Твічінг

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

StriDer мої вітання!
За те що поправив, дякую.
Маю можливість ловити твічем круглий рік і достатньо успішно. Зимою окунь, судак, а в остальні пори року - все те, що хоче когось з,їсти!
Наживки використовую не легші 5гр. тому патички відповідні тай для жорсткого твіча потрібен запас.(проводку "твіч" використовую років з десять)
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

твічінг

Непрочитане повідомлення BONI »

дякую всім за змістовні відповіді! До початку сезону думаю щось підберу з вище перерахованого!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Patik писав:... Я например для твичча пользуюсь Kingfisher "Тиса" и пока очень доволен...
Можете сказати як поводить себе дана палка з мікроджигом?
Чи є вона в наявності в магазині і скільки коштує (можна в лічку).

ПС. Хочеться купити щось більш-менш універсальне, так як купувати два спінінги поки що розкіш?

Крім цього, також цікавить практика (необхідність) використання повідка при такому способі ловлі.
Востаннє редагувалось 19 січня 2010, 15:36 користувачем Anonymous, всього редагувалось 2 разів.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Твічінг

Непрочитане повідомлення BONI »

Крім цього, також цікавить практика (необхідність) використання повідка при такому способі ловлі.
не поганий поводок можна зробити із звичайної гітарної струни,для запобігання зацепів трійника за шнур,та щучіх зубів!
http://spinning.kharkov.ua/index.php?n= ... ovodka.php
http://www.orenfishing.ru/spinning/articles/povodok.htm
http://ul-fishing.com/ulf/modules.php?n ... age&pid=11
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Patik »

ROMAnion писав: Можете сказати як поводить себе дана палка з мікроджом?
Чи є вона в наявності в магазині і скільки коштує (можна в лічку).

ПС. Хочеться купити щось більш-менш універсальне, так як купувати два спінінги поки що розкіш?

Крім цього, також цікавить практика (необхідність) використання повідка при такому способі ловлі.
"Тису" я для микроджига не использую, реально этим удилищем чувствую от 4-5 грамм, зато по верхнему тесту запас не хуже чем у Лумиса, реально забрасывал 30 грамм без особого напряга. Так что запас прочности у бланка неслабый. Изначально брал этот спиннинг под воблерочки, но в прошлом сезоне больше ловил им на джиг, хотя по работе с воблерами нареканий нет, комфортно проводить и Salmo Tiny и Cultiva GoBo Popper, исключение - легкие миношки, не чувствую, но 6 см X-Rap весом 4г твитчить комфортно.
Спиннинг - наше главное оружие !!!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Можна стверджувати, що авто Амулет(Тиса) нічим не гірше авта Мерседес(Луміс)8O, виходячи хоча б з того що на спідометрі однаковий швидкісний показник, а реально?:roll:.... Мерседес на шроті набагато надійніший за Амулет на дорозі!!! :D
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Це вже трошечки крайності :D .
А що нарахунок компромісного варіанту St. Croix Premier PS66MLF2
(тест 3-14г, довжина 198см)
Бюджетний спінінг відомого виробника, відзиви в інтернеті непогані.

Ціна повинна бути порядка 1000грн (фактично аналог Кінгфішера), двухчастник (відпадають вищеперелічені проблеми з транспортуванням)
Можливо хтось має додаткову інформацію про цей спінінг.
http://fishing.in.ua/product_info.php?p ... =5d&page=2
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Доброго здоров,ячка trans!
На мою думку, якщо пропонує магазин спін, Premier за 1000ргн.
то треба спасати свої гроші!:x В основному ця модель коштує в нормальних нет. магазинах близько 1500грн. До уваги:http://sezon-rybalki.com.ua/ http://ukostra.com.ua/ А купуючи по"заманчивих пропозиціях" може бути конкретний попадос. Можна зайти на офіційний сайт фірми і подивитись ціни в баксах, добавити біля сотні бакс. копитних для поставщика та продавця в Україні ото і буде приблизна ціна.
Подивіться на www.moscanella.ru/stcroix/products/cate ... 1&cat=7694
В Росії вони 170 бакс. попадуть до нас ще близько + 30, так що за якісний продукт ну ніяк не виходить 1000грн. :wink:
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

Крої не обов"язково з Росії везуть. На офіційному сайті ціна такого кроя 120 долл. http://www.stcroixrods.com/product/premier-spinning. І якщо пошукати, то можна знайти не набагато дорожче, ніж там...
А взагалі дорогий спінінг - не панацея, ловить не спінінг, а те, що на другому кінці шнура і риболов... За 1000-1200 грн можна взяти непоганий апарат!(хай навіть та ж "Тиса" або "Донець" - думаю, вони мають багато задоволених власників) Та якщо є можливість - в задоволенні не варто собі відмовляти.
П.С. Для твіча можна ще глянути(було б де :) ) Bosco від графітлідера, пробував такий на фестивалі по головню в млинові - нічого такий!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хоч я і відношення до твіча маю, як танк до корови, але хочу порадити для BONI спробувати все в дії. Звичайно, що в братушок-форумчан є твічові палички. Залишилося тільки домовитися про зустріч і все. По карповим можу сказати, що деякі "овєлікіє" бренди(їх дешевші серії), відпочивають перед деякими менш іменитими.
Головне спробувати!
Бажаю придбати палочку яка приноситиме задоволення від твічування...
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

твічінг

Непрочитане повідомлення BONI »

Хоч я і відношення до твіча маю, як танк до корови, але хочу порадити для BONI спробувати все в дії. Звичайно, що в братушок-форумчан є твічові палички. Залишилося тільки домовитися про зустріч і все. По карповим можу сказати, що деякі "овєлікіє" бренди(їх дешевші серії), відпочивають перед деякими менш іменитими.
Головне спробувати!
Бажаю придбати палочку яка приноситиме задоволення від твічування...
Золоті слова!!!
я не прихильлик дешевого китайського фу...ла,хотілося б якусь (золоту серединку) як для почятківця.
скажіть будь-ласка? де в нас в Рівному можна пощупать славнозвісний St. Croix
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

StriDer написав:
" ловить не спінінг, а те, що на другому кінці шнура і риболов"
- якби це було так на всі 100 - то ловили б рибацюги на китайські телеспінінги й не переймалися б усякими дурницями, типу пошуку спінінга та ще й за не погані пеньонзи. Без хорошої палки самий грамотний спінінгіст не зможе зробити ту проводочку від якої риба мліє, і це факт!(я не говорю про ніжненьку покльовочку, яку треба почути). Хорошим спіном. можна розтанцювати навіть китайського воба і судак зійде на піну, а паршивим - фіг запустиш по нормальній схемі самого уловистого від солідного виробника і це тоже - факт. Так що коли я рекомендую купити бюджетну палічку від солідного виробника - це не випендрювання, а мінімальна необхідність(на мою думку) для того щоб на рибалці получати задоволення, а не плюватись. Друге діло коли немає фін. можливості, це вирішується з часом. Життя дорожчає, грошей не хватає, алеж це не кінець світу-треба рухатись до поставленої мети! :wink:
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

BONI
До дешевого китайського фуфла в жодному разі не схиляю...
Назвіть кілька моделей воблерів, для яких підбирається спінінг - тоді можна щось конкретне порадити.

UR5TIG
Не згоден з вашими словами!
Хоч які би спінінг не був - ловить всеодно рибак!
От змагання: здавалося б, в кого кращі снасті - той і переможе. Абсолютно НІ! Навіть всякими жахливими "Робінзонами" можна обловити спортсменів з мегабасами, лумісами, кроями і т.д. І такі випадки зовсім не поодинокі, а систематичні(треба - назву приклади). Тому що анімує приманку рибак, а не спінінг. А вже кожен пристосовується під свою снасть, або, якщо дозволяють фінанси, купляє снасть, що відповідає власному стилю ловлі. От я наприклад ловлю на МДЖ басовою палкою дайко, і в мене нічого не виходить з всякими КФ Мікровжик, Фінеззами, Лунакіями і ін., бо в мене свій стиль ловлі(я взагалі не розумію, як спортсмени ними ловлять :D)

Хороший спінінг трішки допомагає у цьому всьому, але дива саме в результативності чекати не варто. Ну а задоволення завжди дорого коштувало!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Зрозумійте правильно те, про що я хотів сказати.
Я в цьому плані і написав, що: " якби це було так на всі 100 - то" Анімацію від руки дальше веде бланк і наскільки він зможе передати рух руки рибалки залежить від його якості і все подальше(підсічка,виважування) від цього дуже залежить.І це не панацея, а дуже важлива ланка в усьому процесі. Так що Ви можете в чомусь і не згодитися, але я посилаюсь на свій досвід і в мене є з чим порівнювати(починав рибалити не самими хорошими патиками) Є способи проводки(особливо з вобами) які без швидкого якісного бланка просто не вдається зробити, а не зробив - остався без улова.
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

твічінг

Непрочитане повідомлення BONI »

Назвіть кілька моделей воблерів, для яких підбирається спінінг - тоді можна щось конкретне порадити.
спин лайтовий,приманкі від 2-10грам Tini Magalon,Tiny Fry 50, Baby Giron ,чябікі,ріджикі,маю також Vision95
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей