Чемпіонат Києва- "Мормишка 2008"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Чемпіонат Києва- "Мормишка 2008"

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На Відкритому чемпіонаті Києва Рівне представляло три команди - "Крокодил-А"- Дем'янчук Богдан, Степанюк Василь, Ніколаєв Дмитро, "КВС" - Свірик Микола, Корнас Олександр, Цімох Віталій, "Арсенал-Динаміт" - Щевич Іван, Кощук Сергій, Лисиця Антон.
Чемпіонат мав відбутися на Гаврощинському водосховищі в смт. Макарів.
Місце проведення для наших спортсменів хоч і було знайоме, тренування все-одно було потрібне. Приїхали на місце за два дні чотири чоловіки, і відразу приступили до тренувального процесу. На водоймі вже проводила тренування команда Флагман і Фіш-Дрім.
Після години тренувань стало ясно, що риба дуже активна і дуже добре відкликається на прикормку. Поговоривши з сильним київським спортсменом Сергієм Байталохою порахували , що перші місця при такому кльові виловлять приблизно 3-4 кг. риби. В середньому плотва важила на 10-12 гр. більше за окунів, і ловилась більш активно. Тому вирішили робити ставку на ловлю плотки.
В п'ятницю підтянулись, ще дві наших команди. Поснідавши в затишному номері вирушили на водойму. Ситуація не помінялась риба ловилась на тому ж рівні, що і в четвер. Потренувавшись декілька годин новоприбувші визначили для себе, як будуть ловити.
Далі фотоссесія запропонована і організована Лисицею Антоном разом з Сергієм Кощуком пройшла з піднесеним настроєм.
Для визначення правильності тренування вирішили провести міні-турнір на півтори години метрів приблизно 500-700 від дамби.
Якщо окунці відношення до прикормки не поміняли, то плоточки підійшли на прикорм тільки десь приблизно через годину і разом з підлящиком, а не за хв.15-20 як на старих місцях.
Повернувшись на «базу» в чудовий і не дорогий готель «Поворот», почали займатись до серйозних змагань. Хтось готував вудочки, інші шашлик а дехто поповнював запас «горючого». Обговоривши тактичну поведінку на водоймі, останніми повлягались Богдан і Микола Свірик.
Ранок, бистрий підйом, збори і за два рейси ми на водоймі. Приємне здивування складом учасників. Практично всі сильні спортсмени були присутні. Ще декілька сильних спортсменів і за складом ЧУ. Хоча багато команд яких в конкуренти ми не ставили. Приїхали команди, які, як мені показалось даже не поміняли дніпровські снасті на спортивні. Як приклад, були спортсмени в яких на зимовій удочці стояли великі «Невські» котушки.
Жеребкування інші організаційні процедури і ми біля стартової полоси. Намітивши перспективні місця на нашу думку ми були готові до боротьби.
Старт ! Як практично завжди буває, перші хвилини змагання показали, що природа і риба думають не так як рибалки. Окушок відмовлявся брати наживку, прикормка не працювала, все пішло не так як планувалось.Час спливав риби не має, дуже рідкі покльовки. На місцях, де мала бути риба, всі рибалки практично нічого не ловили. Тільки Діма Корзенков з команди «Риболовний мир» і Слюсар Олександр, який представляв команду «Адєсси» посеред моєї зони почали стабільно ловити. Біля мене Гена Шмирев з команди Фіш-Дрім почав відставати приблизно на 20%, і тут вступив в діло тренер-консультант команди Сергій Бурдак. Вміла розстановка і поради швидко вивели команду Фіш-Дрім на перші позиції. В мене ставка на плотву не проявила себе шукати рибу було вже пізно, спроби
половити біля Корзенкова і Слюсара ні до чого не привели, риба вже була підтянута до їхніх прикормочних лунок. Більш менш кльов стабільний був на іншій стороні зони, а я так і не помітив. Тому і вирішив не бігати по зоні, а доловлювати залишок часу на місці. Після сигналу побачивши скільки зловлено Геною Шмиревим в останню годину змагань трішки пожалкував, що не маємо такого тренера, як Генина команда.
Зважування показало, що всі наработки були марними. Команда «Флагман» теж не показала
результату - видно теж настроїлась на плотву. Поновивши запаси прикормки і наживки, пообідавши команди були готові до бою. Перед другим туром ми вирішили діяти по обстановці. Знову жеребкування визначили мені зону «В», як і Гені Шмиреву, знову починаємо близько друг біля друга. Гена займає куточок, а я вирішив іти від краю до середини зони. Таким чином визначити концентрацію риби. Перша лунка дає ледь помітну покльовку, одразу її закормлюю біжу до іншої і помічаю, що спортсмен зліва виловив окунця. Риба є потрібно тільки знайти. Слідуюча пуста, а тому пропускаю, далі метрів 7 від спортсмена, який почав зліва від мене ловлю маленького окунця - закормлюю і так лунок 6-7. Дійшов до Терещука Олександра з команди «Риболовний мир», дивлюсь - ловить, забурився трішки далеко, тому вирішую залишити 4 уловистих лунки і на них ловити. Помітив, що була зловлена плотва зліва, тому в метрах 6-7 закормлюю на плотву на всякий випадок. Може спрацює. Почалась ловля . Перша лунка розклювалась і давала найбільше риби інші менше, але теж стабільно. Суперники праворуч відставали дуже, крім Терещука Олександра в якого покльовки були стабільні. Зліва сусід помаленьку згасав, тим паче, що його піджав наш Василь Степанюк - видно побачив, що є біля нас риба і зробив висновки по відношенню до першого этапу. Гена ловив нестабільно і мало, тому поява тренера з рекомендаціями де і як ловити мене насторожила, але було вже пізно - в мене і Олександра Терещука був темп високий і стабільний по відношенню до суперників. Тому наздогнати нас він навряд чи зможе, а підтягнутися з приблизно з 10 до 3-4 місця може. За півгодини до фінішу плотвина лунка проклюнулась і видала на гора декілька непоганих підлящиків і плотвичок. Фініш! Думаю десь другий-третій я , а як же мої з команди відловились? Адже після першого туру моя команда мала шанси зайняти 3 місце. Сергій відловився непогано - 4, а Антон трішки завалився – 8 місце.
Осталось надіятись, що команда «Адєсси» виступила трішки гірше, ніж на першому етапі.
Затягнувшийся підрахунок і жваве обговорення змаганнь накаляло обстановку. Переможці і друге командне було практично відомо по виступу команд «Фіш-Дрім» і «Риболовний мир», і тільки за третє боролись декілька команд. Тільки під кінець підрахунку стало відомо, що команда «Арсенал-Динаміт» виходить на третє місце. Одесити трішки здивувались, адже їх команда виступила дуже сильно і мала бронзового призера, відстали всього на 1-2 бали.
Хочеться подякувати організаторам змагань за більш високу організацію порівняно з попереднім чемпіонатом. Поздоровляю чемпіона Києва Діму Корзенкова, який доказав свій високий клас навіть незважаючи на те, що в другому етапі йому було дуже важко боротись.
Його робочі лунки зайняв інший спортсмен, і на інші навідувались рибалки з «інспекцією» на наявність риби. Невідомо чи поїде на ЧУ сильна команда «Флагман», яка як і ми перетренувалась хотілось іх там побачити. Щось потрібно робити з невезінням команді із Чернівців, яка складається із сильних спортсменів. 17 січня - Івано-Франківськ, 19 - Макарів, 20 - Вінниця, і ніде не пощастило попасти в призери, крім Франківська. Придеться попросити Богдана, щоб поміг з шаманством. Правда його шаманство не помогло одній із наших команд попасти в призери.
Востаннє редагувалось 24 січня 2008, 12:50 користувачем EXPERT, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
VITL
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення VITL »

Протоколы соревнования где можно посмотреть?
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

«Арсенал-Динаміт» молодци! Так держать! Надеюсь что скоро будете писать о том как взяли первое место на ЧУ! Остальные команды тоже молодци! У каждого бывает непрушный день! Вот он вам и попался! Надеюсь что нашы 3 команды будут составлять первую тройку призеров на ЧУ! Удачи Вам пацаны! А мне остаеться только завидовать и хотел бы поучится у Вас ловить!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Протоколи зі змаганнь будуть через декілька днів. Кияни так оперативно як Вінницьки ще не навчились. Як тільки десь появиться протокол ми його вивісим. На Чемпіонат України їде одна команда, яка зформована за поки що паралельними рейтингами. Склад команди: Степанюк Василь, Дем'янчук Богдан, Николаєв Дмитро, Щевич Іван.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Командні місця виглядають наступним чином:
1."Fishdream" Київ
2."Риболовний мир" Київ
3."Арсенал-Динаміт" Рівне
4."Рибалка-профі" Одєса
5."Супер-Нада" Чернівці
6."Крокодил" Рівне
7."Флагман" Київ
8."КВС" Рівне
9."ГРУ-1"Київ
10."ГРУ-2" Київ
11."ГРУ" Київська обл.
12."УТМР-2" Київ
13."Івась" Київ
14."ЗСУ" Київ
15."УТМР-1" Київ
16."Планета-Сильних" Київ
17."Таймень" Київ
18."Бомбейські бобри"м.Святогорськ Донецької обл.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нарешті дочекалися! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Немає змоги поки, що порахувати особисті місця, а балів особисто набрали;
ком. "Крокодил"
Дем'янчук Богдан - 11,
Степанюк Василь-16,
Ніколаєв дмитро-21.
"КВС"
Корнас Олександр- 18,
Свірик Микола - 8,
Цімох Віталій - 24.
"Арсенал-Динаміт"
Щевич Іван - 9,
Кощук Сергій - 8,
Лисиця Антон - 13.
Протокол змагань в повному обсязі з'явиться, як тільки організітори нададуть для нас, або ж на їх сайтах.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Усі протоколи, дякуючи Едварду отримані, розміщені на головній сторінці!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Враження від Лисиці Антона
Сама ідея поїздки на «Відкритий Кубок Києва...» оселилась в світлих головах наших найдсвідченіших спортосменів ще в минулому році.Але через погодні негаразди,та накладки з раніше запланованими змаганнями Кубок 07 невідбувся.
Проте, незважаючи на тривалу річну перерву,бажання проявити себе нікуди не зникло.

Все почалось після нагородження Кубку РОФРС.Скориставшись слушним моментом,коли більшість членів федерації знаходились в стані легкої ейфорії та значного емоційного піднесення,а також впливом дарів нашого традиційного,трішки “неспортивного” спонсора, хтось “з тих сильніших” вніс пропозицію масового виїзду на змагання в іншу область.
Як варіанти,були запропоновані ВЧО у Вінниці,або Відкритий Кубок Києва.
На час формування складів команд нам не були відомі точні дати проведення змагань.
Тому було вирішено розділитись на дві окремих групи.Адже бажаючих після кубку федерації було достатньо.
Остаточно команди комплектувались,гуртувались та збирались вже по закінченні ЧО,там же було вирішено їхати всім кагалом на Київ.Кращої нагоди побачити майбутніх суперників по ЧУ,їх спортивну форму,темп,нашим збірникам годі було шукати.Ніхто особливо проти не був.
Дві команди,золоті та срібні призери цьогорічного ЧО відповідно,були готові у повному складі:
1.”КРОКОДИЛ”-Богдан Дем'янчук(далі БГ),Ніколаєв Дмитро,Степанюк Василь.
2.”КВС”-Корнас Олександр,Свірик Микола,Цімох Віталій.
А дві інших перебували на стадії комплектування.
У команді “АРСЕНАЛ-ДИНАМІТ” під питанням була участь Круглика Павла,а до “КАРАСів” мав приєднатись я.Участь основи команди,Петра Фічука та Петра Степчука, напряму залежала від спонсора,який нажаль не зміг цього разу залучитисьт до підтримки.
Як наслідок замість двох була сформована одна команда “АРСЕНАЛ-ДИНАМІТ”у складі:
Щевич Іван,Кощук Сергій,Лисиця Антон.
Весь тиждень пройшов у високому темпі.Готувались та підганялись оснащення.Замовляли мотиля.Його була потрібна достатня кількість,адже довелось тренуватись два дні команді з трьох чоловік+день змагань.
Одразу хотів би висловити велику вдячність Віталію Марчуку,який нажаль не зміг взяти участь у декількох змаганнях за сімейними обставинами,але надав значну підтримку мені особисто.
Вночі в четвер, попередньо зібравши всіх учасників розвідгрупи,”Кенгушка” KYMа попрямувала в напрямку столиці.
Подорож проходила жваво і дуже весело.Ми навіть помітити не встигли,як підїхали до потрібного повороту.Далі керуючись вказівками та порадами наших досвідчених провідників без проблем находимо водойму.
Саме цікаве,що нас взагалі не цікавило де ми маємо провести ніч.Готель вдалось забронювати лише на одну ніч,з п'ятниці на суботу.А приїхали ми в четвер,близько дев'ятої години ранку.Та й хіба це проблема-ночівля?Нам потрібно було тренуватись-ось що головне!
Довго не зволікаючи,прямо на березі перевдягаємось під завивання колючого,холодного вітру та швиденько перехопивши пішли дірявити лід.
Одночасно з нами на тренування прибув,майбутній призер,досвідчений спортсмен з команди “FISH DREAM”,Денис Новгородський.На ьоду вже тренувалась команда “ФЛАГМАН”.
Привітавшись, розділяємось вздовж дамби і починаємо пробивати водойму.
З досвіду попередніх змагань наших старшеньких на цій водоймі, стає відомо,що зони скоріше за все розбиватимуть паралельно дамбі,але берег як правило,відсікатимуть.
Зважаючи на це починаю буритись метрів за 30.Роблю алейку з лунок у шахматному порядку,приблизно через кожні 10-15 метрів.А БГ навсяк випадок вирішив перевірити і придамбову смугу.Він першим з нас і знайшов рибу.В придамбовому жолобі.Дуже активний кльов плотви і окуня.Тому бережок і відрізають.
Я знайшов свої перші покльовочки десь приблизно на віддалі 100-120 метрів від дамби. Обловлював лунку на протязі 5-7хв.Тактику вибрав наступну.0.08 ліска та 3-ох мм мормишка,що забезпечує швидкість лову.Глибина приблизно 2-2.5 м.,сильний вітер.
Вирішую пробігтись з “важким”,вищеописаним оснащенням,а потім,якщо не знайду рибу,
пробити ті самі лунки з більш легкою.Ловлю без прикормки.
Знаходжу покльовки і починаю досить активно висмикувати з-під льоду лускатих.
Краєм ока помічаю,як до Новгородського Дениса підтягується Г.Шмирьов.Вони сидять метрах в 15-ти зліва від мене.Обертаюсь і бачу зправа команду “ФЛАГМАН”,дистанція метрів 70.Отже,не дарма я надибав рибу саме тут.Простежується конкретна “смуга”,на якій стоїть риба.Бачу KYMа і палича,які також знайшли її.Ширина близькл 50 метрів.
Трішки затримуюсь на уловистій лунці,щоб відвести душу на досить жвавій рибці.
При однакових розмірах з нашою Басівкутською вона набагато спритніша,тому тягнути її набагато приємніше.Григорович трішки затримався,знайшовши декілька окунців на підході до “смуги”.Потім і він почав показувати клас,трішки перемістившись.
“FISH DREAM” посидівши ще години дві дружно зібрався і рушив у напрямку берега.
Рівне залишилось на льоду набиваючи руку на покльовках місцевих представників іхтиофауни і відпрацьовуючи швидкість,а потім і самі пішли на берег, але не для того щоб поїхати шукати місце де можна було б на ніч хребта кинути.А для поповнення ресурсів організму,одним словом пожерти.
За “фуршетом” вирішуємо провести локальний турнірчик,для визначення швидкості кожного.
Для чистоти експерименту зміщаємось далі найденої “смуги” і шукаємо відносно чисту від лунок ділянку льоду.Засікаємо 1.5 год.Старт.Розбігаємось в 4 різні боки.
Я б'ю 5 лунок,на площі десь 25 м.кв.Рибу знаходжу на 2-ій ібуквально з перших проводок починаю діставати плотву.Реалізація стовідсоткова.Через хвилин 15 кльов стає менш активним,відразу кидаю туди трішки мотиля і зміщаюсь на наступну.На ній виймаю тілько 3 хвостики,теж прикормлюю і біжу перевіряти решту лунок.На них взагалі глухо,тому повертаюсь на першу і натрапляю на той же активний кльов що був і спочатку.Раптом чую за спиною радісний голос БГ: “Бонус,бонус..” Змотую свою балалайку і біжу до нього подивитись.Я підбіг на сам фінал і застав підведення до лунки “окунчика” грам на 300.
Повернувся до себе і встиг вихопити буквально кілька хвостиків,як пролунав сигнал мобільного,що сповістило про фініш.
По результатам було видно,що ловимо + - однаково,тільки дехто,як наш президент збирав рибу з декількох лунок,він пробурив їх напевне в два рази більше ніж я,а я практично відразу сів на рибу.Вимальовувались пятна з більшою концентрацією риби.
Підводимо підсумки,спілкуємось,прямуємо до берега,бо починало темніти,а потрібно було ще найти де заночувати.
Накриваємо “на стіл”, легенький перекус.А Палич,поки ми наминаємо бутерброди,тихо, мовчки, нікому нічього не кажучи десь зникає.
Дообідали чи то довечеряли,і почали перейматись: куди ж Палич подівся?
Я піднявся від водойми по невеличкому підйомчику,вийшов на дорогу,але ніде його не побачив.На протилежній стороні знаходився приватний сектор.Раптом з одного двору вийшов місцевий з сокирою на плечі...
...я ще трішки почекав і повернувся до автомобіля.Розповів хлопцям,всі ненажарт збентежились,хотіли починати пошуки,але тут намалювався і сам Палич.
Пояснив,що ходив наводити контакти на місцевості.Зрозуміло,що йому всюди відмовили,бо яка ж нормальна людина пустить до себе на ніч чотирьох незнайомих мужиків.
Поїхали ми щастя в сам Макарів шукати.
Зпершу підкотили в готель де були забиті місця на наступну ніч.Заслали дипломатів в лиці Палича і БГ.Прочекали близько 20 хв. і о чудо!Адміністратор не встояла перед особистим шармом Палича і впевненою журналістською мовою Григоровича.Намутила нам однокімнатний номер.
Чесно кажучи я не очікував,що однокімнатний номер може бути наскільки великим.
В одній кімнаті ми четверо розмістились без особливих труднощів.Площа приблизно 7х4м.
Телевізор,холодильник,туалет,душ,шкаф.Два крісла,а між ними маленький столик- ідеальне місце для підготовки снастей.Великий стіл з двома лавами.Тепло,сухо і не дорого.
Вселились,переділись.Мокрі речі відразу на сушку,сухі на себе і трохи впасти полежати на велике двомісне ліжко.Ех... цей би номер та при інших обставинах.
Нам вдалось пронести в номер газовий примус,прикритий моїм куртяком. Завдяки чому вдалось поласувати смаженою яєшнею з шкварочками від президента.
Приготувавши та налагодивши снасті повлягались спати.
О 6:00 підйом і прийом новоприбувших.У складі делегації прибули:
Коля Свірик,Корнас Саня,Цімох Віталій,Дімон,Вася Ш.
Особлива,особисто моя подяка хлопцям за поповнення холодильника.Швиденько снідаємо і ще швидше мчимо на водойму.Закидуємось за дві ходки.В складі першої бригади прибули:
я, Васьок, Микола.Відразу показую де вчора проклюнулась рибка,щоб новенькі змогли трішки зрозуміти її, особливо ненапружуючись з пошуками.Сам почвалав далі,приблизно туди де вчора закінчили тренування.Без проблем знаходжу рибу і починаю експерименти з мормишками і ліскою.Зважаючи на дуже сильний вітер і не дуже вибагливий характер кльову,що спостерігалось два дні тренувань,зупиняюсь на комбінації з якої починав.
Ліска 0.08+3мм мормишка.Це дуже допомагало збільшити швидкість лову,тяжка мормишка каменем йшла на дно,і вселяло впевненість на випадок покльовки бонуса.
Микола і Вася Ш, теж швиденько находять і починають ловлю.
Через пів- години помічаю вихід на водойму добре екіпірованих спортосменів.
Я новенький на всеукраїнських змаганнях,тому розпізнавати колег по костюмах ще не навчився.Як пізніше виявиться-це команда м.Одеса.
Тим часом прибуває головна ударна група,і розпорошується по водоймі, в основному на місці вчорашнього тренувння.Вдосталь натішившись активним кльовом,просимо Колюню провести невеличку фотосесію.Він з радістю погодився і не зважаючи на тренування взяв в руки камеру.Пофоткавшись,надумуємо зробити ще якусь цікаву фоту напам'ять.І тут ми згадуємо про нашого неодноразового чемпіона Петра Фічука і його фото на наш сайтівський конкурс.Тут же мудруємо відповідь на його “2007”.
Для вищезгаданих цілей конфісковуємо з KYMом уловчик всієї банди і починаємо майструвати. “2008” дивилось би вже не досить цікаво.Думаємо.....
...раптом з чиїхось вуст лунає ідея зобразити ім'я нашої федерації.Коли ми нарешті доваяли задумане,покомандно “увіковічнюємось” на фоні напису.Але нам здалося мало,до того ж матеріалу для букв лишилось трішки.Доповнюємо напис координатами і датою,після чого запрошуємо наших одеських колег спотртосменів попозувати разом.Декілька фото,обмін враженнями та спостереженнями.І одесити теж покидають місце майбутніх льодових баталій.Ми ж з KYMом вирішуємо, що і цього мало.Й беремось до створення нового шедевру.Можливо далеко не всім сподобається,але ми старались.Напис має читатись з гордою інтонацією,і тому зміст радикально міняється.
По закінченні нашої фотосесії одноголосно вирішуємо провести загальне тренування тривалістю 2год. Залік по кількості хвостиків. Для цікавості БГ пропонує організувати невеличкий призовий фонд під назвою: “По червончику з носа”.Пропозицію внесено,розглянуто і одноголосно прийнято.
На даному тренуванні мені майже не вдається знайти плову.Але в одній з дірок знаходжу активного окунчика,чим і скористався.Неподалік прилаштувався Колюня і теж здається по окуню.Григорович бігає по “зоні”,значить відразу не знайшов.Палич теж досить активний,а от KYM засів над однією і не відходить.За роботою не помічаю як швидко проходить час відведений на змагання.Підводимо підсумки.Троє з компашки явно відірвались десь на 7-10 хвостиків від решти.Здається це Григорович,KYM,а третього не пам'ятаю.В нас з Миколою була однакова кількість,здається по 33,решта недалеко відірвалась від нас. Отже 6 чоловік показали приблизно рівний результат.Збираємо плоди тренування і прямуємо в готель.
По прибутті на місце,”виселяємо “ з нашого номеру шановного БГ в інший,де розмістилось 2 команди.Ці хороми вразили мене ще більше,ніж наші.Маленький коридорчик,туалет окремо від душу,простір зали поруч з душем вражав.Там хлопці організували польову кухню.
Призовий фонд тренування вручаємо Григоровичу з Дімоном.Вони дружно мандрують до магазину...


ДАЛІ БУДЕ...
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей