"Major-Фест '2009" (він же "Залізний окунь)

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

"Major-Фест '2009" (він же "Залізний окунь)

Непрочитане повідомлення KYM »

Юрій Редбуллович запропонував допомогти з організацією проведення Фестивалю " Залізний окунь '09 " з лову хижака спінінгом (думаю з берега) на Танковому озері.

Я підтримую цікаве починання Юрія, що думає з цього приводу спінінгова братія?
Востаннє редагувалось 06 листопада 2009, 19:56 користувачем KYM, всього редагувалось 2 разів.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

Шановні!А чи не могли б Ви дати якусь мінімальну інфу про цю водойму??? :)Де знаходиться,що ловиться,які глибини і т.д.???
З повагою.
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Jigmen писав:Шановні!А чи не могли б Ви дати якусь мінімальну інфу про цю водойму??? :)Де знаходиться,що ловиться,які глибини і т.д.???
З повагою.
Водойма спускалася та очищувалася від хижака минулого року.Точно знаю, що був запущений короп. Очищувалася через велику к-ть хижої риби, а вона недавала підрости білій. Тому було прийняте таке рішення. Але там є ще одна водойма і є сполучення між ними. Тому витік хижака можливо і є :roll:
А ось друга водойма багата на щуки...ні на щупачищ і доволі гарних щупачищ.
Перша - ну знаю про піпісочного окуня та поодинокі випадки вилову крупнішого. В минулому році славилася гарними окунями та гарними щуками. Отаке...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Я вважаю, що: або проводити на тій другій водоймі - там де є хижак, або взагалі не проводити - буде дуже багато нарікань, що знову спортсмени ловили піпіску і виграв МДЖ, а аматорам таке не подобається.

Тому звертаюся до Юри - якщо є змога, нам потрібна от та друга водойма, про яку згадував Шалун і яка багата на хижака, інші варіанти - це не те, адже дуже бажано, щоб ловили усі.

Відпишися будь-ласка, щоб знати як далі діяти.
Дякую!
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Я вважаю, що: або проводити на тій другій водоймі - там де є хижак, або взагалі не проводити
Зважаючи на певні фактори то тільки другий варіант...Ану Юра, дай відповідь :lol:
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

ДАЙОШ другу водойму!!!
ДАЙОШ
щупачищ і доволі гарних щупачищ.
:lol:
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

shalun_99 писав:
Jigmen писав:Шановні!А чи не могли б Ви дати якусь мінімальну інфу про цю водойму??? :)Де знаходиться,що ловиться,які глибини і т.д.???
З повагою.
Водойма спускалася та очищувалася від хижака минулого року.Точно знаю, що був запущений короп. Очищувалася через велику к-ть хижої риби, а вона недавала підрости білій. Тому було прийняте таке рішення. Але там є ще одна водойма і є сполучення між ними. Тому витік хижака можливо і є :roll:
А ось друга водойма багата на щуки...ні на щупачищ і доволі гарних щупачищ.
Перша - ну знаю про піпісочного окуня та поодинокі випадки вилову крупнішого. В минулому році славилася гарними окунями та гарними щуками. Отаке...
Доброго дня!
Шановні рибалки тепер хочу внести певні корективи в ваші відповіді.
Ну почну з початку - Танкове озеро дійсно спускалося 1 рік назад, це було зроблено зразу після проведення Загально українських бойових навчань. Для чого це робили поясню - насамперед не через те, що було дуже багато хижої риби - це небуло причиною, вона там дійсно була і є, - насамперед озеро до того дуже довго не спукалося, і із-за того, що воно було дуже сильно захламлене різним мотлохом - міни, гранати и тд.тп., тому що було ідеш в забродах по над берегом, а під ногами лежать протитанкові та протипіхотні міни
8O - як Вам такий поворот?????
По-друге - озеро почало дуже сильно заростати зіллям - це було пов'язано з тим, що в озері небуло ні амура ні толстолоба.
Риби тоді дійсно зібрали дуже багато - але так само і багато її і залишилось.
В озеро дійсно запускався короп, але лишилося дуже багато представників які і до того там водилися - золотий карась - є екземпляри до 2,5кг, лящ, лин, плотва, краснопірка,густера, ЩУКА і ОКУНЬ. Хтось писав що чули про те що ловиться тільки маленький - ні це не правда, ловиться не тільки окунь розміром з долоню, а попадає окунь і до 500 - 600гр.!!!!, так само попадає і щука до 700гр, але зачасту попадає досить дрібна - тому ми її відпускаємо, але є і досить великі екземпляри ну їх ще мабуть досить не багато. Але лишається сам факт - озеро спускалось, а риби в ньому досить багато!!!!, а саме хижої.
Що стосується другого озера - так є називається воно "Боброве озеро", воно знаходиться по каскаду вище Танкового, і сполучаються озера канавами які їх сполучають. Так в бобровому озері є щука і окунь, так само багато коропа і всякої іншої риби. Я так само чув, що там є велика щука, але так само порядка 4-х років я рибалю і там на хижака - найбільший трофей який я там зловив - то це була щука 1,5 кг... Також специфіка наступної водойми полягає в тому, що вона по-перше набагато менша від Танкового озера, по-друге дуже сильно закоряжена - на дні просто не мєряно пеньків, а по-третє - місцеві вояки розказували мені про те, що у водойми "двойне дно" - не знаю чи вірити цьому чи це вимисел .
Тепер "ближче до тіла" - рибалити на "Бобровому озері" можна, але по спец.дозволу командуючого (воно в мене є, але тільки макс. на 4 осіб ), і "Боброве озеро" - це місце відпочинку вищих ешелонів війскової влади, а Танкове для людей "попроще". Тому Бобровнік - соррі панове забудьте про це.
Скажу Вам простіше - я запропонував Танкове озеро, бо знаю, що не всі можуть взагалі попасти на територію полігону, не те щоб навіть порибалити. Тепер начинається така штука, що треба ще Вам вгодити з водоймою - я не пригадую, щоб принаймі якийсь фест чи змагання відбувалися на водоймах "закритого типу".
Колеги - повірте пропозицію я висунув сам, по власній ініциативі, але якщо моя пропозиція Вам не довподоби, будь-ласка, я думаю кожен може запропонувати свою ідею.
Дякую.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Jigmen писав:Шановні!А чи не могли б Ви дати якусь мінімальну інфу про цю водойму??? :)Де знаходиться,що ловиться,які глибини і т.д.???
З повагою.
Данна фодойма знаходиться на території війскового полігону в Рівненський області - териорія закрита.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

юрий-редбуллович писав: Колеги - повірте пропозицію я висунув сам, по власній ініциативі, але якщо моя пропозиція Вам не довподоби, будь-ласка, я думаю кожен може запропонувати свою ідею.
Дякую.

Юрік, вірю! супер пропозиція!
Не роби поспішних висновків, ще далеко не весь народ "підтянувся" і висловився. Я був кілька разів на тій водоймі, правда скоріше на відпочинку, чим на рибальстві. з задоволенням прийму участь по мірі можливості, тим більше, від мене зовсім недалеко!
І про гарних окунів я теж чув від рибалок!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

oleg-rivne писав:
юрий-редбуллович писав: Колеги - повірте пропозицію я висунув сам, по власній ініциативі, але якщо моя пропозиція Вам не довподоби, будь-ласка, я думаю кожен може запропонувати свою ідею.
Дякую.

Юрік, вірю! супер пропозиція!
Не роби поспішних висновків, ще далеко не весь народ "підтянувся" і висловився. Я був кілька разів на тій водоймі, правда скоріше на відпочинку, чим на рибальстві. з задоволенням прийму участь по мірі можливості, тим більше, від мене зовсім недалеко!
І про гарних окунів я теж чув від рибалок!
ОК! Не буду - почекаємо ще, що люди скажуть, можливо хтось зробить ще кращу пропозицію.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

А чи можна загуглити маршрут на форум, щоб глянути (дякую)
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

vvi писав:А чи можна загуглити маршрут на форум, щоб глянути (дякую)
Доброго дня!
Маршрут можна "загуглити", але війсковий полігон не відзнятий в гуглі - війсковий об'єкт. :lol: :lol: :lol:
Але доїхати досить просто - це подорозі як їхати з міста Рівне до міста Костопіль. Від Рівного цеприблизно на відстані 20 км. З правого боку (тут не промахнешся - ) велика бетонна стелла "Рівненський військовий полігон" і сірі вотора з КПП при в'їзді.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Юра, я почитав і ти мене переконав. Якщо Боброве для нас закрите, то і синиця у вигляді Танкового, у нас в руках - для нас за щастя!

Пи.Си. Хто любить свою снасть та не панікує - обов"язково зловить!
Jigmen, am i right?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Досить часто рибалю на даних водоймах. Можу сказати те, що обидві водойми досить специфічні - без наказу командира риба не клює. Звісно це шутка, але 25 жовтня з тої водойми було виловлено рівно один окунець на двох. Хоча знаю, що риба там є різна, кормова база багата, мабуть через це і попасти на хороший кльов важкувато, але хто їздить кожен день (знаю, що такі є) рибу ловлять і задоволені. Безперечно для відпочинку місце - супер. Я залюбки туди приїжджаю (по запрошенню) і думаю варто можливість не втрачати (це моя думка).

На яку дату планується проведення даного дійства?
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

Дуже дякую всім за відповіді!
Хто любить свою снасть та не панікує - обов"язково зловить!
А це дуже точно підмічено :P
На яку дату планується проведення даного дійства?
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей