Шнур

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Gnom
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 03 вересня 2008, 00:00
Телефон: 067 998 55 92
Контактна інформація:

Шнур

Непрочитане повідомлення Gnom »

Прошу поділитися думками стосовно шнурів, якими користуєтесть. Мені, особисто, потрібна порада на рахунок "силового" шнурка. Справа в тому, що я найчастіше ловлю в річках і тому зачіпляю ну дуже часто. Силовий шнур чи монофіл часто спасає приманку. До останнього часу я користувався Jaxon, New Concept PE, з 0.20-м (якщо не помиляюсь) діаметром. Шнур, в принципі, непоганий. І нагрузку непогано тримає, і знос нормальний. Але якийсь він громіздкий. А ще й як помокаєш його пару годин, то і ваги набирає немало. Змінив я його на Fireline 0.17. І згадав зразу багато тих слів, які давно не використовував на риболовлі. Так, він не нагадував пряжу тьоті Дусі, на відміну від Jaxon-a, але пару раз я втратив приманки при не таких вже і мега крутих нагрузках. Я прекрасно розумію, що не існує шнура 0.10 з розривною нагрузкою 50 кг. Та все ж, хотілося б почути думку на рахунок шнурів, які реально тримають достатньо велику нагрузку (10-12 кг) із мінімальним діаметром. Це в світлі того, що в березні в Києві буде гігантський караван-сарай і можна буд щось собі пошукати :D
Аватар користувача
V.Pavlo
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 22 грудня 2008, 01:00
Звідки: м.Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення V.Pavlo »

Ну я вже рік відкидав такий шнур як Stren super braid 0.16 мм . Так він на вигляд грубший за павер про 0.15 , але при зацепах таких приманок як блю фокс 4 номера гачок розгинав на ура . Правда зараз появився новий шнур цієї фірми кажуть ще кращий
http://www.active.lviv.ua/download/file ... &mode=view , я також ловлю по болотах та карєрах , тому тонким шнурам наразі перевагу не надаю . Хто може сказати скільки буде коштувати цей новий шнур , буду вдячний. Єдине що його вигідніше купувати розмотками по 274 метри , на 2 чоловік акурат і дешевше чим розмотка в 114 метрів , а якщо немає фінансів то і по 90 метрів хватить на 3 людей.
www.active.lviv.ua
Аватар користувача
shanik
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shanik »

Відловив сезон Spiderwire 0.2(заявлений) і абсолютно задоволений співвдношенням діаметру,що важливо на течії, до міцності,що важливо в корчах, бо внас на Стиру є і те і інше. Реально рвав десь при 7 кг. Раніше юзав Climax 0.14 близько 11кг розгинав любе але снасть грубовата, дуже стійкий до зношування, жаль не знайшов такого ж тоншого. Про Stren чув шо сильно коцається об корчі. Всі хвалять японські РЕ, ті шо я рвав тримають не більше ніж вищеназвані а коштують сильно дорожче (IMHO)
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Справа в тому, що я найчастіше ловлю в річках і тому зачіпляю ну дуже часто.
На рахунок силового шнура,то для наших умов нфйкращим варіантом під річки я вважаю Power Pro як мінімум 0.21 діаметру.А краще 0.23.
Скажімо з шириною наших рік всередньому 30-40м товщина шнура на дальності закидання сильно не відіб"ється.Зрозуміло що реальний діаметр "прошки" не відповідає заявленому,проте це не заважало Ромчику Тарасюку ловити мордатих судацюр впродовж сезону,а на зацепах розгинались застібки,вивертались вушка ушастих грузів,завідні кільця,розгинались офсети,але ЖОДНОГО разу не підвів шнурок.На знос він також досить витривалий,я особисто шурую його по корчам уже близько року,і він майже не втратив у міцності.
Його початкова жорсткість зникає дест після 8-10 риболовлі,нормальної повноцінної риболовлі.
До того у мене був РЕ концерну YGK з більш-менш реальним діаметром 0.21.Теж особливих нарікань не визвав,одне погано-мала розмотка,100м.Швидко закінчився.
Якщо брати по іншим умовам,то для стоячок і різноманітних "калюжок",то як на мене більш-менш підходящим можна рахувати шнурок з реальним розривним навантаженням 5-7кг.Звичайно ж відштовхуючись від конкретних умов конкретної водойми.В ідеалі непогано мати як мінімум 3 різних за властивостями та параметрами шнурка на двох різних котушках.
В мене особисто було дві ASAMи:0.11 і0.15.Класні шнури,але перший 0.15 я вграв завдяки котушці.А єдине що не сподобалось в 0.11-му так це те що доводилось на кожній новій рибалочці відрізати шматок завдовжки сантиметрів 30-40,тому що він досить сильно терся навіть об траву.За недовгий вік 0.15 такого помічено не було :oops:
Потім був у мене шнур MOMOI.Заявлений 0.13-ий здається.Особисто мені він не сподобався через свою надмірну мягкість,катуха постійно скидала на ньому петлі,при тому що на інших шнудках приблизно рівного діаметру,які використоувались на тій же катушці,цього не спостерігалось.
В даний момент користуюсь SUNLINом SUPER PE діаметром 0.11 і розривом 6lb,а в наших одиницях це приблизно 2.7кг.
Взяв йог перед самим волинським чемпіонатом,фактично через відсутність альтернативи.І не дивлячись на відносоно невелику ціну(порівняно з іншими японяками,175 грн за 150м)цілком ним задоволений.Тільки той же нюанс,що і з тонкою Асамою-краєчок потрібно підрізати,шурується об травичку.
Для більш важких умов використовую вищезазначену "прошку".
В планах взяти під ультралайт SUNLINE SUPER CAST,який недавно почали шурувати KYM & STARTER.
Пройшла інфа що в одному з рівненських магазинів з"явився CAPTAIN PRO.Теж кльова шнурівочка,тілько не знам,що там точно є в діаметрах,а також яка на нього ціна.
Ось такий короткий опус про мої шнурки. :wink:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

...CAPTAIN PRO.Теж кльова шнурівочка...
Користувався даним девайсом в діаметрі 0,13 у минулому сезоні для лову на любительській риболовлі, в.т.ч. і на Горині. Відгуки тільки позитивні.
Доречі Харківськими спінінгістами (до думки яких я особисто прислухаюся) цей штудок також полюбляється.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Шнур МОМОІ рекомендую купити тим хто хоче гроші на вітер викинути.
По своїй структурі шнур дуже м'гкий та більш плоский ніж круглий, що приводить до постійного скидування петель, особливо на легких приманках. На дешевих котушках, де нитка укладується не равномірно, це видно одразу. Користувався даним шнуром не довго так як перспектива постійного розв'язування петель мене особисто не приваблює. Про довговічність даного шнура не можу сказати нічого.

АSAMA і CAPTIN практично одне і теж, я перепробував з цих лінійок різні діаметри. Дуже бистро виходять зі строю останні метри шнура, які потрібно постійно підрізати і чим частіше на риболовлі тим шнур стає коротше.
Вузли держить слабо, на трішки більших нагрузках легко рветься. На сьогодняшній день даними шнурами не користуюсь. Краще вже PEшку купувати.
SUNLINE SUPER CAST ще не пробував, хоча і Харьківські спортсмени хвалять.
SUNLINE шнур як на мене зависає в товщі води і не дає того ефекту , який потрібно. Маю декілька діаметрів.
З класних шнурів подобається та користуюсь DAIVA TOURNAMENT, тільки нажаль тонких діаметрыв купити в Україні ніде.
Знайшов трішки подібний по параметрам та дешевший, скоро закуплю партію та попробую, свої враження виложу на сайті.

Для любительської риболовлі рекомендую шнур Power Pro .

PS. Для Gnomа рекомендую, якщо звісно може виложити грн 500 шнур DAIVA TOURNAMENT 20 lb останеться довольний.
Востаннє редагувалось 26 липня 2009, 00:36 користувачем EXPERT, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Для информации, приймите к сведению, те кто хочет преобрести Осаму - берите в зелёном цвете! У меня имеется экземпляр в кислотно-жёлтом, так буквально на 2-й рыбалке он выцвел до белого (бело-жёлтого, но до белого мало чего осталось), а зелёным я рыбачу 2-й сезон - немного посветлел, но всё-же остался зелёным, а не белым.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

Всім привіт, наднях взяв у Патіка Captain pro 0.11, сьогодні мав змогу протестувати, мої враження наступні: вміру жорсткий, непогано прорізає воду, практично не тягнеться. Мав пару зачепів, як не дивно при заявленому тесті 2.75 гачки Gamakatsu №10 розгинає, але це лише перший його вихід на воду.
На рахунок DAIWA tournament, за 500 грн фіг купиш, він таку ціну мав при курсі 5грн за 1$. В знайомого шнурок Momoi, третій сезон ганяє, так трішки полиняв, не без того але міцність мало втратив і не кашлатиться.
Людина попросила поділитися враженнями про краще, а не розповідати які шнури гірші.
PS: , так що вважаю НЄФІГ гнати на інші шнурки, як то кажуть "на вкус и цвет все бутылки разные".
Аватар користувача
Patik
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 316
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Patik »

Прошу поділитися думками стосовно шнурів, якими користуєтесть. Мені, особисто, потрібна порада на рахунок "силового" шнурка.
Полностью поддерживаю Tohin, PowerPro шнур не дорогой и достаточно качественный, стоит у меня на фидере, никаких нареканий пока нет, как для спиннинга конечно жестковат но по такой цене можно порекомендовать разве только еще PE от Owner. Единственное, на рынке есть много подделок PowerPro, поэтому обращайте внимание на упаковку, на оф. сайте, кстати, где-то видел разъяснения как отличить настоящий Powerpro от левого.
Ну а если бюджет позволяет, то конечно Daiwa Tournament THE BEST :D
Спиннинг - наше главное оружие !!!
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

Шановні колеги !!!
Давайте будемо ПОВАЖАТИ особисті думки кожного , і не переходити на образи один одного.
Людина просила висловити думки по шнурам якими Ми користуємося, а Ви знову почали тут виясняти особисті відносини, слідкуйте за тим що пишете. :evil:

А EXPERTa попрошу на рахунок шнура MOMOI виразитсь більш детально про його властивості, або видалити згадку про нього.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Patik писав:...Единственное, на рынке есть много подделок PowerPro, поэтому обращайте внимание на упаковку, на оф. сайте, кстати, где-то видел разъяснения как отличить настоящий Powerpro от левого....
Зображення
Журнал "Рыболов Украина" №5, 2009г.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Дешевий ПП двох діаметрів (один на акулу, другий теж товстуватий, але більш-менш) є в ново відкритому супермаркеті чи то "НЕВЕЛ" чи по-іншому,...за Чайкою навпроти вул. Князя Романа Дивився, нібито нормальний, ціна в районі 100грн
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хто що скаже??? Придбав собі штудочок "SALMO" braid elite 0.12мм 5.8кг. made in japan. Кілометрова розмотка.
Вже чув негатив про цей шнурочок, можливо і позитивні відгуки знайдуться :?
Завчасно дякую...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

shalun_99 писав: "SALMO"... made in japan...
Це що, в мене лижи не їдуть, чи дійсно я правий ?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 писав:Хто що скаже??? Придбав собі штудочок "SALMO" braid elite 0.12мм 5.8кг. made in japan. Кілометрова розмотка.
Вже чув негатив про цей шнурочок, можливо і позитивні відгуки знайдуться :?
Завчасно дякую...
Вистав фото цієї покупки.
Можливо, щось стане ясно.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість