Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
punkoff34
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2012, 22:59
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення punkoff34 »

kamennieshipy100 писав:А може, того ж таки синього птаха й узяти в тесті 1-7 гр., на просторах інету продають море беушних, ціна якраз до 400 грн.?? :dribble:
Тоді більше підійде варіант 4-14 :ne_vi_del:
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Delife »

Варіант вам Фаворіт Абсолют 3-15, там 220 - більш-менш універсально, і по ціні як раз. Тим більше, що вони зараз не дефіцит. Я таким 7-28 задоволений ;)
punkoff34
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2012, 22:59
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення punkoff34 »

Delife писав:Варіант вам Фаворіт Абсолют 3-15, там 220 - більш-менш універсально, і по ціні як раз. Тим більше, що вони зараз не дефіцит. Я таким 7-28 задоволений ;)
Дякую! Подивлюсь, дуже схожий по всім параметрам на Лагуну, на сайті виробника самі не можуть пояснити різницю, мабуть різниця тільки в вершинці спінінга. В Абсолюті ж тубулар?
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Delife »

Бланк зовсім інший. Трошки інший стрій. і головне - легкий! ;) Мені лагуна не подобається на потрях...ніяка. Не можу об'єктивно пояснити - не іде і все.
А для починаючого спін такого плану в 3-15 по-моєму ідеальний варіант, бо все що чуть краще - уже не на чуть дорожче.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення SPIN »

Delife писав:Варіант вам Фаворіт Абсолют 3-15, там 220 - більш-менш універсально, і по ціні як раз. Тим більше, що вони зараз не дефіцит. Я таким 7-28 задоволений ;)
Теж абсолютом на потрях був приємно здивований, але почув інформацію що вони ломаються, бо за рахунок більшої "швидкості" бланку більша крихкість, а лагуна має великий запас по міцності, єдине, що довжину раджу не більше 2,1 м., тоді чутливість буде для джигу краща ніж в 2,4 м.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Delife »

SPIN писав: почув інформацію що вони ломаються, бо за рахунок більшої "швидкості" бланку більша крихкість, ...і, єдине, що довжину раджу не більше 2,1 м., тоді чутливість буде для джигу краща ніж в 2,4 м.
Я брав 7-28 для твіча буратін до 110мм і до 18 гр - ніби держить, і використовую для рідких поїздох на тролінг, то 2кг щуку виводив на глісер не спиняючи мотора (спочатку подумав зацеп за траву) - держить ;)
Знайомим взяв 2 шт 5-20, поки ще не зламали (а рибаки там крепкі :beer: ). Не знаю звідки така інфа, лагуни чув тоже трощать, але це як скляний .... дурню в руки.
Для джига не знаю - не використовую.
punkoff34
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 06 лютого 2012, 22:59
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення punkoff34 »

Добрався нарешті в Окуньок. Потряс декілька спінінгів, так як дивився в сторону Абсолюта та Лагуни взяв в рукі їх першими. Чесно кажучи розчарувався :-(
Ловив дешевим Мікадо 4 частником, в руці був набагато приємнішим. Лагуна і Абсолют на мою думку з джигом зовсім не пов'язані, а тим більше від 3 грамів.
Можливо порадите ще шось якщо трошки відхилитись від бюджету 400 грн? Ато пропаде напарник спінінгіст :nez-nayu:
Коли вибирав перший спін бачив недорогі Дайви, колеги хто що може сказати?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення trans »

Бюджетні Дайви навряд чи підійдуть під Ваші вимоги (я так розумію хочеться порівняну швидку "сухеньку" джигову палочку).
Якщо говоримо про Фаворит раджу подивитись Фаворит Бофу, причому якщо на потряс палочка трошки "колообразна", то в роботі набагато цікавіша.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення SPIN »

Ловив дешевим Мікадо 4 частником, в руці був набагато приємнішим. Лагуна і Абсолют на мою думку з джигом зовсім не пов'язані, а тим більше від 3 грамів.
Варто враховувати, що в дешевих палках чутливість "в руку" і по кінчику (якщо це не вклейка) зміщена до другої половини тесту спінінга. Ще додам, що на мій погляд фаворит кожного року збільшує ціни, тому лагуна, абсолют за 280 грн. (були такі ціни) і за 400 грн. тепер мають зовсім іншу привабливість.
За Бофу чув непогане, в руках дійсно кілкуватий, але шкода що не потестував, бо була можливість вигідно придбати, але не ризикнув.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення AndreyK »

trans писав:Бюджетні Дайви навряд чи підійдуть під Ваші вимоги (я так розумію хочеться порівняну швидку "сухеньку" джигову палочку).
Почему же? Daiwa Megaforce - дёшево, реально быстрый строй (вклейка), тест до 9, 14 и 18 г. Экселлер - тоже довольно неплохая серия.
Якщо говоримо про Фаворит раджу подивитись Фаворит Бофу, причому якщо на потряс палочка трошки "колообразна", то в роботі набагато цікавіша.
Не могу с этим согласиться. Бофу - это уж скорее твичевая палка, чем джиговая. Быстрым джиговым строем там и не пахнет.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Може хто має такий спін?
AZURA KENSHIN KSN 76 0.5-8G
Поділіться враженнями.
Рекомендують для покупки.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Россо-Неро писав:Може хто має такий спін?
AZURA KENSHIN KSN 76 0.5-8G
Поділіться враженнями.
Рекомендують для покупки.
На свої гроші повністю нормальний - тримав такий в руках і кидав - легкий, зручний, з непоганим запасом потужності. Тільки от до УЛ я б його не відніс, скоріше до лайта - окунця поганять вистачить з головою (під неважкі і невеличкі приманки).
Тільки треба визначитися для чого його купуєш :ti_pa:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Viktorovi4 писав:
Россо-Неро писав: AZURA KENSHIN KSN 76 0.5-8G
Тільки треба визначитися для чого його купуєш :ti_pa:
Джиг 3-5 гр. окунь
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Bizba »

Имхо, хорошая снасть. И для этих весов она будет самое оно :)
Аватар користувача
Neckerman
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 05 вересня 2011, 18:43
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Neckerman »

Прошу допомоги у виборі спінінгу! Спін. з пріоритетом 70%-джиг, 30% -"твічинг", ростом - 2,6-2,7м., тестом до 18 гр.(+ певний запас потужності). Ловитиму переважно на таких річках як Горинь,Стир. Основна риба - окунь,судак,щука. "швидкого"строю. Що можете порекомендувати? Бюджет в р-ні 2000 (+-200). Схиляюсь в сторону St.Croix. Можливо є якісь конкретні моделі під мої потреби?Дякую..
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей