР-КАРАСЬ" -Рівне ( Щевич І. + Степчук П.) - 17 балів
3. "АРСЕНАЛ і К" - Рівне (Дем'янчук Б.+ Колос С,) - 21 бал
4. "Золотий карась -2" -Львів (Вільгуцький О. +Вільгуцький В.) - 27 балів
5."Альбатрос" - Рівне (Потапов О. +Кощук С.) - 31 бал
6. "Золотий карась-1"- Львів (Сливінський. О.+ Хітров.Ю.) - 31 бал.

Всього брало участь 19,5 команд... Пісец...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Десятка кращих:
1. Свірик Микола -3 бали (1+2) - 3562 гр.
2. Ніколаєв Дмитро - 5 балів(2+3) - 2441 гр.
3. Щевич Іван - 7 балів (2+5) - 2249 гр.
4. Степанюк Василь - 7 балів (3+4) - 2182 гр.
5. Хітров Юрій - 9 балів (1+8 ) - 2251 гр.
6. Степчук Петро - 10 балів (5+5) - 1856 гр.
7. Колос Степан - 10 балів (6+4) - 1539 гр.
8. Кощук Сергій - 11 балів (10+1) - 4695 гр.
9. Галушко Ігор - 11 балів (9+2) - 3804 гр.
10 Дем'янчук Богдан - 11 балів (5+6) - 1126 гр.

Всього участь в чемпіонаті брало 39 спортсменів.
Andrey
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 16 травня 2008, 00:00
Звідки: ???????
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andrey »

bogdan писав:
Andrey писав: Çàçíà÷ó, ùî ÷àñòèíà ó÷àñíèê³â çìàãàíü íå áóëà ãîòîâà äî ïîêëüîâîê êðóïíî¿ ùóêè - â ðåçóëüòàò³ - ïëà÷³ ïðî ïåðåãèçåíèé ôëþóðîêàðáîí òà ñëàá³ çàñò³áêè... Êîðîòøå êàæó÷è - âñ³ ïÿòüîðêè òà ñåìüîðêè áëàãîïîëó÷íî ç³éøëè...
:D :D :D Âû æ ïðåäóïðåæäàëè, âèäèìî íåêîòîðûå ó÷àñòíèêè íå ÷èòàëè àíîíñîâ... Æàëü ÷òî âòîðîé ãîä ïîäðÿä âèííè÷àíå íå ìîãóò ïîñåòèòü âàøè ëîäî÷íûå ñîðåâíîâàíèÿ.  ýòîì ãîäó ó ìåíÿ íå âûøëî ïî ôèíèíñîâûì ïðè÷èíàì, à ó áîëüøàÿ ÷àñòü *âûåçäíûõ* âèííè÷àí ãîòîâèòüñÿ ê ÊÓ è ëîäî÷íîìó ×Ó. À ÿ ñèæó äîìà è ïûòàþñü ïîíÿòü êàê ÿ *äîæèëñÿ* äî 4 ìåñòà â ëè÷êå íà íà÷åì îáëàñòíîì ÷åìïèîíàòå... :cry: . Íåäîðàáîòàë. Íî â Ïàíòàëèþ ñîáèðàåìñÿ òåì æå ñîñòàâîì 2-3 êîìàíäû. Êñòàòè êîãäà âàø áåðåãîâîé?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Думаю скоро КУМ вивісить фото. Я отчетік відпишу трішки пізніше. Роботи назбиралось багато. Загальні враження, порадував Львів сильним виступом на незнайомому водойомі і від Луцьких і Млинівських очікували сильнішого виступу. В тридцятиградусну жару клювала щука, я особисто цього ніяк неочікував.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Некоторые фото с соревнований:

Приготовления перед 1-м этапом

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Построение перед началом соревнований
Зображення Зображення

Поднятие флага. Чемпион области 2007-го года Николай Свирык.
Зображення

Напутствие от представителя рыбохраны
Зображення

Перед стартом 1-го этапа
Зображення Зображення

Первая щука соревнований
Зображення

Местные бойцы не отстают
Зображення

Корнас Саша. Самая крупная щука 1-го этапа
Зображення

Коля Свирык в своём репертуаре
Зображення

Кощук Сергей. Самая крупная щука соревнований
Зображення Зображення Зображення

Василий Брагин предводитель бригады судей (крайний слева)
Зображення

Опять красавица
Зображення

Богдан Демьянчук с чемпионским уловом :)
Зображення
Востаннє редагувалось 09 вересня 2008, 21:52 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ещё один фотоотчёт:

Николай Свирык чемпион 2007-го года (лодка).

Зображення

Судьи контролируют улов
Зображення

Первая щука
Зображення

Самая крупная 1-го этапа. Корнас Александр
Зображення

Отдых после первого дня.
Зображення Зображення

Моя крупняшка
Зображення Зображення

Ещё зубастая
Зображення

Награждение
Зображення Зображення

5-е командное место ком. "Альбатрос", г.Ровно. Потапов Александр, Кощук Сергей.
Зображення

4-е командное место ком. "Золотий карась -2" -Львів (Вільгуцький О. +Вільгуцький В.)
Зображення

3-е командное место ком. "Арсенал и К", Ровно-Млынов, Демьянчук Богдан, Колос Степан.
Зображення

2-е командное место ком."Денир-Карась", г.Ровно, Щевич Иван, Степчук Петро.
Зображення

Команда - чемпион: "Валта", г.Ровно, Дмитрий Николаев, Василий Степанюк,
Зображення

Призы за "Самую крупную"
Зображення Зображення

3-е место личка: Щевич Иван, г.Ровно
Зображення

2-е место личка: Николаев Дмитрий, г.Ровно
Зображення

Чемпион области в личном зачёте - Свирык Николай! г.Ровно
Зображення

Призы за "Первую щуку"
Зображення

Самому молодому учаснику. В день завершения соревнований ему исполнилось 18 лет!
Зображення

Коллективное фото
Зображення

Призёры Чемпионата: команды: "Валта", г.Ровно, "Денир-Карась", г.Ровно, "Арсенал и К" Ровно-Млынов, чемпион области Свирык Николай.
Зображення Зображення
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Протокол результатов к Вашему вниманию:

Зображення
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На президії було вирішено заборонити тренування тільки між етапами змагань.
Де-які наші спортсмени вирішили приїхати за декілька днів. Масовий заїзд відбувся в п'ятницю. До нас на змагання завітали гості зі Львова і Луцька. Обіцяли приїхати Вінницькі спортсмени і Чернівчане. По об'єктивним причинам ні одні, ні другі так до нас і не приїхали, а шкода, такої крупної риби в себе на змаганнях вони не ловлять.
Отже в суботу вранці заїхав за мною Петро Степчук, мій напарник по збірній команді “ Денір-Карась”. Ми вирушили в сторону Млинова, о шостій ранку вже були на місці і качали човни. Помалу підтягувались спортсмени. Я встиг накачати човен до масового приїзду спортсменів і розпочав допомагати організаторам.
Три учасники приїхали без човнів. Наші спортсмени Форманюк Віктор і Косой Василь для таких випадків взяли запасні човни, за що їм велика подяка. Третій човен взяли в місцевих рибалок. Укомплектовавши всіх рибалок розпочали реєстрацію і жеребкування по зонам. Мені випала зона (А), що більше заросла водорослями. Я не міг вирішити довго куди в першу чергу попливти, чи ловити щуку або уходити від нуля малими окунями. Вирішив спочатку ловити окуня. Нарешті СТАРТ!!!!! і я щосили рвонув на місце де найкраще ловились окуня на тренуванні. Богдан не відставав, і інші спортсмени теж не спали.
Ставши на місце розпочав методично обловлювати акваторію, десь після двадцятого забросу стало ясно, що нелегко прийдеться - “Метео” обіцяло 31 градус жари.
Спортсмени помалу розпочали розпливатись, Богдан теж поплив на середину зони попробувати зловити крупних окунів.
В метрах 200 від мене розпочав бити крупний окунь, і ніхто з спортсменів цей "котел" поки що не помітив. Я бистро вирушив в сторону боя, але не встиг трішки, доки підплив все вже було скінчено і риба десь поділась. Отже спіймавши облизня я помаленьку, обловлюючи акваторію, повертався. На підході до місця де стартував боковим зором побачив, що зі сторони центра водосховища окуня женуть малька. Нацепивши улюблений попер, закидаю на випередження і ось щаслива мить - перший окунь на грамів 150, атакуючи попера, міцно засів на трійниках.
Пропливши метрів 100, ще один окунь на грамів 100 в заліку , але на цей зловився на твістера.
Слідуючих окунів я знайшов ще через метрів 50. На цей раз вони відреагували на вертушки.
Петро Степчук на цей час в активі мав щучку під кіло і декілька окунів, все йшло нормально.
За півтори години до закінчення, до мене підтягнувся спортсмен зі Львова, який ефективно виловлював окунів на маленькі вертушки. Згодом підплив і Богдан, він теж ефективно виловлював окунів на саморобну блесну від Василя Косого - копію Дайвовскої вертушки.
Згодом я знайшовши місце, де окуня на попер періодично реагували і періодично їх виловлював. Так і дійшов до фінішу.
Зважування мого улову показало вагу близько 1,300 кг, в Петра - приблизно така ж вага, яка дозволила нам вийти після першого дня на друге командне місце.
Далі буде....
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:oops: Якщо не страшенна військова таємниця, поділіться хто на, що ловив та виявив для себе особливо фаворитним на даній водоймі. (особливо на, що зайшли та були трофеї в т. ч. і ті, що "втікли"). 8O Дякую :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Що стосується мене - таємниці тут немає. Покльовки були на твістера 3/4 та 1 дюйм - окунь. Щука взяла на віброхвіст 2 дюйма. Кольори природні, суперкислоти, або яскравого нічого не ставив.
Не учи рыбу плавать!
Andrey
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 16 травня 2008, 00:00
Звідки: ???????
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Andrey »

EXPERT писав:Çàãàëüí³ âðàæåííÿ, ïîðàäóâàâ Ëüâ³â ñèëüíèì âèñòóïîì íà íåçíàéîìîìó âîäîéîì³ , ÿ îñîáèñòî öüîãî í³ÿê íåî÷³êóâàâ.
Âàíÿ, ÿ êàê áûâøèé ëüâîâÿíèí ìîãó ñêàçàòü îäíî. ÝÒÎ áûëà èõ ðûáàëêà, òàê êàê â îñíîâíîì ùóêó è îêóíÿ îíè ëîâÿò íà ñòîÿ÷èõ âîäîåìàõ. Íè÷åãî, íà ñëåäóþùèé ãîä îíè òî÷íî ïîïàäóò â ïðèçû :lol: .
Ìîè ïîçäðàâëåíèÿ êîìàíäå "Âàëòà". Óâåðåííî, ñòàáèëüíî, êðàñèâî.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Кое-что из фотосессии от Витялия Марчука:

Зображення Зображення

Зображення

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Чемпион области - Свирык Николай
Зображення

Зображення Зображення

Зображення

Иван Палыч признался, что занять 2-е командное и 3-е личное место ему помогал шнур-таллисман (Osama - "Jelezjaka", D=15,0 мм), который он за две недели до... привязал на дереве в месте соревнований !
Зображення
:D :lol: 8O
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 5 гостей