Ловля на Джеркбейты

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

авам слабо?
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
dembel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 17 листопада 2012, 14:08
Звідки: ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення dembel »

интересно это рабочий воблерок :dribble: или так сувенирчик :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

dembel писав:интересно это рабочий воблерок :dribble: или так сувенирчик :-)
на фесте в Киеве по джеркбейту (когда у нас уже такое будет Зображення) на него пытались поймать рыбу
здесь больше фоток + ещё палка к этому гиганту
http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.p ... 76&page=68
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

ЗображенняЗображення
Вперше окунь взяв на бастер джерк 2, раніше брав лише на бебі-бастера.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

proteus писав:яка вага?
490 g.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

В очередной раз убедился в преимуществе спиннинга
Diamond Jerk Cast (Salmo) 180 см. и тестом 20-70 гр.,
при определённых условиях, которое определяется и лёгкостью, а значит приятностью работы и универсальностью. Вот к примеру, вчера был выезд на сильно закоряженное озеро. Щука на плавающие джерки (заглубление до 1 м.) не брала совсем. Ловить на тонущие - почти 100 % оборвать (тройники на джерках как правило очень мощные). В таких случаях целесообразно ловить на колебалки и джиг, причём не обязательно при этом другая палка. Так вот, я после джерков просто меняю поводок и ловлю на упомянутый тип приманок. При этом толщина шнура ПП 0,32 позволяет с лёгкостью избавлятся от зацепов, поскольку крючки или немного разгибаются и освобождаются или отламываются или приносят на берег корягу. К сожалению в этот раз клёва вообще небыло, только 500-мовый (взвесил) шнурок проявил активность
ЗображенняЗображення
Пока пришёл к выводам:
- палку для джерка, если она будет одна, меньше чем 180 см не хочу;
- реальный верхний тест 80 г. максимум.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення proteus »

SPIN писав: - реальный верхний тест 80 г. максимум.
МДЖ :-) Микроджерк :-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

proteus писав:
SPIN писав: - реальный верхний тест 80 г. максимум.
МДЖ :-) Микроджерк :-)
зато универсально ;)

Ещё пару слов о длине. В последнее время морочил голову ибо хотел короче - 1,65 - 1,7м. Но AndreyK поделился своим опытом, что коротышами тяжело забрасывать + дальность страдает. Единственный аргумент состоял в том, что коротким можно технично правильно джерковать - строго в вертикальной плоскости. Но я приноровился джерковать во всех плоскостях Зображення, поэтому особого значения это не имеет, а когда берег более-менее высокий, то проблема вообще исчезает.

Поступил в личку вопрос, ответ на который может быть интересен многим, поэтому отвечаю здесь
Привіт!
Я помаленьку підсідаю на джерк, но ловлю на 2,7м до 27 гр простим спінінгом, шукаю палку, дивився на салмовські, еліт джерк, даманд джерк але люди кажуть шо вони по якості не дуже хоча ціра радує)) Що можеш сказати?

1. В качестве именно своей модели (Diamond Jerk Cast 180 см. и тестом 20-70 гр.) уверен на 100 % без преувеличения. За другие не знаю, но судя по всему, есть ряд неудачных моделей, о которых есть инфа в нете.
2. Я когда выбирал, смотрел сюда:
http://rybak.in.ua/blogs/comments/solo- ... herk-.html
3. Ещё необходим хороший мульт.
4. Прежде чем покупать джерковую палку, советую потестить, ибо определённая модель может не понравиться. Кстати автор статьи потом приобрёл себе сальмо 1,5 м., так был крайне разочарован неудобностью ловли таким коротким.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення AndreyK »

SPIN писав:Но AndreyK поделился своим опытом, что коротышами тяжело забрасывать + дальность страдает.
Мои слова вообще-то относились к забросу тяжёлых джерков (90-100г и более) и ловле длинноходными глайдерами типа Свипера-17 или Биг Бандита. В некоторых случаях коротыши всё же имеют преимущество, особенно при стеснённых условиях, типа узких проходов в камыше. Да и мелко и часто дёргать какой-нибудь Слайдер-10 2-метровым удилищем мне было бы крайне неудобно и утомительно. :)
SPIN писав:- реальный верхний тест 80 г. максимум.
Ну, у твоего-то удилища реальный тест грамм до 50, никак не больше. ;-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

Мои слова вообще-то относились к забросу тяжёлых джерков (90-100г и более) и ловле длинноходными глайдерами типа Свипера-17 или Биг Бандита.
я расширил, добавив своё понимание
Ну, у твоего-то удилища реальный тест грамм до 50, никак не больше.
я об этом писал ранее, но здесь необходимо уточнить, что реальный тест - это если джерку можно придать нужную игру, а забрасывать можно и тяжелее
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

Да и мелко и часто дёргать какой-нибудь Слайдер-10 2-метровым удилищем мне было бы крайне неудобно и утомительно.
Задумался над этим и выходит, что наоборот, по геометрии, чем длинее удилище, тем короче рывок должен быть.
Про 2 м. ты конечно загнул, но 1,80 - 1,90 предел комфортной работы если удилище не тяжёлое и сбалансированное с катушкой.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення SPIN »

Кстати на киевском форуме есть немного обсуждения длины, начиная отсюда:
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost.php ... count=1270
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення proteus »

Є відповідна тема і навіть розділ, але думаю доречніше тут буде викласти ... Трохи розряджу зимове затишшя! :)
Як кажуть готуй санчата влітку, ну а на літо-осінь приманки заготовляй взимку :-)

Джерковий ящик треба роширяти, чи купляти вже якійсь новий, так як нещодавно відбулось поповнення моєї джеркової родини. Більшість від фірми T-REX
Зображення

Перший "боєць" це - T-Rex Drop Tear Jerk. Як висловився мій друг - "якась роздєлочна доска" :-)
ЗображенняЗображення
Джерк має довжину 14 см та вагу 80 гр. В мене в кольорі "DTJ-004".
ЗображенняЗображення
Як на мене то мабуть трохи заширокуватий, все таки в мене такий "стереотип" що щука любить більше продовгувату приманку. Не вийняток, що буде більше холостих клювань, на відміну наприклад від більш "струнків" бастерів. Ну подивимось. :dribble:

Другий "боєць" це - T-Rex Runner Jerk Bait. Відповідно до відгуків на http://voblery.com.ua від інших користувачів. досить непоганий глайдер.
ЗображенняЗображення
Джерк має довжину 13 см та вагу 65 гр. В мене в кольорі "RJB-016".
ЗображенняЗображення
Саме на цей колір вказуються джерководи, розповідаючи про уловистись даного джерка. Це не може не радувати, подивимось :dribble:

Третій "боєць" це - T-Rex S Curver Swimbait. Ну просто нерально гарний джеркбейт. Йому б ще б роскраску окунячу :dribble:
ЗображенняЗображення
Джерк має довжину 17 см та вагу 85 гр. В мене в кольорі "SCS-001".
ЗображенняЗображення
Також по відгуках, досить цікавий свімбейт. Дууууууже голосний .. заявлено що тонучий ... Ну подивимось. :dribble:

Четвертий "боєць" родини T-REX це T-Rex Hunter Jerk Bait. З усіх попередніх, він більше всього мені подобається, як формою, як кольоровою гамою так із якістю виконання.
ЗображенняЗображення
Джерк має довжину 14 см та вагу 70 гр. В мене в кольорі "HJB-026".
ЗображенняЗображення
Джерк не шумовий, добре "летючий". На даний тонучий джерк є багато нарікань з боку користувачів, що мовляв його дуже важко "завести" у воді і т.д., чи дійсно це так, подивимось :dribble:

П’ятий "боєць" вже не із родини T-REX, але скоріш за все старший родич попереднього T-Rex Hunter Jerk Bait. Невідомий китайский нонейм вагою 89 гр та довжиною 18 см.
ЗображенняЗображення
Чи сподобається ця гламурна його розкраска, подивимось :dribble:

Шостий "боєць", це подарований мені моїм другом Salmo maas marauder.
ЗображенняЗображення
Фантастичних розмірів джерк. Дівчатам краще не розказувати де продають такий (!) 19 см та 88 гр джерк :-)
Хоч і подарований він мені восени, і я вже на нього пробував ловити, однак поки що мовчить. Але вимальовує у воді хвилі та звуки ще ті :dribble: Пишу, бо забувся про нього раніше розповісти.

Ось такі справи. Хочу до свого арсеналу додати ще тонучий Strike Pro Buster Jerk і на тому поки що можна буде зупинитись. Дякую за увагу. Може когось і зацікавить ця інформація. :hi_hi_hi:
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей