Фестиваль "Оскома-2009"

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Фестиваль "Оскома-2009"

Непрочитане повідомлення KYM »

Немало форумчан висловлюються про проведення нового Фестивалю з лову хижака, прошу - вирішуємо тут.

В мене питання, Саша Trans не хотів би організувати таке дійство?
І взагалі, якщо є бажаючі із запасом організаторських здібностей - просимо відписуватися.
Можливо Богдане Григоровичу чи Дімон мають бажання, адже вже відпочили?
Востаннє редагувалось 23 листопада 2009, 16:39 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Оскома-2009"

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

KYM писав:Немало форумчан висловлюються про проведення нового Фестивалю з лову хижака, прошу - вирішуємо тут.

В мене питання, Саша Trans не хотів би організувати таке дійство?
І взагалі, якщо є бажаючі із запасом організаторських здібностей - просимо відписуватися.
Можливо Богдане Григоровичу чи Дімон мають бажання, адже вже відпочили?
Поддерживаю проведение. Думаю найдется немало желающих. Даже если спонсор не объявится думаю все участники остануться довольны.
От меня - посильная помощь.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Оскома-2009"

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Согласен ехать без спонсоров.
На таких мероприятиях узнаёш очень много интересного и полезного. А ещё понимаеш как много ты ещё не знаеш в рыбной ловле(это я про себя),а общение после фестиваля нельзя заменить никакими отчётами...

stim писав:Можна,але добре було-б зробити щось грандіозне-без обмеження кількості учасників,з нормальним реєстраційним внеском(щоб відсіяти халявщиків)
И шо это вы имели ввиду???
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Идею поддерживаю полностью,но надо спешить морозы подступают!!!!!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фестиваль "Оскома-2009"

Непрочитане повідомлення trans »

KYM писав:Немало форумчан висловлюються про проведення нового Фестивалю з лову хижака, прошу - вирішуємо тут.

В мене питання, Саша Trans не хотів би організувати таке дійство?
І взагалі, якщо є бажаючі із запасом організаторських здібностей - просимо відписуватися.
Можливо Богдане Григоровичу чи Дімон мають бажання, адже вже відпочили?
Я б не проти, але специфіка роботи не дозволяє. Часті непередбачувані відрядження, деколи закордонні, а відповідно і відсутність доступу до Інтернету.
Я думаю зробити слідуючим чином - викласти на форумі перелік необхідних організаційних питань і тоді кожен з форумчан надасть посильну допомогу.
Я вже готовий розвести рекламні буклети цього дійства по всім риболовним магазинам Луцька.
При вирішенні питання з місцем проведення в Панталії можу домовитись з власником водойми про допомогу в проведенні (досвід в них є). Також можна було б запросити на це дійство дитячий клуб "Робінзончик". Для них побачити реальний майстер-клас багатьох іменитих спортсменів було б дійсно свято.
stim

Непрочитане повідомлення stim »

stim писал(а):
Можна,але добре було-б зробити щось грандіозне-без обмеження кількості учасників,з нормальним реєстраційним внеском(щоб відсіяти халявщиків)


И шо это вы имели ввиду???

Є народ який хоче нічого не витрачати,а отримувати багато.Так не може бути :lol: .Ті-ж організатори-це не благодійна організація.Витрати на підготовку до змагань,неодноразові попередні відвідини водойми(бензин,час,амортизація...) мають бути компенсовані.
stim

Непрочитане повідомлення stim »

KYM Добавлено: Ср Ноя 18, 2009 6:05 pm Заголовок сообщения: Фестиваль "Оскома-2009"

--------------------------------------------------------------------------------

Немало форумчан висловлюються про проведення нового Фестивалю з лову хижака, прошу - вирішуємо тут.

В мене питання, Саша Trans не хотів би організувати таке дійство?
І взагалі, якщо є бажаючі із запасом організаторських здібностей - просимо відписуватися.
Можливо Богдане Григоровичу чи Дімон мають бажання, адже вже відпочили?

Всі злякались і поховались.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Є народ який хоче нічого не витрачати,а отримувати багато
Таки да! В точку...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

KYM писав:
Є народ який хоче нічого не витрачати,а отримувати багато
Таки да! В точку...
хлопці, ну некоректно :!:
де ви інший народ бачили? кожний, хто планує іхати на такі зустрічі, перш за все задаеться прагматичним питанням, чи потрібно це мені?
аматори хочуть досвіду набратись, подивитись на "правільні" снасті, техніку, тактику, на призи цікаві..
спортсмени - потусуватись, ті самі призи...
спонсори - просунути власні товари.
в кожного своя мета, якщо хтось не присутній, в тому рахунку з фінансових причин, виходить він халявщик?

організатор озвучує цифру з кожного рил.. :oops: в яку входять організаційні витрати фестивалю, інші блага кожний по бажанню влаштовує собі сам. отак, з мого погляду!
а не: давайте завалим суму, щоб відсіяти.
в чому інтереси, суть?
п.с. без образ
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

організатор озвучує цифру з кожного рил.. в яку входять організаційні витрати фестивалю, інші блага кожний по бажанню влаштовує собі сам.
Уважаемый рыбацкий народ!По моему,Фестиваль-это в первую очередь ОБЩЕНИЕ :!: :!: :!: с единомышленниками,а уж потом-все остальное.А кто хочет призофф :P -то для этого существуют и регулярно проводятся СОРЕВНОВАНИЯ,где есть спонсоры...ИМХО
Согласен ехать без спонсоров.
Присоединяюсь!!!
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

никто видь не против каких то взносов, но ви парни сечас такое городите , что складивается мнение будьто ви на етом хотите деньги заробатовать!
stim

Непрочитане повідомлення stim »

хлопці, ну некоректно
де ви інший народ бачили? кожний, хто планує іхати на такі зустрічі, перш за все задаеться прагматичним питанням, чи потрібно це мені?
аматори хочуть досвіду набратись, подивитись на "правільні" снасті, техніку, тактику, на призи цікаві..
спортсмени - потусуватись, ті самі призи...
спонсори - просунути власні товари.
в кожного своя мета, якщо хтось не присутній, в тому рахунку з фінансових причин, виходить він халявщик?

організатор озвучує цифру з кожного рил.. в яку входять організаційні витрати фестивалю, інші блага кожний по бажанню влаштовує собі сам. отак, з мого погляду!
а не: давайте завалим суму, щоб відсіяти.
в чому інтереси, суть?
п.с. без образ
1.Сумою не пропонується не "завалити".
Для гідної організації фестивалю ніяк не буде достатньо 20 грн. як на Танковому.Дешеве хорошим не буває.
2.Якщо кожен буде блага влаштовувати сам собі,то це не є фестиваль.На звичайній п"янці і то всі скидуються на випивку і закуску.
3.Часи економічно важкі.Але якщо робити як-небудь,то краще взагалі ніяк не робити.100-200грн. кожна людина може собі дозволити.Не треба весь час надіятись на спонсорів.
4.Організатори.Не плутайте їх із спонсорами.Вони не повинні влітати в копійку на фестивалі-ми не баришні,а вони не кавалери :roll:
stim

Непрочитане повідомлення stim »

Уважаемый рыбацкий народ!По моему,Фестиваль-это в первую очередь ОБЩЕНИЕ с единомышленниками,а уж потом-все остальное.А кто хочет призофф -то для этого существуют и регулярно проводятся СОРЕВНОВАНИЯ,где есть спонсоры...ИМХО
Фестиваль,взагалі,в усьому світі є дуже дорогим задоволенням.Не путайте з круглим столом.Ми ж не будемо запрошувати людей з інших областей і казати йм щоб брали рибу,казанок,горілку... з собою.
никто видь не против каких то взносов, но ви парни сечас такое городите , что складивается мнение будьто ви на етом хотите деньги заробатовать!


Jigmen
Ви явно не стикалися з проблемою організації масових заходів.
П.С.Організатором бути не планую,а наших Організаторів бачив два рази в житті і на них не працюю :lol:
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Честь всім справжнім рибакам !!! Сьогодні мав розмову з Олегом Барановим керівником клубу РОБІНЗОН стосовно варіанту проведення даного фестивалю на Панталійському ставу,отримав ЗА ,він-же від маг.САФАРІ ВИСТУПАЄ В ДЕЯКІЙ МІРІ СПОНСОРОМ,спонсорською підтримкою вирішила допомогти ДУБНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ НАША УКРАЇНА,і можливо відгукнеться ще один наш маг,риб,спорядження,від себе залучу до даної справи дітей з РОБІНЗОНЧИКА можливий варіант в якості незалежних суддів,абож і в якості учасників (для них це булоб круте св*ято)-а для Вас всіх це був би чудовий шанс поділитись досвідом з підростаючим поколінням!!! А ще якби відгукнувся колектив ЧОЛОВІЧИХ РОЗВАГ і хлопці забацали круту УХУ то це взагалі булоб круто! Стосовно грошових внесків-то моя особиста думка це 30-50гр., частину виділити на призовий фонд ,а частину на св*ятковий стіл. А стосовно дати то можливо 28 листопада? ОСЬ МОЯ ДУМКА ! :up:
Ser.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

serzdubno писав:Честь всім справжнім рибакам !!! Сьогодні мав розмову з Олегом Барановим керівником клубу РОБІНЗОН стосовно варіанту проведення даного фестивалю на Панталійському ставу,отримав ЗА ,він-же від маг.САФАРІ ВИСТУПАЄ В ДЕЯКІЙ МІРІ СПОНСОРОМ,спонсорською підтримкою вирішила допомогти ДУБНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ НАША УКРАЇНА,і можливо відгукнеться ще один наш маг,риб,спорядження,від себе залучу до даної справи дітей з РОБІНЗОНЧИКА можливий варіант в якості незалежних суддів,абож і в якості учасників (для них це булоб круте св*ято)-а для Вас всіх це був би чудовий шанс поділитись досвідом з підростаючим поколінням!!! А ще якби відгукнувся колектив ЧОЛОВІЧИХ РОЗВАГ і хлопці забацали круту УХУ то це взагалі булоб круто! Стосовно грошових внесків-то моя особиста думка це 30-50гр., частину виділити на призовий фонд ,а частину на св*ятковий стіл. А стосовно дати то можливо 28 листопада? ОСЬ МОЯ ДУМКА ! :up:

Я в целом поддерживаю идею привлечения киндеров из робинзончика. Можно было бы и пары организовать взрослый+киндер. Пускай учатся!
Считаю, что взнос 50-100грн вполне подъемный (оцените на глаз цену своих снастей) .
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей