Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

юрий-редбуллович писав:але по хижаку мабуть тобі треба повчитися. 8)
Беріть мене на поруки :( Бо в спінінговій ловлі я дійсно дерев'яний. Хоча Ромчик вже трішки піднатягав. Завжди цікаво щось новеньке почитати чи почути, а особливо підглянути. Але саме смішне те, що в мене терпіння невистачає спінінгувати...в плані правильної проводки і таке інше.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Я наприклад також помітив тенденцію: світла пора-темний твістер, темна пора - навпаки, Але є одне НО. Це працює при інтенсивному кльові. Коли кльову немає - котраст навпаки, колір твістера більш природній, для того щоб не лякати рибу і проводка дуже делікатна. Сергій правильно сказав "як гра на скрипці" - невеличкий фальш - зарізкий необережний рух і бажана рибка втікла (а деколи і вся стайка).
Мені здається що взагалі варто починати обловлювати місце малими грузами і більш інертними кольорами а також плавною проводкою з переходом в ступеньку з більшими підйомами і більшими паузами.
Коли рибу "відчуваєш" (клює), тоді і пробуєш її "роздразнити". Подразником служить яркий твістер (та ж крабова палочка), "подергування " кінчиком спінінга а деколи (в мене чомусь працює) просто протяжка твістера по дну (практично без підйому)
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

Особисто я не вибираю колір приманки в залежності від погоди. Скоріше підбираю приманку під водойму(кажу про МДЖ). На одних водоймах краще працює масло, на інших фіолет, на третіх - салатовий і так далі. Тому коли попадаю на знайому водойму - ставлю перевірений колір і впевнений на 99% що зловлю бодай щось. Як правило цей колір "рулить", та бувають і виключення(не так вже й часто).
Правда помічав залежність кльового кольору (на певних водоймах) від пори року - весною окунь може брати певну приманку в рази краще за інші, але з часом ця різниця стає все меншеою і літом вперед виходить інший колор.
Щодо типу приманки - віброхвіст чи твістер...
Якщо ловлю щуку - віддаю перевагу віброхвосту(правда останнім часом взагалі воблерам :) )
По окуню твістер практично скрізь по улову йде значно попереду віброхвоста, та знаю 2 водойми, де "копито" конкурує на рівних або виходить вперед.
Ну і проводка - дуже важлива деталь! Хай приманка суперуловиста - без правильної проводки кльову не буде!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Чи вірно я розумію коли на спінінгу надпис "cw 180" то йде мова про середній тест в межах 180 грам, це які ж тоді крайні точки теста ???
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
tosi
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 01 грудня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tosi »

vvi писав:Чи вірно я розумію коли на спінінгу надпис "cw 180" то йде мова про середній тест в межах 180 грам, це які ж тоді крайні точки теста ???
що це за спін? тобто яка назва? 180 більш схоже на ріст
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Це микадо тролинговий 2,4 фіш файндер лінійка 2009 року
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Верхня і нижня межа тестів, показує границі чутливості спінінга і відповідно бажана маса груза.
В Вашому випадку є тролінговий спінінг, який не розрахований для ловлі джигом і т.д., приманки які ним кидаються (будь-які) по-любому входять в заявлений тест 180 грам.
Тобто, я думаю, що це є свого роду силовий тест, який просто показує верхню границю маси груза. Про чутливість в такому спінінгу мова не йде.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Напевно так, оскільки його виробник позиціонує як палку для тролингу та великої риби на зразок сибірських и т.д..

По всім регламентам дана помітка означає середні показники тесту (що мене і засмутило), тесту, а не приманки якби приманки було б все зрозуміло. Є ще думка, що так наші перекладачі переклали, не вникаючи . А мова дійсно йде саме про середню вагу приманки.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
vovka
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 09 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vovka »

Доброго дня! так як тема про те шо кому не зрозуміло, то хотів би запитати. Скажіть будь ласка які проводки використовуються для воблерів? чи можна воблер вести джиговою проводкою??? Дякую!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

vvi писав: А мова дійсно йде саме про середню вагу приманки.
Все-таки, скоріше про максимальну (буква с-критичне навантаження).
Середній тест- це тест чутливості. Яка чутливість при 180 грамах???
Ви можете уявити таку фразу (яка б підтверджувала б до-речі середній тест):
- даний спінінг показує відмінну чутливість при використанні джиг-головок вагою від 100 до 300грамм ??? :D
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

вірогідно да :lol: :lol: :lol:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

vovka писав:Доброго дня! так як тема про те шо кому не зрозуміло, то хотів би запитати. Скажіть будь ласка які проводки використовуються для воблерів? чи можна воблер вести джиговою проводкою??? Дякую!
Есть очень много разных типов воблеров. Если вы имеете в виду рывковую проводку, то есть целый класс воблеров- минноу. Они отличаются тем, что не имеют своей ярко выраженной игры, поэтому во время проводки нужно подёргивать удилищем заставляя воблер играть. такая проводка называется твичинговой, а рывки спиннинга твичем.
Как правило для твичинговой проводки используются удилища с быстрым и средне-быстрым строем, причём быстрый предпочтительней, так как они способны наиболее точно передать на воблер все движения спиннинга.
vovka
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 09 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vovka »

Дуже Вам велике дякую, SVAROG, а то поставив питання ще тиждень назад, і ніхто не зміг відповісти.
tosi
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 01 грудня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tosi »

vovka писав:чи можна воблер вести джиговою проводкою??? Дякую!
якщо маєш на увазі, 3 обороти - пауза, то звісно можна. Є воби взагалі як джига, так звані хеві сінгкінги, в мене є парочка таких, тобто при розмірі 5см він важить 6 або 7гр, вообщем тоне він як сама натуральна джига, і провести таку 5см міноху на 5м глибині без проблем. Тим самим ратлінам джигова проводка саме в тему. Взагалі мені на воби більше подобається ловити,- різноманітніше якось ;)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хто хто, а Tosi про воблери розповісти може немало.
Знали б ви які в нього є "красавці"... все, мовчу..., мовчу :lol:
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість