Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

SKIPERUN4IC писав:пасібо шановне рибацтво, значить всетаки 2-25 :wink:
Для початку візьміть собі будь-яку палочку, яка ляже в руку з тестом або 5-25, або 4-18. Для наших водойм по тесту - це універсальна. Якщо це для Вас перший спінінг - не заморочуйтесь відносно строю. Тому, що : 1.Вам всерівно; 2. За ті гроші, які Ви купуєте - декларований і реальний тест - різні речі.
Щоб Ви не взяли в бюджетному класі, в подальшому Ви самі зрозумієте, що Вам потрібно.
Дехто ловить палками за 200грн, а дехто на порядок і два більше... і всі задоволені
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Рекомендую взять Salmo "Elite Jig" 2-12, отличная палка для того, чтобы стартануть начинающему Джиговоду. Однозначно лучше Сенсора и Фелшена. Лично мне кажется намного более интереснее Кингфишеровского "JiG". С успехом можно ловить как на Случе, Корчике, так и на Млынове, Горыньград и т.д. Проверено, реально отрабатывает кончик по двум граммам. Быстрый строй (звоночек), идеально лежит в руке. В общем спин берёшь в руку и думаешь, что взял УЛ палку, а спин лайтовый. Последний раз на Корчике 400 граммовый окунь выкинут на берег словно матрос.
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

SVAROG писав:Рекомендую взять Salmo "Elite Jig" 2-12, отличная палка для того, чтобы стартануть начинающему Джиговоду. Однозначно лучше Сенсора и Фелшена. Лично мне кажется намного более интереснее Кингфишеровского "JiG". С успехом можно ловить как на Случе, Корчике, так и на Млынове, Горыньград и т.д. Проверено, реально отрабатывает кончик по двум граммам. Быстрый строй (звоночек), идеально лежит в руке. В общем спин берёшь в руку и думаешь, что взял УЛ палку, а спин лайтовый. Последний раз на Корчике 400 граммовый окунь выкинут на берег словно матрос.


пасібо
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SVAROG »

http://win.shop.by/3/519/728/ вот тут можно посмотреть. Пощупать и потрясти можно в Рыбачке на пр. Мира, если остались ещё.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

До нового спінінгового сезону планую собі придбати лайтовий спінінг. Ловити планую як джигом так і твіччингом. Почитавши наш і не тільки наш форум, виділив для себе наступні палки (якщо щось не вірно прошу виправити):
- Salmo ELITE JIG MASTER (220 см, 2-12 гр)
- BANAX Ultra (228см 2-11 гр).,
- Kingfisher muca (210мм, 2-12гр)
- Kingfisher Light Jig 2-12.
Хочу почути думку наших фахівців, стосовно вибору якогось одного спінінгу із зазначеного переліку (фінансова сторону до уваги не береться). Коротше кажучи, щоб купили ви якби вам запропонували даний вибір??? :)

ПС. Хочу вже остаточно визначитися з покупкою. :roll:
Зображення Romanmix2002
Fishman
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 07 грудня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Fishman »

ROMAnion писав:До нового спінінгового сезону планую собі придбати лайтовий спінінг. Ловити планую як джигом так і твіччингом. Почитавши наш і не тільки наш форум, виділив для себе наступні палки (якщо щось не вірно прошу виправити):
- Salmo ELITE JIG MASTER (220 см, 2-12 гр)
- BANAX Ultra (228см 2-11 гр).,
- Kingfisher muca (210мм, 2-12гр)
- Kingfisher Light Jig 2-12.
Хочу почути думку наших фахівців, стосовно вибору якогось одного спінінгу із зазначеного переліку (фінансова сторону до уваги не береться). Коротше кажучи, щоб купили ви якби вам запропонували даний вибір??? :)

ПС. Хочу вже остаточно визначитися з покупкою. :roll:
Неужели никто ничего не может сказать по даному вопросу. Также интересует данная информация. Кроме этого, также интересует тестировал ли кто-нибуть удилище Kingfisher MAGIC FORCE 225 см, 5-30 гр ?
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

ROMAnion писав:До нового спінінгового сезону планую собі придбати лайтовий спінінг. Ловити планую як джигом так і твіччингом. Почитавши наш і не тільки наш форум, виділив для себе наступні палки (якщо щось не вірно прошу виправити):
- Salmo ELITE JIG MASTER (220 см, 2-12 гр)
- BANAX Ultra (228см 2-11 гр).,
- Kingfisher muca (210мм, 2-12гр)
- Kingfisher Light Jig 2-12.
Хочу почути думку наших фахівців, стосовно вибору якогось одного спінінгу із зазначеного переліку (фінансова сторону до уваги не береться). Коротше кажучи, щоб купили ви якби вам запропонували даний вибір??? :)

ПС. Хочу вже остаточно визначитися з покупкою. :roll:
Як на мене, то спінінги з вклейкою(як Kingfisher Light Jig) не підходять для твіча, тому я вибирав би між Тисою і Ультрою...
Ультру мав з тестом до 8 грам, непоганий пруток, ловив в основному мікроджигом, твічем тоді зовсім не займався. Та багато хто нею твічить, причому доволі успішно(доречі так само успішно твічить напарник по команді Кінгфішером "Мікроджиг" :wink:)
Тисою не ловив, не скажу шо то є...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Спінінгами вказаних моделей е ловив, тому сказати нічого не можу.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

ROMAnion мої вітання.
Мої знайомі рибацюги з успіхом використовують "ультру" і в них нарікань немає. Твіч, легкий джиг я особисто приміняв при допомозі цієї патички (чисто з пізнавальною ціллю, в моєму арсеналі UL і L не водиться) непогано справляється з твічем і при джигові добре чути.Остальні про які ти питаєш мої друзі не використовують, так-що сказати нічого. :roll:
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Якщо планується смикінг, то із поданого списку однозначно потрібно вибирати лише із BANAX Ultra або Kingfisher muca. Вони для того створені. Проте ними можна і джигувати, але не з 2-хграм, а, мабуть з 4-5г.
Якщо вибирати із цих двох, то мені особимто більше подобається BANAX. Навіть візуально, з естетичної точки зору класичний матовий бланк Ультри більш привабливий блискучої, але шороховатої Тиси. Ну і Ультра - перевірений роками надійний прутик
Аватар користувача
BAGU
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 21 січня 2010, 01:00
Звідки: РОВНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення BAGU »

Якщо бажаєте ультрик, то декілька моїх знайомих користуються Салмо ультра джиг( начебто правильно).До 10 грамм. Правда різної довжини на майже одинакових умовах, і трохи дискутують по цьому питанню.
Як на мене -це ідеальне співвідношення ціни та якості.
Ще є голден кетч Нірвана, також до 10 грамм,але по зрівнянню з Салмо-небо і земля, а різниця в грошах невелика.

І таке питання невже Тиса, а не Тіка, чи я щось наплутав?????? :roll:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

BAGU писав:
І таке питання невже Тиса, а не Тіка, чи я щось наплутав?????? :roll:
"Тиса" відноситься до спінів від "Еліт Альянс".
Ну а Тіса іде як сателіт Голден Кетч.
Тобто - таки напутали...
Аватар користувача
BAGU
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 21 січня 2010, 01:00
Звідки: РОВНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення BAGU »

Бардзо дзенькую, пане, я дійсно заплутався.
мені здавалося, що Тіка це якась азіатська фірма, але не Кітай. А Голден Кетч, китайці, бо спілкувався з представником цієї марки декілька років тому у Москві, на виставці( десь 3-4 роки назад). Чи я вас неправильно зрозумів?
Если на клетке со слоном ты увидишь надпись "Тигр" _ не верь глазам своим!!!
Козьма Прутков.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

BAGU писав:Бардзо дзенькую, пане, я дійсно заплутався.
мені здавалося, що Тіка це якась азіатська фірма, але не Кітай. А Голден Кетч, китайці, бо спілкувався з представником цієї марки декілька років тому у Москві, на виставці( десь 3-4 роки назад). Чи я вас неправильно зрозумів?
Майбуть трохи не вірно.
Я мав на увазі, що Тіка підмята під GK.
Аватар користувача
BAGU
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 21 січня 2010, 01:00
Звідки: РОВНО
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення BAGU »

shalun_99 писав:
BAGU писав:Бардзо дзенькую, пане, я дійсно заплутався.
мені здавалося, що Тіка це якась азіатська фірма, але не Кітай. А Голден Кетч, китайці, бо спілкувався з представником цієї марки декілька років тому у Москві, на виставці( десь 3-4 роки назад). Чи я вас неправильно зрозумів?
Майбуть трохи не вірно.
Я мав на увазі, що Тіка підмята під GK.
А коли це вони встигли так розкрутитись? :D :?
Если на клетке со слоном ты увидишь надпись "Тигр" _ не верь глазам своим!!!
Козьма Прутков.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей