Поясніть

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Igor09 писав:Підскажіть мені будьласка як правильно робити проводку при ловлі на обертальну блешню на весняну щуку? Бо я толком не знаю і просто після закидання кручу не швидко катушку поки не підпливе до берега і так знову... Може потрібно якісь паузи чи не сильні ривкі робити? Ну я так розумію це все залежить від тої чи іншої ситуації, але все ж таки...???
я мав на увазі - якщо є чим поділитися - буду вдячний
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Звертаюся ще за порадою: в мене спінінг з дешевих, скловолокно, 2.10м ,тест 20-40г, правда є ще один-Адамс-все те саме тільки тест 10-40г. Використовую леску-0,25. Відповідно такою снастю закинути блешню Меппс №3, яка важить 6.5г дуже складно. Чи можна ставити перед блешнею додатковий груз? Бо я наприклад ставив перед блешнею на повідок груз "пуля". Бачив в магазинах ось такий груз (довилось намалювати). Чи варто його використовувати в моїй ситуації? І чи вплине негативно на гру блешні?
Зображення
Ще побачив в книжці що додатковий груз ставлять перед повідком. Порадьте, як краще зробити.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Igor09 писав:Порадьте, як краще зробити.
Придбати нитку :wink:
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Ниткой на дешевом спінінгу пропиляються кільця за місяць!!! Не вздумай! По-перше зверни уваги на катушку, як там намотана жилка, потрібно майже до самого краю шпулі. Друге - чим тоньша жилка-тим далі полетить приманка. Да і далеко не факт що за однакових реальних діаметрів жилки і шнура - шнур дасть набагато дальшу відстать закидання.
НУ і саме головне))))
Тест спінінга 20-40 говорить про те, що приманки 5-8 грам це не для нього. Нажаль...
А груз такій в принципі можна ставить, але гра буде зовсім не та.
Да й під такій груз краще цепляти Mepps Lusox, а у тебе я так зрозумів mepps aglia.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

shalun_99 писав:
Igor09 писав:Порадьте, як краще зробити.
Придбати нитку :wink:
З таким тестом спінінга шнур не сильно допоможе, тим білше, що найдешевший шнурок буде коштувати як б/у спінінг з вуглецю.
Груз перед блешнею, такий як на малюнку, сміло можна ставити, на гру самої блешні не вплине.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[quote:e097f97100="Igor09"]Звертаюся ще за порадою: в мене спінінг з дешевих, скловолокно, 2.10м ,тест 20-40г, правда є ще один-Адамс-все те саме тільки тест 10-40г. Використовую леску-0,25. Відповідно такою снастю закинути блешню Меппс №3, яка важить 6.5г дуже складно. Чи можна ставити перед блешнею додатковий груз? Бо я наприклад ставив перед блешнею на повідок груз "пуля". Бачив в магазинах ось такий груз (довилось намалювати). Чи варто його використовувати в моїй ситуації? І чи вплине негативно на гру блешні?
[img:e097f97100]http://s09.radikal.ru/i182/1003/7b/c76d25049701.jpg[/img:e097f97100]
Ще побачив в книжці що додатковий груз ставлять перед повідком. Порадьте, як краще зробити.[/quote:e097f97100]

НУ що тобі з цього приводу сказати? Все можна зробити тільки, що воно тобі дасть?
Якщо любиш кидати дапеко(по принципу- під тим берегом риби більше) то можеш і причепити. А якщо хочеш ше шось і впіймати то прикупи блешні із серіїї "мастер" в них головки можна міняти і вони мають широкий діапазон дії. Леску постав 0.2 заброс буде дальше, а на зацепі і 0.25 не поможе. Навіть склом мепс3 можна закинути за 10м. часто більше і не треба, правильна подача і .....буде все добре. Якщо катушка дешева то шнур не купляй-вб"єш шнура і кольца. З часом прибарахлишся чимось серйознішим, а навчитись проводити вертушку можна і такими снастями
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Дякую всім за висловлені думки по цьому питанні. Закупив трохи Меппсів на весну: агліа 3, агліа лонг 2, комет 4, комет блек ф"юрі 2. Тому буду все ж таки мабуть ставити грузік як на малюнку, от тільки куплю. Бо так як я їзджу на рибалку... Мені і цих снастей з головою. А там може колись і прибарахлюсь... Доречі на цей груз (що на малюнку) повідок потрібно ставити чи ні? Бо там дріт стальний...
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Повідка не треба, ато буде ще та гірлянда)))
А так зазор нормальний. Я так колись ловив-то повідка не ставив.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Сегодня уром обнаружил,что моя машина взломана...при осмотре обнаружил пропажу всех докуменов на машину и водеельских прав,денег на сумму более 1000 грн.,талонов на бензин и всех рыболовных пренодлежносей кроме спиннинга...это просто задница!!!((((((((((

на знаю когда порыбачу в следующий раз...

Если кто может помочь с восстановлением документов в МРЕУ,пожалуйста напишите в личку,по работе ехать надо в понедельник...а как это сделать без документов
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення KYM »

Ближайший день, когда будет работать ОРЕР (отдел регистрационно-экзаменационной работы, г.Ровно, ул.Струтинской 21, 3 этаж, окошки слева) - это вторник!

Если Вы вызывали на место происшествия сотрудников ОВД и возбуждено уголовное дело, вы берёте справку по этому поводу, с которой идёте в отдет РЭР и без экзаменов (новое Положение, в старом нужно было сдавать экзамены) но с проплатой за спецпродукцию и т.п. восстанавливаете удостоверение водителя, а взяв с собой автомобиль и предоставив его на осмотр эксперта НДЭКЦ и инспектора ОРЕР и проплатив необходимые платежи - свидетельство о регистрации транспортного средства (всё - дубликаты).

Документ, который даст право Вам доехать до ОРЕР - справка о возбуждении уголовного дела по поводу кражи с Вашего авто.

Мои соболезнования.

Пы.Сы. Буквально вечером перед вашим неприятным событием, я отдал свои снасти, которые хранились в моём автомобиле на сбережение товарищу т.к. оставлял машину не на стоянке и был не дома. Со снастями стараюсь не шутить - диллетанты не знают их цену, а владельцу - как серпом...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Огромное спасибо за консульацию...люди,которые помогут ускорить процесс вроде как нашлись(там у них отдельный прейскурант цен :-ok-: ).Кароче попал я в копеечку((((но куда деватся...на всякий случай расклеил объявления о пропаже на подъездах соседних домов и подключил местную братву....пока движение как при юго-восточном ветре...

Спиннинг и сапоги Лемиго остались в машине,да и магнитолу,спрятанную под сидением не нашли.Но самое обидное,что рюкзак с несколькими коробками приманок,рыболовным инструментом,катушкой с плетеной леской и прочими пренадлежностями на кругленькую сумму пропал безвозвратно...Придется все начинать с нуля...
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Bulick »

Поясніть будь ласка, що таке "їстівна" і "неїстівна" резина? В чому їхні особливості та різниця.
Які поради до застосування при спінінговій ловлі?
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Да-да,вы не ошыблись,съедобную резину можно есть,но только рыбе.
Разница в том,что съедобную резину рыбка берет в рот и не выплевывает,а заглатывает.Если съедобка еще и с аттратантом,то это порой дополнительно привлекает рыбу и поклевки становятся значительно увереннее.Иногда съедобка конкретно выручает,но не стоит думать,что это панацея,порой обычному Релаксу и Маннсу в правильном цвете сложно найти замену.
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Bulick »

Да-да,вы не ошыблись,съедобную резину можно есть,но только рыбе.
Разница в том,что съедобную резину рыбка берет в рот и не выплевывает,а заглатывает.Если съедобка еще и с аттратантом,то это порой дополнительно привлекает рыбу и поклевки становятся значительно увереннее.Иногда съедобка конкретно выручает,но не стоит думать,что это панацея,порой обычному Релаксу и Маннсу в правильном цвете сложно найти замену.
Дуже дякую :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Поясніть

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Избегайте излишнего цитирования! Цитировать надо только часть к которой относиться ваш пост! И только если вы отвечаете не на предыдущий пост!
Приблизительно так:
съедобную резину
А вообще, поблагодарить можно подняв репутацию - нажав + и написать там "Дуже дякую" :)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей