Ультралайт

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

AnMyk писав:Роблю їх з першої струни або тонкого повідкового матеріалу. Також використовую середню жилу тонкого тросіка, вставляю вертлюжок і карабінчик, скрутку роблю виток до витка.
А зачем при скрутке из стальки ставиш карабин и тем более вертлюжок? Я кручу прямо за колечко, а спереди или безузловка или застёжка. Лишние запчасти увеличиваит вес, и например мидж(4см-1,95г) напроч перестаёт играть если застёжка на поводке.
на этом фото видно мои поводки.ЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Костя »

Недавно переглядав фільм братів Щербакових "Мікро джиг" і вони рекомендують що можна використовувати в МДЖ спіни з тестом до 10г і щоб нижня границя тесту була як можна меншою. В мене спін з тестом 0-10г і він просто суперовий по МДЖ. Звичайно не потрібно користуватись тільки чужими порадами (дивитись фільми,поради інших) а і самому потрібно досліджувати і робити висновкі.
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Костя писав:Недавно переглядав фільм братів Щербакових "Мікро джиг" і вони рекомендують що можна використовувати в МДЖ спіни з тестом до 10г і щоб нижня границя тесту була як можна меншою. В мене спін з тестом 0-10г і він просто суперовий по МДЖ. Звичайно не потрібно користуватись тільки чужими порадами (дивитись фільми,поради інших) а і самому потрібно досліджувати і робити висновкі.

К. Кузьмин
18.3.2010, 17:13

"А что, братья тоже фильм про твич выдали?! Бл*! На дух не переношу паразитов!
Что до моего интереса к фильмам, то он отсутствует. И материальный, и какой угодно еще. Просто для справки: за последний год за участие в съемках мой доход был 0 руб. 0 коп. Меня это, впрочем не сильно беспокоит. Но другие-то в подобных проектах занимаются зарабатыванием денег, а не благотворительностью. Кроме того, мой опыт работы со снимающе-монтирующей публикой весьма отрицательный. За редким исключением там все делается не профессионально, но почему-то с амбициями."
Шкода що я незнайшов коментар КК про фільм братів Щербакових "Мікро джиг"
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Костя »

На мою думку Щербакови-прифі в рибалці і мене НЕ хвилює чи беруть вони за це гроші. Ну жити ж якось треба? І дають людям корисну інформацію. Ніколи в це не вникав хто що і за що заробляє (а нащо воно мені)
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Костя писав:На мою думку Щербакови-прифі в рибалці і мене НЕ хвилює чи беруть вони за це гроші. Ну жити ж якось треба? І дають людям корисну інформацію. Ніколи в це не вникав хто що і за що заробляє (а нащо воно мені)
Видел я несколько фильмов братьев из соседней страны-Щербаковых...плохого сказать нечего не могу.Информация доступна и полезна,особенно для новичков,но и для себя открыл несколько интересных моментов.
Рибачок
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 19 квітня 2010, 13:12
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Рибачок »

А зачем при скрутке из стальки ставиш карабин и тем более вертлюжок? Я кручу прямо за колечко, а спереди или безузловка или застёжка. Лишние запчасти увеличиваит вес, и например мидж(4см-1,95г) напроч перестаёт играть если застёжка на поводке.
на этом фото видно мои поводки


Звернув увагу, що на деяких фото поводок прикручений за вушко воблера, а не деяких через завідне кільце. Не звертали уваги, завідне кільце не впливає на гру воблера ?
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Звернув увагу, що на деяких фото поводок прикручений за вушко воблера, а не деяких через завідне кільце. Не звертали уваги, завідне кільце не впливає на гру воблера ?[/quote]

У некоторых моделей воблеров заводное кольцо уже идет в заводской комплектации и на игре приманки это никак не сказываются...
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Vob Ler писав:А зачем при скрутке из стальки ставиш карабин и тем более вертлюжок? Я кручу прямо за колечко, а спереди или безузловка или застёжка. Лишние запчасти увеличиваит вес, и например мидж(4см-1,95г) напроч перестаёт играть если застёжка на поводке.
Сфотографував декілька своїх поводків.
Зображення
В більшості випадків використовую поводки з першої струни (два верхніх на фото). Прив'язую прямо до шнура. Безвузлівка чи застібка це теж додаткова вага, крім того, з безвузлівкою ще й шнур рветься не прогнозовано при зачепах. Приманку вішаю через скрутку. Заводні кільця, особливо на твічевих вобах, теж стараюсь прибрати, теж додаткова вага а при твічі без них, як правило, менше захльостів за трійники. Вертлюжок обов'язковий при вертушках, в більшості інших випадків не потрібен. Застібки, зрозуміло, для зручності зміни приманок там де не можна через скрутку і щоб не займатись перев'язуванням. Два нижніх (на фото) із середньої жили тросіка (приблизно в два рази тонший ніж перша струна) і із тонкого повідкового матеріалу (1*19) виключно для тих випадків коли здається що жорсткість поводка впливає на гру приманки :)
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення trans »

Костя писав: В мене спін з тестом 0-10г і він просто суперовий по МДЖ.
А можна модель спінінга взнати?

Перевіряв дослідним шляхом - вертлюжки маленьких розмірів практично не крутяться, так що толку з них небагато, єдине що товщина дроту вертлюжка більша ніж товщина дроту сталевого повідка і тому до вертлюжка більш комфортніше привязувати леску (у випадку з моно).
Аватар користувача
Костя
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 28 квітня 2010, 21:11
Телефон: 0967229258
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення Костя »

Модаль спінінга Salmo Elite Mikro Jig що правда його тест трошки завищений, на мою думк його верхній тест десь до 8г
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення AnMyk »

trans писав:Перевіряв дослідним шляхом - вертлюжки маленьких розмірів практично не крутяться, так що толку з них небагато, єдине що товщина дроту вертлюжка більша ніж товщина дроту сталевого повідка і тому до вертлюжка більш комфортніше привязувати леску (у випадку з моно).
Якщо правильно пам'ятаю Ви про це писали, дослід дійсно цікавий, якщо можна декілька слів детальніше. Просто як на мене нюансів тут різних може бути немало. Та і по моїх суб'єктивних враженнях все ж таки працюють. А по прив'язці моно 100% погоджуюсь.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

вертлюжки маленьких розмірів практично не крутяться...
гадаю, якщо і крутяться - то з меншою частотою від оберталкі.
принциповий момент - чим крутить: 00 або 1,2,3?!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: ULTRALIGHT

Непрочитане повідомлення trans »

oleg-rivne писав:
вертлюжки маленьких розмірів практично не крутяться...
гадаю, якщо і крутяться - то з меншою частотою від оберталкі.
принциповий момент - чим крутить: 00 або 1,2,3?!
Згоден на 100%. Ну а на рахунок "чим крутить", поскільки тема "Ультралайт" то звичайно мова йшла про 00 ну і відповідно про самі маленькі вертлюжки.
Аватар користувача
Tolik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 51
З нами з: 27 квітня 2010, 11:52
Телефон: 0671234567
Контактна інформація:

Ультралайт

Непрочитане повідомлення Tolik »

Шановні коллеги, в цій темі прошу ділитися знаннями та навичками зі спінінгами класу ультралайт

На смену Черивуду (которого потерял) прикупил себе ультралайт ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT 180 (0-10)
Первое что попало в глаза, ето приятная на ощупь неопреновская ручка с синими пластмасовыми вставками (красиво то как)
Поставил на ее Риоби Екусиму 2000, проверил баланс - все впорядке (хотя думаю о приобретении более легкой катухи)!
Кольца роставлены отлично, нигде нет никаких потеков лака - вобщем фурнитура мне понравилась! (ожыдал хуже)
Отлично бросать вертухи до 4 размера и мелкие воблерочки! По твичу - палка сказка (и попер работает на ура)
По джигу ничего не могу сказать, так как пока не пробывал!
Вот...палкой остался очень доволен
ах..да.. цена 270грн.
Покупал у Феди (ни в коем случае не сочтите за рекламу)
Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Ультралайт

Непрочитане повідомлення Рома »

Tolik писав:... прикупил себе ультралайт ADAMS MICROFLEX ULTRA LIGHT 180 (0-10)]
Що можеш сказати відносно нижнього заявленого тесту палки, він не занижений?
Востаннє редагувалось 14 липня 2010, 11:59 користувачем Рома, всього редагувалось 1 раз.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість