Шнур

палки, катушки, жилка, шнури....
cawa1985
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 25 березня 2013, 13:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення cawa1985 »

найшов таку пропозицію BERKLEY Шнур Fireline Crystal 0.08 мм. 3.5 кг.270 м
, Цвет: White, Диаметр,мм: 0.08 мм, Длина,м: 270, , Тип: Шнур, Материал: Dyneema, :ya_hoo_oo:
ціна 234 грн акція , а були 390 , можна придбати і 0.06 мм. та 0.04. як на вашу думку ці шнури для ультралайту ? достойні уваги ?
Когось цікавить чи є у воді мікроби , менеж цікавить чи є у ній риба ))
Аватар користувача
Mihalych
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 17 квітня 2010, 10:05
Телефон: 0678017474
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення Mihalych »

cawa1985 писав:найшов таку пропозицію BERKLEY Шнур Fireline Crystal 0.08 мм. 3.5 кг.270 м
, Цвет: White, Диаметр,мм: 0.08 мм, Длина,м: 270, , Тип: Шнур, Материал: Dyneema, :ya_hoo_oo:
ціна 234 грн акція , а були 390 , можна придбати і 0.06 мм. та 0.04. як на вашу думку ці шнури для ультралайту ? достойні уваги ?
Плюсы:полет нормальный,в кольцах не шелестит.Минус-сильно кашлатится.
Рыба есть,ловить надо уметь!!!
fish5300
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 11 квітня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення fish5300 »

З"явився новий шнур Kosadaka INFINITY - 150m, ще ніхто не бачив? Замовив собі як отримаю відпишусь?
cawa1985
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 25 березня 2013, 13:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення cawa1985 »

fish5300 писав:З"явився новий шнур Kosadaka INFINITY - 150m, ще ніхто не бачив? Замовив собі як отримаю відпишусь?
тут можна почитати :mi_ga_et: http://spinning.kharkov.ua/phpbb/viewto ... &start=135

вже кілька днів лажу на форумах в пошуках лайтового шнура , і наткнувса на Косадаку :)
Когось цікавить чи є у воді мікроби , менеж цікавить чи є у ній риба ))
cawa1985
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 25 березня 2013, 13:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення cawa1985 »

а тим часом в пошуках істини наткнувся на шнурок Sufix Performance Braid 6LB , хтось юзав таке чудо :-) ,як враження ?
Когось цікавить чи є у воді мікроби , менеж цікавить чи є у ній риба ))
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення Vik »

cawa1985 писав:
fish5300 писав:... і наткнувса на Косадаку :)
таке враження, що тільки на Г і натикаєшся
чому ти серед цього Г шукаеш щось нормальне, невже буває чудо? :-)
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення spaik »

cawa1985 писав:а тим часом в пошуках істини наткнувся на шнурок Sufix Performance Braid 6LB , хтось юзав таке чудо :-) ,як враження ?
Весь позаминулий сезон користувався данним шнурком.Непоганий за свої гроші.Без особливих проблем впорався з
півторакілограмовим горбачем.Трошки занижений заявлений діаметр ніж в реальності,ну і згодом линяє,але на
міцність це не вплиавє.
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення spaik »

fish5300 писав:З"явився новий шнур Kosadaka INFINITY - 150m, ще ніхто не бачив? Замовив собі як отримаю відпишусь?
Взяв собі 0.06 для твічу лайтових вобів до 7 гр.В реальності діаметр біля 0.15 мм.Сьогодні зробив з десяток пробних
закидів.Жорстковатий.На перших проводках дуже гудів по кільцях,але згодом гул знизився.Політ добрий.Більше поки
сказати(написати) не можу.
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення николай »

присматриваю шнур для УЛ...интересуют отзывы о шнуре "KUREHA" R18 LIGTH PE #0.3/6lb
возможно есть альтернативы...
6лб или 8лб... :gim-nast:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
fog
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 29 червня 2010, 22:52
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення fog »

бери,"KUREHA" R18 LIGTH PE хороший шнур, реально круглий, в мене 0.4, тестив на днях, бомба.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення AndreyK »

николай писав:присматриваю шнур для УЛ...интересуют отзывы о шнуре "KUREHA" R18 LIGTH PE #0.3/6lb
возможно есть альтернативы...
6лб или 8лб... :gim-nast:
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost.php ... count=1820
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення николай »

AndreyK писав:
николай писав:присматриваю шнур для УЛ...интересуют отзывы о шнуре "KUREHA" R18 LIGTH PE #0.3/6lb
возможно есть альтернативы...
6лб или 8лб... :gim-nast:
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost.php ... count=1820
он говорит о R18 SeaBass а меня интересует R18 LIGTH PE....
к претиндентам добавился :strange: Varivas Light Game Mebaru # 0.3
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Илюха
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 14 травня 2014, 10:42
Звідки: Винница
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення Илюха »

Обзорное тестировку шнуров решил провести для сравнения шнура Sunline S-Cast PE Nagi Kyogi с конкурентами. Заявленный диаметр #0.4 по япономати либо 0,104 мм по нашему, разрывная нагрузка 3.3кг. Сравнение проводил с теми шнурами которыми ловил и пользовался ранее в подобных диаметрах для лайта в условиях обычных рыбалок.
Конкурентами выбрал Pontoon 21 Esentira #0.4 (0,104 мм.), 7 фунтов на «разрыв» и бюджетный YGK G-Soul X3 #0.5, 7,5 фунтов на разрыв.

ЗображенняЗображення

Катушка для теста Daiwa Certate Finnese Custom 2004 с взаимозаменяемыми шпулями от «Киксоидного» семейства на которые в аккурат под бортик намотал все шнуры. К слову сказать всеми шнурами пользуюсь давно и сложилось свое мнение. Но обо всем по порядку. Бросать решил вольфрам Shark в весах 3, 5, 7 грамм удилищем Favorite Exclusive 792 0.6-8gr.

ЗображенняЗображення

Дальность заброса измерял путем подсчета оборотов ручки катушки, а маленького Сертейта за оборот набирается всего лишь 63 см. Каждым шнуром делал по 5 забросов каждым весом, а потом брал средний результат. Забросы делал с примерно одинаковым усилием не в силовом стиле, при практически полном штиле. Все шнуры ложились без «выдутой» петли и результаты считаю адекватными.
Первым тест прошла Есентира.

ЗображенняЗображення

Ранее для меня не было лучше шнурочка чем эта Понтоновсая четырехжылка, она отбегала почти год по соревнованиям и береговым рыбалкам с ультралайтом. Но за те деньги которые она стоит можно найти шнур поинтересней.
Средний результат
3 грамма: 36,6 м
5 граммов: 45,1 м
7 граммов: 52,8 м

Следующим пошел «Икс третий»
ЗображенняЗображення

Средний результат
3 грамма: 32,9 м
5 граммов: 43,2 м
7 граммов: 50,7 м
Более тонкому брату 0,5 шнур не так уж и много проиграл.!

И наконец С- Каст от Санлайн
ЗображенняЗображення

Средний результат
3 грамма: 36,0 м
5 граммов: 44,7 м
7 граммов: 52,0 м

Общие итоги. На мой взгляд лучшим шнуром оказался Sunline S-Cast PE Nagi Kyogi, даже не смотря что проиграл в дальности с Есентирой на всех весах, а только потому что его показатели износоустойчивости, прочности и скользкости намного выше чем у конкурентов которые я протестировал.
Он самый скользкий из трех и при этом самый прочный. Есентира очень часто у меня рвалась где хотела, даже на тонком подлеске, С-Каст ни разу не рвался и при этом не «пушиться», хотя я его бедного гоняю по камням как проклятого. Есентиру так не рискну тягать - знаю что начнет кашлатится буквально сразу. "Икс третий" хоть и трехжылка проиграл совсем немного, но он "бюджетник".(( Плохо держит износ, требователен к узлам и т.д.
Единственным минусом С-Каста можно назвать размотку в 250 метров, хотя цена метра при этом на уровне с другими шнурами премиум класса, а показатели в некоторм и превосходят именитые образцы.

Интересно было бы услышать мнение других рыболовов о шнурах подобного класса...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення Рома »

Всім привіт. Можливо комусь нижчевказана інфа стане у пригоді.
Віднедавна у мене також з’явилась потреба у новому шнурі. Скажу відразу, що за брендовими моделями не ганяюсь. Снасті у мене бюджетні, тому портити ними дорогі шнури не має ні бажання, ні фінансів :) . Питання стояло купити бюджетний і практичний шнур для спінінгової ловлі. Power Pro купувати також не було бажання, хотілося спробувати чогось нового. Після деяких пошуків в мережі набрів на таку модель: шнур Sixth Sense Fishtech. Переконаний, що 99% форумчан не чули про таке «добро», а 1% - це я :a_g_a: . Зв’язавшись з менеджером інтернет-магазину з’ясував, що:
• плетінка їм поступає з США;
• відгуків в неті про шнур немає, так як товар достатньо новий. Зі слів, знову ж таки, менеджера, ті хто його купував, досить непогано про нього відзивалися;
• продавець може продати будь-яку розмотку шнуру, але не менше 50 м.
Крім цього, шнури були в наявності в різних варіантах кольорів, в тому числі і різнокольорові. І саме головне, ціна мене повністю влаштовувала. Отже, в підсумку я собі замовив різнокольоровий шнур (шнурами яскравих кольорів до цього часу ще не користувався) з тестовими показниками 10 LB - 0.10 мм - 4.7 кг. Зважаючи на те, що я не великий фахівець у плетінках, тай порівняти його з більш дорогими аналогами у мене можливості не має, тому зроблю свої коротенькі особисті враження, про те що я отримав.
Як зазначено на сайті шнур чотирьох жильний. Не можна сказати звичайно, що він має ідеально круглу форму, проте і назвати його плоским теж язик не повертається. На мій погляд форма наближається до круглої. На відміну від шнура Momoi Jig Line (0,10мм), який намотаний у мене на іншій шпулі, придбаний не втратив свій колір протягом декількох рибалок, якими я його використовував. Sixth Sense Fishtech достатньо жорсткий і протягом часу експлуатації не «покошлатився». Що стосується заявлених характеристик на розрив, не перевіряв, але плетінка, як мені здалось, досить надійна. Підводячи підсумки, зазначу, що протягом того часу якого я шнур експлуатував робити якісь остаточні висновки зарано, проте перші враження позитивні. Думаю, що плетінка добре підійде для тих, хто починає освоювати спінінгову ловлю, а також для таких рибалок як я :) , які шукають товари із категорії «ціна-якість». Всім НХНЛ.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей