ехолот

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Neveteran
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2012, 22:35
Телефон: 0964577073
Контактна інформація:

ехолот

Непрочитане повідомлення Neveteran »

Шановні рибаки, хочу порадитись з Вами. Чи є сенс придбання ехолоту для ловлі на спіннінг в р.Горинь з човна? Можливо для такої відносно малої водойми це пуста задумка? Особливо цікавлять думки тих, хто вже плавав по Горині з ехолотом. :du_ma_et:
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Neveteran писав:Шановні рибаки, хочу порадитись з Вами. Чи є сенс придбання ехолоту для ловлі на спіннінг в р.Горинь з човна? Можливо для такої відносно малої водойми це пуста задумка? Особливо цікавлять думки тих, хто вже плавав по Горині з ехолотом. :du_ma_et:
Звісно потрібен. р.Горинь не є малою водоймою, але от для того щоб зрозуміти рельеф дна для ловлі хижака, то він не аби як допомагає, ну при наймі мені.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Рома »

to Viktorovi4
Яким користуєшся ехолотом, що можеш про нього сказати...
ПС. Знайомий хоче купити, але і сам не знає, що хоче.....
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2010, 11:08
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Пользуюсь эхолотом второй год. Штука конечно хорошая, интересно было и Горынь посмотреть и Белое озеро и Хрины. Конечно ловить рыбу он за вас не будет, но кое какую инфу предоставит. Для себя сделал заключение - искать эхолотом рыбу - это впустую тратить время. Ищем место: кусты затопленные, хомики подводные, свальчики, ступеньки. Короче все, что хоть как-то выделяет даное место на фоне общего "пейзажа" Кроме того эхолот надо грамотно расшифровывать. Конечно что-то для себя я уже понял, но вот хотелось бы от "спецов" услышать парочку советов и подсказок как пользоваться данной штуковиной и читать данные. У меня к примеру трехлучевой Хамминбёрд. Ждем-с, Господа Сенсеи!
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго всім вечора! Прийшов час купувати собі подарунки на Новий рік і в якості подарунка буде ехолот :)
Вибір впав на Humminbird PiranhaMAX 180, але зайшовши сьогодні в Флагман з"явилась ще одна думка Lowrance MARK-5x !!!! У Lowrance MARK-5x і екран більший і чіткість, проблема в тому що у нього 1 луч: 60°/200 кГц ,як він працює на малих глибинах (2-3м)? І взагалі який з цих варіантів порадите? Можливо є ще щось до 2500 грн?
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ilya писав:Доброго всім вечора! Прийшов час купувати собі подарунки на Новий рік і в якості подарунка буде ехолот :)
Вибір впав на Humminbird PiranhaMAX 180, але зайшовши сьогодні в Флагман з"явилась ще одна думка Lowrance MARK-5x !!!! У Lowrance MARK-5x і екран більший і чіткість, проблема в тому що у нього 1 луч: 60°/200 кГц ,як він працює на малих глибинах (2-3м)? І взагалі який з цих варіантів порадите? Можливо є ще щось до 2500 грн?
Возьми Humminbird PiranhaMAX 180 - не пожалеешь, сами пользуемся таким - отрабатывает себя на 100%.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Також назріла необхідність мати даний девайс. Причина в судаку .Я основному рибалю на Басіку. І найбільше уподобаю знайти кликатого. Зазвичай це вже напрацьовані точки прошлих років і попутно знаходяться нові. Але судак дуже норовливий.Сьогодні брав поперек бровки іншим разом вздовж ,ще іншим по краю ямки і куча різних варіантів. А цьогоріч судака на Покрову з Кешою ловили на абсолютно рівному дні. Зазвичай судачка я ловлю з Ромою Тарасюком ,досвідченим товаришем.Маємо купу своїх теорій. Але в кінці сезону Коля Свірик розвіяв наш міф теоретичний. Маючи ехолота він відслідковував міграцію кормового малька і успішно ловив товарного судака. На моїх очах під незрозумілі погляди делітантів амністував 1,5кг судаків. І незавжди судак клюва на ямах. Виходить слідуюче,якщо брак інформації то твої знання повадок риби ,місць їймовірної локаці нічого не варте .Бо в даний час там може зовсім небути малька ,а значить і судака. І ти просто з насолодою спостерігаєш ,як Свірик дубасить судака. Отака байка про необхідність в ехолоті . Сам перечитав купу інформації про один чи два промені і зупинився на Марк5х. Хоч один промінь і вузький , але чітке дно і хмарки малька добре покаже.і меньше мороки з настройками.Бо багато людей затрахується хітромудрими опціями. Сам виробник Ловранс рекомендує на глубинах до 30м використовувати доцільно один промінь. Може до нового року ,чи до Різдва прийде із Штатів мій Марк. і ціна демократична 150 американських грошей+щось за посилку.Аце фактично рельна економія. Може хтось із моїми судженнями незгоден пишіть і буде дискусія в ці нудні зимові вечори.
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення ilya »

Сьогодні з тим же Колею Свіриком консультувався в Сапсані і знову халепа Вже тягне на Lowrance Mark-5x Pro а це ще + 400- 500 грн!!! Але знову цікавить теж питання як Mark-5x працює на мілині 2-3 м?
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Vik »

ilya писав:Сьогодні з тим же Колею Свіриком консультувався в Сапсані і знову халепа Вже тягне на Lowrance Mark-5x Pro а це ще + 400- 500 грн!!! Але знову цікавить теж питання як Mark-5x працює на мілині 2-3 м?
ви принцип роботи ехолота знаєте???
якщо ні то гугл на допомогу
чим менша глибина тим манший дваменр обхвату дна , а так він і в банці покаже глибину, якщо дозволить ціна поділки
Зображення
тоді подивись в сторону Humminbird Fishfinder 570
http://humminbird.com.ua/index.php?productID=673
і порівняй з Lowrance Mark-5x
http://lowrance.com.ua/index.php?productID=670
я крім ціни переваг у Lowrance не побачив
як я розумію раніше з єхолотов ви діла не мали
шукати рибу за допомогою єхолоту вище вказаних моделей, на мою думку, можна :ti_pa:, але основна їхня задача читання рельєфу, думаю ті хто користуються подібними ехолотами погодяться
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Vik писав:шукати рибу за допомогою єхолоту вище вказаних моделей, на мою думку, можна :ti_pa:, але основна їхня задача читання рельєфу, думаю ті хто користуються подібними ехолотами погодяться
Очень полезная дополнительная функция в эхолоте - gps навигатор, которая позволяет ориентироваться на водоеме и забивать уловистые точки, тем самым экономить время на последующих рыбалках. Поэтому если есть возможность приобретайте эхолот с этой функцией.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Фізичний принцип по відбиванню звукових хвиль відомий більшості. А якщо на пальцях то ширину захвату променя можна змоделювати ліхтариком .чим ближча відстань до стіни тим вужче промінь і навпаки. І тут логічний вивод по невеликих глубинах. Наприклад глибина 10м то промінь 200гц дасть пятно прблизно 1,5м і чим меньша глибинна тим менше пятно обзору. Да83 гц дасть більше пятно, але на глибинах якими користуюсь я особисто недуже велика переага це2 -4м.Просто коли ми побачили на екрані цікавий рельєф необхідно зробити пару проходів ,щоб чітко зорієнтуватись ,а це забере трохи часу. А так, коли ще немав такої штуки то думаю треба йти від простого.Да і за такі гроші завжди продам. А гонка озброєнь присутня у всіх. А весною сват привезе із Пекіна недорого навігатора і буде ГУД.Але я на великих дуже водоймах і річках ще не рибалив , але мрія є. Може колись зростеться. Заключення таке. Для мене Марка 5 на початок хватить з головою.Бо головна мета знайти перспективну точку а далі треба вмикати МОЗОК. Це особиста думка.Може в кого є цікавіша?
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення ilya »

Сьогодні вже перерив багато сайтів, форумів... І остаточний вибір скоротився до Mark5xDSI чи Lowrance Mark-5x PRO це трохи більше мого бюджету але краще трохи підзбирати)
Але що вибрати між цими моделями Mark-5x PRO має 2 проміня 120°і 60°, а Mark5xDSI 50 і 35 градусів як це впливає на показники нап малих глибинах? Приблизно порахува що у ПРО захват дна 6м при глибині 2 м, у ДСІ 2 м!! Це я правильно мислю? чи захвата 2 м хватає що б побачити норм картинку?
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення AndreyK »

ilya писав:Але що вибрати між цими моделями Mark-5x PRO має 2 проміня 120°і 60°, а Mark5xDSI 50 і 35 градусів як це впливає на показники нап малих глибинах? Приблизно порахува що у ПРО захват дна 6м при глибині 2 м, у ДСІ 2 м!! Це я правильно мислю? чи захвата 2 м хватає що б побачити норм картинку?

По картинке всё видно:
Зображення
У системы DownScan Imaging самое узкое покрытие, намного уже, чем у традиционного эхолота. Фактически, будет видно только что, что находится чётко под лодкой. Да, картинка будет выглядеть отлично, но можно пройти в нескольких метрах в стороне от перспективной бровки или коряжки - и не увидеть их...

А вообще, для успешной рыбалки вполне достаточно просто находить неоднородности дна и глубины - это обеспечивают даже недорогие эхолоты типа Намминбёрдов или Лоуренса Mark-4x PRO.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Kylibin писав: А гонка озброєнь присутня у всіх. А весною сват привезе із Пекіна недорого навігатора і буде ГУД.Але я на великих дуже водоймах і річках ще не рибалив , але мрія є.
Эхолот отдельно, а навигатор отдельно как вариант использовать можно, но это не удобно. Мнение о том что навигатор нужен только для больших водоемов - ошибочно. Хренники, Нобель, Стоход, Млынов, Нетишин - вот примеры водоемов где использование навигатора, а точнее проложенного маршрута из уловистых в прошлом точек, поможет вам быстрее найти рыбу и соответственно понять ее настроение, да и Басов Кут, где ошибка в постановке на якорь в несколько метров может стоить вам поклевок того же судака. который очень капризен в этом плане. Просто для кого-то это типа примочка, которой может и не быть. Для меня это уже необходимость, поскольку опыт использования эхолота без него уже есть, и не хочется тратить драгоценное время на рыбалке для поиска старых уловистых точек, а хочется знать наверняка, что ты стоишь правильно.
Аватар користувача
dembel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 17 листопада 2012, 14:08
Звідки: ровно
Контактна інформація:

Re: ехолот

Непрочитане повідомлення dembel »

Lowrance Mark-5x Pro самый оптимальный вариант узкий луч 60градусов хорошо показывает рельеф а шырокий 120 град работает как поисковик рыбы заодно и рельеф показывает что непопало в узкий луч 1 сезон пользуюсь пока доволен а по поводу навигатора я целиком иполностью потдерживаю Samuraj нужная штука
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей