ВОЛКЕР

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення Рома »

Вже трохи пізно (в плані сезону) для розгляду ловлі на цю приманку. Але можливо хто поділиться своїми враженнями про риболовлю на водоймах Рівненської обл. цією приманкою, її ефективність та ін. :D :D
Зображення Romanmix2002
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Цікава тема - підтримую. В особистій практиці почав використовувати волкер лише у цьому році (у серпні місяці). Ще із зими придбав волкер Owner C'ultiva Zip'N Ziggy. Проводку і справді ним було робити відносно зручно, як і відзначають на багатьох форумах рибалки. Але кілька моїх рибалок результату на цю приманку не приносили і це було там, де окунь відзивався на попер. Та і факт активності окуня, як правило, пробивався попером. А далі така рибалка вже затягує і про волкер забуваєш. Проте на одному із закидів волкер Owner C'ultiva Zip'N Ziggy відстрелив (можливо, вже у Чорному морі - жарт). Натомість придбав іншого - River2Sea Bubble Pen80. Цей волкер заставляє вже "працювати" - він більш строгий до проводки. Але таки за кілька рибалок він приніс мені одного голавлика, як не дивно, у Хріниках нижче ГЕС. Проте у порівнянні із попером конкурувати не міг у мене. Гадаю, що у наступному сезоні розловлю його більш краще. Та із досвідом, думаю і результати будуть. Тут досвід і праткика будуть відігравати вирішальну роль як і сама активність риби, на мою думку. З повагою.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Своеобразная приманка. заставляет интенсивно работать удилищем. Темп проводки (скорость твичинга) надо подбирать основываясь на размере и конструкции приманки и жесткости палки. Осенью успел опробовать только на одной рыбалке: результат - щучка "до килло". Так как в попперной рыбалке имею определенное понятие, то волкер освоить труда не составило. С нетерпением жду прогрева воды - тогда и наступит попперно-волкерно-проперрный сезон.
Думаю, что на волкер довольно позитивно будут отзываться и голавль с жерехом. Поживем - увидим!
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Купив вокер від СтрайкПро в 2006 як варіант на Хрінницького окуня але результатів не добився, зате в тому ж році в Карелії він приніс мені уйму надзвичайно видовищних атак,щуки скакали шо дельфіни,жаль реалізація була дуже низькою. На Рибінському восховищі зловив чайку,є аналогові фотки.
Странник
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 25 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Странник »

Ребята подскажите, пожалуйста какой строй палки лучше использовать для волкеров? я больше склоняюсь к быстрому может у кого другие мысли , и если есть наработки вообще хорошо.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Странник писав:Ребята подскажите, пожалуйста какой строй палки лучше использовать для волкеров? я больше склоняюсь к быстрому может у кого другие мысли , и если есть наработки вообще хорошо.
На мою скромну думку :lol: , для поверхневих приманок, в т.ч. і для волкера, скоріше підійде палка зі швидким строєм, з яким легко контролювати приманку.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
V.Pavlo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 22 грудня 2008, 01:00
Звідки: м.Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

Швидка палка без сумніву буде краща , але це все по книжному , при навичках можна і на не дуже бистру палку ловити без проблем . Мій знайомий прекрасно ловить на лапшову палочку і задоволений . Думаю можливо від такого приманка йде не так правильно як би мала , але в тому думаю його секрет і заключається .
www.active.lviv.ua
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

B.B.B писав:Цікава тема - підтримую. Гадаю, що у наступному сезоні розловлю його більш краще. Та із досвідом, думаю і результати будуть. Тут досвід і праткика будуть відігравати вирішальну роль як і сама активність риби, на мою думку. З повагою.(2008г.)
B.B.B писав:С нетерпением жду прогрева воды - тогда и наступит попперно-волкерно-проперрный сезон.
Думаю, что на волкер довольно позитивно будут отзываться и голавль с жерехом. Поживем - увидим!(2009г.)
Зображення
Что-то прошло два года, а ответов так и нет!? Имею два(чёрный "Ужгородский стик" плавает горизонтально, делает ровную змейку. Второй Феникс, в воде стоит под углом 45* им управлять сложнее). С уверенностью скажу что на Басике рыба на это чудо рыболовной индустрии не отзывается. Как дела обстоят у остальных? Пробовал ли кто в Хренниках в этом сезоне? Есть ли кто-то кто добился стабильных результатов с волкерами???
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення KYM »

Насколько я информирован, лучше ловить этими штуками в кувшинках (проходах в них) или около них либо около травы, а на басике такого щастья немного. Ещё и проводку правильную нужно делать, естественно что без неё ничего и не выйдет. Кто добавит или раскритикует?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення StriDer »

Стабильных результатов с волкером добиться тяжело - сильно зависит от настроения рыбы, хочет она кушать с поверхности или нет. Летом в Млынове, в Хренниках ловили окушков на волкер постоянно, в основном в окнах растительности. Использовали ужгородский стик и смит товади.
Ну и чтоб клюнуло, игра волкера, имхо, должна быть "красивой", тоесть он должен хорошо рисовать змейку, можна вести с паузами, но змейка должна быть!
Я когдато выкладывал видео на вашем сайте, проводка смита товади:
http://www.youtube.com/watch?v=QMeJrbJ62D8
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Однією із перших поверхневих приманок в мене з'явився Arms Swisher від Yo-zuri колір LKD. Правда, це гібрид волкера і пропера.
Спочатку справи з ним не заладились, чи то через те що я тоді ще не досить чітко уявляв собі що і де з ним робити, чи то через те що я в нього мало вірив :hi_hi_hi: Але з часом, коли прийшли розуміння і віра, він став однією з найкращих моїх поверхневих приманок.
На пряму з поппером я його не зрівнював але загальне враження що по ефективності точно не поступається.
Щука реагує на нього відмінно. Найбільше зловлених мною щук поверхневими приманками - на його совісті :) Роки два назад на одному озерці в мене було для нього навіть особливе місце у вигляді неглибокого ріжка, що по краях заріс водоростями. Я там майже кожну рибалку брав на нього непогану щучку, а то і декілька. Ну а котловий окунь вішався на нього по два за проводку :)
Проводки дуже різноманітні: від коротких ривків-ударчиків з віддачею шнура до досить розмашистих потяжок з паузами; в першому випадку він веде себе більше як волкер, в останньому - як пропер. По цій причині пробувати ловити їм можна любим підходящим спіном хоч, зроуміло, найкраще буде коротким, швидким, легким. Ну і ще він дуже добре закидається.
НХНЛ!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення tohin »

В минулу неділю на Хрінницькому вдсх. досить непогано себе зарекомендував Jackall Br. Mud Sucker 95,
Зображення
не дивлчись на розмір в 95 мими ловив різного по розмірам окуня, якого потрібно було "збирати" по досить обширній акваторіїї.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
ttman
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 11 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення ttman »

tohin писав:В минулу неділю на Хрінницькому вдсх. досить непогано себе зарекомендував Jackall Br. Mud Sucker 95,
не дивлчись на розмір в 95 мими ловив різного по розмірам окуня, якого потрібно було "збирати" по досить обширній акваторіїї.
Цікавить питання проводки... Проводка волкера (змійка) чи все таки краще працював бульк, як у поппера???
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Цікавить питання проводки... Проводка волкера (змійка) чи все таки краще працював бульк, як у поппера???
змійка!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ВОЛКЕР

Непрочитане повідомлення tohin »

ttman писав:
tohin писав:В минулу неділю на Хрінницькому вдсх. досить непогано себе зарекомендував Jackall Br. Mud Sucker 95,
не дивлчись на розмір в 95 мими ловив різного по розмірам окуня, якого потрібно було "збирати" по досить обширній акваторіїї.
Цікавить питання проводки... Проводка волкера (змійка) чи все таки краще працював бульк, як у поппера???
Рівномірна змійка
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей