Повідки, карабіни та ін. аксесуари

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення stal1n »

SID писав:Коли я підняв спін то помітив, що не витримав карабін і розігнувся. Люті не було меж! бо тиждень тому купим нові поводки з розривним навантаженням, як казав подавець, 18 кг. Один поводок коштує 18 грн. в результаті зіпсований настрій, втрата трофея, втрата блесни, втрата довіри до того магазину, адже їх продукція мене підвела!!! Все перераховане ніщо з тим, що якщо вона не звільниться від гачків то здохне!!!!! Я б всерівно її випустив, для мене головне сам процес, тим паче в нас браконьєри і так все вибили - КАБЕЛЯ ЇМ В ЖОП.....У! - а тут така краса, краще хай на волі плаває чим спочатку в тарілці як блюдо, а потім спустять в унітаз!!!!!
Ось така цікава і повчальна історія.
Бережіть природу, відпустивши рибину, вона може наплодить 100-ю інших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗображенняЗображення
Дякую (SergeyOn) за підказку з фото!!!
Викладаю фото поводків: на всіх стоять одні ті ж самі карабіни, яка марка не знаю так як купував все разом.

такий емоційний і класний звіт, з нашого рідного Басіку %)
не побоялися ж ви такої погодки
можете показати фотку упаковки цих карабінів?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
SID
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 03 травня 2012, 12:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SID »

Як добавити фото?
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Delife »

18 грн за стальку з обжимною трубкою? :cry_ing:
Можете перевірити самостійно, вдома безманом, порветься на 6-7 кг.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Дивно, але я теж застосовую такі ж карабінчики з вертлюжками. Виробник Elite-Aliance Не підводили ще..
А повідки на хижака роблю сам: повідковий матеріал обжимаю трубочками з двух кінців. На міцність ще не додумувався пробувати, завжди спочатку рветься шнур в 10lb
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення os1 »

Я роблю поводок із стального дрота, так званої "польовки". Діаметр 0,3 мм. Продається на базарі Ціна, коли я останній раз купував, два роки тому, була 2 грн. за метр, а в метрі 6 дротів. Берем калькулятор і підраховуємо... А довжина повідка - це звичайно справа особиста.
Востаннє редагувалось 23 липня 2012, 09:09 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Флудим в теме, да простят меня модераторы.
А нах... там вертлюжок перед застёжкой???
Бывает такое, что щука (при ослабленной леске) цепляет карабин зубом и слетает. Такие случаи были, правда уже в лодке...
Я на подобном поводковом материале и застёжках Э-А вытягивал стометровую сеть с камнями-якорями :sh_ok: Правда очень потихоньку...
Предлагаю дальнейшее обсуждение снастей в соответствующей теме. Модеры перенесите пжлст.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SPIN »

поводки елитальянса имеют неустойчивое качество, могут рваться ниже указанной нагрузки, ломаются на вертлюжках, поэтому я их покупаю с разрывной нагрузкой большей чем необходимо
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Юра »

SPIN писав:поводки елитальянса имеют неустойчивое качество, могут рваться ниже указанной нагрузки, ломаются на вертлюжках, поэтому я их покупаю с разрывной нагрузкой большей чем необходимо
Не розумію, навіщо взагалі тоді їх купувати, якщо з ними такі проблеми. Робіть із струни 2-го чи першого номера і буде вам щастя.
Аватар користувача
flint
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення flint »

У мене теж така сама ситуація з щукою майже на тому місці восени була, але я для себе списав дану невдачу на карявість своїх рук :)
SID
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 03 травня 2012, 12:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SID »

Всім привіт. Всім відомо, що поганому танцюристу я..я мішають, але не в тім справа, пишу тут так як хочу продовжити свій звіт. Сьогодні пішов на базар і купив карабін з вертлюжком (без вертлюжка не було) за 10 грн. 8 шт., зелена упаковка, продавець сказав, що китайські, але в два рази більші ніж той, що підвів. Прийшовши до дому я вирішив перевірити свою теорію на рахунок карабіна. Взяв 16кг. гирю, капронку і підняв, карабін розтягнувся і розстебнувся, в початкове положення прийшлось повертати за допомогою плоскогубців. Ставлю новий (за 10 грн. уваковка з 8шт.), підняв, лопнула капронка, повторюю, знову рветься, але не на вузлах, а по центру капронки, карабін цілий як нічого і не було! Тест більше не проводив за відсутністю крепшого шнура. От і висновок, що дорожче не завжди краще!!! Хоча поводковий матеріал мені сподобався, крепкий і м"який, а от карабін ... тому карабіни на всіх поводках замінив.
Всім дякую:-)
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SPIN »

Не розумію, навіщо взагалі тоді їх купувати, якщо з ними такі проблеми. Робіть із струни 2-го чи першого номера і буде вам щастя.
такі наміри є
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Delife »

ну можна самому зробити при наявності стальки/флюра, обжимних трубочок, упаковки карабінчиків та плоскогубців ;)
Причому можна самому обирати довжину і товщину, а відповідно і розривне навантаження.
Я, наприклад, практикую довші для залізяччя, середні для воблерів, та короткі - 4-5см для поппера.
SID
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 03 травня 2012, 12:00
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення SID »

Хочу продовжити свій звіт на рахунок карабінів і вертлюгів, можливо комусь не цікаво, а мене заділо. Повідок куплений мною за 18 грн.(дивись вісті з водойм (спіннінг)) виявився дійсно крепким, сподівань одного з форумчан не виправдав і після 8кг не порвався:-)
Збираючи свій перший спін я багато читав і все підбирав виходячи з досвіду інших (ціна, якість) так як не був в певнений, чи сподобається спінінгувати. В одній із статей писалось про те, що вся снасть має бути міцною і надійною так як ми не знаєм коли і де рекордний екземпляр надасть перевагу нашій приманці. Мені здавалось, що врахував все і довіряв всьому що купував "поки не гимнув грім серед ясного неба" і можливо, мій рекордний екземпляр зійшов. Так от, тепер знаючи слабке місце своєї оснастки я задумався які ж саме карабіни з вертлюжками ставити (розмір, навантаження, марка). В домашніх умовах виявив, що на всіх своїх повідках слабке місце - карабін і вертлюжок (якщо не розгинався карабін то лопав вертлюжок), самі ж повідки дійсно міцні (перевірено все тою ж 16 кг. гирею, яку вони підіймали), значить розривне навантаження в повідків більше 16 кг. і це дуже радує-), але як знати чи заміна більшого карабіна або вертлюжка не вплине на "гру" приманки?
Можливо мені не потрібно придувумати велосипед і користуватись тим, що є, але цікаво, чому повідок з розривним навантаженням більше 16 кг. оснащений карабіном і вертлюжком, які не витримують зазначене навантаження?
1. Хто що скаже з цього приводу?
2. Яким карабінам і вертлюгам ви довіряєте?
3. Чи взагалі можливо довіряти так званим заводським повідкам і якщо "Так" то яким?
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Повторюсь. Вертлюг с одной стороны, застёжка с другой стороны поводка(и то иногда без вертлюга-безузловка).
Вполне приемлемое качество карабинов от ЄлитАльянса. Пользуюсь нагрузкой 4 и 8 кг. Ещё небыло ситуаций чтоб разогнулась застёжка. Шнуры пользую ПаверПро 10-15либров(5-8кг)вполне достаточно (для8кг). Для шнуров 4-8либров застёжка 4кг.
На тролинг больших приманок(25-60г) стоит застёжка 12кг.
Не думаю что есть необходимость ставить поводки разр.нагр.16кг в таких местах как Басов кут. Даже в корчах хренниковского вдхр. пользуюсь 8кг.
Когда само вываживание начнёт доставлять удовольствие больше чем колличество выловленной рыбы, тогда и необходимость в сверхмощных поводках отпадёт сама собой. ИМХО.
Пусть лучше клюёт чаще, рвёт, сходит, чем несколько рыб за сезон вытянутых "за леску"...
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Повідки, карабіни та ін. аксесуари

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

SID писав: цікаво, чому повідок з розривним навантаженням більше 16 кг. оснащений карабіном і вертлюжком, які не витримують зазначене навантаження?
Не потрібно для рибалки в наших умовах повідки з розривним навантаженням в 16кг!!!
А роблять подібну х..ню десь в підвалі чи на кухні "роботягі" із того, що є в даний час під рукою. І проблемою відповідності розривного навантаження повідка і карабіна ніхто з них не переймається.

Я досиить довгий час користувався карабінами Еліт Алянс. 5-7кг - вистачить на всі випадки. Відповідно і повідковий матеріал купую такий же. Повідки роблю сам, тому що відсотків на 90 із тих що продаються готовими - "фе"
Відносно Еліта... Під одним номером попадаються карабіни з різної проволоки і різної якості, і розрізняютья вони навіть по формі загину. Тут треба знати, які купувати.
Ще одні із дешевих "американок" - "Брат фішовські". Є, наприклад, в "Поплавку". Якість краща, ніж в "елітовських". Вони зроблені з більш жорсткої проволоки, відповідно менше деформуються при навантаженні.
П.С. Колись я теж купував товстезні шнури, шоб з запасом )), здоровенні карабіни, шоб колоду витримували)), від вигляду яких в даний час в мене відразу ж виникає посмішка. Зараз вся фурнітура - шнури, вертлюги, карабіни не перевищують реальних 5-7 кг на розрив, чи це воблерна ловля, чи то горинський джиг.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей